Tbmm Haberleri

Tbmm haber, Tbmm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tbmm 7.8.2020
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Aksal: "Sözleşme değil, kanunlar kadını korur"
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin, "Sözleşme değil, kanunlar kadını korur.
Tbmm 6.8.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Evde takibi yapılan milletvekili 5, hastanede de 4 milletvekili var" TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 27'nci Dönem, 2'nci ve 3'üncü yasama yılı faaliyetlerine ilişkin değerlendirme toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Şentop, 27. Dönem 2. ve 3. yasama yıllarını değerlendirdi: (4)
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'nin kadına şiddet konusunda çok adım attığını ve İstanbul Sözleşmesi'nin de buna katkısının olduğunu düşündüğünü ifade ederek, "Sözleşmeden çıkmayı zorunlu kılan bir durum olduğu kanaatinde değilim." dedi.
Tbmm 6.8.2020
Meclis Başkanı Şentop: Erken seçim, hukuken mümkün ancak bu sistemde zor
Meclis Başkanı Şentop: Erken seçim, hukuken mümkün ancak bu sistemde zorTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Erken seçim, hukuken mümkün ancak bu sistemde erken seçim çok zor. Sistem, erken seçimi zorlaştıran bir sistem" dedi.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Şentop, 27. Dönem 2. ve 3. yasama yıllarını değerlendirdi: (3)
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Ayasofya'nın açılışı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e karşı bir hareket değildir.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Şentop, 27. Dönem 2. ve 3. yasama yıllarını değerlendirdi: (2)
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili zaman içinde ortaya birtakım aksaklıklar çıkarsa bunlarla ilgili gerek Anayasa'da gerek kanunlarda değişiklikler yapılır.
Tbmm 6.8.2020
Son dakika haberi... TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis'teki korona virüs vakalarını açıkladı
Son dakika politika haberi... TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis'teki korona virüs vakalarını açıkladı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Şuanda evden takip edilen personel sayısı 32, hastanede tedavi gören personel sayımız 1, yeni tespit edilen personel sayısı ise 2.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "1 Ekim 2019-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında TBMM Genel Kurulunda...
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "1 Ekim 2019-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında TBMM Genel Kurulunda 118 birleşim yapıldı.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "Parlamenter sistemin Türkiye uygulamasında vesayetçi, kayıt dışı...
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "Parlamenter sistemin Türkiye uygulamasında vesayetçi, kayıt dışı siyaset odaklarına imkan veren bir zemin vardı.
Tbmm 6.8.2020
Nizip'te YKS'de başarı gösteren öğrencilere yemek verildi
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin de öğrencilerin tercih konusunda dikkatli olmalarını istedi, her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Şentop, Lübnan Meclis Başkanı Nebih Berri ile görüştü
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Lübnan Meclis Başkanı Nebih Berri'yi telefonla arayarak, Beyrut Limanı'nda meydana gelen patlamadan dolayı taziyelerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Şentop, 27. Dönem 2. ve 3. yasama yıllarını değerlendirdi: (1)
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 1 Ekim 2019'dan 28 Temmuz 2020 tarihine kadar Genel Kurulda 118 birleşimde 574 oturum gerçekleştirildiğini, bu oturumlarda 908 saat 52 dakika mesai yapıldığını ve 38 bin 821 sayfa tutanak tutulduğunu bildirdi.
Tbmm 6.8.2020
TBMM Başkanı Şentop yasama faaliyetlerini değerlendirdi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "1 Ekim 2019-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında TBMM Genel Kurulunda 118 birleşim yapıldı.
Tbmm 6.8.2020
CHP'li Özel'den koronavirüse karşı yeni tedbir çağrısı Açıklaması
Sağlık Bakanı Koca'nın bilgilendirme toplantılarını haftada bire düşürdüğüne dikkati çeken Özgür Özel, şunları kaydetti: "Bu, vatandaşlarımızın salgına yönelik ciddiyetinin azalarak rehavete kapılmalarının temel gerekçelerinden biridir. İktidar partisinin genel başkanı Tayyip Erdoğan'ın ekonomik gerekçelerle aldığı siyasi kararların ceremesini başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımız çekmektedir. Erdoğan'ın aldığı kararlar nedeniyle koronavirüsle mücadele noktasında normalleşme kararının alındığı 1 Haziran'dan bu yana verilere yansıyan umut verici bir gelişme yaşanmamıştır. Kamuoyunun, TBMM'nin, siyasi partilerin ve sosyal tarafların gelinen süreçte ciddi bir bilgilendirmeye ihtiyaç duyduğu açıktır.
Tbmm 6.8.2020
flaş//3
TBMM Başkanı Şentop: 5 milletvekilinin tedavisi hastanelerde sürüyor.
Tbmm 6.8.2020
flaş//3
TBMM Başkanı Şentop: 5 milletvekilinin tedavisi hastanelerde sürüyor.
Tbmm 6.8.2020
flaş//2
TBMM Başkanı Şentop: Toplam 35 persolimiz de covit 19 tespit edildi.
Tbmm 6.8.2020
flaş//2
TBMM Başkanı Şentop: Toplam 35 persolimiz de covit 19 tespit edildi.
Tbmm 6.8.2020
Bakan Dönmez, Somalı madencilere sevindirici haberi verdi
Eynez kömür ocağında çalışırken Işıklar, Geventepe ve Atabacası maden ocaklarına aktarılan madencilerin kıdem ve ihbar tazminatı almaları için ilgili kanun teklifi, Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) kabul edilerek 28 Temmuz'da Resmi Gazete'de yayımlandı.
Tbmm 6.8.2020
Sanal fuarlar Türkiye'nin uluslararası pazarlarda tanıtılmasına katkı sağlanacak
KÜSİ olarak yapacakları fuarlarla Avrupa'daki akademik ve ticari paydaşların dikkatini Türk teknolojisine ve endüstrisine çekmek istediklerini ifade eden Eker, "Yıl sonuna kadar 4 faaliyet gerçekleştirmeye karar verdik. Bunlardan birisi tensip buyurursa TBMM Meclis Başkanımız Mustafa Şentop himayelerinde düzenleyeceğimiz sanal sanayi fuarı olacak.
Tbmm 6.8.2020
KEFEK Başkanı Aksal İpsala'da ziyaretlerde bulundu
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İpsala ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Tbmm 5.8.2020
MHP'li Bulut, çiftçilerin sulama sorununa dikkat çekti
Tokat'ta sulama birliklerinin sorunlarını her fırsatta dile getiren MHP'li Bulut, borçların bir defaya mahsus olarak silinmesi çağrısını yineledi. Sulama Birliklerinin derinleşen enerji sorununa dikkat çeken Yücel Bulut, "Sulama Birliklerinin geçmişten gelen borçlarının bir defaya mahsus olarak silinmesi, böylece birlikler üzerindeki mali baskının kaldırılması ve sulama birliklerinin köylümüze, üzerinde mali baskı olmaksızın hizmet verebilmesi için kanun teklifinin TBMM'ye sunmuştuk.
Şu an buradasınız: Tbmm Haberleri | Tbmm Haber - Haberler - Tbmm haberleri, son dakika tbmm haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu, canlı yayında eline ulaşan anketin sonucunu paylaştı: Görünce gözlerime inanamadım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 10:32:15. #1.14#
title