Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Bugün
Kocaeli'de çıkan ev yangını söndürüldü
Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde bir evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Yangın - Bugün
Lübnan'da Beyrut patlamasıyla ilgili soruşturmada eski Bakan Finyanus hakkında gözaltı kararı verildi
Beyrut Limanı'ndaki patlama ve soruşturma süreci Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda önce yangın çıkmış, ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Yangın - Bugün
Bodrum'da iki iş yerlerinin arasında çıkan yangın paniğe yol açtı
Muğla'nın Bodrum ilçesinde iki işletme arasında çıkan yangın, ekiplerce söndürüldü.
Yangın - Bugün
Enerji depolama teknolojilerinin önemi giderek artıyor
Sweco'nun yayınladığı "Future Energy Strage" raporuna göre, küresel ısınmayı 2 santigrat derecenin altında tutmak için enerji depolama kapasitesinin 2050'de 450 GW'a çıkarılması gerekiyor. Ayrıca sel, yangın gibi doğal afetler sonrasında enerji arzı bu depolardan sağlanabildiği için enerji üretim araçlarının zarar görmesinden dolayı oluşabilecek mağduriyetler de önlenebiliyor.
Yangın - Bugün
İtfaiye eğitimleri araliksiz sürdürüyor
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı çalışanları tarafından verilen eğitimlerde Mihalgazi Kaymakamlığı personeline, yangınların nedenleri,yangına karşı alınacak tedbirler, yangın yerinde nasıl davranılması gerektiğine ek olarak mevcut yangın söndürme ekipmanları anlatıldı.
Yangın - Bugün
Beyrut Limanı patlaması soruşturmasında eski Bakana yakalama kararı
Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda yangın çıkmış, daha sonra ise büyük bir patlama meydana gelmişti.
Yangın - Bugün
Son dakika haber... Eskişehir Ticaret Odası'ndan yangın mağdurlarına 2 tır yardım
Son dakika gündem haberi... Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı aracılığıyla, yangın mağdurları için başlatılan yardım kampanyası kapsamında temin edilen 306 parça ev eşyasının Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildiği bildirildi.
Yangın - Bugün
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 16 Eylül 2021, 11: 20 Hatay'da meydana gelen tüm yangınlara hızla müdahale ederek kontrol altına alan ve yaşanabilecek afetlere karşı her an hazır bulunan Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı ekipler, aldığı eğitimlerle hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor.
Yangın - Bugün
"Termik Santrallerde Afet Yönetimi" çalıştayı yapıldı
Meydana gelen yangın felaketinde bölgede faaliyet gösteren termik santrallerin zarar görmemesi için gerekli bütün çalışmaların ve koordinasyonun sağlandığını aktaran Dönmez, şöyle devam etti: "Her afet sonrası süreçlerimizi yeniden ele alıyoruz.
Yangın - Bugün
HBB'nin kahraman itfaiyesine yönetmelik eğitimi
Hatay'da meydana gelen tüm yangınlara hızla müdahale ederek kontrol altına alan ve yaşanabilecek afetlere karşı her an hazır bulunan Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı ekipler, aldığı eğitimlerle hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor.
title