Medya Haberleri

Medya haber, Medya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Medya - Bugün
Son dakika haber | Hollanda'da bıçaklı saldırıda 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı
Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde saldırgan olduğu düşünülen kişinin, bıçaklı saldırının ardından evinin balkonundan sokağa rastgele ateş açtığı görüldü.
Medya - Bugün
Sigorta sektöründe mobil kanallara ilgiye rağmen satın almada internet siteleri tercih ediliyor
Acentelerin dijitali bugün çok da iyi kullandıklarını belirten Güzey, "Sadece biraz daha sosyal medyayı aktif kullanmak üzerine bir takım çalışmalar yapılabilir, web sitelerindeki müşteri deneyimi iyileştirilebilir, arama motorlarında nasıl ön plana çıkabilirler bunların üzerine çalışılabilir.
Medya - Bugün
Almanya Futbol Federasyonu, Türkiye için Stefan Kuntz'a izin verdi Açıklaması
Almanya Futbol Federasyonu (DFB), sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "DFB Başkanlık Kurulu, Türk Futbol Federasyonu ile Türkiye Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörü olarak çalışmayı kabul etmesi halinde, oy birliğiyle Stefan Kuntz'un Almanya 21 Yaş Altı teknik direktörü olarak mevcut sözleşmesinin sonlandırılmasına karar verdi.
Medya - Bugün
AA Finans'ın PPK Beklenti Anketi sonuçlandı
Ekonomistlerin yıl sonu politika faiz oranına ilişkin beklentilerinin medyanı ise bir önceki anket dönemine göre 50 baz puan artarak yüzde 18 oldu.
Medya - Bugün
'Elmalı Davası'nda 6'ncı duruşma başladı (2)
SAVCI: SANIKLAR TUTUKLANSIN 'Elmalı Davası'nda duruşma savcısı, sanıkların üzerine atılı suçların katalog suçlardan olduğuna vurgu yaparak, "Mevcut delil durumu ve sanıkların üzerine atılı suçları işledikleri hususunda kuvvetli suç şüphesinin varlığı dikkate alınarak, sanıklar Merve A. ve Rahmi A.'nın tutuklanmalarına karar verilmesi kamu adına talep olunur" dedi.  Sanık Merve A. ise üzerine atılı iftiralardan dolayı televizyon kanalına çıkmak zorunda kaldığını belirterek, şöyle konuştu: "Türkiye'de haksız yere linç edildik. Oğlumun son günlerde benimle yaptığı telefon kayıtlarının dinlenmesini istedim. O kayıtlar dinlenirse asıl o zaman her şey ortaya çıkacaktır. Ben size oğlumun videosunu izletmek istiyorum. O videoda zaten babasından bahsediyor. Çocuk babasına 'Babacım gel şunu yapalım' diyor. Burada hiç babaya hesap sorulmuyor. Asıl tüm bu olanlar babanın yanında oluyor. Madem biz istismarcı, tecavüzcü, darbediyormuşuz neden bize 4 ay sonra böyle bir iftira atıldı? Neden o zaman çocuklar Adli Tıp'a götürülüp darp raporu alınmadı? Çünkü tüm bunları öz baba ve babaanne biliyordu. Ben cezaevinden çıktıktan sonra babaanne oğluna hesap soracağımı biliyordu. Bu nedenle oğlundan yana oldu. Biz kötüysek neden çocuğu bize gönderdi? Madem evliymiş, neden hala benim kız kardeşim ile birlikte? Neden karısına ihanet ediyor, madem çocuklarını bu kadar özlüyormuş? 'Ben eridim bittim' diyor. Yalan söylüyor. Ben burada duruyorsam çocuklarım için duruyorum. Ben çocukların çizimlerini görmedim. Çocuklarımı ifşa etmedim. Babaanne gecenin bir yarısı birilerini arıyor. 'Benim bu olayı medyaya duyurmam lazım' diyor.
Medya - Bugün
3 aylık uzay yolculuğunu tamamlayan Çinli taykonotlar Dünya'ya döndü
Taykonotları taşıyan kapsülün paraşütle çöle iniş yaptığı anlara ilişkin görüntüler, devlet medyası CCTV'de yayınlandı.
Medya - Bugün
Borsada günün ilk yarısı (1)
426,00 -1,87 -6,22 Bosch Fren Sistemleri 846,00 -0,17 -31,20 Bossa 28,84 0,14 61,57 Brisa 21,62 -1,91 11,65 Burçelik 21,94 -1,17 4,38 Burçelik Vana 22,72 -0,35 -54,25 Bursa Çimento 3,38 -1,17 -32,10 Carrefoursa 44,62 -0,62 -37,86 Casa Emtia Petrol 129,00 0,78 21,70 Ceo Event Medya 8,31 0,61 29,24 Coca Cola İçecek 88,20 0,46 38,88 Cosmos Yat.
Medya - Bugün
Filistinli sürücü Kudüs'te İsraillilerin bıçaklı saldırısında yaralandı
Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Silvan Mahallesi sakinlerinden sürücü Muhammed Ebu Nab'ın Batı Kudüs'teki saldırıda sırtından 3 bıçak darbesiyle yaralandığı görüldü.
Medya - Bugün
CHP Taşova İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı
Demokratik devlet ilkesini Türkiye'de tekrar inşa edeceklerini anlatan Tuncer, "Parlamenter rejime geçip, çoklu demokrasiyi çoğunluğun değil, herkesin kabul ettiği sistemi geri getireceğiz. Medya özgürlüğünü getireceğiz, medyayı özgür kılmazsanız yolsuzlukları, haksızlıkları yazamaz.
Medya - Bugün
GÖRÜŞ – Bosna'nın yeni bir uluslararası arabulucuya ihtiyacı yok
Soykırımı inkar etmeyi veya yüceltmeyi yasa dışı kılma kararı, Inzko tarafından birkaç yıl önce vaat edilmişti ve Bosnalı Sırp kurumları tarafından savunulan, desteklenen ve finanse edilen soykırım inkarının yeniden hortlamasını durdurmaya yönelik adımların atılması uzun zamandır bekleniyordu ve gerekliydi de. Soykırım inkarı, Bosnalı Sırplar kadar Sırbistan'daki Sırplar arasında da kurumsal bir hüviyete sahip. Soykırım inkarı, şimdilerde Banja Luka ve Sırbistan'ın, yani "Sırp dünyasının" paylaştığı ve son zamanlarda Karadağ'da dramatik boyutta bir şiddete yol açan Sırp siyasi ajandasının en önemli payandalarından birini oluşturuyor. Ayrıca, belli açılardan diyebiliriz ki soykırım inkarı, savaştan hemen sonraki yıllarda olduğundan daha kin dolu ve kötücül şekilde seyrediyor. ve artık, zanlıların veya hüküm giymiş savaş suçlularının medya tarafından yıldız muamelesi görmesiyle, folklorun bir parçası haline gelmiş durumda.
Medya - Bugün
TEKNOFEST'e katılım için online başvurular başladı
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin de olduğu 74 kurum ile birlikte düzenlenen TEKNOFEST, bu yıl 21-26 Eylül'de 09.
Medya - Bugün
İngiltere'de Prens Philip'in vasiyetnamesi 90 yıl boyunca gizli kalacak
McFarlane, ilgili duruşmaya, "kamu yararının, başsavcı tarafından gözetildiği" gerekçesiyle, medya kuruluşlarının temsilcilerinin alınmasının, yasal bir dayanağının bulunmadığını da kaydetti.
Medya - Bugün
Son dakika haber... ABD'deki yangınlar dünyanın en büyük ağaçlarını tehdit ediyor
ABD medyasında, itfaiye ekiplerinin dev ağaçların bazılarını aleve dayanıklı alüminyum battaniyelerle sardığı haberleri yer alırken, sarılan özel ağaçlar arasında yaklaşık 84 metre yüksekliği ve 31 metreden fazla çevre uzunluğuyla dünyanın en büyük tek köklü ağacı olan General Sherman adlı sekoya ağacının da bulunduğu belirtildi.
Medya - Bugün
Başkan Murat Aydın'dan Beykoz Çayırı iftiralarına sert cevap
Başkan Murat Aydın'dan Beykoz Çayırı iftiralarına sert cevap Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İBB Meclisi'nde görüşülen Beykoz Millet Bahçesi Projesi'nin ardından sosyal medyada yanlış itham ve iftiralarla dolu başlatılan kampanyaya cevap verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Medya Haberleri | Medya Haber - Haberler - Medya haberleri, son dakika medya haber ve gelişmeleri burada. İngiltere'yi sarsan skandalda son dönemeç: Prens Andrew için zor günler başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 18:12:20. #1.13#

title