ÜMİT ÖZDAĞ HABERLERİ

Ümit Özdağ haber, Ümit Özdağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Özdağ

Ümit Özdağ

Doğum Yeri Japonya
Doğum Tarihi 3.3.1961 - ...

Ümit Özdağ Kimdir ?

Ümit Özdağ (d. 3 Mart 1961; Tokyo, Japonya), Türk siyasal bilimler profesörü, siyasetçi ve yazar. Münih Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra uzun yıllar üniversitelerde ders veren Ümit Özdağ, 2001 yılında profesörlük unvanını aldı. 1999'da Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi'ni, 2003'te Diyanet Araştırmaları Merkezi'ni, 2006'da ise 21.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ümit Özdağ - 24.11.2020
Bahçeli: Cumhur İttifakı, siyaseti pazarlık üzerine inşa etmemiştir
'ANAYASA TASLAĞINI NASIL HAZIRLADINIZ?' İYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, '4 siyasi parti ortak anayasa hazırladı' iddiaları üzerinden Millet İttifakı'nı eleştiren Bahçeli, şunları kaydetti: "İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi özlemi çekenlere soruyorum, onu bunu bırakın da mahremiyet içinde Türksüz anayasa taslağını nasıl hazırladınız, buna cevap verin? Atatürk'ü anayasadan çıkarırken hiç mi yüreğiniz sızlamadı? Vatandaşlık tanımını güncelleyip, Türklüğü yok sayarken hiç mi utanmadınız? Türkiye'yi bölünmeye götürecek bir anayasal zemini oluştururken hiç mi pişmanlık duymadınız? Ülkücüleri düşman gören İP'nin başkanı, bu zillete nasıl ortak oldun? Atatürk'ün partisi CHP'nin yöneticileri bu rezalete nasıl olur verdiniz? Türkçe'nin onuruyla oynamaktan hiç mi rahatsız olmadınız? Ana dilde eğitim ihanetine hangi hakla yeşil ışık yaktınız? PKK'yla anayasa taslak metnini hazırlarken hiç mi şehitlerimizi aklınıza getirmediniz? Sizin iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sistem dediğiniz bu kepazelik midir? Türk milliyetçilerine savaş açan İYİ Parti hangi yaraya merhem olacak? Pensilvanya projesi olan iyi kisveli kötüler mi Türkiye'ye umut vaat edecek? Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı cephe alan, ABD'nin yeni başkanından himmet dilenen, demokrasi çağrısı yapmasını talep eden, yeni nesil mandacıların partisi olan CHP mi ülkeyi dirliğe ulaştıracak? Geçiniz bunları, bırakınız bu masalları.
Ümit Özdağ - 23.11.2020
Kayseri'de İYİ Parti'de 5 istifa
Yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Sayın İstanbul Milletvekilimiz Ümit Özdağ'ın belgeleri ile ortaya koyduğu açıklamaları muhatapları zaten kabullenmiştir.
Ümit Özdağ - 20.11.2020
HDP'li Paylan'dan faiz artırımı değerlendirmesi Açıklaması
Bağımsız İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın anayasa çalışmasına yönelik iddialarının sorulması üzerine Paylan, şunları söyledi: "Bir Meclis'te anayasa çalışması, tartışması yapılması doğal olandır.
Ümit Özdağ - 17.11.2020
16 Kasım 2020 Haberleri
16 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Ümit Özdağ - 17.11.2020
Son dakika haberleri... İYİ Parti, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın parti üyeliğinden, Kurucular Kurulu Üyeliği de dahil olmak üzere kesin olarak çıkarılmasına Müşterek...
Gelen son dakika haberlerine göre İYİ Parti, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın parti üyeliğinden, Kurucular Kurulu Üyeliği de dahil olmak üzere kesin olarak çıkarılmasına Müşterek Disiplin Kurulu tarafından oy birliği ile karar verildiğini açıkladı.
Ümit Özdağ - 16.11.2020
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den, Ümit Özdağ'ın ihracına ilişkin açıklama Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın partisine yönelik "iftira boyutundaki pek çok söylemi nedeniyle ihraç edildiğini" belirterek "Keşke böyle olmasaydı.
Ümit Özdağ - 16.11.2020
İYİ Parti'nin milletvekili sayısı 36'ya düştü
Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un istifası ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın ihracıyla, İYİ Parti'nin milletvekili sayısı 36'ya düştü.
Ümit Özdağ - 16.11.2020
İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, partisinden istifa etti
Koncuk, İYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ile birlikte TBMM'de açıklama yaparak, partisinden istifa ettiğini bildirdi.
Ümit Özdağ - 16.11.2020
Son dakika haberleri: İYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin Disiplin Kurulu kararını yargıya taşıyacağını bildirdi.
Son dakika haberler... İYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin Disiplin Kurulu kararını yargıya taşıyacağını bildirdi.
Ümit Özdağ - 16.11.2020
İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Parti Disiplin Kurulu tarafından oy birliğiyle partisinden ihraç edildi.
İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Parti Disiplin Kurulu tarafından oy birliğiyle partisinden ihraç edildi.
Ümit Özdağ - 14.11.2020
İYİ PARTİ ÜYESİ BİR GRUP EYLEM YAPARAK İSTANBUL İL BAŞKANI'NIN İSTİFASINI İSTEDİ
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın açıklamalarının ardından İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.
Ümit Özdağ - 13.11.2020
12 Kasım 2020 Haberleri
12 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Ümit Özdağ - 12.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Bilecik'e geldi. Ziyaretlerine Bozüyük ilçesinden başlayan Akşener, esnafı dolaşarak, sıkıntılarını dinledi ve sohbet etti. Ardından kent merkezine geçerek, Belediye Başkanı Semih Şahin'i makamında ziyaret eden Akşener, çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Belediye ziyareti çıkışı gazeteciler tarafından İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, HDP ve İYİ Parti'nin ortak anayasa hazırladığı yönündeki iddiaları sorulan Akşener, şunları söyledi: "Biz ne HDP ile ne CHP ile ne Saadet Partisi ile herhangi bir anayasa çalışması yapmadık.
Ümit Özdağ - 12.11.2020
İYİ Partiden, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın açıklamalarına cevap Açıklaması
İYİ Parti, parti ve partiyi temsilen hiç kimsenin bir başka partiyle anayasa çalışmasına katılmadığını, böyle bir çalışmanın hiç olmadığını bildirdi.
Ümit Özdağ - 12.11.2020
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: "Hiçbir siyasi oluşum, platform, şahıs, partiyle herhangi bir anayasa çalışmamız yoktur"
Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'i makamında ziyaret eden Akşener, ziyaret sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın açıklamalarının sorulması üzerine Akşener, şunları söyledi: "Ben tek bir şey söyleyeyim, biz HDP ile CHP ile Saadet Partisi ile herhangi bir anayasa çalışması yapmadık.
Ümit Özdağ - 12.11.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Bedeli olacaktır" Bir gazetecinin "Ümit Özdağ'ın açıklamaları vardı.
Ümit Özdağ - 11.11.2020
İYİ Partili Özdağ gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, "İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Divandan ve GİK'den habersiz, CHP, Saadet Partisi ve HDP ile birlikte oturup 4 ay boyunca bir anayasa hazırlığı içinde bulunmuş.
Ümit Özdağ - 8.11.2020
Disipline sevk edilen İYİ Partili Özdağ, savunmasını cuma günü yazılı verecek
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yönelik açıklama ve ithamları nedeniyle parti Disiplin Kurulunca istenen savunmasını cuma günü yazılı verecek.
Ümit Özdağ - 8.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP Merkez Disiplin Kurulu kararıyla partisinden ihraç edildi.
Ümit Özdağ - 30.10.2020
flaş
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ: Bana karşı işletilen disiplin süreci, İYİ Parti Disiplin Yönetmeliği'ne göre ilerleyen bir hukuki süreç değil, siyasal kampanya çerçevesinde "Vahşi Batı'daki siyasal linç" ilkelerine göre gelişmiştir.
Ümit Özdağ - 30.10.2020
29 Ekim 2020 Haberleri
29 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Özdağ Haberleri | Ümit Özdağ Kimdir - Haberler - Ümit Özdağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Özdağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu ve Akşener'den görüşme sonrası açıklama: 'Küçük ortak, büyük ortağı esir aldı'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 20:18:45. #1.15#
title