Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - 27.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Mersin'de terör operasyonu: 4 şüpheli yakalandıMERSİN'in Tarsus ilçesinde, PKK/KCK silahlı terör örgütünün Suriye uzantısı PYD/YPG içerisinde silahlı faaliyet yürüttüğü tespit edilen 4 şüpheli yakalandı.
Terör - 27.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------- -Adliye binası -Bina girişi -Ekip araçları -Güvenlik önlemi -Genel ve detay Haber-Kamera: Burak EMEK-Nurettin FİDANCAN/DİYARBAKIR, ======================================== Yavi'de PKK'nın 27 yıl önce şehit ettiği 33 kişi anıldı   ERZURUM'un Çat ilçesine bağlı Yavi Mahallesi'nde PKK terör örgütü tarafından 27 yıl önce şehit edilen 5'i çocuk 33 kişi düzenlenen törenle anıldı.
Terör - 27.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
İskenderun'da terör operasyonu sırasında patlama: 2 terörist öldürüldüHATAY'ın Payas ilçesinde kontrol noktasına taciz ateşi açan ve çıkan çatışmanın ardından bir vatandaşın aracını gasp eden PKK/KCK'lı 2 terörist, İskenderun istikametine kaçtı.
Terör - 27.10.2020
Kerkük'te petrol kuyusu korumalarına silahlı saldırı : 1 ölü
Terör örgütü DEAŞ mensuplarının, Irak'ın Kerkük kentinin batısındaki Hubbaza petrol alanındaki 11 numaralı petrol kuyusunun korumalarına yönelik düzenlediği silahlı saldırıda, 1 polis memuru öldü.
Terör - 27.10.2020
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Hatay'daki terör eylemiyle ilgili paylaşım Açıklaması
Son dakika habere göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Teröre ve destekçilerine bu topraklarda asla geçit vermeyeceğiz.
Terör - 27.10.2020
Son dakika haber | Patlamanın ardından teröristi gören ve yerini güvenlik güçlerine bildiren Nermin Köse DHA'ya konuştu (Ek anons ve olay yeri...
Son dakika haberlerine göre Patlamanın ardından teröristi gören ve yerini güvenlik güçlerine bildiren Nermin Köse DHA'ya konuştu (Ek anons ve olay yeri görüntüleriyle)
Terör - 27.10.2020
Son dakika gündem: Adalet Bakanı Gül'den Hatay'daki terör eylemiyle ilgili açıklama Açıklaması
Son dakika gündem haberi... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemine ilişkin, "Güvenlik güçlerimiz her zamanki gibi bugün de huzurumuza kasteden hainlerin emellerini kursaklarında bırakmıştır.
Terör - 27.10.2020
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Macron'un İslam karşıtı söylem ve adımlarına ilişkin açıklama Açıklaması
İfadeleri ve eylemleri İslam düşmanlığının sadece sonucu değil, aynı zamanda sebebi de olan bu tür sorumsuzluklara karşı sesimizi yükseltmeliyiz. Macron gibi politikacılar, ülkeleri içindeki başarısızlıklarını örtmek için yapay bir dini karşıtlık oluşturup, bundan fırsat devşirmeye çalışıyorlar. Fransız vatandaşlarını korumadaki başarısızlığının faturasını büyük İslam medeniyetine yıkmak yerine ülkesindeki terör suçlularını bulmaya odaklanması gereken Macron gibi Avrupalı liderler için Müslümanları hedef almak çok daha kolay ve siyasi olarak çok daha elverişli görünüyor.
Terör - 27.10.2020
Son dakika haberleri: TBMM Başkanı Şentop, "Türkiye teröre ve yandaşlarına asla geçit vermeyecektir"
Edinilen son dakika gelişmesine göre Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye teröre ve yandaşlarına asla geçit vermeyecektir" dedi.
Terör - 27.10.2020
Son dakika haberleri | TBMM Başkanı Şentop'tan Hatay'daki terör eylemiyle ilgili açıklama Açıklaması
Son dakika haberi: TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hatay'daki terör eylemine ilişkin, "Teşebbüs edilen hain saldırı kahraman polisimizin dikkatiyle bertaraf edildi.
Terör - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'daki terör eylemiyle ilgili açıklama Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'daki terör eylemine ilişkin, "Türkiye artık bu tür saldırılarla dizayn edilebilen, yönlendirilen, meşgul edilen bir ülke değildir.
Terör - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye artık bu tür saldırılarla dizayn edilebilen, yönlendirilen, meşgul edilen bir ülke değildir"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye artık bu tür saldırılarla dizayn edilebilen, yönlendirilen, meşgul edilen bir ülke değildir. Allah'ın izni, güvenlik güçlerimizin gayretiyle hem sınırlarımız içerisinde hem de sınırlarımızın ötesinde terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
Terör - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye artık bu tür saldırılarla dizayn edilebilen, yönlendirilen, meşgul edilen bir ülke değildir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye artık bu tür saldırılarla dizayn edilebilen, yönlendirilen, meşgul edilen bir ülke değildir. Allah'ın izni, güvenlik güçlerimizin gayretiyle hem sınırlarımız içerisinde hem de sınırlarımızın ötesinde terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz.
Terör - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da gerçekleştirdikleri başarılı terörle mücadele operasyonu nedeniyle güvenlik güçlerini tebrik ederek, "Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
Terör - 27.10.2020
Son dakika! TBMM Başkanı Şentop: "Hatay İskenderun'da teşebbüs edilen hain saldırı kahraman polisimizin dikkatiyle bertaraf edildi.
TBMM Başkanı Şentop: "Hatay İskenderun'da teşebbüs edilen hain saldırı kahraman polisimizin dikkatiyle bertaraf edildi. Türkiye teröre ve yandaşlarına asla geçit vermeyecektir.
Terör - 27.10.2020
Fas'ta iktidar ve muhalefetteki milletvekillerinden Fransa'nın İslam karşıtı tutumuna tepki
İbrahimi, Hazreti Muhammed'e yönelik hakareti, ilgili ülke (Fransa) topraklarında meydana gelen terör eylemlerini kınadığı gibi şiddetle kınadığını aktardı.
Terör - 27.10.2020
Erdoğan: "Allah'ın izni, güvenlik güçlerimizin gayretiyle hem sınırlarımız içerisinde hem de sınırlarımızın ötesinde terörle ve destekçileriyle...
Erdoğan: "Allah'ın izni, güvenlik güçlerimizin gayretiyle hem sınırlarımız içerisinde hem de sınırlarımızın ötesinde terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz.
Terör - 27.10.2020
Son dakika haberi... Fransız Bakan Riester: "Türk ürünlerine yönelik boykot gündemimizde yok"
Ülkedeki Müslümanlar'ın dinlerini özgürce yaşayabileceğinin ifade eden Riester, Fransa'nın terörle ve "radikal İslamcılıkla" mücadelede kararlı olduğunu aktardı.
Terör - 27.10.2020
Son Dakika | FLAŞ
Edinilen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hatay'da gerçekleştirdikleri başarılı terörle mücadele operasyonu nedeniyle kahraman güvenlik güçlerimizi tebrik ediyorum.
Terör - 26.10.2020
Emniyet Genel Müdürlüğünden İskenderun'daki patlamayla ilgili paylaşım Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemine ilişkin, vatanı parçalamak, milleti bölmek isteyen hainlere izin verilmediğini bildirdi.
Terör - 26.10.2020
Son dakika haberleri: Mısırlı muhalife 6 ay hapis ve terör listesine alınma cezası verildi
Gelen son dakika haberine göre Mısır'da Devlet Yüksek Güvenlik Mahkemesi, muhalif aktivist Memduh Hamza'ya 6 ay hapis cezası verdi.
Terör - 26.10.2020
Son dakika haber | Bakan Soylu'dan İskendurun açıklaması: Aferin kahramanlarımıza, ikisi de elde
Son dakika haber... İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemiyle ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Terör - 26.10.2020
Hatay'da patlama meydana geldi
Hatay'ın İskenderun ilçe merkezinde meydana gelen patlamayla ilgili 2 teröristin de etkisiz hale getirildiği bildirildi.
Terör - 26.10.2020
Son dakika gündem: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Terör - 26.10.2020
İçişleri Bakanı Soylu'dan İskenderun'daki patlamayla ilgili açıklama
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemiyle ilgili iki teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Terör - 26.10.2020
Son dakika gündem: İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Terör - 26.10.2020
İskenderun'da terör operasyonu sırasında patlama: 2 terörist öldürüldü
HATAY'ın Payas ilçesinde kontrol noktasına taciz ateşi açan ve çıkan çatışmanın ardından bir vatandaşın aracını gasp eden PKK/KCK'lı 2 terörist, İskenderun istikametine kaçtı.
Terör - 26.10.2020
ABD, İran Petrol Bakanı ve bakanlığını yaptırım listesine aldı
Mnuchin, "İran rejimi, terör örgütlerine ve nükleer programına sağladığı desteği, İran halkının ihtiyaçlarını göz ardı ederek önceliklendiriyor.
Terör - 26.10.2020
Son dakika! DHA YURT BÜLTENİ - 18
Son dakika haberler: İskenderun'da terör operasyonu sırasında patlama HATAY'ın İskenderun ilçesinde meydana gelen patlama ile ilgili Hatay Valisi Rahmi Doğan'dan ilk açıklama geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terör Haberleri | Terör Haber - Haberler - Terör haberleri, son dakika terör haber ve gelişmeleri burada. DHA YURT BÜLTENİ - 5.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 10:08:25. #1.14#
title