Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti - Bugün
AK Parti'li Canbey, firmalara Balıkesir'e yatırım yapmaları çağrısında bulundu
AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, yatırım arayışında olan firmaları Balıkesir'e davet etti.
Ak Parti - Bugün
Son Dakika | GÜNDEM ÖZETİNE
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na ve Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 14. Liderler Zirvesi'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Ak Parti - Bugün
Tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, HDP'li Kerestecioğlu'nun sözlerine cevap verirken, hukuk devleti ilkeleri ve kuvvetler ayrılığının anayasal düzen içerisinde işlediğini vurguladı.
Ak Parti - Dün
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Bayındırlık Komisyonunda kabul edildi
AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ve AK Partili milletvekili arkadaşlarının imzasını taşıyan teklife göre, Seyhan Nehri'nde 1949 ile 1951 yıllarında yaşanan taşkınlar nedeniyle mevcut binalarını boşaltmak durumunda kalanlara, üzerinde bina yapmak üzere DSİ tarafından tahsis edilen arazilerin mülkiyetinin rayiç bedeli üzerinden doğrudan satışını yapmaya arazi maliki idare yetkili olacak.
Ak Parti - Dün
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda
Nakil sırasında yakalanan küpesiz buzağı, kuzu ve oğlaklar ile gebe hayvanların kesime sevk edilmesi uygulamasına son verilmesine ilişkin maddeye değinen Şener, şunları kaydetti: "Yalnızca Türkiye'de değil dünyada öyle bir zulüm var ki buzağı doğar doğmaz annesi ne onu yalayabiliyor ne emzirebiliyor ne de dağda bayırda beraber koşabiliyor. Buzağıyı doğar doğmaz alıyorlar, iki metre uzunluğundaki bir kutunun içine koyuyorlar. Kesilinceye kadar hareket etmeksizin orada tutuyorlar. Allah aşkına şu mera alanları sürekli meralıktan çıkıyor, koruyalım. Hayvanlar da yaşadıkları süre içinde mutlu yaşasınlar. Hayvan popülasyonunu meralara doğru kaydırmaya başlayalım. Bunun için hayvana, canlı olarak bakmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum." "Kefillik söz konusu değil" Teklif sahibi olarak milletvekillerinin eleştirilerine cevap veren AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, teklifin ikinci maddesindeki konunun, kefalet üzerinden bir anlayışla değerlendirildiğini ancak düzenlemede, kefilliğin söz konusu olmadığını belirtti.
Ak Parti - Dün
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi görüşülüyor
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ise istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme performansının en önemli anahtarlarından birinin yurt içi tasarruflar olduğunu belirtti.
Ak Parti - Dün
Fuat Oktay, annesi vefat eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'a taziyelerini iletti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, annesi vefat eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a başsağlığı diledi.
Ak Parti - Dün
AK Parti Sözcüsü Çelik, Müslüm Gürses'i andı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, vefatının 8'inci yılında Müslüm Gürses'i andı.
Ak Parti - Dün
Datça hükümet konağı yapımı için tahsis işlemi yapıldı
Datça Belediye Meclisi'nin mart ayı olağan toplantısında konuşan AK Parti İlçe Meclis üyesi Haluk Laçin, hükümet konağının yapılacağı alanın Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan İçişleri Bakanlığı'na tahsisinin yapıldığını söyledi.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Aydemir: "AK Parti her gün özel bir gündem ve proje ile milletin önüne çıkıyor"
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "AK Parti her gün özel bir gündem ve proje ile milletin önüne çıkıyor" dedi.
Ak Parti - Dün
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda görüşülüyor
Komisyon, AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek başkanlığında toplandı.
Ak Parti - Dün
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, 6 milyon vatandaşın HDP'ye, terör destekçisi olsun diye oy vermediğini ifade ederek, "Bu millet için ortak barışımız için saz çalıp şarkı söyleyip 'Özgürlük ve demokrasi istiyoruz.
Ak Parti - Dün
AK Partili Durmuşoğlu: "İnsan Hakları Eylem Planı, değişim ve reform iradesinin sürdüğünün açık bir örneğidir"
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, daha güçlü bir toplum için hazırlanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın, değişim ve reform iradesinin devam ettiğinin açık bir örneği olduğunu söyledi.
Ak Parti - Dün
AK Partili Uygur, 28 Şubat sürecinde, hayalleri olan bir nesle büyük travmalar yaşatıldığını söyledi
AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, 28 Şubat sürecinde, ülkesine hizmet etmek isteyen, hayalleri olan bir nesle büyük travmalar yaşatıldığını kaydetti.
Ak Parti - Dün
TBMM Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Alt Komisyonu toplandı
AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya başkanlığında toplanan komisyonda, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu Eyisoy Dalkıran ile Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitimi Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, bakanlığın yurt dışında yaşayan çocuk ve gençlerin Türkçe'yi yaygınlaştırmak için yürüttüğü çalışmalar, eğitim ataşelerinin karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri hakkında milletvekillerine bilgi verdi.
Ak Parti - Dün
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç ve beraberindeki komisyon üyeleri KKTC ile Azerbaycan'ı ziyaret edecek (1)
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile beraberindeki komisyon üyeleri, yarın KKTC'yi, gelecek hafta da Azerbaycan'ı ziyaret edecek.
Ak Parti - Dün
AK Partili Güneş, Kovid-19 ile mücadelede, Uşak tarhanasının da büyük rolü olduğunu düşündüklerini söyledi
AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, seçim bölgesinin "düşük riskli iller" seviyesinde olduğunu belirterek, "Koronavirüs ile mücadelede, belki bilimsel olarak ispatı zor olan ama çocukluğumuzdan bu yana şifa kaynağı olduğuna inandığımız Uşak tarhanasının da büyük rolünün olduğunu...
Ak Parti - Dün
Kızılay Genel Müdürü Altan, TBMM'de sığınmacılara yönelik çalışmalar hakkında sunum yaptı Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Göç ve Uyum Alt Komisyonu, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu başkanlığında toplandı.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Güneş, 2021 Ahi Evran Yılı'nın hayırlı olmasını ve verimli geçmesini diledi
AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Ahi Evran'ın doğumunun 850. yılı olan 2021 Ahi Evran Yıl'ının hayırlı olması ve verimli geçmesi temennisinde bulundu.
Ak Parti - Dün
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Diyarbakır annelerinin kutlu mücadelesini destekliyor, yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.
Ak Parti - Dün
AK Parti Ankara İl Yürütme Kurulu üyeleri belirlendi
AK Parti Ankara İl Başkanlığında gerçekleştirilen tanışma toplantısının ardından Yürütme Kurulu üyeleri belli oldu.
Ak Parti - Dün
HDP Grup Başkanvekili Beştaş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın HDP'nin kapatılması tartışmalarına ilişkin açıklamasına değinen Beştaş, "Doğrusu nasıl izah edelim bilmiyoruz.
Ak Parti - Dün
Son dakika! Milli Mücadele Kahramanı Hüseyin Avni Alparslan'ın kabrinin yer aldığı şehitlik 30 Ağustos'ta tamamlanacak
Edinilen son dakika gelişmesine göre AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Ankara'nın Haymana ilçesinde yapılacak olan ve içerisinde Milli Mücadele Kahramanı Hüseyin Avni Alparslan'ın mezarının yer alacağı "Haymana Merkez Şehitlik ve Tören Alanı"nın 30 Ağustos'ta tamamlanmasının planlandığını bildirdi.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Uçar ve Çolakoğlu, Zonguldak'taki grizu patlamasının 29. yılında hayatını kaybeden madencileri andı
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde meydana gelen grizu patlamasının üzerinden geçen 29 yıla rağmen acının ve üzüntünün hala taze olduğunu, şehitlerimizin acısı hala yürekleri yaktığını belirtti.
Ak Parti - Dün
AK Parti Mersin Milletvekili Taşkın, Yeşilay Haftası'nı kutladı
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Yeşilay Haftası ve Yeşilay'ın kuruluşunun 101'inci yıl dönümünü kutladı.
Ak Parti - Dün
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'ın acı günü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın annesi Abide Özkal Atan vefat etti.
Ak Parti - Dün
8 milletvekilinin 10 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
8 milletvekiline ait 10 'Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri', TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edildi. Enis Berberoğlu'nun yanında dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: "HDP Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, HDP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir.
Ak Parti - Dün
Son dakika haberi! Bakan Kasapoğlu: Normalleşme için federasyonlarımızla bir araya geleceğiz
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Büyük Jüri Toplantısı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu, "67 yıldır her yıl artan ilgiyle ve başarıyla devam eden bir ödülün ilk toplantısındayız. İnanıyorum ki bu yıl da hak eden, başarıya koşan sporcularımıza bu anlamda gereken ilgiyi en güzel şekilde hem halkımız gösterecek hem jüri bugünkü çalışmasıyla bunu başlatmış olacak. Öncelikle sporcularımıza başarı diliyorum. Ödül önemli bir aşama. Çünkü marifet, iltifata tabidir. Bu yüzden sporcuyu her daim hem değer vererek hem de imkanları onların erişimine sunarak hep yanlarında olmak bizim başından beri Cumhurbaşkanımızın önderliğinde AK Parti hükümetinin önemli felsefelerinden bir tanesi.
Ak Parti - Dün
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan: "2023'te HDP'yi sandığa gömerek, inşallah bir tabela partisi haline getireceğiz"
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "2023'te HDP'yi sandığa gömerek, inşallah bir tabela partisi haline getireceğiz.
Ak Parti - Dün
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven "gizemli şehir Afyonkarahisar", CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu "1921 Teşkilatı Esasiye Kanunu'nun 100.
Ak Parti - Dün
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer'in acı günü
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer'in vefat eden annesi Fatma Tamer, toprağa verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ak Parti Haberleri | Ak Parti Haber - Haberler - Ak Parti haberleri, son dakika ak parti haber ve gelişmeleri burada. Bergama'da besi çiftliğinin deposunda çıkan yangın söndürüldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:49:27. #1.16#
title