Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti - Bugün
MERKEZ MAHALLESİ KATİP ÇELEBİ KÜTÜPHANESİ AÇILDI
MERKEZ MAHALLESİ KATİP ÇELEBİ KÜTÜPHANESİ AÇILDI Çekmeköy Belediyesi kültür ve eğitim hizmetleri kapsamında ilçeye bir kalıcı eser daha kazandırdı 6 bin 500 kitabın yer aldığı Merkez Mahallesi Katip Çelebi Kütüphanesi törenle hizmet açıldı. Köroğlu Parkı içerisinde yer alan kütüphanenin açılış törenine Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İlçe Başkanı Akın İlhan, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Ak Parti - Bugün
"Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" programı Karabük buluşmasıyla devam etti
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca hayata geçirilen "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" projesi kapsamında Karabük'te program düzenlendi.
Ak Parti - Bugün
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Kocaeli'de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bütün yüksek hedefleri yerine getirirken hiç şüphesiz güçlü olmak mecburiyetindeyiz.
Ak Parti - Bugün
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Kocaeli'de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Çok şükür Türkiye artık hem küresel hem de bölgesel meseleleri çok yakinen takip eden, kendi gücünün farkında olan ve bu güç üzerinden hem milletimizin hem de mazlum milletlerin hakkını, hukukunu savunabilecek ülke konumundadır.
Ak Parti - Bugün
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık esnaf ziyaretinde bulundu
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, esnafları ziyaret ederek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde hükümetin esnafa yaptığı desteği anlattı.
Ak Parti - Bugün
AK Parti'li Dağ'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Dünya Bankası kredisi" açıklamasına tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "30 Ekim'deki depremin ardından İzmir'deki orta hasarlı binalar için Dünya Bankası ile anlaşıldığı ancak bu krediyi Hükümet'in engellemeye çalıştığı" şeklindeki iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
title