Evlilik Haberleri

Evlilik haber, Evlilik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Evlilik - Bugün
Son dakika! Askeri cezada düzenlemeler içeren teklifin birinci bölümü Genel Kurul'da kabul edildi (1)
Askerlik hizmet ve görevlerine ilişkin haller dışında, asker kişilerden nişanlıların, evlilik bağı kalmasa bile eşlerin, kan veya kayın hısımlığından üstsoy veya altsoy ile üçüncü derece dahil hısımların veya evlatlık bağı olanların birbirlerine karşı işledikleri suçlar bakımından amir-maiyet ve üst-ast ilişkisi dikkate alınmayacak.
Evlilik - Dün
TBMM Kadına Şiddet Komisyonu Başkanı Çalık'tan, 'CHP'li üyelerin çekilme kararı' açıklaması
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerinin Araştırılması Komisyonu Başkanı AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP'li üye milletvekillerinin komisyondan çekilme kararına ilişkin, "Sınırsız bir görüş beyan etme süresi talebinin kabulü mümkün değildir" dedi.
Evlilik - Dün
Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilere 2021 YKS Bilgilendirme Kitapçığı dağıttı
KİTAPÇIKLAR, ÖĞRENCİLERİMİZE FAYDA SAĞLAYACAKTIR Doğru tercihin önemine işaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "Allah, tüm öğrencilerimizin hakkında hayırlısını, gönlündekini versin. Meslek sahibi olma noktasında tüm öğrencilerimizin idealleri var. Öğrencilerimizin önünde Yükseköğretim Kurumlarına Geçiş Sınavı var. Sonuç ne olursa olsun, hayatın sonu olmayacak. Sonuçla yetinmeyi bilmeliyiz. İnsanın hayatında iki önemli dönüm noktası var. Birisi mesleğini belirlemesi, ikincisi de evleneceği kişiyi belirlemesidir. İyi bir meslek seçimi ve olumlu bir evlilik yapmak, insanın hayatını değiştiriyor.
Evlilik - Dün
The New York Times, Kaşıkçı'yı öldüren ekipten 4 kişinin ABD'de eğitim aldığını öne sürdü
Kaşıkçı, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğuna girmiş, buradan bir daha çıkamamıştı.
Evlilik - Dün
CHP milletvekilleri, Kadına Yönelik Şiddetin Araştırılması Komisyonu'ndan çekilme gerekçelerini açıkladı
CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu, komisyonun adeta kadına yönelik şiddet konusunda kamu kurumlarını aklama komisyonu gibi çalıştırıldığını iddia ederek, "Çocuk yaşta evliliklerin savunulduğu, milletvekillerine hakaret edilmesine göz yumulan, sorunu irdeleme ve müzakere etme koşullarının ortadan kaldırıldığı bir komisyonda daha fazla yer almamızın hiçbir anlamı kalmadı.
title