Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp 2.6.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 'kayyum' tartışması
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda CHP, MHP ve HDP arasında, 'kayyum' tartışması yaşandı.
Mhp 2.6.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül de Siirt'te şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralı askerlere acil şifa diledi.
Mhp 2.6.2020
MHP milletvekilleri narenciye üreticilerinin sorunlarını Meclise taşıdı
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, narenciye sektöründe aşırı sıcaklardan kaynaklanan ürün kaybının doğal afet kapsamına alınmasını ve üreticilerin zararının karşılanmasını istedi.
Mhp 2.6.2020
TİP Genel Başkanı Baş: "Seçim, Siyasi Partiler Kanunu'nu tartışıyorsak ilke tartışacağız"
"Geride kalan dönemde bütün transferleri siz yaptınız" Siyasi Partiler Kanunu, Seçim Kanunu, TBMM İçtüzüğü ve milletvekili transferlerinin tartışıldığını dile getiren Baş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Etik denilerek pazarlanıyor. Etik dedikleri şey ne? 'Milletvekili transferleri' diye kendilerinin etik dışı tarif ettiği bir başlık var. 27. Dönem parlamentosundayız. Bu parlamentoda milletvekili transferleri bahsinde ne olmuş? 2 TİP milletvekili HDP listesinden girmiş daha sonra kendi partilerine katılmışlar. 2 Saadet Partisi milletvekili CHP listelerinden girmiş. Demokrat Parti 1 vekilini İYİ Parti listelerinden sokmuş ve BBP de 1 milletvekilini AKP'den sokmuş. Sanıyorum buraya ilişkin bir tartışma yok. Bu partiler yasaların izin verdiği bir biçimde başka bir parti üyesi olmakla beraber başka bir partinin listesinden girmişler. Buna ilişkin herhalde kimsenin bir itirazı yok. Peki tartışılan ne? Milletvekilinin bir ittifaktan diğer ittifaka geçişidir. Bakalım ne olmuş; Millet İttifakı'nın bir parçası olan İYİ Partiden seçilen 2 milletvekili geride kalan iki yıl içerisinde Cumhur İttifakı'nın bir parçası AKP saflarına geçmiş. İYİ Partiden seçilmiş bir diğer milletvekili de MHP'ye geçmiş.
Mhp 2.6.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Erken seçim tartışmaları Gazetecilerin sorusu üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim tartışmalarıyla ilgili açıklamasını da eleştiren Altay, şunları kaydetti: "Türkiye'de erken seçimlere Sayın Bahçeli karar veriyor genel olarak.
Mhp 2.6.2020
DEVA Partili Yeneroğlu Bahçeli'nin seçim açıklamasını değerlendirdi Açıklaması
Diyarbakır'da bir polis memurunun şehit edilmesi üzerine katil zanlısı şüphesiyle gözaltına alınan bir kişinin, ters kelepçeli, çıplak ve yere yatırılmış bir şekildeki görüntülerinin, bir milletvekili danışmanı tarafından servis edildiğini anlatan Yeneroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şehidimizin acısı elbette hepimizin yüreğini dağlıyor. Polisimize ve askerimize yönelik canilikleri elbette en ağır biçimde cazalandırmalıyız. Ama devlet, hukuk devletine yakışanı yapmalıdır. İddiayı mahkeme tespit eder ve cezayı verir. Aksi düşünülemez. Türkiye'de son zamanlarda güvenlik güçlerinin korumakla mükellef olduğu insanların hukukunu alenen çiğnediğine dair örnekler maalesef artıyor. Bu olaylar, yüzde 99'unun hukuka uyarak görevini yapan güvenlik güçlerimize yönelik algıyı değiştirebiliyor. Bu nedenle yaşanan hukuksuzlukların amasız ve fakatsız soruşturulması güvenlik güçlerimize olan güvenin esasıdır." Bir gazetecinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim tartışmalarına ilişkin açıklamalarını sorması üzerine Yeneroğlu, şunları kaydetti: "Sayın Bahçeli'nin geçmişteki açıklamalarını da biliyoruz.
Mhp 2.6.2020
Talas Belediye Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi
Başkan Yalçın daha sonra AK Parti ve MHP'li meclis üyeleriyle Zincidere Mahallesindeki tarihi Taş Mektep'te buluştu.
Mhp 2.6.2020
1 Haziran 2020 Haberleri
1 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Mhp 1.6.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den gündeme ilişkin değerlendirme Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır.
Mhp 1.6.2020
Son dakika haberi | MHP Lideri Bahçeli:  Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır
Gelen son dakika haberlerine göre MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tüm teşkilatlarına gönderdiği genelgede, "Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır.
Mhp 1.6.2020
MHP Lideri Bahçeli:  Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tüm teşkilatlarına gönderdiği genelgede, "Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır.
Mhp 1.6.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den teşkilatlara genelge
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşkilatlara korona virüste normalleşme dönemine ilişkin bir genelge gönderdi.
Mhp 1.6.2020
FLAŞ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır.
Mhp 1.6.2020
FLAŞ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır.
Mhp 1.6.2020
Kırıkkale'de MHP heyeti esnafa "siftah ücreti" bıraktı
MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu ve yönetimi, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede normalleşme sürecinde yeniden açılan iş yerlerini ziyaret ederek, zarf içerisinde "siftah ücreti" bıraktı.
Mhp 1.6.2020
Yahşihan Belediye Başkanı Türkyılmaz, gazetecilerle bir araya geldi
MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu ve Yahşihan İlçe Başkanı Yılmaz Aydın'ın da katıldığı programda, Türk Telekom, TEDAŞ ve KIRGAZ yetkililerine de projelerle ilgili bilgi verildi.
Mhp 1.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 82 günde liderlerle "koronavirüs diplomasisi"
Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi, Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi ve Başakşehir'de Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin açılışını yapan Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası Açılış Töreni'ne MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte katıldı.
Mhp 31.5.2020
Destici: "Büyük Birlik Partisi önümüzdeki seçimlerde kendi adı ve amblemiyle ittifakta olacaktır"
"BBP seçimlere kendi isim ve amblemiyle katılacak" BBP'yi kimsenin yok saymadığını belirten Destici, "Büyük Birlik Partisi seçimlerde ittifakın diğer yönüyle de kendi adı ve amblemiyle yer alacaktır. Bizim tercihimiz Cumhur İttifakı'nda kendi adı ve amblemiyle olmasıdır. Büyük Birlik Partisi'ne karşı kamuoyunda bir perdeleme var. Örneğin bir ankette partimizi diğer içine koyuyorlar. Ama aynı ankette AK Parti ve MHP oyları yüzde 42,65 iken üçlü ittifakta yüzde 45.
Mhp 30.5.2020
AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli'nin acı günü
Kerem Ali Sürekli'nin taziyeleri kabul ettiği cenaze törenine Vali Erol Ayyıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Necip Nasır, Cemal Bekle, Yaşar Kırkpınar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katıldı.
Mhp 30.5.2020
"Geleceğin meslekleri bilişim üzerine olacak"
Videokonferans yöntemiyle düzenlenen etkinliğin moderatörlüğünü TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe yaparken, Ak Parti adına Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Osman Coşkun, CHP adına İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof.
Mhp 29.5.2020
MHP Lideri Bahçeli'den "Fetih" mesajı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Fetih, bir yürek işi, bir gönül işarı, bir akıl işareti; hasılı kelam teşekkül etmiş askeri, siyasi ve stratejik dehanın mümtaz bir iradesidir.
Mhp 29.5.2020
MHP Lideri Bahçeli'den "Fetih" mesajı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Fetih, bir yürek işi, bir gönül işarı, bir akıl işareti; hasılı kelam teşekkül etmiş askeri, siyasi ve stratejik dehanın mümtaz bir iradesidir.
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. TBMM Genel Kurulu'nda 'kayyum' tartışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 22:08:17. #1.15#
title