Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp - 28.11.2020
ABB Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Akdemir, 2021 mali yılı bütçesini değerlendirdi Açıklaması
Bütçenin hazırlanması ve mecliste onaylanmasının ayrı prosedürler içermesine rağmen borçlanmayla bütçenin yapıldığını dile getiren Akdemir, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sayın Mansur başkanımızın bütçeyi getirirken, 730 milyon lira borçlanmayı da beraberinde siyasi mülahazayla getirdiğini gördüğümüz için 'benim bütçemi vermediler' demesini engellemek adına, bütçeyi hazırlama, denk bütçe yapma ve Ankara'ya yapılacak yatırımları belirleme sorumluluğu da belediye üst yönetiminde olduğu için biz bütün bunları komisyonda Cumhuriyet Halk Parti'li, İYİ Parti'li ve MHP'li üyelerin de olması hasebiyle değerlendirdik ve bunu oy birliğiyle uygun gördük.
Mhp - 27.11.2020
TBMM'de 4 partiden Fransa'ya ortak bildiri
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin TBMM grupları ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosu'nun, Yukarı Karabağ ihtilafına ilişkin aldığı kararı kınadı.
Mhp - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nden dönüş yok" MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, itibarsızlaştırılmaya çalışılsa da uygulandığı süre içinde etkinliği görülen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin millet nazarında da karşılık bulduğunu belirterek "Bundan dönüş olmayacaktır.
Mhp - 27.11.2020
TBMM'de 4 partiden Fransa'ya ortak bildiri
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin TBMM grupları ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosu'nun, Yukarı Karabağ ihtilafına ilişkin aldığı kararı kınadı.
Mhp - 27.11.2020
TBMM'de 4 siyasi parti Fransa Senatosunun Yukarı Karabağ kararını kınadı
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin TBMM Grupları, ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosunun Yukarı Karabağ ihtilafına ilişkin aldığı kararı kınadı.
Mhp - 27.11.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un önerisi üzerine AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin TBMM grupları ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosu'nun...
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un önerisi üzerine AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin TBMM grupları ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosu'nun Yukarı Karabağ ihtilafına ilişkin aldığı kararı kınadı.
Mhp - 27.11.2020
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti Meclis grupları ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosunun Yukarı Karabağ ihtilafına ilişkin aldığı kararı kınadı
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti Meclis grupları ortak bildiri yayımlayarak, Fransa Senatosunun Yukarı Karabağ ihtilafına ilişkin aldığı kararı kınadı.
Mhp - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Salgının etkisine Türkiye ekonomisi de maruz kaldı" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, ekonominin yüksek büyüme patikasına girdiği bir dönemde, dünya ekonomilerini sarsan Kovid-19 salgınının etkisine Türkiye'nin de maruz kaldığına dikkati çekti.
Mhp - 27.11.2020
Son dakika haber... MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Son dakika haberi... MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Türkiye, küresel pandemiye, ekonomik dalgalanmalara ve önemli bölgesel sorunlara rağmen odaklandığı 2023 ve sonrasının büyük ve güçlü ülkesi hedefine doğru kararlılıkla ilerlemektedir.
Mhp - 27.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: "Türkiye 2023 ve sonrası hedeflerine ilerlerken MHP, özetlediğimiz ruh ve anlayışla 9 Ağustos 2020'de...
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: "Türkiye 2023 ve sonrası hedeflerine ilerlerken MHP, özetlediğimiz ruh ve anlayışla 9 Ağustos 2020'de başlattığı il ve ilçe kongrelerini tamamlamıştır.
Mhp - 27.11.2020
İsrail gazetesine konuşan PKK elebaşı Karayılan: "AK Parti, Batı ve laiklik karşıtı"
AK Parti ile MHP ittifakının "Amerika, Batı ve laiklik karşıtı olduğunu" savunan Karayılan, bu iki partinin "yeni Osmanlıcı bir yaklaşımı hayata geçirerek Türkiye'yi İslamlaştırmaya çalıştırdığı ve bu durumun Kürtler, Yunanlılar ve Süryaniler için gerçek bir tehdit olduğu" iddiasında bulundu.
Mhp - 27.11.2020
26 Kasım 2020 Haberleri
26 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Mhp - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Türkiye'nin terörle mücadeleyi hiçbir şartta ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.
Mhp - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, emperyalist güçlerin, hedefine Türkiye'yi koyduğunu ve amaçlarının Türk milletini topraklarından koparmak olduğunu ifade etti.
Mhp - 26.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan, Kovid-19 salgını yönetimine eleştiri Açıklaması
Engin Özkoç, başka bir basın mensubunun, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'ın muhalefet partilerine yönelik eleştirilerini değerlendirmesini istemesi üzerine, şunları söyledi: "Biz Türkiye'nin menfaatleriyle ilgili ne yapmamız gerekiyorsa Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde onu yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Başta grup başkanvekilleri olmak üzere TBMM'de grubu bulunan bütün siyasi partilerle milletimizin menfaatini bugüne kadar nasıl savunduysak, o şekilde savunmaya devam edeceğiz. Mesele AKP, MHP, HDP, CHP, İYİ Parti meselesi değildir.
Mhp - 26.11.2020
Son dakika... Söğütlü Belediye Başkanı Salim Koç, koronavirüse yakalandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanı Nadim Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Koç'un yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğünü bildirdi.
Mhp - 25.11.2020
ESHOT'un 2021 bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi
MHP Grup Başkanvekili Selahattin Şahin de ESHOT'un kent için çok önemli bir kuruluş olduğunu belirterek, "Kovid-19 nedeniyle kentte suyun metreküp fiyatına yapılan zammın geri alınmasını istiyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. Günün özeti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:48:09. #1.14#
title