Müzik Haberleri

Müzik haber, Müzik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müzik - Bugün
My Analog Journal'dan Filistin için bağış yayını
Plaklar üzerinden dünyanın farklı noktalarındaki müzik kültürünü yansıtan YouTube kanalı "My Analog Journal" Filistin halkıyla dayanışma için canlı yayın düzenleyecek.
Müzik - Bugün
Halk ozanı Aşık Mahzuni Şerif'in vefatının üzerinden 19 yıl geçti
3 evlilik yaptı ve bu evliliklerden 8 çocuğu oldu Saz çalmayı ve deyiş söylemeyi küçük yaşlarda amcası Aşık Fezali'den (Behlül Baba) öğrenerek müzik hayatına başlayan halk ozanının mahcupluğu nedeniyle, tasavvuf dersleri aldığı Cırık Baba tarafından "Mahzuni" mahlası verildi.
Müzik - Bugün
E-ticaret müşterisi salgın döneminde en çok "moda" alışverişi yaptı
Söz konusu dönemde tercih edilen diğer ürünler ise, "ev, yaşam, ofis" "ev tekstili", "kitap", "yemek siparişi", "süpermarket", "sağlık, medikal ürünler ve besin takviyeleri", "yiyecek içecekler", "çiçek siparişi", "müzik, film ve hobi", "spor, outdoor", "oto yedek parça ve aksesuarları", "bahçe ve yapı market", "oyuncak" "eğlence ve kültür" oldu.
Müzik - Dün
Karabük'ten kısa kısa
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen mahalle gezilerinde, çocuklara müzik eşliğinde şeker ve "Nutuk" kitabı dağıtıldı, vatandaşlara da belediye serasında yetiştirilen çiçekler hediye edildi.
Müzik - Dün
Kastamonu'da Türk Kızılay gönüllüleri çocuklara çikolata ve bayram harçlığı dağıtarak oyunlar oynadı
Bayramın, kısıtlamanın gölgesinde geçtiğini dile getiren Perk, "Kısıtlama günlerinin gölgesinde bayramı geçiren çocuklarımıza sürpriz yapmak istedik. Onlara çikolata paketleri, bayram harçlıkları dağıttık, müzikler eşliğinde oyunlar oynadık.
Müzik - Dün
Katarlılar, sosyal medyadan Filistin halkına destek verdi
Öte yandan Katar Devlet Televizyonu, İsrail'in saldırılarına maruz kalan Filistin halkıyla dayanışma için bayramda yayımlanması planlanan müzik programlarını iptal etti.
Müzik - 14.05.2021
ABD'de perakende satışlar nisanda değişim göstermedi
Bu dönemde, giyim mağazalarındaki satışlar yüzde 5,1, genel ürün mağazalarındaki satışlar yüzde 4,9, spor, hobi, müzik ürünleri ve kitap satan mağazalardaki satışlar yüzde 3,6 ve akaryakıt istasyonlarındaki satışlar yüzde 1,1 azaldı.
Müzik - 14.05.2021
Son dakika: Beypazarı Belediye Başkanı Kaplan, yarışmalarda dereceye giren çocuklara hediye verdi
Gelen son dakika haberlerine göre Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, çocukların evlerde sıkılmaması için düzenlenen resim, müzik ve şiir yarışmalarda dereceye giren çocuklara hediyelerini dağıttı.
Müzik - 14.05.2021
Çankaya Belediyesi müzisyenlere destek için "Çankaya Bir Sahne" etkinliği düzenleyecek
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, yaz aylarında "Müzik Çankaya'da, Sahne Sokakta" sloganıyla Çankayalılar için açık havada kültür sanat etkinlikleri düzenlenecek.
Müzik - 14.05.2021
Vakıf eserlerinin süslediği Edirne'de, emanetleri geleceğe taşımak için çalışmalar sürüyor
Pek çok mühendisin 16. yüzyılın imkanlarıyla nasıl yapıldığını çözmeye çalıştığı, "bir ustayı dahi, taşı şaheser" eden Selimiye Camisi, Osmanlı'da revaklı avlunun ilk kez denendiği Üç Şerefeli Cami, hat yazılarıyla büyüleyen Eski Cami, çinileriyle meşhur Edirne'deki Mevlevi ruhunu yaşatan Muradiye Camisi, akıl hastalarının su ve müzikle tedavi edildiği Şifahane, Mimar Sinan tarafından inşa edilen Sokullu Hamamı ve geçmişin alışveriş merkezleri kapalı çarşılar, kentte sayılabilecek onlarca vakıf eserinden en bilinenleri arasında yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Müzik Haberleri | Müzik Haber - Haberler - Müzik haberleri, son dakika müzik haber ve gelişmeleri burada. Temsili Bandırma Vapuru 19 Mayıs için yollarda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 17:48:27. #1.11#

title