Filistin Haberleri

Filistin haber, Filistin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Filistin - Bugün
Son dakika haberleri... Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye, İsrail Başbakanı Netanyahu'yu "ateşle oynama" diyerek uyardı
Son dakika gündem haberi... Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, İsrail polisinin, Mescid-i Aksa'da Filistinlilere yönelik saldırılarıyla ilgili olarak İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya "ateşle oynama" diyerek seslendi.
Filistin - Bugün
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İsrail'in zulmünün örtülmesinin yeni pervasızlıklara yol açtığını söyledi Açıklaması
Oktay, Mescid-i Aksa'nın Filistin toprağı, Müslümanların ilk kıblesi olduğunu ve böyle de kalacağını vurgulayarak, şunları söyledi: "Kim ne oyun oynarsa oynasın, kim hangi planlarla gelirse gelsin, hangi senaryoları yazarsa yazsın, nasıl uygulamaya çalışıyorsa çalışsın, biz bunun farkındayız.
Filistin - Bugün
İsrail güçleri, Mescid-i Aksa'dan dönen onlarca genci Kalandiya kontrol noktasında gözaltına aldı
İsrail güçlerinin, Kudüs ile Ramallah arasındaki Kalandiya kontrol noktasında onlarca Filistinliyi gözaltına aldığı belirtildi.
Filistin - Bugün
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, ibadet eden masum insanlara saldırmanın apaçık bir terör olduğunu söyledi Açıklaması
İsrail'in Filistinlilere ve Mescid-i Aksa'ya gerçekleştirdiği saldırıların asla kabul edilemeyeceğinin altını çizen Altun, İsrail'in kutsallara gerçekleştirdiği bu alçak saldırıları, Filistinlilere uyguladığı işgal ve şiddet politikasını en sert şekilde kınadıklarını ve telin ettiklerini ifade etti.
Filistin - Bugün
Son dakika haberi! Filistin Kızılayı: İsrail polisinin, Doğu Kudüs'teki Mescid-i Aksa, Şam Kapısı ve Şeyh el-Cerrah mahallesinde Filistinlilere yönelik saldırılarında...
Son dakika gündem haberine göre Filistin Kızılayı: İsrail polisinin, Doğu Kudüs'teki Mescid-i Aksa, Şam Kapısı ve Şeyh el-Cerrah mahallesinde Filistinlilere yönelik saldırılarında yaralı sayısı 178'e yükseldi.
Filistin - Bugün
Pakistan Cemaat-i İslami Partisi Lideri Hak, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya düzenlediği saldırıyı şiddetle kınadı
Hak, kutlu ramazan ayında İsrail güçlerinin Mescid-i Aksa'ya saldırmasını şiddetle kınadıklarını vurgulayarak, "Pakistan halkı, Filistin'deki kardeşleriyle omuz omuza duruyor.
Filistin - Bugün
Türkiye'den Mescid-i Aksa'da Filistinlilere saldıran İsrail'e kınama
Dışişleri Bakanlığı, İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa'da ibadet eden Filistinlilere yönelik saldırısını şiddetle kınadı.
Filistin - Bugün
İsrail polisinin, Doğu Kudüs'ün farklı noktalarında Filistinlilere yönelik saldırılarında 163 kişi yaralandı
İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa, Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı ve Şeyh el-Cerrah mahallesinde Filistinlilere yönelik saldırılarında yaralananların sayısının 163'e yükseldiği belirtildi.
Filistin - Bugün
Son dakika haberleri... Bakanlar, parti liderleri ve Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, İsrail'in Mescid-i Aksa baskınını kınadı
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarının asla kabul edilemez olduğunu belirterek, "İşgal güçleri, kutsallara ve masum sivillere dönük hukuk ve insanlık dışı müdahaleleri derhal sona erdirmelidir. Filistinli kardeşlerimizin yanındayız, daima yanında olacağız.
Filistin - Bugün
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten, Mescid-i Aksa saldırısında yaralanan AA Orta Doğu Editörü Boyraz'a geçmiş olsun mesajı Açıklaması
Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İsrail yönetiminin Mescid-i Aksa'daki gelişmeleri takip eden AA Editörüne müdahalesini şiddetle kınadıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Yaralanan gazeteci kardeşimiz Turgut Alp Boyraz'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Anadolu Ajansı, daha önce de Filistin'de yaşanan İsrail zulümlerini dünyaya aktardığı için İsrail yönetiminin saldırılarına hedef olmuştur.
Filistin - Bugün
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "1948 yılından beri Filistinlilere zulüm yapılıyor"
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İsrail'in işgallerine tepki göstererek, "İslam aleminin Kudüs'e sahip çıkmasını, Kudüs'ün yanında yer almasını dile getirmeye çalışıyoruz.
Filistin - Bugün
"İsrail devleti Filistin topraklarında insanlık ve savaş suçu işlemektedir"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "İsrail devleti Filistin topraklarında insanlık ve savaş suçu işlemektedir" dedi.
Filistin - Dün
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İsrail'in Mescid-i Aksa'daki müdahalesini kınadı
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, İsrail'in Mescid-i Aksa'da Filistinlilere yaptığı müdahaleyi kınadı.
Filistin - Dün
Kudüs Yüksek İslam Heyeti'nden Türkiye'nin Kudüs Başkonsolosu onuruna iftar
Eski Kudüs ve Filistin Müftüsü Şeyh İkrime Sabri, Türkiye'nin Kudüs Başkonsolosu Büyükelçi Ahmet Rıza Demirer'in onuruna iftar verdi.
Filistin - Dün
Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya bu akşam yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum"
Yaralılara şifa dileyen Çavuşoğlu, "Filistin halkının haklı davasının her daim yanındayız.
Filistin - Dün
İsrail polisinin Mescid-i Aksa'da namaz kılan cemaate saldırısında 53 Filistinli yaralandı
İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'daki cemaate saldırıları sürüyor.
Filistin - Dün
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Filistinli mevkidaşı Maliki ile ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin iki devletli çözüm vizyonundan vazgeçmeyeceğini belirterek, "Bunu aşındıracak adımlardan gerek İsrail'in gerekse İsrail'le Filistin davası pahasına ilişkileri normalleştirecek ülkelerin vazgeçmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz." ifadesini kullandı.
Filistin - Dün
Son dakika: Filistin Dışişleri Bakanı Maliki, Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Son dakika haber... Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, Filistin'de seçimlerin yapılabilmesi için uluslararası toplumun İsrail'e baskı uygulamasını istedi.
Filistin - Dün
İsrail güçleri, Batı Şeria'da yerleşim birimleri karşıtı gösteri düzenleyen Filistinlilere müdahale etti
İsrail güçlerinin, işgal altındaki Batı Şeria'nın farklı bölgelerinde cuma namazının ardından Yahudi yerleşim birimleri karşıtı eylem düzenleyen Filistinlilere müdahalesinde onlarca kişi gazdan etkilendi.
Filistin - Dün
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Filistin'de seçimlerin uluslararası standartlarda gerçekleşmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Filistin'de seçimlerin uluslararası standartlarda gerçekleşmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Filistin - Dün
Son dakika haberleri... Filistin Dışişleri Bakanı Maliki, Filistin'de seçimlerin yapılabilmesi için uluslararası toplumun İsrail'e baskı uygulamasını istedi.
Son dakika haberler: Filistin Dışişleri Bakanı Maliki, Filistin'de seçimlerin yapılabilmesi için uluslararası toplumun İsrail'e baskı uygulamasını istedi.
Filistin - Dün
Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki: "Türkiye, Filistin halkına destek konusunda herkesten önce gelmektedir"
Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki: "Türkiye, Filistin halkına destek konusunda herkesten önce gelmektedir"
Filistin - Dün
BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır'dan BM Güvenlik Konseyi reformu çağrısı Açıklaması
Çok taraflılığın bir seçenek değil gereklilik olduğunu ve mevcut BM sisteminin bir alternatifinin bulunmadığını ifade eden Bozkır, BM'nin pek çok başarı örneğinin bulunduğuna ancak Filistin'den Suriye'ye, Yemen'den Libya ve Myanmar'a kabul edilemeyecek düzeylerde insan ıstırabının da hala devam ettiğine dikkati çekti.
Filistin - Dün
Son dakika haberi: BM: İsrail'in Kudüs'teki 8 Filistinli aileyi zorla tahliye etmesi savaş suçu teşkil edebilir
Son dakika gündem haberi... Birleşmiş Milletler (BM) işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Şeyh Cerrah Mahallesi'ndeki 8 ailenin İsrail makamlarınca evlerinden zorla çıkarılarak İsrail'in işgal ettiği bölgeye nakledilmesinin uluslararası insancıl hukuk uyarınca yasaklandığı ve savaş suçu teşkil edebileceği uyarısında bulundu.
Filistin - Dün
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "İsrail'in işgallerine karşı Filistinli kardeşlerimizin yanındayız"
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İsrail'in sürdürdüğü işgal politikalarına karşı Filistinlilerin yanında olduklarını belirterek, "Kudüs'ü ve bağımsız Filistin topraklarını bu işgalci zihniyetten korumak sadece Filistinli kardeşlerimizin değil, tüm Müslümanların ve...
Filistin - Dün
Son dakika haberi! Ürdün İsrail'in Kudüs'teki ihlallerini "ateşle oynamak" olarak nitelendirdi
Son dakika gelişmesine göre Ürdün, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Şeyh Cerrah Mahallesi'nde bazı ailelerin evlerinden zorla çıkarılmak istenmesi başta olmak üzere Filistinlilerin haklarını ihlal etmeye devam etmesini "ateşle tehlikeli bir oyun" olarak değerlendirdi.
Filistin - Dün
İran lideri Hamaney: "İsrail bir ülke değil terör üssüdür"
İran lideri Ali Hamaney, İsrail'in Filistinlilere yönelik ihlallerini eleştirerek, "İsrail bir ülke değil, terör üssüdür.
Filistin - Dün
Kudüs'te tehcir tehdidiyle karşı karşıya olan Şeyh Cerrah sakinleri 73 yıldır İsrail işgaliyle mücadele ediyor
İsrail'in Filistin topraklarında bağımsızlığını ilan ettiği 1948'de evsiz kalan ve Şeyh Cerrah Mahallesi'nde iskan ettirilen 28 mülteci aile, 73 yıldır İsrail işgaliyle mücadeleyi sürdürüyor.
Filistin - Dün
İran Dini Lideri Hamaney: "İsrail bir devlet değil terörist üssüdür"
İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, Dünya Kudüs Günü nedeniyle devlet televizyonda konuştu. Filistin'in İslam Ümmeti için hala canlılığını koruyan en önemli mesele olduğunu belirten Hamaney, "Zalim kapitalist politikalar bir milleti kendi evinden, yurdundan kopararak yerine işgalci terör rejiminin geçmesini sağladı" dedi.
Filistin - Dün
Filistin'de ulusal birlik hayalleri başka bahara mı kaldı?
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın İsrail işgali ve ablukası altındaki Filistin topraklarında 22 Mayıs'ta yapılacağı ilan edilen Filistin genel seçimlerinin ertelendiğini açıklaması bölgede büyük yankı uyandırdı.
Filistin - Dün
İsrail güçleri Batı Şeria'da 2 Filistinliyi öldürdü
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'da silahlı saldırı girişiminde bulundukları gerekçesiyle 2 Filistinliyi öldürdü, birini ağır yaraladı.
Filistin - Dün
Türkiye'nin kardeşlik eli ramazan yardımlarıyla dünyaya ulaşıyor
Şanal, hayırseverlerin adak, akika ve şükür kurbanlarını bu ramazanda da keserek dul, yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıttıklarını belirterek, "Yüzyılın iyilik hareketi yardımlarını bu yıl da uzak diyarlara ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz. Afganistan, Bangladeş, Burundi, Filistin, Karadağ, Lübnan, Makedonya, Somali, Sudan, Yemen'in de aralarında bulunduğu 20 ülkede yapılan gıda ve yetimlere yönelik bayram harçlığı dağıtımı, kardeşlik bağlarımızı pekiştiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Filistin Haberleri | Filistin Haber - Haberler - Filistin haberleri, son dakika filistin haber ve gelişmeleri burada. İHH ÜYELERİ, İSRAİL POLİSİNİN MECSİD-İ AKSA'DA NAMAZ KILANLARA SES BOMBALI SALDIRISINI PROTESTO ETTİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 05:47:06. #1.15#

title