Cinsellik Haberleri

Cinsellik haber, Cinsellik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cinsellik - 19.10.2020
Kestiği Kelle Elinde!
Perseus'un duruşu, 'bir musibeti kökünden hallettim' dercesine haykırıyor. Tam bir maço poz… Her arka planın ilave arka planı olur misali… Heykeltıraşın sponsorluğunu yapan, eseri finanse eden kişi de Floransalı Medici Ailesi'nin lideridir. (Kendisi modern bankacılığın kurucusu kabul edilir.) Kısacası erkeğin toplumsal baskın karakter özelliğini öne çıkaran iki unsur; cinsellik ve paranın gücü, bir arada olmazsa olmaz malzeme olarak Rönesans'ın doğduğu kentte arz-ı endam ediyor.
Cinsellik - 11.9.2020
Netflix'e tepki, Türkiye'ye övgü
KARŞI KAMPANYA SOSYAL MEDYADA TREND TOPİC OLDU Netflix aleyhine sosyal medyadan kampanya başlatan düşünce kuruluşları ve çocuk hakları savunucuları, Netflix hesaplarını kapatma kararı aldı. Twitter'da 'cancelnetflix' (netflixini iptal et) etiketiyle dünya listesinde trend olan ve saatlerce listeden inmeyen kampanya, dünya basınında da yankı buldu. 9 Eylül'de gösterimi yapılan filmin hiçbir sanatsal değeri olmadığını söyleyen bazı yazarlar, yapımın tamamen bazı grupların ahlaksızca emellerine hizmet ettiğini ifade ettiler. Cinsellik ve çıplaklık uyarısıyla ailelere sunulan filmin imdb puanı ise 1,7'yi geçemedi.
Cinsellik - 6.9.2020
Son dakika haberleri! Sırp lider Vucic'in Beyaz Saray'daki görüntüleri tartışılıyor
İçeriğinde eş cinsellikten 5G teknolojisine, elçiliğin Kudüs'e taşınmasından Hizbullah'a kadar birçok madde bulunan metnin imzalanmasına dünyanın yarısının güldüğünü, diğer yarısının ise dehşete düştüğünü ileri süren Jeremic, bu metnin Sırbistan'ın zararına olduğunu savundu.
Cinsellik - 27.8.2020
Sosyal medyanın olumsuz etkilerine dikkat!
Teknolojinin gelişmesi sonucunda ortaya çıkan sosyal medya olumlu özelliklerinin yanında doğru kullanılmaması sonucunda pek çok olumsuzluğa da neden olabilmektedir. Günlük yaşamı aksatacak şekilde sosyal medyayı kullanmak,ihtiyaçları sosyal medya üzerinden karşılamaya çalışmak ya da dijital kimliği gerçek kimliğin önüne geçecek derecede zaman harcayarak kullanmak, uzun saatler akışlardaki görsellere ve video içeriklerine bakmak, bilinçsiz ve kontrol dışı kullanım sebebiyle bir bağımlılık sorunu oluşturabilir. Uzm. Psk. Melike Urcan bu bağımlılığın özellikle ergenlik dönemindeki gençlerde daha çok görüldüğünü söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Gençlerin sosyal medyada fazla vakit geçirmesi, iletişimin bu platformlarda sürdürülmesi gençleri yalnızlık duygusundan uzaklaştırıyor gibi görünse de uzun vadede sosyal ilişkilerde sorunlara, sosyal izolasyona neden olabilmektedir. Kontrolsüz sosyal medya kullanımı sorumlulukların ertelenmesi ya da hiç yerine getirilememesi; uzun saatler akış takip edilmediğinde bir şeyleri kaçırma korkusu yaşamak ve sonrasında zamanını verimsiz geçirdiği yönünde pişmanlık yaşamak gibi durumlarla karşı karşıya bırakabilir. Sosyal medyadaki içeriklerde cinsiyete özgü özelliklerin ifade ediliş şekli kız çocuklarının fiziksel görünüm ve cinsellik üzerinden, erkeklerin ise şiddet ve ataerkillik üzerinden tanımlanmasına sebep olabilmektedir.
Cinsellik - 23.8.2020
"Ertuğrul ve Ötesi: Netflix Çağında Manevi Müslüman Medya" paneli
Amina Chaudary, Twitter'da devam eden Netflix'in yeni yapımı "Cuties" hakkındaki tartışmalara değinerek, "Hollywood'da birçok kadın cinsellik için kullanıldı bu zamana kadar.
Cinsellik - 17.7.2020
Kadınlarda rahim problemine dikkat!
Cinsel değişiklikler, rahim alma ameliyatı sonrasında görülebilir. Rahim olmadığı için orgazm esnasında rahim kasılmaları görülmez. Yumurtalıklar alınmadı ise, vajen hormonal olarak olumsuz etkilenmez ve gebelik riski olmadan daha keyifli cinsellik yaşanabilir.
Cinsellik - 30.4.2020
Belçika Kadın Milli Basketbol Takımı oyuncuları homofobiye karşı yarı çıplak poz verdi
Belçika Kadın Milli Basketbol Takımı oyuncuları Hanne Mestdagh, Ann Wuters, Marjore Crapreaux, spor dünyasındaki eşcinsel ayrımcılığı ile mücadele etmek amacıyla başlatılan, "Aynı spor, farklı cinsellik" adlı kampanyaya destek için, yarı çıplak poz verdiler.
Cinsellik - 28.4.2020
Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'tan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a destek
İnsanlığın ahlaki kodlarıyla oynamak isteyen bazı kesimlerin İslam'a saldırmayı kendilerine bir görev addettiğini ifade eden Arvas, şunları kaydetti: "İslam'da kadın ve erkek olarak yaratılan her cinsin kendilerine has özelliklerinin olduğunu ifade etmek istiyoruz. Hazreti Muhammed, kadına benzemeye çalışan erkekleri ve erkeğe benzemeye çalışan kadınları lanetlemiştir. Eşcinsellik hem Kur'an-ı Kerim'de hem de hadislerde çirkin bir fiil olarak nitelendirilerek şiddetle yasaklanmıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cinsellik Haberleri | Cinsellik Haber - Haberler - Cinsellik haberleri, son dakika cinsellik haber ve gelişmeleri burada. Kestiği Kelle Elinde!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 20:31:00. #1.14#
title