Karaköprü Haberleri

Karaköprü haber, Karaköprü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karaköprü 31.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 5 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Suruç, Eyyübiye, Karaköprü ve Viranşehir ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Karaköprü 31.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ile 5 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Suruç, Haliliye, Karaköprü, Viranşehir ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Karaköprü 29.5.2020
Şanlıurfa'da 5 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 5 bina karantinaya alındı. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Haliliye, Karaköprü ve Viranşehir ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Karaköprü 29.5.2020
Şanlıurfa'da yeni karantina kararları
Şanlıurfa İl Hıfzıssıhha Kurulu il ve ilçe merkezleri ile kırsal mahallelerdeki 7 karantina uygulamasını kaldırırken, 5 yeni binanın ise karantinaya alınmasına karar verdi. Eyyübiye ilçesinde 2 binada, Siverek ilçesinde 2 binada ve Viranşehir ilçesinde 2 binada olmak üzere 6 bina ile Birecik ilçesi Karababa kırsal mahallesindeki 14 günlük karantina uygulamasını kaldıran kurul, korona virüs tespit edilen Viranşehir ilçesindeki 2 bina ile Şanlıurfa merkezdeki Karaköprü ilçesindeki 2 bina ve Haliliye ilçesindeki bir binada 14 günlük karantina uygulaması başlattı.
Karaköprü 27.5.2020
Şanlıurfa'da 13 bina karantinaya alındı
Bu kapsamda yapılan testlerde Haliliye'de 6, Eyyübiye'de 3, Karaköprü'de 2, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde ise 1'er binada vatandaşın sonucu pozitif çıktı.
Karaköprü 27.5.2020
Şanlıurfa'da 13 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Haliliye ilçesinde 6, Eyyübiye ilçesinde 3, Karaköprü ilçesinde 2, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde birer bina karantinaya alındı.
Karaköprü 26.5.2020
Şanlıurfa'da 8 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İl Hıfzıssıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Karaköprü ilçesinde 3, Eyyübiye ilçesinde 1, Haliliye ilçesinde 2, Siverek ve Viranşehir ilçesinde ise birer binada 14 günlük karantina uygulanmasına karar verildi.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şanlıurfa'da otomobil ile traktör çarpıştı: 3 yaralı
Haliliye Belediyesi maske dağıttı
Suruç sokakları yeni görünüme kavuşuyor
Suruç sokakları yeni görünüme kavuşuyor
Suruç sokakları yeni görünüme kavuşuyor
Suruç sokakları yeni görünüme kavuşuyor
Şanlıurfa HRÜ Hastanesi'ne Kovid-19 testi yetkisi verildi
Güneydoğu'nun tahıl ambarında hasat bereketli başladı
Güneydoğu'nun tahıl ambarında hasat bereketli başladı
Güneydoğu'nun tahıl ambarında hasat bereketli başladı
Güneydoğu'nun tahıl ambarında hasat bereketli başladı
Güneydoğu'nun tahıl ambarında hasat bereketli başladı
Karaköprü 26.5.2020
Şanlıurfa'da 8 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alınması kararlaştırıldı. Bu kapsamda yapılan testlerde, Haliliye ilçesi Bamyasuyu ve Şair Nabi mahalleri, Eyyübiye ilçesi Süleymanşah Mahallesi, Karaköprü ilçesi Ali Baba, Seyrantepe ve Atakent mahalleleri, Viranşehir ilçesi Şarkıpınar Mahallesi ile Siverek ilçesi Şirinkuyu Mahallesi'nde oturan bazı vatandaşların sonucu pozitif çıktı.
Karaköprü 25.5.2020
Şanlıurfa'da 3 bina karantinaya alındı
Bu kapsamda, Karaköprü ilçesinin Akbayır Mahallesinde, Viranşehir ilçesinin Hürriyet Mahallesi ile Harran ilçesinin Hz.
Karaköprü 25.5.2020
Şanlıurfa'da 3 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Karaköprü ilçesine bağlı Akbayır Mahallesi, Viranşehir ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi ile Harran ilçesi Hz.
Karaköprü 24.5.2020
Dolu yağışı meyve ağaçlarını vurdu
Dolu yağışı meyve ağaçlarını vurdu ŞANLIURFA - Şanlıurfa kırsalında etkili olan ceviz büyüklüğündeki dolu yağışı meyve ağaçlarına zarar verdi. Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçe kırsalında öğle saatlerinde etkili olan ceviz büyüklüğündeki dolu taneleri, fıstık ve badem ağaçlarına zarar verdi.
Karaköprü 24.5.2020
Şanlıurfa'da 10 bina koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Karaköprü, Eyyübiye, Haliliye, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde oturan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Karaköprü 24.5.2020
Şanlıurfa'da 10 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Karaköprü ilçesinde 1 bina, Eyyübiye ilçesinde 2 bina, Haliliye ilçesinde 4 bina, Siverek'te 2 ve Viranşehir'de ise 1 binada 14 günlük karantina uygulanmasına karar verildi.
Karaköprü 23.5.2020
Otomobilin çarptığı çocuk hayatını kaybetti
Edinilen bilgiye göre, kaza, Şanlıurfa - Diyarbakır karayolunun Karaköprü ilçe çıkışında yaşandı.
Karaköprü 22.5.2020
Şanlıurfa'da 4 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Siverek, Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde ikamet eden bazı vatandaşların Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Karaköprü 21.5.2020
Şanlıurfa'da 4 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Siverek, Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde ikamet eden bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Karaköprü 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Karaköprü 18.5.2020
Baydilli'den 19 Mayıs mesajı
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Karaköprü: Mahalleliye ilahi moraliKaraköprü 12.5.2020
Karaköprü 11.5.2020
Şanlıurfa'da 5 bina karantinaya alındı
Bu arada, Viranşehir ilçesi Kurtulmuş Mahallesi, Ceylanpınar ilçesi Maden Mahallesi, Karaköprü ilçesi Seyrantepe Mahallesi ile Viranşehir ilçesi Yenişehir ilçesinde 2 mahalle ve 2 binada uygulanan 14 günlük karantina sona erdi.
Karaköprü 10.5.2020
Mobil araçla sıra gecesi ziyafeti
- Sıra gecesi geleneği virüs dinlemedi Mobil araçla sıra gecesi ziyafeti Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçe belediyesi, korona virüsü tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasında mobil araçla vatandaşlara sıra gecesi ziyafeti yaşattı.
Karaköprü 9.5.2020
Şanlıurfa'da 2 bina ve bir fabrika çalışanları karantinaya alındı
Öte yandan, Karaköprü İlçesi Narlıkuyu Mahallesi'nde bir binada uygulanan 14 günlük karantina uygulaması sona erdi.
Karaköprü 9.5.2020
Şanlıurfa'da tekstil firması ile 2 bina karantinaya alındı
Açıklamada, Siverek ilçesindeki bir tekstil atölyesinde de karantina tedbirlerinin uygulanmasına karar verildiği belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Bir tekstil firması çalışanlarınca maske takılmaması, sosyal mesafe kuralına dikkat edilmemesi, pozitif çıkan vakanın diğer çalışanlar ile yakın temaslı olması ve bilim kurulu önerilerine uygun çalıştırılmaması nedeniyle firma çalışanlarının karantinaya alınarak firmadaki üretime 14 gün ara verilmesine karar verildi." Öte yandan, Karaköprü ilçesi Narlıkuyu Mahallesi'ndeki bir binada uygulanan 14 günlük karantinanın sona erdiği duyuruldu.
Karaköprü 9.5.2020
Pide fırınında ölü bulundu
Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde pide fırınında çalışan bir kişi ölü olarak bulundu.
Karaköprü 9.5.2020
Şanlıurfa'da şüpheli ölüm
Şanlıurfa'da pide fırınında bir kişi ölü olarak bulundu. Merkez Karaköprü ilçesi Çankaya Mahallesi'ndeki pide fırınına gelen çalışanlar, Ali İ'nin hareket etmediğini gördü.
Karaköprü 7.5.2020
Devrilen otomobildeki 1 kişi hayatını kaybetti
Kaza, Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesine bağlı Seyrantepe Mahallesi'nde yaşandı.
Karaköprü 7.5.2020
Şanlıurfa'da otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü
Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Karaköprü 3.5.2020
Şanlıurfa Valiliğinden "Kan Bağışı" açıklaması
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Haberde adı geçen vatandaşımızın, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu 1 Mayıs 2020 Cuma günü saat 13.25'te Karaköprü ilçemiz 35 metre caddesi üzerinde aracıyla hareket halindeyken trafik ekiplerince durdurulduğu, yapılan ilk incelemede istisna kapsamında olmadığının anlaşıldığı, talep edilmesine rağmen kimlik beyanında bulunmadığı, kimlik tespiti için asayiş ekibinin çağrılması üzerine kronik rahatsızlığı olduğunu belirterek ambulans talep ettiği, kolluk personelimizin çağrısı üzerine olay yerine gelen ambulanstaki sağlık görevlilerince yapılan kontrollerde A.
İmsak03:17
Öğle12:28
İkindi16:18
Akşam19:45
Yatsı21:21
Şu an buradasınız: Karaköprü Haber, Karaköprü Son Dakika Haberleri - Haberler - Karaköprü haber sayfamızda Karaköprü haberleri okuyabilir, Karaköprü son dakika haberleri ve güncel Karaköprü gelişmelerini görebilirsiniz. Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 5 bina karantinaya alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 05:01:26. #1.15#
title