Terör Haberleri

Terör haber, Terör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör - Bugün
Fransa'da feshedilen Müslüman yardım kuruluşu faaliyetlerini Türkiye'ye taşıdı
Fransa hükümeti Ekim 2020'de Barakacity'yi feshetmiş, İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, kuruluşun "nefret kışkırtıcılığı yaptığı, radikal İslamcı hareketlerle bağlantısı olduğu ve terör saldırılarını meşrulaştırmaktan haz duyduğunu" ileri sürmüştü.
Terör - Bugün
Ürdün Kralı 2. Abdullah İsrail'in ihlallerinin aşırılığı körüklediğini söyledi
Ürdün Kraliyet Divanından yapılan açıklamaya göre, 2. Abdullah, videokonferans yöntemiyle düzenlenen terörizm ve uluslararası aşırılıkla mücadele konulu "Christchurch Harekete Geçirme Çağrısı" zirvesinde konuştu.
Terör - Bugün
Başkan Güder'den şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdul Kadir Duran, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çetin ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa İnci ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Başkan Güder, ilk olarak 1993 yılında İstanbul'da, teröristlerle girdiği çatışmada Gazi olan, Polis Memuru Abdurrahman İnce'yi evinde ziyaret etti.
Terör - Bugün
Tarihi camide Kudüs şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Kozan'da Hoşkadem Camii'nde gıyabi cenaze namazı öncesinde Kozan Müftüsü Celil Karaca cami cemaatine yaptığı konuşmada, "Bugün Filistin'de kendi topraklarında İsrail terör devleti tarafından zulme uğrayan ve şehit edilen, yerlerinden ve yurtlarından göç etmek zorunda bırakılan Filistinli Müslüman kardeşlerimiz için bir araya geldik.
Terör - Bugün
İsrail'e tepki için ayakkabı fırlattılar
Erzurum Stratejik Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Anılcan Alim, İsrail'e tepki gösterdi. "Terör örgütü İsrail var olduğu müddetçe bu coğrafyanın barış ve huzura kavuşması mümkün değildir.
Terör - Bugün
Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile terör örgütü PKK'ya darbe vurmaya devam
Milli Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyinde devam eden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile arama-tarama faaliyetlerinin aralıksız sürdüğünü, tespit edilen 14 odalı bir mağarada terör örgütü PKK'ya ait çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildiğini açıkladı.
Terör - Bugün
Son dakika haberi! Kudüs'te şehit olan Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Cenaze törenine katılan ve Doğu Kudüs'te yapılan terör saldırılarını kınayan STK sözcüleri "Milyonlarca Kudüs gönüllüsü olarak yola çıkmaya, Aksa için kanımızı akıtmaya ve canımızı vermeye hazırız.
Terör - Bugün
Ailelerden CHP'ye, 'çekin elinizi HDP'den' tepkisi
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve beraberindeki heyet, çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelere bayram ziyaretinde bulundu.
Terör - Bugün
Son dakika haberi! KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "İsrail terörüne seyirci kalanlar, insanlık suçuna ortak oluyor"
Gelen son dakika haberlerine göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki göstererek, "İsrail'in uyguladığı devlet terörüne, vahşete ve katliamlara seyirci kalanlar, İsrail'in işlemekte olduğu insanlık suçuna ortak oluyor" dedi.
Terör - Bugün
TDPB Başkanı Çelebi'den İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze saldırılarına tepki Açıklaması
Türk Dünyası Parlamenterler Birliği (TDPB) Başkanı Nail Çelebi, İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze şeridindeki terör saldırılarını sert bir dille kınadıklarını belirtti.
Terör - Dün
Şimşek Operasyonu'nda bir asker şehit oldu
Şimşek Operasyonu'nda bir asker şehit olduMİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe- Şimşek Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü tarafından açılan ateş sonucu İstihkam Uzman Onbaşı Yasin Özdamar'ın şehit olduğunu duyurdu.
Terör - Dün
Şehidin kanı yerde kalmadı: 2 terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın Kuzeyindeki Metina bölgesinde Uzman Onbaşı Yasin Özdamar'ı şehit eden 2 teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Terör - Dün
Son dakika haberleri! Metina'da 2 terörist, Hava Kuvvetleri tarafından etkisiz hale getirildi
Edinilen son dakika gelişmesine göre Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde 2 teröristin Hava Kuvvetleri tarafından etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Terör - Dün
Tunus Meclisinden İsrail'in Filistinlilere saldırılarının durdurulması için acil uluslararası müdahale çağrısı
Meşal'in de İsrail'in gerginliği tırmandırması ve sivil, savunmasız insanlara karşı uyguladığı terör karşısında Filistin halkının kararlı ve maneviyatının yüksek olduğunu ifade ettiği kaydedildi.
Terör - Dün
Milli Savunma Bakanlığı, personelinin Ramazan Bayramı'nı kutladı
Bakanlığın internet sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı: "Yurt içinde ve sınır ötesinde teröristle mücadele harekatları başta olmak üzere kahramanca ve fedakarca görev yapan, asil milletimizin ve ülkemizin güvenliği için karada, denizde ve havada vatan nöbeti tutan tüm personelimizin Ramazan Bayramı'nı kutlarız.
Terör - Dün
Avrupa'dan "endişe" ve İsrail'e destek mesajları
Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto ise sosyal medyada "Macaristan, bazı Filistin terör örgütlerinin Gazze'den İsrail kentlerine karşı işlediği en son roket saldırılarını şiddetle kınıyor.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Tunus Halk Temsilcileri Meclisi Başkanı Gannuşi ile telefonda bayramlaştı
İslam dünyası için bu bayramın çok hüzünlü geçtiğinin de müşahede edildiğini aktaran Şentop, görüşmede şunları kaydetti: "Filistin'e yönelik kabul edilemez baskı ve şiddeti, Mescid-i Aksa'da ibadet eden kardeşlerimize yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden onlarca sivilin katledilmesine kadar giden İsrail zulmünü gördükçe endişelerimiz artıyor. İsrail devletinin terörü bir araç olarak kullandığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın, İslam dünyası da başta olmak üzere, buna sessiz kalışını derin teessürle takip ediyoruz.
Terör - Dün
Yüksekova ilçesinde İsrail'in Gazze saldırıları protesto edildi
Grup adına basın açıklamasını okuyan Furkan Taş, Filistinli Müslümanlara ve İslam'ın kutsallarına karşı uzun zamandır yürütülen sistematik devlet terörüne karşı uluslararası camianın sessizliğini koruduğunu söyledi.
Terör - Dün
AK Partili Sürekli: "Kudüs'e bayramı getirecek direnci büyütmek için çalışıyoruz"
Filistinlilerin bayram namazını işgal ve bombaların altında kıldığını vurgulayan Sürekli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitaben yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Karanlığın orduları nihayetinde mağlup olacaktır. Hamdolsun ki gözü dönmüş bu dünya düzenine, teröre, adaletsizliğe ve zulme dur diyebilen bir Türkiye'yiz.
Terör - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Kuveyt Ulusal Meclisi Başkanı El-Ganim ile telefonda bayramlaştı
Rahmet, mağfiret ve bereketiyle idrak edilen mübarek ramazan ayının ardından erişilen bu bayramın, İslam alemi için bir ışık, bir ümit kaynağı olmasını temenni eden Şentop, şöyle devam etti: "Geleceğimiz için ümitvar olmakla birlikte İslam dünyası için bu bayramın maalesef çok hüzünlü geçtiğini de müşahede ediyoruz. Ramazan ayında artarak devam eden Filistin'e yönelik baskı ve şiddeti, Mescid-i Aksa'da ibadet eden kardeşlerimize yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden onlarca sivilin katledilmesine kadar giden İsrail zulmünü gördükçe İslam alemi ve Ortadoğu için endişelenmemek mümkün değil. İsrail devletinin terörü bir araç olarak kullandığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz.
Terör - Dün
CHP heyetinin siyasi partilerle video konferans aracılığıyla bayramlaşması tamamlandı
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, terörle mücadelede yaşamını yitiren şehitleri, Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitiren sağlık personeli ile vatandaşları rahmetle anan Karabıyık, Ağrı'da Türkiye-İran sınır hattında yapılan duvar inşaatının güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerine PKK'lı teröristlerce İran tarafından açılan taciz ateşi sonucu şehit olan özel harekat polisi Veli Kabalay'a rahmet diledi.
Terör - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Filistin' mesajı: Her ne yapılacaksa derhal yapılmalı
'TERÖR DEVLETİ İSRAİL'İN GÜCÜ SADECE MASUM SABİLERE YETİYOR' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin, geniş coğrafyanın mesuliyetini üzerinde taşıyan büyük bir ülke olduğunu belirterek, "Orta Asya'dan Balkanlar'a, Türkistan'dan Kırım'a, Güney Asya'dan Kuzey Afrika'ya kadar ülkemizin merkezinde yer aldığı bu geniş coğrafyada yaşanan olumlu veya olumsuz her hadise bizi doğrudan ilgilendiriyor.
Terör - Dün
Erdoğan, partililerle video konferans aracılığıyla bayramlaştı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Gönül dostlarımızın ve kardeşlerimizin sevinci sevincimiz, sıkıntısı, sıkıntımız, hüznü de hüznümüzdür. Filistin topraklarında özellikle Kudüs'te yıllardır devam eden ramazan ayının son günlerinde ise iyice yoğunlaşan saldırılar nedeniyle bayrama buruk girdik. Dertliyiz, derdimiz var. Gücü sadece masum sabilere, biçare kadınlara, mazlumlara yeten terör devleti İsrail'in zalimlikleri karşısında hem üzüntülü hem öfkeliyiz.
Terör - Dün
Son dakika! İsrail'in saldırılarında şehit olan Filistinliler için başkentte gıyabi cenaze namazı kılındı
İsrail'in, zulümlerinin karşılığını alacağını ifade eden Şanver, "Biz terörist İsrail'in, fırsatını bulduğunda bu coğrafyayı ateşe vermekten, insanları sömürmekten, köle yapmaktan ya da öldürmekten çekinmeyeceğini biliyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terör Haberleri | Terör Haber - Haberler - Terör haberleri, son dakika terör haber ve gelişmeleri burada. Şehit Oktay Altuntaş şehadetinin yıl dönümünde kabri başında anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 12:05:04. #1.16#

title