Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - Bugün
Burkina Faso'da düzenlenen silahlı saldırıda 9 kişi öldü
Burkina Faso, 2015'ten bu yana terör saldırılarına sahne oluyor.
Terör - Bugün
İsrail'in yeni Filistin stratejisi: Herkesi kör, alemi sersem sanmak
İsrail Anadolu Ajansı ve TRT'den neden rahatsız? Bu saldırıların öncesinde İsrail'in Jerusalem Post gazetesinde Seth J. Frantzman imzalı, Türkiye medyasını hedef gösteren analizin neden yayımlandığı da netlik kazanmış oldu. İran Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) ve savunma sanayi odaklı çalışmalar yapan ABD vatandaşı Frantzman'ın akademik ve gazetecilik faaliyetlerinde Türkiye'nin yeri pek azdı. Jerusalem Post'ta, Gazze'deki medya kuruluşlarının hedef alınmasıyla eş zamanlı yayımlanan makalesi ise ilgi çekici öğeler barındırıyordu. Frantzman makalesinde Anadolu Ajansı (AA) ve TRT'nin işgal altındaki Filistin toprakları ve Gazze'deki gelişmeleri dünyaya duyurmasından İsrail yönetiminin duyduğu rahatsızlığa tercüman oldu. Frantzman'a göre AA'nın İsrail'in Gazze saldırılarında yaşamını yitiren Filistinlileri "şehit" olarak nitelemesi, TRT'nin ısrarla İsrail'in başkenti olarak Tel Aviv'i zikretmesi, İsrail devletinin terörist olarak kabul ettiği unsurlara verilen desteğin kanıtıydı.
Terör - Bugün
Son dakika haberleri... Şırnak'ta uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonlarında gözaltına alınan 18 şüpheliden 1'i tutuklandı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü ve Habur Kara Hudut Kapısı Şubesi ekiplerince terörün finans kaynaklarından kaçakçılık ve uyuşturucuyla mücadele kapsamında çalışmalar gerçekleştirildi.
Terör - Bugün
Son dakika haberleri | Şırnak'ta terör operasyonu: 4 gözaltı
Son dakika haberler: Şırnak Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından PKK/KCK, FETÖ/PDY terör örgütlerine yönelik son bir haftadır devam eden operasyonlar sonucunda 4 kişi gözaltına alındı.
Terör - Bugün
AK Parti Sözcüsü Çelik: "BM bu anlamsız çağrılara son versin"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Birleşmiş Milletler, İsrail ve Filistin'e çağrı yaparak, 'anlamsız kan dökme, terör ve yıkıma derhal son verilmeli' diyor.
Terör - Bugün
Son dakika... Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ sanığına 15 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı
Gelen son dakika haberlerine göre Adana'da, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında Edirne'den Yunanistan'a kaçmaya çalışırken sınır köyünde yakalanan sanık hakkında "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Terör - Bugün
Şırnak'ta huzura kavuşan alanlar vatandaşlara iş ve AŞ oldu
"Bu yatırımlar ve destekler huzurun bir yansıması" Sırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, AA muhabirine, yıllarca terörle anılan Uludere'nin Hanke Dağı yamaçlarının devletin destekleriyle girişimcilere iş imkanı sağladığını söyledi.
Terör - Bugün
Şırnak'ta PKK/KCK ve FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonlarda 4 şüpheli yakalandı
Şırnak'ta terör örgütleri PKK/KCK ve FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonlarda 4 şüpheli gözaltına alındı.
Terör - Bugün
Hukukçular Derneği Karabük Temsilcisi Sarı'dan İsrail'in saldırılarına kınama
Ramazanın başında İsrail'in Filistin halkına saldırdığını hatırlatan Sarı, "Nitekim ramazanın son cuması olan 7 Mayıs günü Mescid-i Aksa'da namaz kılmak üzere toplanan sivillere orantısız güç kullanarak saldırmıştır. İsrail terör devleti, saldırılarına Gazze'de devam etmiş ve bu saldırılarda çok sayıda Filistinli şehit olmuş, yaralanmıştır.
Terör - Bugün
Nijerya'da silahlı saldırılarda geçen hafta 108 kişi hayatını kaybetti
Ulusal basında yer alan haberlere göre, terör örgütü Boko Haram ve silahlı çete üyeleri, pazartesi gününden pazar gününe kadar ülkenin farklı bölgelerinde saldırılar düzenlendi.
Terör - Dün
Pakistan, ABD'ye Filistin'de durumu yatıştırmak için gerekli adımları atma çağrısında bulundu
Afganistan'da şiddetin bitirilmesi, kalıcı bir ateşkes ve kapsamlı, geniş tabanlı ve kapsayıcı siyasi çözüm için bu tarihi fırsatın kaçırılmaması gerektiğini vurgulayan Kureyşi, ülkesinin terörle mücadeledeki fedakarlıklarına değindi.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop, dünyanın, İsrail'in devlet terörünü sessizce izlediğini kaydetti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İsrail'in devlet terörünün, dünya tarafından sessizce izlendiğini belirtti.
Terör - Dün
İsrail-Filistin krizi için 3. kez toplanan BM Güvenlik Konseyi, hala somut bir adım atamadı
BM'den iki devletli çözüm için müzakerelere dönülmesi çağrısı Konseye hitap eden BM Genel Sekreteri Antonio Guterres, İsrail ve Filistin'e "anlamsız kan dökme, terör ve yıkıma" derhal son verme ve iki devletli çözüm için müzakerelere dönme çağrısı yaptı.
Terör - Dün
MSB: "Masum siviller, tarihi ve dini yapılar ve çevre bizim için dokunulmazdır"
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), operasyonlarda terör unsurlarının hedef alındığını, masum siviller, tarihi ve dini yapılarla çevrenin dokunulmaz olduğunu bildirdi.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop, BM'nin İsrail ve Filistin'e çatışmalara son verme çağrısının yeterli olmadığını kaydetti
Şentop, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "BM'nin İsrail ve Filistin'e yönelik çatışmalara son verme ve iki devletli çözüm için müzakerelere dönme çağrısı, olumlu olsa da yeterli bir adım değil. BM, İsrail'in sivil katliamlarını, devlet terörünü ve işlediği insanlık suçlarını acilen gündemine almalıdır.
Terör - Dün
MSB: 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Gara'da 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
Terör - Dün
ABD'den İsrail-Filistin krizinin çözümü için "diplomatik girişimleri sürdürüyoruz" açıklaması
Gazze'de Hamas ile diğer Filistinli grupların roket saldırıları ve provokasyonlara son vermesi gerektiğini söyleyen Greenfield, "Tüm taraflara kışkırtma, şiddetli saldırılar, terör eylemlerinin yanı sıra Doğu Kudüs'teki tahliyeler, yıkımlar ve yerleşim faaliyetleri dahil barışçıl bir geleceği baltalayan eylemlerden kaçınması çağrısı yapıyoruz.
Terör - Dün
Almanya İçişleri Bakanı Seehofer, Yahudi karşıtlığına müsamaha göstermeyeceklerini belirtti
Almanya'nın teröristler için güvenli sığınak olmayacağının altını çizen Seehofer, "Güvenlik birimleri tamamen dikkatli ve insanlarımızı korumak için her şeyi yapıyor.
Terör - Dün
Türkiye Çerkes Forumu'ndan İsrail'in Filistin halkına yönelik saldırılarına tepki
Burada grup adına açıklama yapan Türkiye Çerkes Forumu Genel Başkanı Muammer Akgül, "Bütün insanlık bilmelidir ki bu bölgede akan kanın, bütün iç savaşların ve terör olaylarının arkasında doğrudan ya da dolaylı olarak Amerika ve İsrail vardır.
Terör - Dün
BM, İsrail ve Filistin'e "anlamsız kan dökme, terör ve yıkıma" derhal son verme ve iki devletli çözüm için müzakerelere dönme çağrısı yaptı.
BM, İsrail ve Filistin'e "anlamsız kan dökme, terör ve yıkıma" derhal son verme ve iki devletli çözüm için müzakerelere dönme çağrısı yaptı.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop Cezayir Millet Konseyi Başkanı Goudjil ile görüştü
Yaptığı telefon görüşmesinde Filistin konusuna da değinen Başkan Şentop, "Bölgelerimiz için, dünya için, istikbal için, ümit var olsa da bayramı hüzünlü bir şekilde geçirdik. Filistin'den gelmeye halen devam eden, dozajı mütemadiyen artan acı haberler, dünyadaki iki milyarı aşkın Müslümanı derinden rencide etmektedir. Mescid-i Aksa'da ibadet eden kardeşlerimize yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden Gazze'de onlarca sivilin katledilmesine kadar giden siyonist İsrail zulmünü gördükçe endişelenmemek mümkün değil. İsrail'in devlet terörü uyguladığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz" açıklamasında bulundu.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Cezayir Senato Başkanı Goudjil ile telefonda görüştü Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "İsrail'in devlet terörü uyguladığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz.
Terör - Dün
KADEM Düzce Temsilcisi Işıklı'dan İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze'deki saldırılarına kınama
İsrail'in dünyanın gözü önünde uluslararası hukuku ve insan haklarını çiğneyerek masum bebekleri, sahilde piknik yapan aileleri, top oynayan çocukları ve sağlık çalışanlarını hedef aldığını vurgulayan Işıklı, "Terör devleti İsrail'in bu pervasızlığının en büyük sorumlusu, kuşkusuz bu katliamların ve süregelen işgalin hesabını sormayan uluslararası toplumdur.
Terör - Dün
Son dakika haberi | Filistin Dışişleri Bakanı: "Gazze'ye yönelik saldırılarda 10 binden fazla kişi yerinden edildi"
Maliki, Filistinlilerin evlerine baskın düzenleyerek "Araplara ölüm" diye slogan atan sömürgecilerin terör saldırıları dahil işgal güçlerine ait ordu ve polis gibi tüm imkanlarıyla saldırılara yoğunlaştığını ifade etti.
Terör - Dün
Son dakika! Bosna Hersek Dışişleri Bakanı Turkovic, İsrail Başbakanı Netanyahu'nun "bayraklı paylaşımına" tepki gösterdi
Netanyahu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ABD, Kanada, Almanya, İtalya gibi ülkelerin bayraklarına yer vererek, "İsrail'in yanında durduğunuz ve terör saldırılarına karşı verdiği mücadeleye destek verdiğiniz için teşekkür ederim.
Terör - Dün
Son dakika haberi! Gazze'de ofisleri bombalanan gazeteciler, İsrail'in basına savaş açtığını belirtiyor
"İsrail, Gazze'nin sesini engellemeye çalışıyor" El-Meyadin Medya Şirketi Müdürü Mervan el-Gul da yerel ve uluslararası medya kuruluşlarını hedef almak suretiyle İsrail'in "terörizm" politikasını uyguladığını belirterek, "İsrail, basın mensuplarına savaş açtı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Terör Haberleri | Terör Haber - Haberler - Terör haberleri, son dakika terör haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Jandarma 15 ayda 160 olayı aydınlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 14:05:23. #1.14#

title