Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Bugün
Son dakika haberleri! Antalya bölgesinde yangından etkilenen vatandaşlara psikososyal destek veriliyor
Son dakika haberi... Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneğince, Antalya bölgesindeki yangından etkilenen 50'nin üzerindeki köye gidilerek vatandaşlara psikolojik destek verildi.
Yangın - Bugün
Kocaeli'de mesire alanlarında mangal yakma yasağı kaldırıldı
Kocaeli Valiliği, tescilli mesire alanları ve müstecirler tarafından fiilen işletilen kontrollü alanlarda mangal ve ateş yakılmasına, giriş çıkışların gerekli tedbirler alınmak ve sorumluluk işletmecilerine ait olmak kaydıyla serbest bırakıldığını bildirdi.
Yangın - Bugün
Yeşil Mutabakat Fırsata Çevrilmeli
İklim Krizinin Sebebi Biz İnsanlar Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, 100'den fazla ülkede faaliyet yürüten dünyanın en köklü ve en büyük doğa koruma kuruluşlarından WWF'in (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ağının bir parçası haline gelen WWF-Türkiye'nin tüm topluma örnek olacak öncü projeler yönettiğine vurgu yaparak, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Sera gazlarının yarattığı etkilere değinen Yelkenbiçer, "Çok büyük acılar yaşadığımız yaz aylarındaki orman yangınları ve kış aylarındaki sel ve tipi felaketlerinin birincil sebebini sera gazlarının artması olarak nitelendirebiliriz.
Yangın - Bugün
Tescilli Mesire Alanları ve Müstecirlerce İşletilen Kontrollü Alanlarda Mangal-Ateş Yakmanın,Giriş-Çıkışların Serbest Bırakılmasıyla İlgili Duyuru
Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de hava sıcaklıklarının aşırı derecede yükselmesi ve havadaki nem oranının düşmesi nedeniyle orman yangınlarına sebep olacağının Meteoroloji Genel Müdürlüğünce açıklanması ve bazı illerimizde de orman yangınlarının kısmi olarak görülmeye başlanmasıyla...
Yangın - Dün
BEBEK AÇIKLARINDA TEKNE YANGINI -1
Zeki GÜNAL / İSTANBUL DHABebek açıklarında bir teknede yangın çıktı.
Yangın - Dün
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"Dijital devrimi kaçırma lüksümüz yok" Hükümet yüzünden tezgahlardaki fiyat etiketlerinin şiştiğini ileri süren Öztrak, "Muhalefet, vatandaş derken sıra şimdi esnafımıza geldi. Kendi çıkardığı pahalılık yangınının sorumluluğunu, esnafa yıkacak.
Yangın - Dün
Son dakika gündem: Eski Lübnan Başbakanı Diyab, liman patlaması soruşturması kapsamında yeniden ifade vermeye çağrıldı
Beyrut Limanı'ndaki patlama ve soruşturma süreci Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda önce yangın çıkmış, ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Yangın - Dün
Osmaniye'de tarladan ormanlık alana sıçrayan yangın kontrol altına alındı
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde tarlada başlayan ve ormanlık alana sıçrayan yangın kontrol altına alındı.
Yangın - Dün
Öztrak: "Bir merkez bankasının en önemli sermayesi itibarıdır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın konuşması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın konuşması ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Yangın - Dün
Türkiye Diyanet Vakfı Azerbaycan Bakü Türk Lisesi öğrencilerinden fidan bağışı
Vakıftan yapılan açıklamada, öğrencilerin, Türkiye'de yangın ve afetler sonucu kaybedilen orman varlığının yeniden kazandırılması için başlatılan kampanyaya katkı sağladığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yangın Haberleri | Yangın Haber - Haberler - Yangın haberleri, son dakika yangın haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! Antalya bölgesinde yangından etkilenen vatandaşlara psikososyal destek veriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 10:28:18. #1.14#

title