Avrupa Birliği Haberleri

Avrupa Birliği haber, Avrupa Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avrupa Birliği - Bugün
İtalya'nın Sardinya Adası'ndaki yangın nedeniyle 1500'den fazla kişi tahliye edildi
Bu arada, İtalya Sivil Savunma Ajansı, Avrupa Birliği (AB) ülkelerine çağrıda bulunarak yangın söndürme araçları talep etti.
Avrupa Birliği - Dün
GÜNDEM / 24 Temmuz 2021
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Rize ve Artvin'deki sel ve heyelan bölgelerinde incelemelerde bulunacak.
Avrupa Birliği - 23.07.2021
Dışişleri'nden BMGK'ya 'Maraş açılımı' tepkisi
Dışişleri'nden BMGK'ya 'Maraş açılımı' tepkisiDIŞİŞLERİ Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi ve bazı AB ülkelerince Maraş açılımına ilişkin yapılan açıklamalara tepki gösterdi.
Avrupa Birliği - 23.07.2021
Dışişleri'nden BMGK'ya 'Maraş açılımı' tepkisi
DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi ve bazı AB ülkelerince Maraş açılımına ilişkin yapılan açıklamalara tepki gösterdi.
Avrupa Birliği - 23.07.2021
Türkiye'den Maraş açılımına ilişkin BM ve çeşitli ülkelerin açıklamalarına tepki Açıklaması
Dışişleri Bakanlığı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından 20 Temmuz'da açıklanan, Maraş açılımının ikinci aşaması hakkında BM Güvenlik Konseyi tarafından yapılan Başkanlık Açıklaması ile çeşitli ülkelerin yaptıkları açıklamalara, "Ada'daki...
Avrupa Birliği - 22.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Avrupa Birliği'nin (AB), yetişkin nüfusun yüzde 64,7'sini aşılayarak temmuz sonu için koyduğu hedefine ulaşmak üzere olduğu kaydedildi.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da medya merkezi açılışında konuştu: (1)
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin garantör ülke ve anavatanı olarak KKTC'nin haklarını korumak için üzerlerine düşeni yaptığını ve bunu yaparken de hiç tereddüt etmediğini söyledi.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
AB, Kovid-19'a karşı aşılamada hedefine yaklaştı
Yetişkin nüfusun yüzde 64,7'sini yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılayan Avrupa Birliği (AB), temmuz sonu için koyduğu hedefine ulaşmak üzere.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
İsrail, Afrika Birliğine gözlemci üye olarak geri döndüğünü açıkladı
Times Of Israel gazetesi de İsrail'in 2002'de Avrupa Birliği olarak yeni bir yapılanmaya giden Avrupa Birliği Örgütüne gözlemci üye ülke olduğunu hatırlattı.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
Merkel: "Türkiye ile çok iyi ilişkiler olması için çaba sarf ediyorum"
Türkiye'yi Avrupa Birliğine (AB) tam üye olarak görmediğine ilişkin siyasi düşüncesinin bilindiğini ifade eden Merkel, "Ancak ben yine de Türkiye ile çok iyi ilişkiler olması için çaba sarf ediyorum.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
Yunan yetkililer, göçmenlere yönelik suistimalleri bildiren STK'leri hedef aldı
Yunanistan hükümeti iddiaları reddediyor Yunanistan'a yönelik uluslararası eleştiriler, Avrupa Birliği İçişleri Komiseri Ylva Johansson da dahil olmak üzere artıyor.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
Son dakika haber! Polonya ve Ukrayna'dan "Almanya ve ABD'nin Kuzey Akım 2 projesinin tamamlanması kararına" tepki
Açıklamada, "Bu karar, Ukrayna ve Orta Avrupa için siyasi, askeri ve enerji tehdidine yol açtı. Aynı zamanda Rusya'nın Avrupa'nın güvenliğini istikrarsızlaştırma potansiyelini artıracak. NATO ve Avrupa Birliği üyesi ülkeler arasındaki ayrışmayı sürdürecek.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
Almanya'da Kuzey-Akım 2 Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nde ABD ile anlaşmaya varılması memnuniyetle karşılandı
ABD gibi bu projeye karşı çıkan Polonya, Ukrayna ve Baltık ülkeleri, Kuzey Akım 2'nin Avrupa Birliği'nin (AB) enerji güvenliğini tehlikeye atacağını ve Ukrayna'ya zarar vereceğini savunuyor.
Avrupa Birliği - 22.07.2021
ABD ve Almanya Kuzey Akım 2 boru hattı projesinde anlaştı
ABD ve Almanya'nın Üç Deniz İnisiyatifi ile Orta ve Doğu Avrupa'da altyapı bağlantılarıyla enerji güvenliğini güçlendirme çabalarını desteklediği belirtilen açıklamada, Almanya'nın inisiyatif ile olan ilişkisini genişletmeyi taahhüt ettiği ve 2027'ye kadar girişim için 1,7 milyar dolarlık Avrupa Birliği (AB) fonuna katkıda bulunmaya yardımcı olacağı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Avrupa Birliği Haberleri | Avrupa Birliği Haber - Haberler - Avrupa Birliği haberleri, son dakika avrupa birliği haber ve gelişmeleri burada. İtalya'nın Sardinya Adası'ndaki yangın nedeniyle 1500'den fazla kişi tahliye edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 23:26:24. #1.14#

title