Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Bugün
Avcılar'da tahliye gerginliğinde binayı patlatmaya kalktı
Avcılar'da eniştesi tarafından dolandırıldığını ve evinin bir başkasına satıldığını iddia eden şahıs, tahliye için gelen ekiplere direndi. Dükkanda yangın çıkaran ve binayı patlatmakla tehdit eden şahıs güçlükle ikna edildi.
Yangın - Bugün
Son dakika haberleri: Muğla'da 3 günde yıldırım düşmesi sonucu 37 yangın çıktı
Son dakika haber: MUĞLA Orman Bölge Müdürlüğü, kente düşen yıldırımlar sonucu 3 günde 37 yangının çıktığını açıkladı.
Yangın - Bugün
Muğla'da 37 noktada çıkan orman yangınları kontrol altına alındı
Muğla'da yıldırım düşmesi sonucu 3 günde 37 ayrı noktada çıkan orman yangınları, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alındı.
Yangın - Bugün
Bolu Dağı'nda yabancı plakalı kamyonette çıkan yangın söndürüldü
100 kara yolunun Bolu Dağı geçişinde yabancı plakalı kamyonette çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Yangın - Bugün
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı: (1)
Salgın şartlarının hafiflemesiyle illeri ziyaret edip, vatandaşlarla hasret giderdiklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Yapımı tamamlanan eserlerin toplu açılış heyecanını vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. Sadece bu ayın başından itibaren ülkemizin farklı illerinde pek çok eser, hizmet ve tesisin açılışını yaptık. Adli yıl açılışında 10 bloktan oluşan 422 bin metrekare kapalı alana sahip yeni Yargıtay binamızı Ankara'da hizmete aldık. Ağustos ayında bir taraftan yangın ve sel felaketleriyle mücadele ederken, diğer taraftan taarruzi insansız hava aracı Akıncı'nın teslimatını, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Projesi'nin temel atmasını gerçekleştirdik.
Yangın - Bugün
İSO Başkanı Bahçıvan: "Birleşmemiz gereken yegane nokta gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak"
Artık krizlerin kısa değil uzun dönemli olduğunu düşünmek gerekiyor ve ortaya çıkardığı fırsatları da unutmamak gerekiyor. Örneğin Kovid-19 sürecinde birçok kişi işini kaybetti. İstihdam sorununu iklim kriziyle birlikte düşünüp örneğin çevre yönetimi alanında yeni iş olanakları yaratabiliriz, çünkü yangınlar, seller gibi doğal afetler bu alanda yeni insan kaynağı gerektiriyor.
Yangın - Bugün
Mardin'de marketin deposunda çıkan yangın söndürüldü
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yangın çıkan marketin deposunda hasar oluştu.
Yangın - Bugün
Son dakika gündem: Bakan Yanık: Yangın ve sel bölgelerine 124,3 milyon TL yardımda bulunduk
Son dakika haberi: AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Ülkemizde yaşanan yangın ve sel felaketleri sonrasında yaraların sarılması için muhtaçlık şartı aramadan toplamda yaklaşık 124,3 milyon TL nakdi yardımda bulunduk" dedi.
Yangın - Bugün
Aksigorta'nın İş Yeri Paket Sigortası yenilendi
Aksigorta'nın yangın paketi özelinde getirdiği yeniliklerde, yangın kar kaybı, seyyar ECS ve makine kırılmasına bağlı kar kaybı teminatlarının yanı sıra yangın ve deprem gibi kira kaybı teminatları eklendi.
title