Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp - Bugün
MHP Grup Başkanvekili Bülbül, "dokunulmazlıklar konusunda CHP ve İYİ Parti'nin olası tavrını" değerlendirdi Açıklaması
MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, "Görünen o ki CHP lafı evirip çevirse de sonunda HDP ile birlikte hareket edecek, dokunulmazlıkların kaldırılmasına 'hayır' diyecektir.
Mhp - Dün
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda
"Bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet veriliyor" MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, CHP'li Yıldız ve Baltacı'yı kastederek, "Sanki bizim ihale mevzuatından ya da bu işlerin nasıl yapıldığından hiç bilgimiz yok gibi konuşuyorlar.
Mhp - Dün
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi görüşülüyor
MHP Konya Milletvekili Esin Kara ise uzun vadeli ekonomik büyümenin sürdürülebilmesi için yurt içi ve yurt dışı tasarruflarının kilit rol oynadığını belirtti.
Mhp - Dün
MHP'li Erdem: "Dijitale hakim olan, toplumsal dile de hakim olma imkanını elde etmektedir"
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, dijitalleşen hayatın önemine dikkati çekerek, "Dijitale hakim olan, toplumsal dile de hakim olma imkanını elde etmektedir.
Mhp - Dün
Semih Yalçın'dan Meral Akşener'e üslup eleştirisi Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına "oldukça kaba, nobran, mağrur ve mütekebbir bir üslupla" cevap verdiğini öne sürdü.
Mhp - Dün
HDP Grup Başkanvekili Beştaş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın bir sosyal medya paylaşımına yönelik saldırı yapıldığını belirten Beştaş, "Saldırıyı başlatan bir insan müsveddesi, yaratık, MHP'li bir isimdi.
Mhp - Dün
8 milletvekilinin 10 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
8 milletvekiline ait 10 'Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri', TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edildi. Enis Berberoğlu'nun yanında dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: "HDP Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, HDP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir.
Mhp - Dün
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında gündemi değerlendirdi Açıklaması
HDP dışında tüm partilere davet gönderildiği ancak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli dışında katılımın gerçekleşmediğinin hatırlatılması üzerine ise Kurtulmuş, "Davet etmek ev sahibindendir, katılmak davet edilenlere ait bir şeydir.
Mhp - Dün
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Twitter fenomeni küçük ortak tatava yapmayı bıraksın" İsmini zikretmeden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi de eleştiren Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu arada, twitter fenomeni küçük ortak tatava yapmayı bıraksın, 'yapacağım, her an yapabilirim, birazdan yapıyorum' diye ağzına sakız ettiği malum kapatma başvurusunu ne zaman yapacakmış, onu söylesin; biz de bilelim.
Mhp - Dün
Demirci'ye 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu kurulacak
Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Umut Otlu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, istasyonunun kurulacağı Akıncılar Mahallesindeki alanda incelemede bulundu.
Mhp - Dün
AK Parti Karapınar'da 6 bin fidan dağıttı
Fidan dağıtım törenine, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karaman Orman İşletme Müdürü Ali Özgür Gümüş, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, MHP İlçe Başkanı Ercan Alp, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Karapınar Gençlik Kolları Başkanı Sinan Gümüşsoy ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mhp - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi görüşülüyor
MHP Grubu adına konuşan Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan da bankacılık dışı finans sektörünün 2020 sonuçları incelediğinde finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinin pandemiye rağmen büyümeyi sürdürdüğünü anlattı.
Mhp - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, konuşmasının başında şehit Piyade Uzman Onbaşı Umut'a rahmet, sevenlerine ve millete başsağlığı diledi.
Mhp - 02.03.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı
BAHÇELİ DE TAKİP ETTİ Öte yandan tanıtım toplantısına, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yüksek yargı organlarının başkanları, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yargı mensupları, azınlık cemaatlerinin temsilcileri, bazı ülkelerin büyükelçileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve AK Parti ve MHP milletvekilleri katıldı.
Mhp - 02.03.2021
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı: (4)
Notlar Programa, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yüksek yargı organlarının başkanları, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yargı mensupları, azınlık cemaatlerinin temsilcileri, bazı ülkelerin büyükelçileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve milletvekilleri katıldı.
Mhp - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Yeşilay Haftası nedeniyle yaptığı konuşmada, alkol, tütün, uyuşturucu madde bağımlılıklarına internet bağımlılığının da eklendiğini belirterek bunların insan yaşamını ciddi şekilde etkilediğini söyledi.
Mhp - 02.03.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bize göre, S-400 konusunda başkalarının servis ettiği formüller değil, Ankara kriterleri geçerli olmalıdır.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bize göre, S-400 konusunda başkalarının servis ettiği formüller değil, Ankara kriterleri geçerli olmalıdır.
Mhp - 02.03.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Millet iradesine cephe alan dayatmacı ve icazetli siyasetçilerin karşımıza geçip demokrat pozları vermesi su katılmamış ikiyüzlülüktür.
Mhp - 01.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 2 Mart 2021
2- CHP, HDP ve MHP'nin Meclis grup toplantıları düzenlenecek.
Mhp - 01.03.2021
TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal, Edirne'de artış gösteren Kovid-19 vakalarını değerlendirdi Açıklaması
Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile MHP Keşan İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Mhp - 01.03.2021
Tosya'da yüzme havuzunun temeli atıldı
MHP Kastamonu İl Başkanı Emin Çınar ise "İki yıllık zaman dilimi içinde, Tosya halkının yüksek orandaki teveccühüyle MHP belediye başkanlığı olarak 2 yıldır Tosya'mıza hizmet etmekteyiz.
Mhp - 28.02.2021
MHP Edirne teşkilatı Uzunköprü ilçesinde ziyaretlerde bulundu
MHP Edirne İl Yönetimi, Uzunköprü'de çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Mhp - 28.02.2021
27 Şubat 2021 Haberleri
27 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Mhp - 27.02.2021
MHP'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nın programı belli oldu
MHP'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı'na delegelerin yanı sıra ilçe başkanları ve belediye başkanları da katılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. Datça'daki parkta banklar balyozla kırılıp, tahrip edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:39:59. #1.14#
title