ÖZGÜR ÖZEL HABERLERİ

Özgür Özel haber, Özgür Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Özel

Özgür Özel

Doğum Yeri Manisa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974 - ...

Özgür Özel Kimdir ?

1974 yılında Manisa’da doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi Almanca Bölümü ve Manisa Lisesi’nde orta ve lise öğretimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 1999 yılında serbest eczacılığa başlayan Özel, Manisa Eczacı Odası’nda, 2001-2007 yılları arasında bir dönem Genel Sekreterlik ve iki dönem Oda Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özgür Özel - 22.10.2020
CHP, bütçe görüşmeleri için canlı yayın istedi
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç imzasıyla TBMM Başkanlığı'na gönderilen yazıda, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ve 2019 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi ile Sayıştay raporlarının Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlanacağı hatırlatılarak, bu görüşmelerinin izlenebilmesinin büyük önem taşıdığı ifade edildi.
Özgür Özel - 18.10.2020
CHP'li Özel: "İktidar, 12 yılda 6'ncı kez kara para düzenlemesi getiriyor"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yurt dışında bulunan sermaye piyasası araçlarını Türkiye'deki banka veya aracı kuruma bildiren gerçek ve tüzel kişilerin, bu varlıklarını serbestçe tasarruf etmesine imkan tanıyan düzenlemeye ilişkin, "İktidar, 12 yılda 6'ncı kez kara para düzenlemesi getiriyor.
Özgür Özel - 16.10.2020
MHP Grup Başkanvekili Bülbül, CHP'li Özel'in "erken seçim" açıklamasını değerlendirdi Açıklaması
Bu işporta düzeninin en heyecanlı temsilcilerinden birinin de CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel olduğunu belirten Bülbül, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Özgür Özel yapmış olduğu basın toplantısında erken seçim meselesini gündemde tutmaya çalışmış.
Özgür Özel - 16.10.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 'yolsuzluk' iddialarına ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Milletvekili Özgür Özel'in kendisine yönelik yolsuzluk iddialarına ilişkin açıklamada bulundu.
Özgür Özel - 15.10.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Sağlık Uygulama Tebliği'nin son olarak 2005 yılında güncellendiğini, döviz kurundaki artışa rağmen o tarihten bu yana çölyak hastalarının tedavisi için devletin ödeyeceği tutarların artırılmadığını söyledi.
Özgür Özel - 15.10.2020
TBMM'de 'yoklama' polemiği
TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında 'yoklama' polemiği yaşandı.
Özgür Özel - 15.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nin, Enis Berberoğlu hakkında Anayasa Mahkemesinin kararına uymamasıyla ilgili olarak, "Cumhurbaşkanı'nın dün kanıt diye söylediği Şahin Alpay kararı, Anayasa Mahkemesinin bugün yaptığını doğrulayan örnek karar." dedi.
Özgür Özel - 14.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Alkollü içeceklere vergi tepkisi CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, koronavirüsün sağlık çalışanları için meslek hastalığı olması gerektiğini söyledi.
Özgür Özel - 14.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım'ın "Işıklar yanıyor" şeklindeki sosyal medya paylaşımına ilişkin, "Hakimler, yargıçlar kararlarıyla konuşur.
Özgür Özel - 14.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, teklifin görüşmelerine geçmeden önce yerinden söz alarak, 2021 yılı bütçesinin 1 Ocak'tan 75 gün önce Meclise gelmesi gerektiğini, bu tarihin de gelecek cumartesi günü olduğunu ifade etti.
Özgür Özel - 13.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"Bugün birileri, kendini bu anayasanın üstünde görüyor" CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise Enis Berberoğlu kararını, mahkeme üyelerinin isimlerini okuyarak eleştirdi.
Özgür Özel - 13.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile bazı milletvekilleri hariç CHP'nin diğer milletvekilleri, konuşmasını tamamlamasının ardından Genel Başkanları Kılıçdaroğlu ile Genel Kurul'dan ayrıldı.
Özgür Özel - 13.10.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Linde'yi kabul etti
CHP TBMM Grup toplantı salonunda gerçekleşen kabule, İsveç'in yeni atanan Ankara Büyükelçisi Staffan Herrström, CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Grup Başkanvekili Özgür Özel, İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz ve Burdur Milletvekili Mehmet Göker de katıldı.
Özgür Özel - 11.10.2020
CHP'li Özel'den kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin hazırlanan teklife eleştiri Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin hazırlanan teklifi eleştirerek "Bu teklif, mali saydamlık ilkesini aşındırmaktadır.
Özgür Özel - 10.10.2020
CHP'den kamuda liyakat için araştırma talebi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulan araştırma önergesinin gerekçesinde, FETÖ'nün kamuya giriş sınavlarında üyelerine soruları çalıp verdiği ve görevinden alınan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin başhekim yardımcısı Dr.
Özgür Özel - 9.10.2020
CHP'li Özel, Kılıçdaroğlu'nun 17 maddelik çözüm önerilerini kanun teklifi olarak Meclise...
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 81 ile milletvekillerini yollayarak esnafın sorunları hakkında rapor oluşturduklarını ve buna yönelik çözüm önerilerini, kanun teklifi olarak Tükiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) sunacaklarını söyledi.
Özgür Özel - 29.9.2020
Bakan Varank'tan CHP'li Özgür Özel'e "300 fabrika" yanıtı Açıklaması
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gaziantep'te 300 fabrikanın resmi açılışının ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in yönelttiği "Listede lokanta, eczane ve market bile var." şeklindeki eleştirilere, sosyal medya hesabından paylaştığı verilerle yanıt verdi.
Özgür Özel - 25.9.2020
MHP Grup Başkanvekili Akçay: "CHP, Kandil, Pensilvanya ve HDP'nin uydusu haline gelmiştir"
Akçay, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, Toplumsal Mutabakat ve Ortak Akıl Heyeti Komisyonu kurulması için TBMM İçtüzük Değişiklik Teklifi'ni verdiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özgür Özel Haberleri | Özgür Özel Kimdir - Haberler - Özgür Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Grup Başkanvekili Özel Manisa TSO'yu ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 14:52:45. #1.14#
title