Medya Haberleri

Medya haber, Medya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Medya - Bugün
Beyrut Büyükelçisi Ulusoy: "Türkiye'nin cömertçe yardımları Lübnan'la sorunsuz ilişkileri daha da güçlendiriyor"
"Türkiye, 4 Ağustos 2020 tarihli Beyrut Limanı patlamasından sonra Lübnan'a yardım eli uzatan ilk ülkelerden biri olmuştur. Patlamadan bu yana, Türkiye tarafından Lübnan'da ihtiyaç duyulan her alanda geniş kapsamlı yardım faaliyetleri yürütülmüştür." diyen Ulusoy, Türkiye'nin bir yıl boyunca Lübnan'da yardım faaliyetleri ile hem basında hem sosyal medyada takdir kazandığını ifade etti.
Medya - Bugün
T.C. Kuşadası Belediyesi
T. C. Kuşadası Belediyesi | MECLİS ÜYESİ FAHRETTİN ÇİÇEK'TEN MUHALEFETE AÇIK ÇAĞRI"SİYASİ RANT DEVŞİRME HAMLELERİNDEN KAÇINMALIYIZ"Kuşadası Belediye Meclisi Ağustos ayı olağan toplantısı Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel başkanlığında Kervansaray'da yapıldı. Toplantıya, Turizm Komisyonu Başkanı Fahrettin Çiçek'in, AK Parti Grubuna yönelik eleştirileri damga vurdu. Kurban Bayramı tatilinde yaşanan yoğunluk nedeniyle atık su hattında meydana gelen arızayı ulusal basına taşıyan AK Parti yöneticilerini siyasi rant devşirmek amacıyla Kuşadası'nın marka değerini düşürecek ve turizme zarar verecek girişimlerden uzak durmaya çağırdı. Kuşadası Belediye Meclisi toplantısının sonunda gündem dışı söz alan Belediye Meclis Üyesi ve Turizm Komisyonu Başkanı Fahrettin Çiçek, Kuşadası'nın çok yoğun bir bayram tatili dönemi geçirdiğini belirterek "Hem iç turizm hem de dış turizm anlamında uzun süreden beri beklediğimiz ciddi bir taleple karşılaşma fırsatı bulduk. Tıpkı diğer Ege kentleri gibi bölgemiz de taşıma kapasitesini zorlayan bir taleple karşı karşıya kaldı. Yaşanan yoğunluk nedeniyle meydana gelen teknik bir arızanın, ulusal medyayı bölgemize çağırarak büyük bir olaymış gibi haber yapılmasını tüm meslektaşlarım adına büyük bir üzüntüyle karşıladığımı belirtmek istiyorum" dedi.
Medya - Bugün
Lübnanlılar birinci yılında Beyrut Limanı'ndaki patlamanın kurbanlarını anıyor
Başkent Beyrut'ta deprem etkisi yaratan, doğrudan veya dolaylı olarak bir milyon insanın etkilendiği patlamanın birinci yılında Beyrut'un farklı bölgelerinde eş zamanlı gösteri ve yürüyüşler düzenlenmesi yönünde sosyal medyada günlerdir çağrılar yapılıyor.
Medya - Bugün
3 Ağustos 2021 Haberleri
3 Ağustos 2021 Manşet Haberleri.
Medya - Dün
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koordinasyon toplantısının ardından konuştu Açıklaması
"Sosyal medyada ve bazı basın-yayın organlarında 'yangın devam ederken ev projeleri hazırlandığı' şeklinde bazı iddialar gündeme geldi.
Medya - Dün
Son dakika haberi... Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: " Biz yangın bölgelerinden selfie çekip gitmiyoruz"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesinde devam eden orman yangını ile ilgili olarak, "48 mahallemiz doğrudan etkilendi. 31 mahalle boşaltıldı. Zarar gören mahallemiz 17 oldu. 670 vatandaşımızın 654'ü taburcu edildi. Hasar tespitlerine başladık. 47,5 milyon lira ödenek gönderildi. 912 aileye 12 milyon 200 bin lira yardım yapıldı. Evi yıkılan vatandaşlara 50 bin TL eşya yardımı yapılacak. 10 bin TL hesaplara aktarıldı. Biz de maalesef sosyal medyada yangın üzerinden siyasi rant elde etmek isteyen odakları görüyoruz.
Medya - Dün
Son dakika: İçişleri Bakanı Soylu, yangın bölgesinde açıklamalarda bulundu: (2)
Gelen son dakika haberine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, orman yangınlarına ilişkin, sosyal medyada birçok gerçek dışı yayının yapıldığını söyledi.
title