Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - Bugün
Son dakika haberleri: Şehit annelerinin Anneler Günü buruk geçiyor
Gelen son dakika haberine göre Çocuklarını terör saldırılarında şehit veren, acıyı ve gururu bir arada yaşayan anneler, Anneler Günü'nü buruk geçiriyor.
Terör - Bugün
Haftanın tarihine bakış
2017- MİT tırlarını durduran ve FETÖ'nün şifreli haberleşme ağı "ByLock"u kullandığı tespit edilen eski Cumhuriyet Savcısı Özcan Şişman'ın, MİT'i suçlamak için Reyhanlı'daki terör saldırısına göz yumduğu ortaya çıktı.
Terör - Bugün
Son dakika haberleri! Pakistan, Afganistan'daki menfur terör saldırısını şiddetle kınadı
Gelen son dakika haberlerine göre Pakistan, Afganistan'ın başkenti Kabil'de, okul önünde bomba yüklü araçla düzenlenen ve 30 sivilin hayatını kaybetmesine neden olan menfur terör saldırısını şiddetle kınadı.
Terör - Bugün
8 Mayıs 2021 Haberleri
8 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Terör - Dün
Türkiye, Afganistan'daki terör saldırısını şiddetle kınadı
Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'ın başkenti Kabil'de okul önünde bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısını şiddetle kınadı.
Terör - Dün
Suudi Arabistan ve Pakistan, Filistinlilerin haklarını destekleyen ortak bir açıklama yayımladı
Suriye, Libya ile Yemen'de de siyasi çözümün ve bu bağlamda Birleşmiş Milletlerin (BM) yürüttüğü çalışmaların desteklendiğinin aktarıldığı açıklamada, Husilerin aralarında bulunduğu terör örgütleriyle bunların Suudi Arabistan topraklarına balistik füze ve insansız hava araçlarıyla (İHA) düzenledikleri saldırılar kınandı.
Terör - Dün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır anneleriyle iftarda buluştu: (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan çocuklarına kavuşma ümidiyle HDP il binası önünde oturma eylemi yapan Diyarbakır anneleriyle Vahdettin Köşkü'nde iftar yemeğinde bir araya geldi.
Terör - Dün
Erdoğan: "Zalim İsrail, terör devleti İsrail, mukaddesatlarını korumak, binlerce yıllık evlerine, yurtlarına sahip çıkmak dışında hiçbir gayeleri...
Erdoğan: "Zalim İsrail, terör devleti İsrail, mukaddesatlarını korumak, binlerce yıllık evlerine, yurtlarına sahip çıkmak dışında hiçbir gayeleri olmayan Kudüs'teki Müslümanlara vahşice ve ahlaksızca saldırmaktadır.
Terör - Dün
Erdoğan: "Türkiye Cumhuriyeti devleti, kendini bu (terör) bataklıktan kurtarmak isteyen her gencimizi adli bakımdan korunmanın yanında yeni hayatını...
Erdoğan: "Türkiye Cumhuriyeti devleti, kendini bu (terör) bataklıktan kurtarmak isteyen her gencimizi adli bakımdan korunmanın yanında yeni hayatını kurmasına da destek verecektir"
Terör - Dün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başarılı operasyonlarla terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kökünden kırıyoruz."
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başarılı operasyonlarla terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kökünden kırıyoruz.
Terör - Dün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yıllardır birileri tarafından cilalanıp parlatılan, cici çocuklardan oluşan masum bir yapı gibi gösterilmeye çalışılan terör...
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yıllardır birileri tarafından cilalanıp parlatılan, cici çocuklardan oluşan masum bir yapı gibi gösterilmeye çalışılan terör örgütü, hem iç kamuoyunda hem uluslararası kamuoyunda zor duruma düşmüştür.
Terör - Dün
Son dakika haber! Erdoğan: "Son terörist de etkisiz hale gelene, terör örgütünün elindeki son evladımız da ailesine kavuşana kadar, bu mücadeleyi sürekli daha ileri...
Son dakika haberler... Erdoğan: "Son terörist de etkisiz hale gelene, terör örgütünün elindeki son evladımız da ailesine kavuşana kadar, bu mücadeleyi sürekli daha ileri taşıyarak sürdüreceğiz.
Terör - Dün
Son dakika haberi! Erdoğan: "Ailelerimizin kararlılıkla yürüttüğü bu mücadele terör örgütünün karanlık ve kandan beslenen gerçek yüzünün görülmesi bakımından çok...
Son dakika gündem haberi: Erdoğan: "Ailelerimizin kararlılıkla yürüttüğü bu mücadele terör örgütünün karanlık ve kandan beslenen gerçek yüzünün görülmesi bakımından çok hayırlı olmuştur.
Terör - Dün
Son dakika haber... Eski Maldivler Devlet Başkanı'nın yaralandığı patlamanın şüphelilerine gözaltı
Maldivlerin başkenti Male'de 53 yaşındaki eski Devlet Başkanı Mohamed Nasheed evinin önünde aracına bindiği sırada patlama meydana gelmiş, patlamada yaralanan Nasheed tedavi için hastaneye kaldırılmıştı. Nasheed'in tedavisi devam ederken, patlamanın şüphelileri gözaltına alındı. Maldivler polisi, Nasheed'e düzenlenen saldırıyla ilgili soruşturma kapsamında 2 kişinin gözaltına alındığını belirterek, olayı Nasheed'in hedef alındığı bir terör eylemi olarak nitelendirdi.
Terör - Dün
Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin'in Nusaybin ilçesi Dibek kırsalında 6 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Son dakika gündem haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin'in Nusaybin ilçesi Dibek kırsalında 6 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Terör - Dün
Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya'da, İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına tepki gösterildi
İsrail'in, tapulu mallarına el koymak istediği Filistinlilerin direnişini bahane ederek yine Mescid-i Aksa'ya saldırdığını anlatan Atila, şunları kaydetti: "Teravih vakti Mescid-i Aksa'da namaz kılan halkın üzerine mermi ve bombalarla saldırı düzenledi. 200'ün üzerinde yaralı ve saldırılarda gözlerini kaybeden Filistinli kardeşlerimiz var. Türkiye'den, siyonistlerin ırkçı, faşist ve alçakça saldırılarının durdurulması çağrısını yineliyoruz. Direnişe destek ve tüm Müslüman halklara İsrail'i durdurma çağrısı yapıyoruz. Sonu yaklaşan terör devleti İsrail'in karanlığın en son devrini yaşadığını umuyoruz.
Terör - Dün
Milli İrade Platformu, İsrail'in, Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere yönelik saldırısını kınadı Açıklaması
Platformdan yapılan açıklamada, "İsrail'in, Filistin'e yerleşti(rildi)ği tarihten bugüne kadar ortaya koyduğu uygulamalar ve işlemeye devam ettiği cinayetlerle, insanlığın tarih boyunca şahit olduğu en büyük felaket tanımını fazlasıyla hak eden, vahşetin, zulmün ve terörün devlete dönüşmüş halidir.
Terör - Dün
Bahçeli: İsrail hükümetini lanetliyorum
Bahçeli: İsrail hükümetini lanetliyorumMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İsrail terör devletidir, şiddeti politik enstrüman olarak kullanmaktadır.
Terör - Dün
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir ülkenin gerçek manada egemen bir devlet haline gelebilmesinin bazı şartları olduğunu ifade ederek, soruya şu karşılığı verdi: "Bunlardan bir tanesi de teknoloji geliştirebilen ve üretebilen altyapıya sahip olmasıdır. Bakın ülkemden şöyle bir profil çiziyorum. Biz bir zamanlar toplu iğneyi dahi üretemiyorduk. Biz aynı şekilde milli savunmada yüzde 20 yerli, bunun dışında tamamen ithal savunma sanayinde kullanım yapıyorduk. Ama şimdi yüzde 20'den yüzde 76'ya çıktık. Nereden nereye. Belki bilinçli olarak, belki gaflet sebebiyle uzunca bir süre Türkiye milli ve yerli teknolojiden uzak kalmıştır. Göreve geldiğimizde bu acı durumun en büyük ve tehlikeli yansımalarını da savunma sanayinde gördük. Amerika'ya gittim. Amerika Başkanı, evlat Bush'tan ben bu dronelarla ilgili, İHA'larla ilgili 'Bize İHA vermeyecek misiniz?' dedim. O zamanlar bize 48 saatte bir anlık İHA gönderiyorlar. Ne için biliyor musun? Terörle mücadele için.
Terör - Dün
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki Açıklaması
İsrail'in, Mescid-i Aksa'daki saldırıları İsrail'in dün gece yatsı namazında, Mescid-i Aksa'da Müslümanlara ses bombası ve plastik mermiyle saldırdığını hatırlatan Bahçeli, şöyle devam etti: "Maalesef İslam toplumlarında kök salan dağınıklık, kadir kıymet ölçülerinden tamamıyla kopuk muvazaalı ve muhataralı diyaloglar zalimlere koz vermekle kalmayıp inanç haklarımıza saldırıları hem tahrik hem de teşvik etmektedir. Çünkü birlik ve beraberlik hisarı yıkıktır. İsrail, dün akşam yatsı namazı esnasında, Mescid-i Aksa'da toplanmış din kardeşlerimize ses bombası ve plastik mermiyle saldırmıştır. Bu mütecaviz saldırganlık ramazan ayının son cumasında, Kadir Gecesi'nin de bir gün öncesinde vuku bulmuştur. Yani planlı bir barbarlıktır." İsrail'in terör devleti olduğunu, şiddeti politik enstrüman olarak kullandığını belirten Bahçeli, şu değerlendirmelerde bulundu: "Diğer yanda Batı Şeria'da sürekli kamçılanan Yahudi yerleşimci terörü, mazlumları evinden, barkından çıkarmaktadır.
Terör - Dün
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, trafik personellerine başarı belgesi verdi
Vali Karaloğlu, törende, emniyet ve jandarma teşkilatlarının, asayişten, terörle mücadeleye, organize suçlardan, trafiğe kadar her alanda hizmet sunduğunu belirterek, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması, huzur ve güvenliği için 24 saat denetimlerini ve görevlerini sürdürdüklerini belirtti.
Terör - Dün
BBP Genel Başkanı Destici'den Kadir Gecesi mesajı Açıklaması
Yaşanan zor günlerin, birlik ve dayanışmayla atlatılabileceğini vurgulayan Destici, şöyle devam etti: "Maalesef emperyalistler burada da yoksulu, mazlumu, kendilerinden olmayanı düşünmüyor. Bazı ülkeler nüfusunun 5 katı aşı bulabilirken, bazı ülkeler bir tane bile aşı tedarik edemiyor. İşte burada da kapitalizmin, emperyalizmin, bencil, korkunç, vahşi ve zalim yüzünü bir kez daha görüyoruz. Yine dünyanın bir kısmı savurgan ve müsrif bir hayat yaşarken bir diğer kısmı Yemen'de olduğu gibi kuru ekmeği bulamıyor, ağaç yapraklarıyla besleniyor. Elhamdülillah ülkemiz, devlet kurumlarıyla ve milletiyle bu süreçte de hem ülkemiz insanı için hem de kardeş coğrafyalardaki mazlum ve ihtiyaç sahipleri için yardımlaşmayı ve dayanışmayı en üst seviyede gerçekleştirmektedir." Türkiye'nin terörle mücadelesinin, hem sınırları içerisinde hem de sınırları dışında büyük bir azim ve kararlılıkla devam ettiğini anımsatan Mustafa Destici, "Ülkemiz sınırları içerisinde ve sınır ötesi harekatlarda görev yapan kahraman güvenlik güçlerimize bir kez daha Rabb'imden onları korumasını, onlara yardım etmesini ve muzaffer kılmasını diliyorum.
Terör - Dün
AK Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanı Açıkyıldız'dan, İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki
Bu olayın alenen bir devlet terörü olduğunu ifade eden Açıkyıldız, şunları kaydetti: "Dünyada barışı sağlamak ve insan haklarını korumak iddiasıyla kurulan ve kuruluşunda ilk iş olarak İsrail'i devlet olarak tanıyan BM nerede, Neden sessiz? Ramazan ayında yapılan bu saldırıya, bu zulme neden sessiz kalınıyor? Sessiz kalındığı için İsrail'in sürekli yaptığı zulümlere bir yenisi daha eklendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terör Haberleri | Terör Haber - Haberler - Terör haberleri, son dakika terör haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... Soylu: Ülkemizi terör belasıyla karşı karşıya bırakmaya çalışanlara fırsat tanımamak için topyekün bir mücadeleyi ger
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 11:54:34. #1.16#

title