Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Bugün
Kocaeli'de çıkan iş yeri yangını söndürüldü
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir iş yerinde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Yangın - Bugün
Sırbistan'da, "Türkiye'de Sancak Ormanı" kampanyası tanıtıldı
NOVİ Sırbistan'ın Sancak bölgesinde, Türkiye'deki orman yangınlarından hasar gören alanların yeniden yeşillendirilmesi için başlatılan "Türkiye'de Sancak Ormanı" yardım kampanyası tanıtıldı.
Yangın - Bugün
Belediye servis araçlarına denetleme
KONTROLLER DEVAM EDİYOR 2020-2021 Eğitim öğretim yılının başlamasının ardından okul servis araçlarına yönelik trafik ve zabıta ekipleri, belediyemiz makine mühendisleri öğrenci servis taşımacılığı yapan araçların denetimini gerçekleştirmeye başladı. Okul güzergahı, psikoteknik, src, bakım onarım formu, belgelerinin bakılarak, dur levhası, emniyet kemeri, araç yangın tüpü, ilk yardım çantası, maske, dezenfektan ve okul taşıtı yazısı kontrolleri başladı.
Yangın - Bugün
Son dakika haberleri! Antalya bölgesinde yangından etkilenen vatandaşlara psikososyal destek veriliyor
Son dakika haberi... Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneğince, Antalya bölgesindeki yangından etkilenen 50'nin üzerindeki köye gidilerek vatandaşlara psikolojik destek verildi.
Yangın - Bugün
Kocaeli'de mesire alanlarında mangal yakma yasağı kaldırıldı
Kocaeli Valiliği, tescilli mesire alanları ve müstecirler tarafından fiilen işletilen kontrollü alanlarda mangal ve ateş yakılmasına, giriş çıkışların gerekli tedbirler alınmak ve sorumluluk işletmecilerine ait olmak kaydıyla serbest bırakıldığını bildirdi.
Yangın - Bugün
Yeşil Mutabakat Fırsata Çevrilmeli
İklim Krizinin Sebebi Biz İnsanlar Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, 100'den fazla ülkede faaliyet yürüten dünyanın en köklü ve en büyük doğa koruma kuruluşlarından WWF'in (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ağının bir parçası haline gelen WWF-Türkiye'nin tüm topluma örnek olacak öncü projeler yönettiğine vurgu yaparak, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Sera gazlarının yarattığı etkilere değinen Yelkenbiçer, "Çok büyük acılar yaşadığımız yaz aylarındaki orman yangınları ve kış aylarındaki sel ve tipi felaketlerinin birincil sebebini sera gazlarının artması olarak nitelendirebiliriz.
Yangın - Bugün
Tescilli Mesire Alanları ve Müstecirlerce İşletilen Kontrollü Alanlarda Mangal-Ateş Yakmanın,Giriş-Çıkışların Serbest Bırakılmasıyla İlgili Duyuru
Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de hava sıcaklıklarının aşırı derecede yükselmesi ve havadaki nem oranının düşmesi nedeniyle orman yangınlarına sebep olacağının Meteoroloji Genel Müdürlüğünce açıklanması ve bazı illerimizde de orman yangınlarının kısmi olarak görülmeye başlanmasıyla...
Yangın - Dün
BEBEK AÇIKLARINDA TEKNE YANGINI -1
Zeki GÜNAL / İSTANBUL DHABebek açıklarında bir teknede yangın çıktı.
Yangın - Dün
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"Dijital devrimi kaçırma lüksümüz yok" Hükümet yüzünden tezgahlardaki fiyat etiketlerinin şiştiğini ileri süren Öztrak, "Muhalefet, vatandaş derken sıra şimdi esnafımıza geldi. Kendi çıkardığı pahalılık yangınının sorumluluğunu, esnafa yıkacak.
title