Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp - 4.12.2020
MHP Kozan İlçe Başkanı Atlı'dan Fransa'ya tepki
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, yaptığı açıklamayla Fransa'yı eleştirdi.
Mhp - 4.12.2020
Mhp - 4.12.2020
Gölcük'te 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlandı
Törene, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr.
Mhp - 4.12.2020
MHP'li Akçay: CHP, Türkiye düşmanlarının taşeronluğunu yapıyor
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup konuşmasında yaptığı açıklamalara ilişkin, "CHP her fırsatta Türkiye düşmanlarının ağzıyla konuşarak milli çıkarlarımıza muhalefet etmekte, onların taşeronluğunu yapmaktadır" dedi.
Mhp - 3.12.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, bazı konuların bir güne, bir haftaya sığmayacak kadar önemli olduğunu dile getirerek, engelliliğin çok boyutlu bir mesele olduğunu kaydetti.
Mhp - 3.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, terör örgütlerinin bir hedefinin de kendilerinden mümkün olduğunca söz ettirmek olduğuna yönelik açıklamasına işaret eden Özel, "Vallahi çok doğru. Ama Sayın Soylu, 31 Mart seçimlerinden önce ve 23 Haziran İstanbul seçimlerinde yalvardım size. Ne kadar terör örgütü adı biliyorsanız, siz, genel başkanınız, MHP Genel Başkanı, sürekli terör örgütlerini anıp anıp, 'CHP kazanırsa bunlar gelecek', 'Ekrem kazanırsa İSPARK'ı şu terör örgütüne verecek', 'Ankara'yı CHP kazanırsa, su faturalarını şu terör örgütü dağıtacak' dediniz.
Mhp - 3.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
'HANGİ PARTİ OLURSA OLSUN YİNE BU KONUŞMAYI YAPARDIM' Toplantıda siyasi konuşma yapmadığını kaydeden Er, "Bu CHP, MHP, ve İYİ Parti meselesi değil.
Mhp - 3.12.2020
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Tüm engellilerin engelliler gününü en içten duygularla kutladığını bildiren Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Milletimizin ali hedeflerine büyük bir azim ve kararlılıkla koşuyor olmanın gururunu hep birlikte yaşadığımız büyük ve güçlü Türkiye'mizde eğitimden sağlığa, evde bakımdan istihdam ayrıcalığına kadar engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri kaldırmaya yönelik atılan büyük adımlar semeresini vermiş olup, evlatlarımızın dünyanın her yerinde gösterdikleri üstün başarıları ile adeta azim ve gayret destanları yazarak bayrağımızı gururla dalgalandırıyor olmaları bizler için en büyük onur kaynağıdır." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mhp - 3.12.2020
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok'un mesajı MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mhp - 3.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Çevre Kanunu'nda 2006 ve 2018 yıllarında iki defa kapsamlı revizyon yapıldığını, şimdi yapılan değişikliğin temelinde atık yönetimi olduğunu söyledi.
Mhp - 2.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
"Geri dönüşüm projelerini hızla hayata geçirmek artık bir zorunluluk" MHP Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, kanun teklifiyle çevre kirliliğini önlemek, yeşil alanların korunup iyileştirilmesine ve geliştirilmesine katkı sağlamak, ulusal ölçekte Depozito Yönetim Sistemi kurularak işletilmesine, izlenmesine ve denetimine yönelik faaliyetlerde bulunmak amacıyla bir çevre ajansı kurulacağını belirtti.
Mhp - 2.12.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan "Dünya Engelliler Günü" mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Yaşamı paylaştığımız özel insanların karşılaştığı sorunlara duyarlılık göstermek, sorumluluk sahibi her bireyin asli görevidir.
Mhp - 2.12.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Uyar Madencilik'in 2012 yılında işten çıkardığı 804 madencinin iki aylık maaşıyla, kıdem ve ihbar tazminatlarını ödemediğini belirterek, "Redevans sözleşmeleriyle işletilen maden ocaklarında çalışanların kıdem ve ihbar tazminatlarının Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından ödenmesine yönelik bir düzenleme beklentisi var.
Mhp - 2.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, "7 Aralık Kilis'in kurtuluşu", MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü", CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, "Avrupa'da yaşayan Türklerin sorunları" konularında gündem dışı konuşma yaptı.
Mhp - 2.12.2020
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç: "Çin aşısı ihtiyaca cevap vermeyecek"
Oluç, 2021 yılı bütçesinin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'unda görüşüleceğine dikkati çekerek komisyon görüşmelerinde çeşitli konularda önergeler verdiklerini ve bunların AK Parti ile MHP oylarıyla reddedildiğini anımsattı.
Mhp - 1.12.2020
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı
"İnternet ucuzlatılmalı" MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Komisyonun dijital mecralara yönelik düzenlemeleri hayata geçireceğini ifade ederek, "Yapacağımız çalışmalarda milli ve manevi değerlerimizin zedelenmemesi için birtakım önlemler almak gerekiyor.
Mhp - 1.12.2020
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti'nin 14 gün kesintisiz sokağa çıkma kısıntısı yönündeki teklifinin yine çıkmadığını ifade eden Türkkan, şunları söyledi: "Maalesef yine yetersiz kararlar alındı. Umarız bu konudaki eleştirilerimizde haklı çıkmayız. Alınan önlemlerin, vatandaşın derdini bilmemenin bir örneği olduğunu düşünüyorum. Bu meselelere daha ciddi yaklaşmak lazım. Bir diğer önemli konu ise aşı meselesi. Özellikle Avrupa ülkeleri nüfusuyla orantılı aşı siparişi verirken, hükümetimiz 83 milyonluk ülkemiz için ilk aşamada 10 milyon aşının geleceğini açıklamış. Aşının iki doz halinde yaptırılması gerektiğini dikkate aldığımızda 170 milyon doz aşıya ihtiyacımızın olduğu aşikar. Ne yazık ki hükümet aşıyı almakta geç ve yetersiz kalmıştır." "Yunanistan, Batı Trakya Türklerinin haklarını ihlal etmektedir" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da 28 Kasım 2020 de İskeçe Müftüsü Ahmet Mete'nin evine ırkçı saldırıların düzenlendiğini, bu saldırının Ahmet Mete'nin şahsında tüm Batı Trakya Türklerini hedef aldığını söyledi.
Mhp - 1.12.2020
Menemen Belediye Başkan Vekilliği görevine Deniz Karakurt getirildi
Notlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar seçimi belediye binasında takip etti.
Mhp - 1.12.2020
Karamürsel'de kaymakamdan pazar yeri denetimi
Pazar yerinde AK Parti İlçe Başkanı Sait Mete, CHP İlçe Başkanı Suat Ülkü, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, İYİ Parti İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan ve Karamürsel Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun ile esnaf ve vatandaşlarla görüşen Canbaba, maske, mesafe ve temizlik konusuna dikkat edilmesini istedi.
Mhp - 1.12.2020
Bahçeli: CHP milletvekilinin Türk ordusuna 'satılmış' demesi, Türkiye husumetinin kök salmasıdır
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir CHP milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna 'satılmış' demesi bize göre hesabı sorulması gereken şerefsizliktir, kepazeliktir, Türkiye husumetinin kök salmasıdır.
Mhp - 1.12.2020
Bahçeli: CHP milletvekilinin Türk ordusuna 'satılmış' demesi, Türkiye husumetinin kök salmasıdır
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir CHP milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna 'satılmış' demesi bize göre hesabı sorulması gereken şerefsizliktir, kepazeliktir, Türkiye husumetinin kök salmasıdır.
Mhp - 1.12.2020
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Fransızlar ister kabul etsinler, ister etmesinler, ister sevsinler ister sevmesinler, Dağlık Karabağ Azerbaycan toprağıdır, Karabağ Türk'tür, Karabağ ebediyen Türk yurdudur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. MHP Kozan İlçe Başkanı Atlı'dan Fransa'ya tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 17:54:17. #1.15#
title