Cinsellik Haberleri

Cinsellik haber, Cinsellik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cinsellik 30.4.2020
Belçika Kadın Milli Basketbol Takımı oyuncuları homofobiye karşı yarı çıplak poz verdi
Belçika Kadın Milli Basketbol Takımı oyuncuları Hanne Mestdagh, Ann Wuters, Marjore Crapreaux, spor dünyasındaki eşcinsel ayrımcılığı ile mücadele etmek amacıyla başlatılan, "Aynı spor, farklı cinsellik" adlı kampanyaya destek için, yarı çıplak poz verdiler.
Cinsellik 28.4.2020
Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'tan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a destek
İnsanlığın ahlaki kodlarıyla oynamak isteyen bazı kesimlerin İslam'a saldırmayı kendilerine bir görev addettiğini ifade eden Arvas, şunları kaydetti: "İslam'da kadın ve erkek olarak yaratılan her cinsin kendilerine has özelliklerinin olduğunu ifade etmek istiyoruz. Hazreti Muhammed, kadına benzemeye çalışan erkekleri ve erkeğe benzemeye çalışan kadınları lanetlemiştir. Eşcinsellik hem Kur'an-ı Kerim'de hem de hadislerde çirkin bir fiil olarak nitelendirilerek şiddetle yasaklanmıştır.
Cinsellik 27.4.2020
Muhami Cemiyeti Hukuk Platformu'ndan, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a destek
Muhami Cemiyeti Hukuk Platformu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı Ramazan ayının ilk cuma hutbesinde İslam inancında olmayan eş cinsellik ve eşcinsellere yönelik sözleri hakkında Ankara Barosu başta olmak üzere bazı baroların destek mahiyetindeki açıklamalarına tepki gösterdi.
Cinsellik 27.4.2020
Muhami Cemiyeti Hukuk Platformundan Ankara Barosuna kınama Açıklaması
Muhami Cemiyeti Hukuk Platformundan yapılan yazılı açıklamada, Erbaş'ın ramazan ayının ilk cuma hutbesinde İslam inancında olmayan eş cinsellik ve eş cinsellere yönelik sözleri hakkında linç kampanyası başlatıldığı belirtildi.
Cinsellik 27.4.2020
Bu ay yeni kitaplar, e-kitap formatında sizi bekliyor!
Birinci Dünya Savaşı sonrasında bir İngiliz köyünde, Nellie ve Jill adlı iki genç kadın, yaşadıkları çiftliği idare etmeye çalışmaktadır. Soğuk kış ayları beraberinde hastalık ve yiyecek sıkıntısını da getirecektir. Bu çaresiz bekleyiş sırasında bir tilki çiftliğe dadanır ve tavukları kaçırmaya başlar. Düzenlerini bozan bu hayvanı öldürme çabaları sonuçsuz kalır ve tam o sırada, savaştan dönen genç bir asker kapılarında belirir... #ingilizmodernleri #birincidünyasavaşı #köy #öteki #cinsellik #iktidar #erkeklik Lapa Lapa Kelebek Yağıyordu Charles Darwin'in Patagonya, Tierra del Fuego ve MacellanBoğazı'ndakideneyimlerinden sahneleri, bu yerlerin doğasına, canlılarına ve yerlilerine dair çok özel gözlemlerini içeren bir seçki.
Cinsellik 5.3.2020
6. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi'nin sonuç bildirgesi yayınlandı
X, Z ve K kuşaklarının özelliklerinin, onlarla kurulacak ilişkinin tespit ve tayininde oldukça önemli olduğunun altı çizilen bildirgede, şu ifadelere yer verildi: "Sanal dünyanın, çocukların yaşamını büsbütün sarmaladığı, karakter ve kişilik oluşumlarını, bireysel ve sosyal gelişimlerini ve ebeveynleri ile ilişkilerini olumsuz yönde etkilediği açıktır. Diğer yandan teknolojiye mesafeli ve yasağı önceleyen tutum, aile içi ilişkileri zayıflatmaktadır. Sorunun çözümü, süreçlere hakim olmaya çalışmak ve çocukların kuşak özelliklerini iyi bilmekten geçmektedir. Yasaklar koymak yerine makul yönlendirmeler yapabilme yolları aranmalıdır. 'Farkında Ebeveynlik' modeli, 'Farkında Gençlik' ve 'Farkında Çocukluk' modelleri üzerinde durulmalıdır. Üreme ve cinsel sağlık sorunlarına ve hatta eş cinselliğe neden olabilen ebeveyn hatalarının büyük oranda cinsellik konusundaki eğitim/bilinç eksikliğine bağlı olarak geliştiğine dair görüşler mevcuttur.
Cinsellik 20.2.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Şüphelinin Adnan Oktar örgütüne maddi destekte bulunduğu,  örgütün üyesi olduğu ve örgütün cinsellik sistemi olan 'Turnike' sisteminin bir elemanı olduğu öğrenildi.
Cinsellik 20.2.2020
ADNAN OKTAR SUÇ ÖRGÜTÜ ÜYESİ KAPALIÇARŞI GİRİŞİNDE YAKALANDI
Şüphelinin Adnan Oktar örgütüne maddi destekte bulunduğu,  örgütün üyesi olduğu ve örgütün cinsellik sistemi olan 'Turnike' sisteminin bir elemanı olduğu öğrenildi.
Cinsellik 20.2.2020
Adnan Oktar suç örgütü üyesi Kapalıçarşı girişinde yakalandı
Şüphelinin Adnan Oktar örgütüne maddi destekte bulunduğu,  örgütün üyesi olduğu ve örgütün cinsellik sistemi olan 'Turnike' sisteminin bir elemanı olduğu öğrenildi.
Cinsellik 16.2.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
Prof.Dr. Erdal Hamart, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada da  çocuk resimlerinin psiko pedagojik açıdan uzmanlara çocukları tanımasını sağlayan önemli araçlardan bir tanesi olduğunu söyledi. Prof. Dr. Hamart, şöyle dedi: "Onların çizmiş oldukları resimleri onlarla iletişim kurma açısından da kullanabiliriz. Çocukların sağa sola resim yapmaları bir ihtiyaçlarından ortaya çıkar. Anne ve babalar çocuklarına uygun bir şekilde kendisini ifade olanakları sağlamıyorlarsa, çocuk çeşitli yerlere resim yapıyorsa ona çizim yapacağı materyalleri sağlayarak, 'Bunları temizlemek çok zor oluyor. Resim yapmak istediğinde bunları kullanırsan iyi olur diye yol göstermesi çocuğun bu yaratıcılığının desteklenmesi hem de kendisini ifade etmesi bakımından işe yarayabilir." ÇİZİMLERDE CİNSELLİK  Prof. Dr. Erdal Hamart, anne ve babaların çocuk resimlerinde sık rastlanmayan cinsellik gibi unsurları görebileceğini, bunların doğrudan bir olumsuzluğa işaret etmeyebileceğini belirterek şöyle dedi: "Bunu büyük, şunu küçük çizdi veya büyük kullandığı zaman şöyledir' demek pek sağlıklı değildir.
Şu an buradasınız: Cinsellik Haberleri | Cinsellik Haber - Haberler - Cinsellik haberleri, son dakika cinsellik haber ve gelişmeleri burada. Hollanda: Her üç gençten ikisi sigara içenlerle seks yapmak istemiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 13:10:58. #1.14#
title