Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti - Bugün
Son dakika haber | TBMM kararları Resmi Gazete'de
KVKK üyeliğine AK Parti kontenjanından İsmail Aydın seçildi.
Ak Parti - Dün
Fas'ta İnsan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı, Kral'ın talebiyle istifasını geri çekti
Fas'ta sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa eden İnsan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı Mustafa er-Ramid, kararından vazgeçtiğini açıkladı.
Ak Parti - Dün
AA Zonguldak muhabiri Ferdi Akıllı için mevlit okutuldu
Kozlu ilçesi Taşbaca Mahallesi Askertepe Camisi'nde düzenlenen programa merhumun ailesinin yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, meslektaşları ve vatandaşlar katıldı.
Ak Parti - Dün
TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal, Edirne'de artış gösteren Kovid-19 vakalarını değerlendirdi Açıklaması
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kentte son günlerde artan Kovid-19 vakalarının yayılımın mutant virüsten kaynaklandığını belirtti.
Ak Parti - Dün
Milletvekili Yıldız, Kızılcahamam'da esnafı ziyaret etti
AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Taşkın: "28 Şubat'ta siyasete balans ayarı yapmaya çalışanlar, millet tarafından balans ayarına uğradı"
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, 28 Şubat'ta siyasete, demokrasiye ve insan haklarına balans ayarı yapmaya çalışanların, millet tarafından kısa sürede balans ayarına uğradığını belirtti.
Ak Parti - Dün
Son dakika haberleri | AK Parti'li Yayman: "Kırıkhan ve Reyhanlı'ya yapılacak kültür merkezleri yatırım programına alındı"
Son dakika gündem haberine göre TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan ve Reyhanlı ilçelerine yapılacak kültür merkezlerinin 2021 yılı yatırım programına alındığını duyurdu.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Kavuncu, 28 Şubat sürecinde rol oynayanları milletten özür dilemeye çağırdı
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 28 Şubat sürecinde rol oynayanların milletten özür dilemesi gerektiğini belirtti.
Ak Parti - Dün
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan: "Terör örgütünü destekleyen bütün milletvekilleriyle ilgili bu adımları atmaya mecburuz"
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, darbecilere karşı olan herkesin yeni anayasa inisiyatifine, çağrısına "amasız", "fakatsız" destek vermesinin acılarla dolu darbe ve vesayet süreçlerine en güzel cevap olacağını söyledi.
Ak Parti - Dün
Akçakoca'daki selde evleri yıkılan vatandaşlara 70 konut yapılacak
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 17 Temmuz 2019 tarihinde Düzce'nin Akçakoca ilçesinde meydana gelen sel afeti sonrasında evleri zarar gören vatandaşlar için 70 konutun inşa edilmesi hususundaki çalışmalarda sona gelindiğini bildirdi.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Çalık, "terör örgütünü alkışlayanların TBMM'de temsil edilmemesi gerektiğini" belirtti Açıklaması
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, terör örgütüyle bağlantısı olan, onları alkışlayan, organik ya da inorganik bağlarını koparamayan kişilerin TBMM'de temsil edilmemesi gerektiğini belirtti.
Ak Parti - Dün
İzmir'de depreme karşı riskli yapılar için ilçe belediyelerine plan yapma yetkisi verildi
AK Parti Meclis Üyesi Hüsnü Boztepe ise depremin ardından siyasi parti ayrımı yapmadan kenetlendiklerini dile getirerek, "Kentimiz için büyük önem arz eden çalışma için Bakanımız Murat Kurum ve Başkanımız Tunç Soyer'e, Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ'a ve belediye bürokratlarına teşekkür ederim.
Ak Parti - Dün
AK Parti Milletvekili Çokal, filyasyon ekipleriyle bir araya geldi
AK Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Manavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekipleri ile bir araya geldi.
Ak Parti - Dün
AK Parti'den 12 maddelik torba teklif
AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ve partisinden 21 milletvekilinin imzasını taşıyan Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Kanun Teklifi, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına sunuldu.
Ak Parti - Dün
AK Partili Öçal: "Darbenin sivil ayağı ortaya çıkartılarak, yargılanmalı"
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, "Darbeleri tarihin karanlığına gömen millet iradesinin ürettiği değerler kalıcı hale getirilmeli, darbeleri püskürten, istiklali ve istikbali tesis eden millet iradesi muhkem kılınmalı ve darbenin sivil ayağı mutlaka ortaya...
Ak Parti - Dün
Havza'da eğitim yatırımları
AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Mesleki ve Teknik Lise binasının yapımı için proje ve ihale aşamasına gelindiğini bildirdi.
Ak Parti - Dün
Tosya'da yüzme havuzunun temeli atıldı
Törene, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor, CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, MHP Tosya İlçe Başkanı Dündar Özurgancı, Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Haluk Yakar, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Ak Parti - Dün
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" Meclis Başkanlığına sunuldu
AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ve AK Parti'li milletvekili arkadaşlarının imzasını taşıyan Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, Meclis Başkanlığına sunuldu.
Ak Parti - Dün
AK Parti'li Kirazoğlu, 28 Şubat'ın bin yıl geçse de unutulmayacağını söyledi
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, "Milletimizle birlikte 28 Şubat'ın farkında ve tüm darbelerin karşısındayız. '28 Şubat bin yıl sürecek' denildi ama sürmedi.
Ak Parti - Dün
Seferihisar'da 2 ambulans hizmete alındı
AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, ilçede 2 yeni 112 ambulansının göreve başladığını bildirdi.
Ak Parti - 28.02.2021
Son dakika haberleri! AK Parti Sözcüsü Çelik: "Millete dayanan yenilmez. Millet bitti demeden bitmez"
Edinilen son dakika gelişmesine göre AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde iken Yargıtay'ın onama kararı sonrasında atılan "siyasi hayatı bitti" manşetini paylaşarak, "Millete dayanan yenilmez. Millet bitti demeden bitmez." değerlendirmesini yaptı.
Ak Parti - 28.02.2021
Son dakika haberi! Milli Eğitim Bakanı Selçuk, eğitim gündemini canlı yayında değerlendirdi Açıklaması
- "Yüz yüze sınavlarla ilgili tedbir alınması gerekti" Milli Eğitim Bakanı Selçuk, liselerde yüz yüze sınavlara ilişkin bir soruya karşılık, şöyle konuştu: "2 Mart meselesi gündeme gelince illerdeki sınavlarla ilgili de bir tedbir almak gerekti. Yani diyelim ki 3 Mart'ta ya da 2 Mart'ta, 5 Mart'ta bir vilayet, bir ilimiz o ildeki okulların kapatılması konusunda karar alırsa o zaman sınavlarla ilgili de bir karışıklık olacak. Yani biz '1 Mart akşamı yarın var ya da yok' demiş olacağız, bu da bir kargaşaya yol açacak bunun önüne geçebilmek için de 8 Mart tarihinden başlamak üzere illerin durumuna göre karar verilecek." Öğretmen atamaları Bakan Selçuk, bir başka soru üzerine, Milli Eğitim Bakanlığı olarak daha çok öğretmen istihdam etme konusunda taleplerinin olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Bu talebimizi de ilgili kuruluşlarla kurumlarla kamu maliyesi disiplini içerisinde konuşuyoruz, tartışıyoruz ve ortaya çıkan imkanlarla nasıl bir sunum olacağı, nasıl bir teklif olacağı, ne kadar olabileceğini elbette kamu maliyesi çerçevesinde de ortaya koyuyorlar. Bizim beklentimiz tabii ki daha yüksek bir atama. AK Parti döneminde yüzbinlerce öğretmen atanmış, öğretmenlerin yaklaşık üçte ikisinin atandığı bir durumdan söz ediyoruz, bu dönemde.
Ak Parti - 28.02.2021
Malatya'da STK'lardan 28 Şubat açıklaması
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Hüseyin Söylemez, 28 Şubat postmodern darbesine ilişkin açıklama yaptı.
Ak Parti - 28.02.2021
AK Parti'li Çelik: 28 Şubat haysiyetsiz bir milli irade düşmanlığıydı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "28 Şubat haysiyetsiz bir milli irade düşmanlığıydı.
Ak Parti - 28.02.2021
Ömer Çelik: "Demokrasiye karşı tehdit devam ediyor"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Milletimizin demokratik birikimi karşısında 28 Şubat mağlup oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ak Parti Haberleri | Ak Parti Haber - Haberler - Ak Parti haberleri, son dakika ak parti haber ve gelişmeleri burada. ABD'de 170 Temsilciler Meclisi Üyesi'nden Blinken'e Türkiye mektubu: 'İlişkilerin onarılabilmesi için Erdoğan davranışlarını değişt
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 08:35:43. #1.15#
title