Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - Bugün
Son Dakika | İçişleri Bakanı Soylu'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Bakan Soylu, mesajında şunları kaydetti: "Bulunduğumuz bölge itibarıyla karşı karşıya olduğumuz terör, uyuşturucu, düzensiz göç gibi tehditlerin yanı sıra bir yıldır bütün dünya ile eş zamanlı olarak sürdürdüğümüz virüs salgını ile mücadelemiz de fedakarlıklarla sürmektedir.
Terör - Bugün
Son dakika haber! İsrail'e roket atılmasını kınayan Kolombiya, Filistinlilerin hayatını kaybettiği saldırılara sessiz kaldı
Kolombiya Dışişleri Bakanlığı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Gazze'den İsrail'e atılan roketleri terör eylemleri şeklinde niteleyerek, "Kolombiya, İsrail'e yönelik saldırılar konusundaki derin endişesini ve bu eylemlerde hayatını kaybeden kurbanlar nedeniyle dayanışmasını ifade ediyor.
Terör - Bugün
Senegalli aktivist Sagna Afrika devletlerinin İsrail zulmüne tepki göstermesini istedi
Senegal'in popüler aktivitelerinden Sagna, teröristlik ve zalimlikle suçladığı İsrail'e karşı Afrika devletlerinin seslerini yükseltme zamanının geldiğini belirtti.
Terör - Bugün
Son dakika haber... Tunceli Valiliği, orman yangını iddialarını yalanladı Açıklaması
Dikkatle incelendiğinde paylaşımlardaki görüntülerin büyük kısmının farklı ülkelerde geçmişte meydana gelmiş yangınlara ait olduğu, içlerinden sadece bir kaçının kenteki eski, küçük örtü yangınlarına ait olduğunun kolaylıkla anlaşılabileceği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Hali hazırda ilimizde süren bir orman yangını bulunmamaktadır. Ayrıca hemşehrilerimiz bizlerden daha iyi bileceklerdir ki mevsim şartları itibarıyla ilimizin bitki örtüsünün durumu da göz önüne alındığında, paylaşımlardaki büyüklükte bir orman yangının olması ve uzun süreli devam etmesi mümkün değildir. Vatandaşlarımızın, güvenlik güçlerimizin cesareti karşısında aciz kalmış, bulundukları alanlara sıkışmış, hatta milli servetimiz olan ormanlarımızı yakmayı kendilerine hüner edinmiş, kendilerinin türettiği emperyalizm karşıtlığı gibi kulağa hoş gelen söylemlerde bulunan ancak ceplerinde emperyalistlerin paraları, ellerinde emperyalistlerin silahlarıyla dolaşan hain PKK terör örgütü ile diğer terör örgütlerinin ve de bunların uzantılarının söz, söylem, paylaşımlarına itibar etmemeleri hususunu kamuoyunun bilgisine sunarız.
Terör - Bugün
Arap Parlamentolar Arası Birliğinden, uluslararası topluma acil müdahale çağrısı
Toplantının kapanış bildirisinde, "İsrail yönetiminin, işgalci bir güç olarak yasal sorumluluklarını üstlenmeye ve tüm terör saldırıları ve uygulamalarına son vermeye zorlanması" talep edildi.
Terör - Bugün
Son dakika... İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırıları ABD toplumunu "destek mi" ve "kınama mı" şeklinde ikiye böldü
ABD 2020 Başkanlık seçimleri aday adayı olup halen New York Belediye Başkanlığı için kampanya yürüten Demokrat Andrew Yang, önceki gün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "bombardıman saldırılarına maruz kalan İsrail halkının yanında durduğunu ve Hamas teröristlerini kınadığını" açıkladı.
Terör - Bugün
Son dakika haberi... İsrail askerleri Batı Şeria'da bir Filistinliyi şehit etti
İsrail ordusundan yapılan yazılı açıklamada, Batı Şeria'nın Nablus kenti yakınlarındaki "Samaria" Bölge Tugayı'nın bulunduğu bölgede silahla ateş edildiği belirtildi. Açıklamada, olay yerinde iki yaralı olduğu ve "saldırıyı düzenleyen teröristin etkisiz hale getirildiği" ifade edildi.
Terör - Bugün
ABD Başkanı Biden, Netanyahu ile telefon görüşmesinde "ABD'nin sarsılmaz desteğini" iletti
Açıklamada, "Biden, Hamas ve diğer terör gruplarının Kudüs ve Tel Aviv de dahil bölgelere yönelik roket saldırılarını kınadı.
Terör - Bugün
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli AK Parti İzmir Teşkilatı ile bayramlaştı
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Müslümanlara yönelik saldırılarına değinen Pakdemirli, şunları kaydetti: "Bayram sevincini yaşayacakken, terör devleti İsrail'in Mescid-i Aksa'ya, kutsalımıza yapmış olduğu saldırı bütün Ümmet-i Muhammed'i ve insanlığı derinden sarsmıştır.
Terör - Dün
Şanlıurfa'da İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi
Diyanet-Sen İlçe Başkanı Ramazan Çelik, yaptığı açıklamada, terör devleti İsrail'i kınadıklarını söyledi.
Terör - Dün
KADEM, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını protesto etti
İsrail'in uluslararası hukuku ve insan haklarını hiçe sayan, sahilde piknik yapan aileleri, top oynayan çocukları füzeyle vurduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Keskin nişancılarla sağlık çalışanlarını hedef alan terör devleti İsrail'in bu pervasızlığının en büyük sorumlusu, kuşkusuz bu katliamların ve süregelen işgalin hesabını sormayan uluslararası toplumdur.
Terör - Dün
Son dakika haberi: ABD Savunma Bakanı Austin, İsrailli mevkidaşı Gantz ile telefonda görüştü
Kirby, "Bakan Austin, Bakanlığın, İsrail'in kendini ve halkını savunma konusundaki meşru hakkına verdiği güçlü desteği iletti ve İsrailli sivilleri hedef alan Hamas ve diğer terör gruplarının roket saldırılarını güçlü bir şekilde kınadı.
Terör - Dün
İzmir'de İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi
Aydın, hem Filistinlilere hem de Mescid-i Aksa'ya karşı yıllardır uygulanan terörün ramazan içerisinde iyice şiddetlendiğini, dün gece doruk noktasına ulaştığını dile getirerek, "İnsani, vicdani ve ahlaki hiçbir değeri ve kutsalı olmadığını tüm dünyaya gösteren İsrail'e karşı insanlığı harekete geçmeye davet ediyoruz.
Terör - Dün
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Mercan'dan Türkiye aleyhindeki makaleye yanıt Açıklaması
Mercan, The Hill'de yayımlanan "Editöre mektuplar" kısmında, gazetede 30 Nisan'da Dov Zakheim tarafından kaleme alınan ve "Washington'ın Türkiye ile ayrılığı derinleşiyor ancak bu uçurumu kapatmak Türkiye'ye bağlı" başlıklı makalesine yanıt verdi. Söz konusu makalenin Türkiye-ABD ilişkilerinin gerçek doğasını yansıtmakta başarısız olduğunu vurgulayan Mercan, "Uzun süreli bir NATO müttefiki olarak Türkiye, zorluklar ve tehditler girdabının karşısında ön cephededir. Mahallemizde, terör gibi kötü niyetli aktörler, tüm form ve manifestolarında tek taraflı ajandalarını uygulamaya ve Transatlantik toplumun geri çekilmesinden kaynaklanan vakumu doldurmaya çalışmaktadır.
Terör - Dün
Sakarya'da Filistinli öğrenciler, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırılarını protesto etti
"Kudüs'e Destek" adlı açıklamayı okuyan Filistinli Öğrenciler Topluluğu Başkanı Ahmed Abusafia, Kudüs'ün terör devleti İsrail'in kirli ayakları altında ezildiğini, Mescid-i Aksa'nın terörist canilerin zulmüne şahitlik ettiğini söyledi.
Terör - Dün
Şehit Piyade Uzman Çavuş Şenel'in kabrine ziyaret
Evladı ile şehitlik mertebesine ulaşan tüm kahramanları rahmet ve dualarla andıklarını ifade eden Şenel, "3 Eylül 2016'da Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada oğlum Ömer şehit düşmüştü.
Terör - Dün
Son dakika haberleri: Bangladeş Başbakanı Hasina, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarına karşı küresel eylem çağrısı yaptı
Bu tür terör ve şiddet eylemlerini kınayan Hasina, uluslararası toplumu, dünyanın her yerinde terör olaylarını sona erdirmek için sürdürülebilir önlemler almaya çağırdı.
Terör - Dün
Vali Yavuz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın'ndan şehitlik ziyareti
Dünyada kan ve göz yaşının akmaya devam ettiğine işaret eden Büyükakın, şöyle konuştu: "Özellikle Filistinli kardeşlerimize karşı çok ciddi bir kan ve göz yaşı operasyonu yıllardır devam ettiriliyor. Uluslararası hukuk kuralları yerle bir edilerek bu devam ediyor. Kural tanımaz, hukuktan anlamaz bir İsrail devletinin adeta devlet terörü şeklinde uyguladığı politikalarla oradaki kardeşlerimiz yıllardır zulme maruz kalıyor.
Terör - Dün
Şanlıurfa'da İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi
Terör devlet İsrail'in saldırılara devam ettiğini belirten Güneş,"Terör örgütü İsrail, çok yakında nasıl bir inkılaba uğrayıp devrileceğini görecektir.
Terör - Dün
MİT'ten Gare'de operasyon
MİT, Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirdiği operasyonla, eylem hazırlığındaki iki PKK/KCK mensubu teröristi etkisiz hale getirdi.
Terör - Dün
MİT, Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirdiği operasyonla, eylem hazırlığındaki 2 PKK/KCK mensubu teröristi etkisiz hale getirdi.
MİT, Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirdiği operasyonla, eylem hazırlığındaki 2 PKK/KCK mensubu teröristi etkisiz hale getirdi.
Terör - Dün
Son dakika haberleri! Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu 81 yaşındaki şehit annesinin evladının kabrini ziyaret isteğini yerine getirdi
Merkez Conkbayır Mahallesi'nde yaşayan Dürri İlbaş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" döneminde Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Aktütün Sınır Karakoluna PKK'lı teröristlerce 13 yıl önce düzenlenen saldırıda şehit düşen oğlu Onbaşı Davut İlbaş'ın Zevye Mezarlığı'ndaki mezarını ziyarete gidemedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terör Haberleri | Terör Haber - Haberler - Terör haberleri, son dakika terör haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika | İçişleri Bakanı Soylu'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 07:20:59. #1.15#

title