ÖZGÜR ÖZEL HABERLERİ

Özgür Özel haber, Özgür Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Özel

Özgür Özel

Doğum Yeri Manisa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974

Özgür Özel Kimdir ?

1974 yılında Manisa’da doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi Almanca Bölümü ve Manisa Lisesi’nde orta ve lise öğretimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 1999 yılında serbest eczacılığa başlayan Özel, Manisa Eczacı Odası’nda, 2001-2007 yılları arasında bir dönem Genel Sekreterlik ve iki dönem Oda Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özgür Özel - Bugün
CHP Grup Başkanvekili Özel, Mersin'de temaslarda bulundu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mersin'de çeşitli ziyaretlerde bulunup açılışlara katıldı.
Özgür Özel - Bugün
Mersin Valiliğinden açıklama Açıklaması
Mersin Valiliği, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, polis memurlarıyla ilgili açıklamalarının asılsız olduğunu bildirdi.
Özgür Özel - Dün
Son dakika haberleri! CHP'li Özel, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını belirmek için bir araya geleceğini söyledi Açıklaması
Son dakika habere göre CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının belirlenmesi sürecine ilişkin, "İttifak ortaklarımızla oturup adayımızı belirleyeceğiz.
Özgür Özel - 15.09.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın muhalefetin erken seçim talebine ilişkin, "Biz bugün 'evet' desek kendileri dağılacaklar.
Özgür Özel - 03.09.2021
2 Eylül 2021 Haberleri
2 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Özgür Özel - 26.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Dün yapılan açıklamayla Mehmetçik, Afganistan'dan çekiliyor.
Özgür Özel - 24.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Adalet ve Kalkınma Partisi yönetimi artık afetleri önleyebilen bir pozisyonda değil; enkaz kaldırmayla övünen bir pozisyondadır.
Özgür Özel - 23.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "ABD'nin oradan zamansız, plansız ve ardında bıraktıklarını düşünmeden yaptığı çekilme Afganistan'da Taliban'a, Afgan rejimine darbe yapma imkanını verdi ve bir darbe gerçekleştirildi.
Özgür Özel - 01.08.2021
CHP'li Özel, Tuğamiral Mehmet Sarı'nın dosyasının YAŞ toplantısından önce karara bağlanmasını istedi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kamuoyuna "sarıklı amiral" olarak yansıyan Tuğamiral Mehmet Sarı'nın dosyasının Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı öncesinde karara bağlanmasını istedi.
Özgür Özel - 30.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Orman yangınlarıyla mücadelede idarenin iyi bir sınav veremediği açıktır"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yurdun çeşitli bölgelerinde çıkan yangınlarda idarenin iyi bir sınav veremediğini ileri sürdü.
Özgür Özel - 18.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis'te son 3 yılda 108'i uluslararası anlaşma olmak üzere 188 kanun teklifinin kabul edildiğini belirterek, "İktidar partisi kendi getirdiği kanun tekliflerini yasalaştırdı ama 3 bin 380 teklifin, ki bunların 2 bin 530'u CHP'nindir, bir tanesi bile yasalaşmadı.
Özgür Özel - 17.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Bukalemunlar için avantajlı bir vasat ortam yaratıyor" CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Vatandaşla ilgili bir durum yok.
Özgür Özel - 17.07.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bütçe dönemleri dışında pek olağan olmayan bir şekilde TBMM Genel Kurulunun cumartesi çalıştığını söyledi.
Özgür Özel - 17.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bir gün bile OHAL'e, OHAL uygulamalarına, demokrasinin askıya alınmasına ve mahkeme kararları olmadan yürütmenin verdiği kararlarla şirketlere el konulmasına, memuriyetten atılmasına, gözaltı sürelerinin uzatılmasına Türkiye'nin ihtiyacı yok.
Özgür Özel - 16.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerindeki görüşmelerde, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, teklifin bazı maddelerinin Anayasa'ya aykırı olduğunu öne sürdü ve usul tartışması açıldı.
Özgür Özel - 16.07.2021
TBMM Genel Kurulunda, ekonomiye ilişkin kanun teklifinin görüşmelerine başlandı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, teklifle, "OHAL'in bazı maddelerinin uzatıldığını" savunarak, "OHAL'i üç aylığına getirdiniz.
Özgür Özel - 15.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Meclis'te 15 Temmuz'da özel oturum yapılmaması, AK Parti aklını yönetenlerin, muhalefetten ve gerçeklerden kaçmasıdır.
Özgür Özel - 14.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, erken seçim talebinin, milletin talebi ve siyasetin gündemi olduğunu söyleyerek, "Biz yapılacak erken seçime dünden razıyız, bugünden hazırız." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgür Özel Haberleri | Özgür Özel Kimdir - Haberler - Özgür Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Grup Başkanvekili Özel, Mersin'de temaslarda bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 22:59:24. #1.15#

title