Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp - Dün
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Kılıçdaroğlu, bu sistem içinde yatırımcının gelmeyeceğini ileri sürerek, 83 milyonun can ve mal güvenliğinin olmadığını iddia etti. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Bugün Erdoğan'a çok yakın olan, üç gün sonra başka yerde olur. Onu da içeri atarlar. Örneği var. Ama bir grubun can ve mal güvenliği var. Kim? Parası olan. Erdoğan'ın avukatına dolar bazında ciddi paralar verirsen senin can ve mal güvenliğin var. Savcı iddianame yazamaz, hakim karar veremez. Peki garibanlar? Onların hepsi içeride. Bir deyim vardır, boş tencereden çok ses çıkar. Günün 24 saati konuşuyor. Doğal gazı bulduk. Yetmedi, bir daha bulduk. Almanya, Fransa bizi kıskanıyor. Yunanistan mahvoldu bitti. Efendim dünya lideri Erdoğan dünyaya kafa tutuyor. Sonunda nereye geldik? Askıda ekmek gerçeğine. Ne dedik? Boş tencereden çok ses çıkar. Boş konuşuyorlar, mutfağı bilmiyorlar, mutfaktaki kadının ızdırabını bilmiyorlar. Çocuğunu emziremeyen annenin ızdırabını bilmiyorlar, bebek mamalarına kilit vurulmuş kimse çalmasın diye, onu bile görmüyorlar." "AK Parti seçmeni de inanmıyor" Kılıçdaroğlu, yapılan bir ankette toplumun yüzde 68.5'inin, açıklanan işsizlik rakamlarından daha fazla işsizin var olduğunu söylediğini aktardı. Anketlere göre, AK Parti seçmenin yüzde 70.3'ü, MHP seçmeninin de yüzde 80.
Mhp - Dün
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da Ersin Tatar'ı, KKTC Cumhurbaşkanı seçilmesinden dolayı kutlayarak, "Kıbrıs davası asıl sahiplerine emanet edilmiştir.
Mhp - Dün
TİP Genel Başkanı Erkan Baş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
MHP'nin "askıda ekmek kampanyasına" değinen Baş, "Bu kampanyayı yapmak yerine, cesaretleri varsa ekmeklerini alıp o maden işçilerinin yanına gitmeliler.
Mhp - Dün
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP'nin "Askıda Ekmek Kampanyası"na ilişkin, "Bizim fakirliğimizi, bu iktidarın 18 yıl sonunda bizi getirdiği rezilliği bundan daha iyi dünyaya anlatamazsınız. O nedenle Sayın Bahçeli'ye yürekten teşekkür ediyorum.
Mhp - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Ermenistan'ın füze ile vurduğu Gence kentini ziyaret etti Açıklaması
Şentop'a Gence ziyaretinde, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik etti.
Mhp - Dün
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Aksu'dan Mamak ziyareti
AK Parti ile MHP Mamak ilçe başkanlıklarını da ziyaret eden Aksu, programı kapsamında Mamak'ın tarım projeleri, kadın kooperatifleri ve kooperatiflerin ürettiği organik ürünler hakkında bilgi alarak incelemelerde bulundu.
Mhp - Dün
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP'nin "Askıda Ekmek" kampanyasını eleştiren Akşener, askıda ekmek kampanyalarının Millet İttifakı belediyelerinin başlattığı ve Türk geleneğinde yer alan bir uygulama olduğunu söyledi.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Işıklar yanıyor mesajıyla kafalarında yer etmiş darbe özlemlerini sosyal medya kanalıyla paylaşan sorumsuzların,...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Işıklar yanıyor mesajıyla kafalarında yer etmiş darbe özlemlerini sosyal medya kanalıyla paylaşan sorumsuzların, ışığı yakanların da kapatacak olanın da sadece aziz millet olduğunu bilmeleri hem tavsiyemiz hem de ikazımızdır.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "18 Ekim 2020 Pazar günü şu tarihi hakikat tasdik ve teyit edilmiştir: 'Kıbrıs Türktür Türk kalacaktır."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "18 Ekim 2020 Pazar günü şu tarihi hakikat tasdik ve teyit edilmiştir: 'Kıbrıs Türktür Türk kalacaktır.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye ile KKTC, birbirine kopmaz bağ ile bağlanması şehitlerimizin emaneti, milletimizin beklentisi, Türklüğün...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye ile KKTC, birbirine kopmaz bağ ile bağlanması şehitlerimizin emaneti, milletimizin beklentisi, Türklüğün yemindir.
Mhp - Dün
Son dakika haberi | MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "KKTC 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı bütün hissiyatımla tebrik ediyorum."
Son dakika haberleri: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "KKTC 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı bütün hissiyatımla tebrik ediyorum.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İşgalci Ermenistan 30 yıla yakın kirlettiği topraklardan derhal çekilmelidir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İşgalci Ermenistan 30 yıla yakın kirlettiği topraklardan derhal çekilmelidir.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Biriz, beraberiz, hep beraber Türklüğün eğilmez başı, bükülmez kolu, kesilmez nefesi; büyük Türk milletiyiz."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Biriz, beraberiz, hep beraber Türklüğün eğilmez başı, bükülmez kolu, kesilmez nefesi; büyük Türk milletiyiz.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ'da kimin kiminle yürüdüğü, kiminle zulüm ittifakı yaptığı bellidir."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ'da kimin kiminle yürüdüğü, kiminle zulüm ittifakı yaptığı bellidir.
Mhp - Dün
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısında konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Cumhuriyetlerinin, Dağlık Karabağ konusundaki sessizliği, tepkisizliği ve hareketsizliğinin kendilerini derinden üzdüğünü ve kahrettiğini söyledi.
Mhp - Dün
Son dakika haberi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ meselesi, sıradan bir mesele değildir.
Bir son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ meselesi, sıradan bir mesele değildir.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dağlık Karabağ'ın asıl sahibine geçmesinin zamanı gelip çatmıştır."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dağlık Karabağ'ın asıl sahibine geçmesinin zamanı gelip çatmıştır.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Kuşkusuz elimizde bir çıkış haritası yoktur.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Kuşkusuz elimizde bir çıkış haritası yoktur.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milleti, dünyayı kavramış.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milleti, dünyayı kavramış.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Büyük ve güçlü Türkiye'ye Cumhur İttifakı sayesinde ulaşacağımıza gönülden inanıyoruz."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Büyük ve güçlü Türkiye'ye Cumhur İttifakı sayesinde ulaşacağımıza gönülden inanıyoruz.
Mhp - Dün
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Askıda Ekmek Kampanyası'nın, siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliği olduğunu söyledi.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği,...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliğidir"
Mhp - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'la görüştü
Görüşmede, TBMM Başkanı Şentop'un yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Mhp - Dün
Tire'de MHP, "askıda ekmek kampanyası" başlattı
MHP Tire İlçe Teşkilatı, "Askıda ekmek kampanyası" düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'la görüştü (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 02:12:58. #1.14#
title