Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - Bugün
Son dakika haberleri: Nobel ödüllü Yemenli aktivist Kerman: "İsrail Filistinlilere karşı sayısız terör suçu işledi"
Edinilen son dakika gelişmesine göre Nobel ödüllü Yemenli aktivist Tevekkül Kerman, İsrail'in Filistinlilere karşı sayısız terör suçu işlediğini söyledi.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop'tan çocuklarını kaybeden Filistinli babaya taziye telefonu Açıklaması
İsrail'in Filistin'e uyguladığı terörün dünyanın meselesi olduğunu belirten Şentop, "Yaşanan meseleyi sadece Filistinli kardeşlerimizin bir meselesi olarak görmüyorum.
Terör - Dün
İsrail'in Filistin'deki saldırılarına karşı başkentte "beyaz kıyafetli" protesto
İsrail Büyükelçiliği konutu önünde toplanan, ellerinde Türk ve Filistin bayrakları taşıyan grup, "Terörist İsrail, Filistin'den defol", "Gazze'ye, Aksa'ya, direnişe bin selam" sloganları attı.
Terör - Dün
TGF Başkanı Aydın, Yıldız Serbest Güreş Milli Takımı kampını ziyaret etti
Altyapıdan Koca Yusuf, Hamza Yerlikaya, Taha Akgül, Rıza Kayaalp gibi yeni güreşçiler yetiştireceklerini belirten Musa Aydın, şu ifadeleri kullandı: "Son 19 yılda ülkemiz çok modernleşti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğindeki hükümetimiz batıya ne yaptıysa doğuya da aynısını yaptı. Bunları bizzat gördüm. Biz bu ülkede doğusu, batısı, kuzeyi, güneyiyle bir bütünüz ve kardeşiz. Ülkemiz son 19 yılda 100 yıllık gelişme elde etti. Biz de Türkiye Güreş Federasyonu olarak 81 ilin tamamında altyapı çalışmalarını başlattık. Bu anlamda Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun önderliğinde Güneydoğu Anadolu projesi başlattık. Bu tarihi projeyle Türkiye'nin dört bir yanında daha çok sporcu yetiştireceğiz. Türk güreşinin her zaman yanında olan Cumhurbaşkanı'mıza ve Gençlik ve Spor Bakanı'mıza şükranlarımı sunuyorum. Bizler de federasyon olarak sorumluluğumuzun bilincinde, yeni şampiyonların çıkması, ata sporumuz güreşi her zaman zirveye taşımak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz." Gazze'de ateş altındaki tüm Müslümanların yanlarında olduklarını da ifade eden Musa Aydın, "Çocuk, genç, yaşlı demeden alçakça insanları katleden terör ülkesi İsrail'i ve bu vahşete rağmen hala susan, hatta katil İsrail'in yanında durarak bu zulme ortak olan tüm ülkeleri bir kez daha lanetliyor ve kınıyorum.
Terör - Dün
Şırnak Valisi Pehlivan, Kato Dağı Üs Bölgesi'ndeki komandolarla bayramlaştı
Burada askerlerle bayramlaşan Pehlivan, güvenlik güçlerini terörle mücadelede yaptıkları özverili ve başarılı çalışmalardan dolayı kutladı.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Katar Şura Meclisi Başkanı El Mahmud ile telefonda bayramlaştı
Filistin'e yönelik ramazan ayında artarak devam eden baskı ve şiddeti, Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden onlarca sivilin katledilmesine kadar giden vahim durumu gördükçe endişe hissetmemenin mümkün olmadığını belirten Şentop, şunları söyledi: "İsrail'in devlet terörü uyguladığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz.
Terör - Dün
Son dakika haberi: Güdül'de şehit aileleri ziyaret edildi
İlk olarak Yelli Mahallesinde ikamet eden Kore gazisi Yusuf Solmaz'ı ziyaret ettiklerini belirten Muzaffer Yalçın, "Biz bu insanlar için ne yapsak azdır. Ta ki; 1950'li yıllarda Türk askeri olarak Kore'de cephede savaşmış, halen dimdik ayakta duran Yusuf amca, bugün geldiğimiz noktada terör örgütleriyle mücadelede şehit düşen asker ve polislerimiz, takdire şayan bir görevi ifa ediyorlar.
Terör - Dün
Fransa'da feshedilen Müslüman yardım kuruluşu faaliyetlerini Türkiye'ye taşıdı
Fransa hükümeti Ekim 2020'de Barakacity'yi feshetmiş, İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, kuruluşun "nefret kışkırtıcılığı yaptığı, radikal İslamcı hareketlerle bağlantısı olduğu ve terör saldırılarını meşrulaştırmaktan haz duyduğunu" ileri sürmüştü.
Terör - Dün
Ürdün Kralı 2. Abdullah İsrail'in ihlallerinin aşırılığı körüklediğini söyledi
Ürdün Kraliyet Divanından yapılan açıklamaya göre, 2. Abdullah, videokonferans yöntemiyle düzenlenen terörizm ve uluslararası aşırılıkla mücadele konulu "Christchurch Harekete Geçirme Çağrısı" zirvesinde konuştu.
Terör - Dün
Başkan Güder'den şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdul Kadir Duran, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çetin ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa İnci ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Başkan Güder, ilk olarak 1993 yılında İstanbul'da, teröristlerle girdiği çatışmada Gazi olan, Polis Memuru Abdurrahman İnce'yi evinde ziyaret etti.
Terör - Dün
Tarihi camide Kudüs şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Kozan'da Hoşkadem Camii'nde gıyabi cenaze namazı öncesinde Kozan Müftüsü Celil Karaca cami cemaatine yaptığı konuşmada, "Bugün Filistin'de kendi topraklarında İsrail terör devleti tarafından zulme uğrayan ve şehit edilen, yerlerinden ve yurtlarından göç etmek zorunda bırakılan Filistinli Müslüman kardeşlerimiz için bir araya geldik.
Terör - Dün
İsrail'e tepki için ayakkabı fırlattılar
Erzurum Stratejik Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Anılcan Alim, İsrail'e tepki gösterdi. "Terör örgütü İsrail var olduğu müddetçe bu coğrafyanın barış ve huzura kavuşması mümkün değildir.
Terör - Dün
Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile terör örgütü PKK'ya darbe vurmaya devam
Milli Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyinde devam eden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile arama-tarama faaliyetlerinin aralıksız sürdüğünü, tespit edilen 14 odalı bir mağarada terör örgütü PKK'ya ait çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildiğini açıkladı.
Terör - Dün
Son dakika haberi! Kudüs'te şehit olan Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Cenaze törenine katılan ve Doğu Kudüs'te yapılan terör saldırılarını kınayan STK sözcüleri "Milyonlarca Kudüs gönüllüsü olarak yola çıkmaya, Aksa için kanımızı akıtmaya ve canımızı vermeye hazırız.
Terör - Dün
Ailelerden CHP'ye, 'çekin elinizi HDP'den' tepkisi
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve beraberindeki heyet, çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelere bayram ziyaretinde bulundu.
Terör - Dün
Son dakika haberi! KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "İsrail terörüne seyirci kalanlar, insanlık suçuna ortak oluyor"
Gelen son dakika haberlerine göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki göstererek, "İsrail'in uyguladığı devlet terörüne, vahşete ve katliamlara seyirci kalanlar, İsrail'in işlemekte olduğu insanlık suçuna ortak oluyor" dedi.
Terör - Dün
TDPB Başkanı Çelebi'den İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze saldırılarına tepki Açıklaması
Türk Dünyası Parlamenterler Birliği (TDPB) Başkanı Nail Çelebi, İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze şeridindeki terör saldırılarını sert bir dille kınadıklarını belirtti.
Terör - 14.05.2021
Şimşek Operasyonu'nda bir asker şehit oldu
Şimşek Operasyonu'nda bir asker şehit olduMİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe- Şimşek Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü tarafından açılan ateş sonucu İstihkam Uzman Onbaşı Yasin Özdamar'ın şehit olduğunu duyurdu.
Terör - 14.05.2021
Şehidin kanı yerde kalmadı: 2 terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın Kuzeyindeki Metina bölgesinde Uzman Onbaşı Yasin Özdamar'ı şehit eden 2 teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Terör - 14.05.2021
Son dakika haberleri! Metina'da 2 terörist, Hava Kuvvetleri tarafından etkisiz hale getirildi
Edinilen son dakika gelişmesine göre Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde 2 teröristin Hava Kuvvetleri tarafından etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Terör - 14.05.2021
Tunus Meclisinden İsrail'in Filistinlilere saldırılarının durdurulması için acil uluslararası müdahale çağrısı
Meşal'in de İsrail'in gerginliği tırmandırması ve sivil, savunmasız insanlara karşı uyguladığı terör karşısında Filistin halkının kararlı ve maneviyatının yüksek olduğunu ifade ettiği kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terör Haberleri | Terör Haber - Haberler - Terör haberleri, son dakika terör haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri: Nobel ödüllü Yemenli aktivist Kerman: İsrail Filistinlilere karşı sayısız terör suçu işledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 01:00:35. #1.16#

title