Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti - Bugün
GÜNDEM / 1 Aralık 2021
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'na katılacak.
Ak Parti - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT canlı yayınında soruları yanıtladı: (6)
"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'helalleşme' çağrısında bulundu. Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde AK Parti'ye ve seçmenine dönük 'bunlar gayri millidir, destekleyenler de gayri millidir' dedi.
Ak Parti - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT canlı yayınında soruları yanıtladı: (5)
Birkaç marjinal grubun çağrısına sağduyulu halkın itibar etmediğini ve güvenlik güçlerinin de halkı kışkırtanlara karşı gerekli işlemleri başlattığını bildiren Erdoğan, şunları kaydetti: "Ben milletime verdiğim sözü tutan bir siyasetçiyim. AK Parti sözünde duran kadrolardan müteşekkil bir parti, Cumhur İttifakı da sözünün erlerinin kurduğu bir ittifaktır.
Ak Parti - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kur-faiz-enflasyon sarmalında yaşamayacağız"
"Gündemi seçimle meşgul ederek sözüm ona siyaset yaptıklarını sanıyorlar" Erken seçim söylemlerine ilişkin konuşan Erdoğan, "Kaç defa söyledik bilemiyorum ama daha kaç kez söyleyeceğiz. Söyleyecek herhangi bir sözleri olmayınca bununla oyalanıyorlar. Sayın Bahçeli'nin bugün konuşmasında ifade ettiği gibi bu tavizsiz karar ve irade beyanına sevse de sevmese de alışmalarını ve riayet etmelerini kendilerine tavsiye ediyorum. Millete hayrı, faydası olmayanlar gündemi seçimle meşgul ederek sözüm ona siyaset yaptıklarını sanıyorlar. Küresel gelişmelere bağlı olarak tüm bu yaşanan döviz hareketliliğini bahane ederek seçim çağrısında bulunanlar son olarak halkı sokağa çıkartmaya çağırdılar. Bunların geçmişten beri alışkanlığı budur. Birkaç marjinal grubun çağrısına sağduyulu olan halkımız itibar etmediği gibi güvenlik güçlerimiz de halkı kışkırtanlara karşı gerekli işlemleri başlattı. Ben milletime verdiğim sözü tutan bir siyasetçiyim. AK Parti sözünde duran kadrolardan müteşekkil bir parti, Cumhur İttifakı da sözün erlerinin kurduğu bir ittifaktır.
Ak Parti - Bugün
30 Kasım 2021 Haberleri
30 Kasım 2021 Manşet Haberleri.
Ak Parti - Dün
GÜNDEM ÖZETİ / 1 Aralık 2021
(İstanbul/14.00) 3- AK Parti'nin Meclis Grup toplantısı yapılacak.
Ak Parti - Dün
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT canlı yayınında soruları yanıtladı: (1)
Yılın ilk yarısında güçlü büyüme performansı sergileyen Türkiye ekonomisinin, üçüncü çeyrekte de bu görünümünü koruduğunu dile getiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Tabii bu beklentileri de aşarak böyle bir konuma gelmiş olması da özellikle böyle aç kurtlar gibi bekleyenleri de şaşırttı. Halbuki biz şaşırmadık. Çünkü biz, gerek ikinci çeyrekte gerekse üçüncü çeyreğin sinyalini zaten ikinci çeyrekten aldık ve sonunda da inşallah bizim beklentimiz, yani biz 10'u bulacağız, ondan şüphemiz yok. Bu konuyla ilgili olarak da şu anda performansta, özellikle üzerinde durduğum, hep söylüyorum, diyorum ki faizi düşürmek suretiyle biz yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme ve bu dört tane ana başlık bize büyümeyi getirecek. Bizim tahminimiz, asgari 10 ama bu 10'un üzerine de çıkabilir ki bazı dostlarla yaptığımız özel görüşmelerde de onlar, 'yani bu 10'un üzerine de çıkabilir' düşüncesini bizlerle paylaşıyorlar. Ben de yadırgamıyorum. Hatta hatta yani bu yıl sonu itibarıyla enflasyonda da kendisini zaten gösterecek. Buna da inanıyorum. Hep söylüyorum ya faiz sebep enflasyon neticedir. Faizi şu anda düşürüyoruz ve enflasyonun da inşallah düştüğünü hep birlikte göreceğiz." Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, AK Parti Meclis Grup Toplantısı'nda gösterilen, icraatlara ilişkin videonun ekranlara getirilmesinin ardından, salgının da etkisiyle enflasyonun küresel boyutta arttığı dile getirilerek, "Üreten kesim açısından bu sürecin yönetilebilir kılınması için bir paketiniz, bir programınız, bir çalışmanız var mı?" sorusu yöneltildi.
Ak Parti - Dün
AVRUPA YAKASI'NIN EN BÜYÜK TARIM KREDİ MAĞAZASI BAĞCILAR'DA AÇILDI
Konuşmaların ardından Çağırıcı, Poyraz, Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A. Ş. Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz birlikte kurdele keserek açılışı yaptı.
Ak Parti - Dün
Son dakika haberi... Bakan Kurum: "3 yılda şehirlerimizi borç batağına sokanlar mı bu ülkeyi yönetecek?"
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, AK Parti Gölbaşı İlçe Danışma Toplantısı'na katıldı.
Ak Parti - Dün
Bakan Koca: Sağlık çalışanlarına ilişkin hepimizi sevindirecek gelişmeler olacak
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti MYK toplantısı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Ak Parti - Dün
TBMM'de 'kadın kotası' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda, AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında, 'kadın kotası' tartışması yaşandı.
Ak Parti - Dün
TBMM Dışişleri Komisyonunda 10 uluslararası anlaşma kabul edildi
AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç başkanlığında toplanan komisyonda, gündemdeki kanun teklifleri görüşüldü.
Ak Parti - Dün
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (2)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 2022'de geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmalarının komisyon tarafından yürütüleceğini, onların sahasına girmek istemediğini belirterek, "Değerli vatandaşlarımızın hiçbir kuşkusu olmasın, bize iletilen her mesajı...
Ak Parti - Dün
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş,"Türkiye ihracat odaklı bir büyümeyi kendisine hedeflediği takdirde yatırımın da beraberinde geleceğini, yatırımın büyük bir iştahla ortaya çıkabileceğini ortaya koyuyor.
title