Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti - Bugün
Son dakika haberleri! AK Parti TBMM Grubu'ndan, Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki
Son dakika haberi: AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ve grup başkanvekilleri, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e, partisinin TBMM Grup Toplantısı'ndaki konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle tepki gösterdi.
Ak Parti - Bugün
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Kavşağı hizmete açıldı
Törene, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin de katıldı.
Ak Parti - Bugün
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 19 Mayıs'ı kutladı Açıklaması
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ak Parti - Bugün
TÜGVA Ardahanlı çocukları bayram hediyesiyle sevindirdi
TÜGVA Ardahan İl Temsilcisi ve AK Parti Ardahan İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Karakoyun proje kapsamında Ardahan'ın kardeş şehrinin Fransa'nın Bordo şehri olarak belirlendiğini belirterek, "Hedef, Türkiye geneli 15 bin gence ulaşmak ama sanırım bunun çok üstüne çıkacağız.
Ak Parti - Bugün
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ak Parti - Bugün
Mesleki yeterlilik belgesi ile hem uzmanlaşma hem istihdam artırılacak!
Metropol kimliğine gün geçtikçe güç kazandıran Gaziantep'in istihdamda da örnek bir şehir olması için Büyükşehir Belediyesi, GSO ile ortaklaşa hareket ederek "Mesleki Yeterlilik Belgesi Verilmesi Protokolü" imzaladı. Protokole Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GSO Başkanı Adnan Ünverdi, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Şamil Tayyar, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Murat Geç ve GSO Yönetim Kurulu Üyesi Melike Yüksel katıldı.
Ak Parti - Bugün
Son dakika! AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki Açıklaması
Bir son dakika haberine göre AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Eğer Akşener, Netanyahu'yu birilerine benzetecekse 'açık iş birliği-gizli ittifak' yaptıkları masum insanların katili terör örgütünün siyasal uzantılarına benzetsin.
Ak Parti - Bugün
AK Parti'li Karaaslan: "19 Mayıs ruhu, istiklal mücadelemizi zafere taşımıştır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ak Parti - Bugün
AK Partili Avcı ve Günay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı destekleri değerlendirdi
AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan destekleri değerlendirdi.
Ak Parti - Bugün
AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: "BM hukuku işletilmeli, İsrail hesap vermelidir"
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, İsrail'in, Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki göstererek, "Birleşmiş Milletler (BM) hukuku işletilmeli, İsrail hesap vermelidir.
Ak Parti - Bugün
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta'dan 19 Mayıs mesajı Açıklaması
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ak Parti - Bugün
Milletvekili Muhammed Avcı, Rize'de devam eden yatırımları yerinde inceledi
AK Parti Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Rize'de devam eden yatırımları yerinde inceledi.
Ak Parti - Bugün
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısında konuştu (2) Açıklaması
Akşener, "AK Parti balonunun" patladığını, milletin 19 yıldır sırtında taşıdığı bu iktidarın 14 ay milletinin yanında duramadığını iddia etti.
Ak Parti - Bugün
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Başkanı Fikret Kileci, Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı...
Ak Parti - Bugün
Van TSO'dan 'Kapıköy' teşekkürü
Van Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, 24 Mart 2020'de korona virüs tedbirleri kapsamında araç ve yaya geçişlerine kapatılan Kapıköy Gümrük Kapısı'nın 18 Mayıs itibariyle yeniden yaya geçişlerine açılmış olmasının kentin kamuoyunda büyük memnuniyet oluşturduğu belirtildi. Açıklamada, "İktisadi anlamda kentimizin 'bacasız fabrikası' ve 'can damarı' olarak nitelendirilen Kapıköy Gümrük Kapısı'nın 14 ay boyunca kapalı olması, sosyo-ekonomik anlamda kentimiz özelinde derin bir ekonomik sarmalın oluşmasına neden olmuş, özellikle kentin ana sektörü olan hizmet sektörü ve dış ticaret faaliyetlerini tahrip ederek tüm ekonomi yönetiminde domino etkisi oluşturmuştur. Bu durum, makro bir perspektiften bakıldığında sadece Van özelinde değil bölge ve ülke genelinde de büyük kayıplara neden olmuştur. Bunun yanı sıra İran İslam Cumhuriyeti ile gerçekleştirilen sosyal ve kültürel ilişkileri de etkisi altına almıştır. Yeniden normalleşme kararı ile birlikte Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla açılan Kapıköy Gümrük Kapısı, yaşamakta olduğumuz bu zorlu sürecin oluşturduğu tahribatının onarılması ve daha bayındır bir kentin ve ekonominin inşası noktasında önemli kazanımlar sağlayacaktır. Dolayısıyla iktisadi portföyü hizmet sektörü çerçevesinde şekillenmiş şehrimizin turizm sektörü başta olmak üzere genel ekonomi yönetiminin maslahatına katkı sunacaktır. Bizler Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak mezkür durumun sürekli olarak gündemde tutulması ve kapının bir an önce açılması hususunda yoğun bir mesai harcadık. Çünkü ekonominin olumlu seyri için üyelerimizin talepleri bu yöndeydi. Özellikle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde devlet ricali ile ilişki geliştirmeye çalıştık. Sonuç olarak gelinen noktada bir kentin ana damarı ve ticaret merkezi olan sınır kapımız açılmış durumda. Dileğimiz ve temennimiz yaşamakta olduğumuz bu zorlu sürecin tekrar yaşanmaması yönündedir. Bu olumlu atmosferin ilerleyen günlerde genel ekonomiye sirayet ederek önemli gelişmelere vesile olacağı inancıyla; Kapıköy Gümrük Kapısı'nın tekrar açılmasının kararını veren başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, Gümrük ve Ticaret Bakanımız Mehmet Muş'a, milletvekillerimiz Abdulahat Arvas, İrfan Kartal, Osman Nuri Gülaçar'a, AK Parti MKYK Üyeleri Burhan Kayatürk'e, Fatih Çiftçi'ye, AK Parti Disiplin Kurulu Üyesi Zahir Soğanda'ya, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Gülşen Orhan'a, bizlere her fırsatta desteğini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Van'da bulunan ve Kapıköy'ün açılması için desteklerini esirgemeyen sivil toplum örgütlerine, meslek odalarına, üyelerimize, Van tüccar ve esnafına teşekkür ederiz.
Ak Parti - Bugün
Altay finale yakın
SİYASİLERDEN TAM DESTEK Süper Lig'e yükselmeyi hedefleyen Altay'ı kritik Play-Off serüveninde siyasiler yalnız bırakmadı. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ve Bedri Serter'in yanı sıra Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ 90 dakikayı takip ederken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Karşıyaka Spor Kulübü'nü ziyaret ettikten sonra maçın ikinci yarısında protokol tribününde yerlerini aldı.
title