Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Bugün
RTÜK: "RTÜK'ün medya kuruluşlarını uyarması kadar doğal bir şey yoktur"
RTÜK tarafından, ülke genelinde meydana gelen yangınlarda medya kuruluşlarının yaptığı haberlerin durumuna ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.
Yangın - Bugün
Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde orman yangını çıktı
Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde çıkan orman yangınına müdahale ediliyor.
Yangın - Bugün
Son dakika... Azerbaycan'dan yangınlara destek amacıyla gelen 53 araçlık konvoy Afyonkarahisar'a ulaştı
Son dakika haberlerine göre Türkiye'nin farklı noktalarında çıkan orman yangınlarıyla mücadeleye destek için Azerbaycan'dan gelen ekip Afyonkarahisar'a ulaştı.
Yangın - Bugün
Son dakika haber | İnsan Hakları İzleme Örgütü: Beyrut Limanı'ndaki patlamanın sorumluları için Magnitsky Yasası uygulansın
Lübnan'daki liman patlaması Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu depoda önce yangın çıkmış ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Yangın - Bugün
Kılıçdaroğlu: Türk Hava Kurumu'nu ayağa kaldırmak zorundayız
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Genel Merkez'de basın toplantısı düzenledi. Kılıçdaroğlu, orman yangınlarında mücadele edenlere teşekkür ederek, "Sizler bizim kahramanımızsınız, sizlere minnet borçluyuz.
Yangın - Bugün
Son dakika haber! CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, orman yangınlarını değerlendirdi Açıklaması
Bir son dakika haberine göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Herkesi açık ve net uyarıyorum, yanan alanlarda ranta açılacak, gasp edilecek bir avuç toprağı bile yanlarına bırakmam, ellerinden alacağım." dedi.
Yangın - Bugün
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "THK'yı ayağa kaldırmak zorundayız"
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Orman yangınlarından dolayı vatandaşların gördüğü zararın kayıt altına alınması gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, "Belediye başkanlarımız ve çalışma arkadaşları bu konuda tüm duyarlılığı göstermektedirler.
Yangın - Bugün
Ömer Başkan'dan Manavgat bilgilendirmesi
Geçtiğimiz Cuma gününden itibaren Manavgat'ta bulunan Ömer Başkan, bugün toplanan Korkuteli Belediye Meclisinde Manavgat AFAD Koordinasyon Sistemi ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ömer Başkan; Manavgat'ta devletimiz tüm kurum ve kuruluşları, belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerle hummalı bir çalışma yapılmaktadır." Dedi.Bu sebepten dolayı, daha önce planlanan Kültür Sanat Festivali ve bu ay sonunda yapılması planlanan 32. Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerinin de iptal edildiğini belirten Ömer Başkan, tüm Korkuteli halkını olası bir yangına sebebiyet verilmemesi adına dikkatli ve hazır olmaya davet etti.
Yangın - Bugün
Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Manavgat Yangın Yönetim Merkezi'nde konuştu: (1)
Son dakika gündem haberi... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yangının başlamasıyla birçok ülkeden arayanların olduğunu belirterek, "Biz, Türkiye olarak yardım ettiğimiz gibi başka ülkelerin de bize yardım etmesini elbette kabul ederiz." dedi.
Yangın - Bugün
RTÜK'ten 'yayıncılık etik ilkeleri' hatırlatması
RTÜK, orman yangınları yayınlarıyla ilgili yayıncı kuruluşların tepe yöneticilerine gönderilen mesajla ilgili yazılı açıklama yaptı.
Yangın - Bugün
Başkan Gümüş: "Bu Yangınlarla Cennet Olmaktan Çıktık"
Menteşe Belediyesi'nin Ağustos Ayı Meclis Toplantısının gündemi orman yangınları oldu.
title