Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - Bugün
Cizre'de polis halkla kaynaşıyor
Daha önce terör ve toplumsal olaylarla sık sık ülke gündemine gelen ve 2015 yılındaki hendek barikat olaylarından sonra güvenlik güçlerinin huzur ve güvenliği sağladığı Cizre'de polis halkı yalnız bırakmıyor.
Terör - Bugün
Olcay: "Hiç kimse ülkemizin huzurunu bozamayacak"
15 Temmuz Şehit ve Gazi Doğu ve Güneydoğu Terör Mağdurları Federasyonu ve 15 Temmuz Konfederasyonu Başkanı Mefahir Olcay, Adana'da terör mağdurları ile buluştu.
Terör - Bugün
Son dakika haberi | Kaçarken kayalıklardan düşen terörist yakalandı
Son dakika haberler... Diyarbakır'da, polis memuru Nazım Tuncer'in şehit olduğu ve bir polis memurunun yaralandığı terör saldırısına ilişkin aranan teröristlerden biri daha yakalandı.
Terör - Bugün
FETÖ/PDY sanıklarına hapis cezası
Kayseri'de Fethullahçı Terör Örgütünün iletişim ağı olan 'bylock' kullandıkları tespit edilen ve 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçuyla yargılanan eski sağlık personeli ve eski askeri öğrenciye toplamda 8 yıl 4 ay hapis cezası verildi.
Terör - Bugün
Almanya'da rehine krizi
Almanya'nın Bavyera eyaleti orta Frankonya bölgesinde Greding kasabası yakınlarındaki A9 otoyolu üzerindeki bir yabancı plakalı otobüste bir silahlı saldırganın yolculardan 3 kişiyi rehin alması üzerine rehine krizi yaşandı. Polis tarafından yapılan açıklamada, olay yerine polis ve anti terör ekipleri sevk edildiği ve otoyolun her iki istikametinin trafiğe kapatıldığı kaydedildi.
Terör - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya 5'ten büyüktür
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76'ncı Genel Kurulu'nda seslendi; "DEAŞ'la göğüs göğüse çarpışan ve bu terör örgütünü hizmete uğratan tek NATO müttefikiyiz.
Terör - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kuruluna hitap etti: (2)
NEW Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bölgedeki terör örgütleri arasında ayrım yapılması, bunların taşeron olarak kullanılması kabul edilemez." dedi.
Terör - Dün
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütleri arasında ayrım yapılmasının ve bunların taşeron olarak kullanılmasının kabul edilemez olduğunu...
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütleri arasında ayrım yapılmasının ve bunların taşeron olarak kullanılmasının kabul edilemez olduğunu ifade etti.
Terör - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kuruluna hitap etti: (1)
"Ben yaptım oldu" mantığıyla hareket edildiğinde, bunun faturasını sadece belli başlı ülkelerin değil, tüm insanlığın ödediğini dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti: "Sahadaki gerçekleri ve sosyal dokuyu dikkate almayan dayatmacı yöntemlerle meselelere çözüm üretilemeyeceği, en son Afganistan'da, hem de çok acı bir şekilde görülmüştür. Afganistan halkı, 40 seneden fazladır süren istikrarsızlık ve çatışmaların sonuçlarıyla baş başa bırakılmıştır. Siyasi süreçten bağımsız olarak Afganistan'ın uluslararası camianın yardımına ve dayanışmasına ihtiyacı bulunuyor. Ülkede bir an önce barış, istikrar ve güvenliğin tesis edilerek, Afgan halkının huzura kavuşmasını temenni ediyoruz. Türkiye olarak, bu zor günlerinde Afgan halkına karşı kardeşlik görevimizi yerine getirmeyi sürdüreceğiz." Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de tüm dünyanın gözlerinin önünde yüz binlerce kişinin ölümüne, milyonlarca kişinin yerlerinden edilmesine neden olan insani dramın 10'uncu yılını geride bıraktığına dikkati çekerek, Türkiye'nin bir yandan 4 milyona yakın Suriyeliye kucak açarken, bölgeyi kana ve gözyaşına boğan terör örgütlerine karşı da sahada mücadele ettiğini hatırlattı.
Terör - Dün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye) Bölgedeki terör örgütleri arasında ayrım yapılması, bunların taşeron olarak kullanılması kabul edilemez."
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye) Bölgedeki terör örgütleri arasında ayrım yapılması, bunların taşeron olarak kullanılması kabul edilemez."
Terör - Dün
Son dakika: Fahrettin Altun'dan, uluslararası mahkemenin kararına ilişkin açıklama
Gelen son dakika haberlerine göre Fahrettin Altun'dan, uluslararası mahkemenin kararına ilişkin açıklamaİLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, uluslararası tahkim mahkemesinde süren FETÖ davasında Türkiye'nin haklı bulunmasına ilişkin, "Bu, ülkemizin terörle mücadelesinde önemli bir adım" dedi.
Terör - Dün
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz"
Son dakika haber... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'nin selameti, birliği, dirliği, istiklali ve istikbali için terörün her türü ile mücadele edeceklerini belirterek, "Terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz.
Terör - Dün
Ankara 12'nci Ağır Ceza Mahkemesi eski başkanı Süleyman İnce'ye hapis cezası
Ankara 12'nci Ağır Ceza Mahkemesi eski başkanı Süleyman İnce'ye hapis cezası FETÖ irtibatı nedeniyle meslekten ihraç edilen Ankara 12'nci Ağır Ceza Mahkemesi eski başkanı Süleyman İnce hakkında, 'silahlı terör örgütüne üyelik' suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.
Terör - Dün
Son dakika: Bahçeli: "HDP, meşru bir organ değil, terör örgütü PKK'nın mazbata almış maskeli halidir.
Son dakika haberi: Bahçeli: "HDP, meşru bir organ değil, terör örgütü PKK'nın mazbata almış maskeli halidir.
Terör - Dün
AB, Afganistan'da asgari mevcudiyet bulundurmak istiyor
AB ülkelerinin dışişleri bakanlarının eylül başında yaptıkları toplantıda üzerinde uzlaşılan 5 şart, Taliban'ın diğer ülkelere terör ihraç etmemesi, insan haklarına, hukukun üstünlüğü ve medya özgürlüğüne saygı göstermesi, insani yardımın teslimini kolaylaştırması, ülkeyi terk etmek isteyen yabancı uyrukluların ve risk altındaki Afganların gitmesine izin vermesi, Afganistan'daki siyasi güçler arasında müzakereler yoluyla kapsayıcı ve temsili bir geçiş hükümetinin kurulması şeklinde sıralanmıştı.
Terör - Dün
Samsun'da Irak uyruklu DEAŞ şüphelisi yakalandı
Samsun'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Irak uyruklu terör örgütü DEAŞ şüphelisi, sınır dışı edilecek.
title