Yangın Haberleri

Yangın haber, Yangın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yangın - Dün
Son dakika haberi! Bodrum'da otluk alanda yangın (2)
Son dakika haber: YANGIN KONTROL ALTINA ALINDIMuğla'nın Bodrum ilçesinde otluk alanda çıkan yangın, itfaiye ve orman ekiplerinin 1,5 saat süren müdahalesi ile kontrol altına alındı.
Yangın - Dün
Son dakika 3. sayfa: Beyrut Limanı'ndaki patlamaya ilişkin soruşturma ikinci kez askıya alındı
Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda yangın çıkmış, daha sonra büyük bir patlama meydana gelmişti.
Yangın - Dün
Yangın ve sel afeti mağdurları kampanyasına Katar'dan 265 milyon liralık bağış
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), yangın ve sel afeti destek hesaplarına Katar Devleti'nin 265 milyon lira bağış yaptığını bildirdi.
Yangın - Dün
Sakarya'dan kısa kısa
Daha evvel yapılandırma kapsamına alınmayan idari para cezalarının da kanun kapsamına alındığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Yine gelir tarifesindeki tüm kalemler yapılandırma kapsamına girmektedir. Kanun, Büyükşehir Belediyesine olan idari para cezaları da dahil tüm borçları (kira hariç) kapsamaktadır. Bu kapsamda taksitlendirmeye vadesi 30 Nisan 2021 tarihinden önce olan ilan-reklam, haberleşme ve yangın sigorta vergileri, ecrimisiller, harçlar, gelir tarifesindeki tüm ücretler (hat ücretleri, koltuk artırım bedelleri, imar hizmet ve hafriyat döküm ücretleri vb.
Yangın - Dün
Son dakika haber: Lübnan'daki liman patlamasını soruşturan hakim hakkında görevden alma davası açıldı
Beyrut Limanı'ndaki patlama ve soruşturma süreci Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda önce yangın çıkmış, ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
title