Öğretmen Haberleri

Öğretmen haber, Öğretmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Öğretmen - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Anneler Günü" mesajı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İlk öğretmen olarak güçlü bireyler yetiştiren anneler aynı zamanda güçlü toplumların da temelini atmakta, ailenin ve toplumun yapı taşını oluşturmaktadır.
Öğretmen - Bugün
Erdoğan: "İlk öğretmen olarak güçlü bireyler yetiştiren anneler aynı zamanda güçlü toplumların da temelini atmakta, ailenin ve toplumun yapı taşını...
Erdoğan: "İlk öğretmen olarak güçlü bireyler yetiştiren anneler aynı zamanda güçlü toplumların da temelini atmakta, ailenin ve toplumun yapı taşını oluşturmaktadır.
Öğretmen - Bugün
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan "Anneler Günü" mesajı Açıklaması
"Girişimci annelerimiz, genç kızlarımız için bu alanda da en güzel rol modeldir." değerlendirmesinde bulunan Hisarcıklıoğlu, çocuklarıyla beraber toplumun da geleceğini şekillendiren annelerin aslında en büyük öğretmen olduğunu vurguladı.
Öğretmen - Dün
ING Türkiye'den yılın ilk çeyreğinde 242,1 milyon lira net kar
Dijital Öğretmenler projesi ile bin öğretmen daha dijital beceriler edinecek ING Türkiye'nin dijital dönüşümü destekleme hedefiyle, Habitat Derneği ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) iş birliğiyle hayata geçirdiği Dijital Öğretmenler projesinin ilk eğitim dönemi bin öğretmen ile tamamlandı.
Öğretmen - Dün
"Özel öğrenciler"den gilaburulu dondurma
Yiyecek-içecek hizmetleri bölümü öğretmeni Hüseyin Bozlak'ın eşliğinde çevrimiçi dondurma yapma etkinliğine katılan özel öğrenciler, hem dondurma yapmayı öğrendi hem eğlenceli vakit geçirdi.
Öğretmen - Dün
Bolu'da öğretmen, öğrenci ve velilere "siber zorbalık" eğitimi verildi
Bolu'da, öğretmen, öğrenci ve velilere, siber suçları bilgilendirme faaliyetleri kapsamında çevrim içi "Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı ile Siber Zorbalık" eğitimi verildi.
Öğretmen - Dün
Savunma Sanayii Başkanı Demir "4'üncü Lagari Havacılık ve Savunma Günleri" etkinliğine katıldı Açıklaması
Demir, gençlerin bu alandaki yeni fikirlerini ve kabiliyetlerini bu sayede görmüş olduklarını belirterek, "Bilimsel bilginin ürüne dönüşmesini, sanayinin gelişmesini ve sürdürülebilirliğini sağlamak için en önemli unsur yetkin insan kaynağıdır. Savunma Sanayii Akademisi, Vizyoner Genç, meslek liselerine dönük öğrenci ve öğretmen yetiştirme programlarımızla bu çalışmalardan olumlu sonuçlar almayı hedefliyoruz.
Öğretmen - Dün
Bakan Elvan, ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (4)
"Öğretmen atamaları için elimizden geleni yapacağız" Öğretmen atamalarına yönelik bir soru üzerine de Elvan, şunları kaydetti: "Biz 18 yıllık süreçte 665 bin öğretmen ataması gerçekleştirdik.
Öğretmen - 06.05.2021
CHP'li Altay: İstifa edenlerin partiyi acımasızca karalamaları yakışık almaz
CHP Grup Başkan Vekili Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yerli aşıyla ilgili açıklamalarını hatırlatan CHP'li Altay, "Sağlık bakanımız, 'Üçüncü dozu yerli aşı ile yapabileceğiz' dedi. Çok güzel, kulağa hoş gelen bir haber gibi gelebilir. Tıp adamı Fahrettin Koca'ya öğretmen Engin Altay olarak soruyorum.
Öğretmen - 06.05.2021
Hakkarili öğrencilerin oyun yaratma ve matematik becerileri e-Twinning projeleriyle gelişiyor
Hakkari'de, Milli Eğitim Bakanlığınca desteklenen e-Twinning Platformu'nda farklı okullardan öğretmenler, uyguladıkları projelerle öğrencilerin oyun tasarlama ve farklı etkinliklerle matematik becerilerinin gelişmesini sağlıyor.
Öğretmen - 06.05.2021
Dijital eğitimin, öğrenci ve velilerin hayatının bir parçası olması bekleniyor
Bunun için kullanmaları gereken farklı yöntemler konusunda velileri iyi bilgilendirdiklerini aktaran Dağ, "Hazırladığımız uzaktan eğitim kılavuzlarının yanında yıllardır yüz yüze sürdürdüğümüz veli seminerlerimizi sürecin getirdiği konular ekseninde derinleştirerek online ortama taşıdık. Kullandığımız dijital eğitim platformlarıyla ilgili kılavuzlar yayımladık. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz de velilerimize ihtiyaç duydukları her konuda sürekli olarak destek verdi, rehberlik ettiler.
Öğretmen - 06.05.2021
Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğünden ilk yardım eğitimleri
Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü, Trafik ve İlk Yadım Haftası dolayısıyla kentteki öğretmen, öğrenci ve velilere ilk yardım eğitimi verdi.
Öğretmen - 06.05.2021
Son dakika haberi | Çocuklar EBA'da "Erzurum ağzı" ile söylenen ramazan manileriyle hem öğreniyor hem eğleniyor
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu iş birliğiyle yürütülen "Anadolu Masalları Projesi 81 ilde 81 Masal Evi" çalışmaları kapsamında açılan Erzurum Anadolu Masal Evi, hem öğrencilere hem de yetişkinlerin gelişimine olanak sağlıyor.
Öğretmen - 06.05.2021
Özbekistan'da, Kovid-19'a karşı 1 milyon 9 bin 510 doz aşı uygulandı
1 Nisan'dan itibaren aşı uygulamasının başlatıldığı ülkede, ilk etapta yaşlı, sağlık personeli, öğretmen, asker ve emniyet görevlileri olmak üzere yıl sonuna kadar toplam 4,1 milyon kişinin aşılanması öngörülüyor.
Öğretmen - 06.05.2021
ABD'nin Massachusetts eyaletindeki Müslüman öğrencilerin yüzde 60'tan fazlası dini ayrımcılıktan şikayetçi
Raporun tavsiye bölümünde, farklı kültür ve inanışa sahip yoğun bir öğrenci nüfusunun bulunduğu eyaletteki öğretmen ve personelin, kültürel yeterlilik eğitimlerine katılması gerekliliğine değinilirken, ABD'de bu tarz zorbalıklara doğrudan atıfta bulunan bir federal yasanın olmamasına dikkat çekildi.
Öğretmen - 05.05.2021
Son dakika haberi: Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Anadolu Lisesi mezunlarından okulun isminin değiştirilmek istenmesine tepki
Son dakika haberleri: Balıkesir'in Edremit ilçesindeki Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Anadolu Lisesinin mezunlarından 191 kişilik grup, başka mezunların üyesi olduğu dernek tarafından okulun isminin değiştirilmek istenmesine tepki gösterdi.
Öğretmen - 05.05.2021
Kayapınar'da öğrencilerin memnuniyetini belirttiği öğretmene başarı belgesi
Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, ev ziyaretlerinde velilerin ve öğrencilerin memnuniyetini dile getirdiği öğretmeni ziyaret ederek, başarı belgesi ile ödüllendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Öğretmen Haberleri | Öğretmen Haber - Haberler - Öğretmen haberleri, son dakika öğretmen haber ve gelişmeleri burada. 8 Mayıs Anneler Günü mü? Anneler Günü bugün mü, yarın mı? Anneler Günü ne zaman?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 17:39:31. #1.14#

title