Turizm Haberleri

Turizm haber, Turizm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turizm - 28.10.2020
Kırgızistan'da Caparov'un hükümeti yemin etti
Mecliste iki hafta önce güvenoyu alan Caparov'un hükümet üyeleri, genel kurulda elini anayasaya koyarak yemin etti. Caparov'un kabinesinin üyeleri şöyle: Başbakan Birinci Yardımcısı Artöm Novikov, Başbakan Yardımcısı Maksat Mamıtkanov, Başbakan Yardımcısı Ravşanbek Sabirov, Başbakan Yardımcısı Elvira Surabaldiyeva, İçişleri Bakanı Ulan Niyazbekov, Maliye Bakanı Kıyalbek Mukaşev, Adalet Bakanı Marat Jamankulov, Ekonomi Bakanı Sancar Mukanbetov, Tarım, Gıda ve Sulama Bakanı Tilek Toktogaziyev, Bilim ve Eğitim Bakanı Almazbek Beyşenaliyev, Sağlık Bakanı Alımkadır Beyşenaliyev, Ulaştırma ve Yol Bakanı Bakıt Berdaliyev, Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakanı Nurjigit Kadırbekov, Milli Güvenlik Devlet Komitesi Başkanı Kamçıbek Taşiyev, Savunma İşleri Devlet Komitesi Başkanı Erlis Terdikbayev, Sanayi, Enerji ve Yeraltı Kaynakları Devlet Komitesi Başkanı Jırgalbek Sagınbayev ve İletişim ve Haberleşme Teknolojileri Devlet Komitesi Başkanı Altınbek İsmailov.
Turizm - 28.10.2020
Marmaris Belediyesi çiftçilere destek olacak
Marmaris Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen imza töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Oktay, ilçede turizmin yanında tarımda da her türlü projeyi el birliği içinde hayata geçirebilecek güce sahip olduklarını söyledi.
Turizm - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Anıt Alanı'ndaki törenin ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Karatekin Parkı'nda "Kurtuluş Savaşımız" konulu fotoğraf sergisi açıldı.
Turizm - 28.10.2020
Artvin İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı düzenlendi
Vali Doruk, Valilik olarak kentin istihdamına ve turizmine katkı sunmak amacıyla Artvin'in yöresel ürünlerini markalaştırma projesini de hayata geçirdiklerini kaydetti.
Turizm - 28.10.2020
Son dakika haber... Bakan Kurum: Maraş'ı ihya ve inşa etmek için bir araya geldik
Ziyareti sırasında KKTC Turizm Bakanı Kutlu Evren, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ve yetkililerin de kendisine eşlik ettiği Bakan Kurum, "Türkiye, her zaman Kıbrıs Türk halkının yanında olmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.
Turizm - 28.10.2020
"Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisine deri kostüm ve aksesuar üretiyorlar
Kültür ve Turizm Bakanlığınca 2008'de restore ettirilen tarihi yapı, ilçe kütüphanesi olarak hizmete sunuldu.
Turizm - 28.10.2020
Cumhurbaşkanlığından Cumhuriyet'in 97. yılına özel Milli Mücadele Sergisi
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Cumhuriyet'in 97. yılı vesilesiyle Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Selçuklu Müze ve Sergi Salonu'nda hazırlanan sergi, Cumhurbas¸kanlıgˆı Millet Ku¨tu¨phanesi ile Ku¨ltu¨r ve Turizm Bakanlıgˆı Ku¨ltu¨r Varlıkları ve Mu¨zeler Genel Mu¨du¨rlu¨gˆu¨ is¸ birligˆi, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Milli Savunma Bakanlıgˆı (MSB), Cumhurbas¸kanlıgˆı Devlet Ars¸ivleri Genel Mu¨du¨rlu¨gˆu¨, Atatu¨rk Mu¨ze Ko¨s¸ku¨, Ankara U¨niversitesi, I·no¨nu¨ Vakfı ve o¨zel ars¸iv ve koleksiyonların katkısı ile hazırlandı.
Turizm - 28.10.2020
Huzurun tesis edildiği Hakkari artık terörle değil güzelliklerle anılıyor
Hakkari'nin dağları, vadileri ve Zap Suyu ile bölgenin saklı cenneti olduğunu belirten Akbıyık, şunları kaydetti: "Dağlarımız ancak Alpler ve Himalayalar ile kıyaslanabilir. Zap Suyu da bir çok efsane ve türkülere konu olmuş. Zap Suyu'nu halkımızın turizmine ve ekonomisine katkı sağlaması anlamında değerlendiriyoruz.
Turizm - 28.10.2020
Arjantin'de 70 milyon yıllık dinozor kalıntıları bulundu
5 yıllık bir çalışmanın sonucu ortaya çıkarılan keşfi "taşıl bilimi için hazine" şeklinde niteleyen Quintela, bunun bölge turizmine katkı sağlayacağını belirtti.
Turizm - 28.10.2020
Doğu Karadeniz'de turizm 12 aya yayılacak
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOKA) 133. Yönetim Kurulu Toplantısı, Dönem Başkanı Rize Valisi Kemal Çeber başkanlığında, Ordu Valisi Tuncay Sonel'in evsahipliğinde gerçekleştirildi.
Turizm - 27.10.2020
Fransa'da son 24 saate Kovid-19 kaynaklı 523 kişinin hayatını kaybetmesiyle son 6 ayın en yüksek günlük ölü sayısı kaydedildi.
Fransa'da son 24 saate Kovid-19 kaynaklı 523 kişinin hayatını kaybetmesiyle son 6 ayın en yüksek günlük ölü sayısı kaydedildi.
Turizm - 27.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
(GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ) HABER: Ali GÖKDAL / ADANA, ========================================= Ayvalık'ta Aya Triada Kilisesi restore edilecek   BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde, Aya Triada Kilisesi'nin kent turizmi ve kültürel yaşamına kazandırmak için uzun süredir devam eden çalışmaların sonuna gelindi.
Turizm - 27.10.2020
İnternetten ödemelerde ilk 9 ay rekoru
Otomotiv sektöründeki tahsilatlar yüzde 49 arttı Pandemi sürecinde uzun vadeli taksitler daha çok tercih edildi. İlk 9 aylık dönemde kredi kartı tahsilatları ağırlıklı olarak 4 ve 6 taksitle yapıldı. Kartlı ödeme işlemlerindeki ortalama hacimde arttı. İşlem ortalaması önceki yılın aynı döneminde 4 bin 597 TL iken 2020 yılında 5 bin 435 TL seviyesine yükseldi. Turizm sektöründeki tahsilatlar pandemi dönemine bağlı olarak yüzde 28 düşerken, otomotiv sektöründeki tahsilatlar yüzde 49 artışla yine rekor kırdı.
Turizm - 27.10.2020
Antalya'da hedef turizmi 12 aya yaymak
Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya'da turizmi 12 aya yaymaya çalıştıklarını bildirdi.
Turizm - 27.10.2020
Muğla Valisi Orhan Tavlı, Sedir Adası'nda incelemelerde bulundu
Tavlı'ya incelemeleri sırasında Kültür Varlıkları Genel Müdür Yardımcısı Seyiahmet Arslan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl ve Kazı Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Turizm Haberleri | Turizm Haber - Haberler - Turizm haberleri, son dakika turizm haber ve gelişmeleri burada. Yasadışı horoz dövüşü baskınında horoz polisi öldürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 21:19:21. #1.14#
title