Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Bugün
ASILSIZ İHBAR VERİP İTFAİYE HAFTASINI KUTLADILAR
Edirne'deki bir grup gazeteci, Edirne Belediyesi Protokol Evi'nin yan tarafında yangın çıktığı yönünde ihbarda bulundu.
Yangın - Bugün
İtfaiye Personelimizden Ziyaret
İtfaiyeciler Haftası nedeniyle itfaiye personelimiz Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı'yı makamında ziyaret etti. Kastamonu sel ve Antalya yangın bölgesinde mesai harcayan personelimize İçişleri Bakanımız Sn.
Yangın - Bugün
Karabük'ten kısa kısa
İtfaiye Müdürü Mehmet Gökçü, minik öğrencilere yangından korunma, müdahale ve tahliye konusunda bilgi verdi.
Yangın - Bugün
Kardeş Eli Derneği, 17 ülkede binlerce kişiye yardım ulaştırdı
İbadet olanaklarından mahrum kalan bölgelere 2 bin 352 Kur'an-ı Kerim dağıtıldığını aktaran Erkoca, şöyle devam etti: "Maddi imkanların yetersizliği nedeni ile ameliyat olamayan 626 kardeşimize katarakt ameliyatı desteği sağladık. Yetim kardeşlerimizin üzerinden desteklerini eksik etmeyen dernek, 906 yetim sponsorluğu ile yüzleri güldürürken 25 bin 211 yetime sofra kurduk. Yetim kalmış çocukların yüzlerindeki tebessüm olabilmek adına maddi ve manevi ne gerekiyorsa yardımlarımızı ulaştırmaya devam edeceğiz. Dernek ayrıca 'Her Fidan Bir Orman' sloganı doğrultusunda ülkemizde yeşil alanların önemini vurgulamak, yaşanılan yangınlar nedeni ile tahrip olan ormanların yeniden ağaçlandırılması adına 15 bin 486 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.
Yangın - Bugün
Geleceğe 6 bin ağaçlık nefes
Büyükşehir Belediyesi'nin üçüncüsünü düzenlendiği Çocuk Şenliği, bu yıl önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Doğa, Orman ve Çevre Bilinci temasıyla yapılan şenlikten elde edilen tüm gelir, Çevre ve Orman Bakanlığı'nın yangınlarda kül olan alanların ağaçlandırılması amacıyla başlattığı 'Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes' kampanyasına bağışlandı.
Yangın - Bugün
İzmir Yamanlar'daki yangında 5 dönümlük alan zarar gördü
İzmir'in Karşıyaka ilçesi Yamanlar Dağında çıkan orman yangını kontrol altına alınırken, yangında 5 dönümlük bir alanın kül olduğu ifade edildi.
Yangın - Bugün
Katar'dan Türkiye'ye büyük destek
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), yangın ve sel afeti destek hesaplarına Katar Devleti'nden 265 milyon lira bağış yapıldığını duyurdu.
Yangın - Bugün
Beyrut patlaması sırasında ağır yaralanan bir kişi 14 ay sonra vefat etti
Beyrut Limanı'ndaki patlama Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda önce yangın çıkmış, ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Yangın - Bugün
Kırklareli'nden kısa kısa
Personel ve hastaların da katıldığı tatbikatta senaryo gereği, odada çıkan yangında bir personel yaralandı.
Yangın - Bugün
İsveç'te meydana gelen patlamada 16 kişi yaralandı
Patlama nedeniyle çıkan yangına 15 itfaiye aracının müdahale ettiğini belirten Hallberg, 16 kişinin yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını kaydetti.
title