Emekli Haberleri

Emekli haber, Emekli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emekli 4.8.2020
Borsada günlük işlemler (1)
3,05 -0,33 111,81 AvivaSA Emeklilik Hayat 12,72 -6,88 -5,11 Avrasya GMYO 2,23 -7,08 47,68 Avrasya Petrol ve Tur.
Emekli 4.8.2020
Hafif hava araçları için ürettiği ay yıldızlı motorları ihraç ediyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odasından (BTSO) yapılan açıklamaya göre, 2001'de Hava Kuvvetleri Komutanlığından emekli olan Fahri Dönmez tarafından kurulan firma, üretim yolculuğuna elektrik ve otomasyona yönelik endüstriyel fanlarla başladı.
Emekli 4.8.2020
Son dakika haber! Libya'daki Tebu kabileleri, Murzuk katliamının sorumlusu Hafter'in yargılanmasını istiyor
BAE, Mısır, Fransa ve Rusya'nın desteklediği emekli General Halife Hafter, başkent Trablus'u ele geçirmek için 4 Nisan 2019'da milislerine saldırı emri vermiş ve 14 ay süren saldırılarda ülkeyi şiddet sarmalına sürüklemişti.
Emekli 4.8.2020
BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri % Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları AvivaSA Em. ve Hay. Özel Sek. Borç. Araç. EYF0,0228140,13 Vakıf Em. ve Hay. Borç.Arç.
Emekli 4.8.2020
Son Dakika: BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar
Son dakika haberleri: Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri % Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları BNP Paribas Cardif Em. Bir. K.D.B.A. EYF0,075272-2,81 Allianz Yaşam ve Em. Bir. K.D.B.A.
Emekli 4.8.2020
BES fonu istatistikleri
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,37 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,10 ile "Para Piyasası" fonları oldu.
Emekli 4.8.2020
Borsada günün ilk yarısı (1)
3,35 9,48 132,64 AvivaSA Emeklilik Hayat 13,51 -1,10 0,78 Avrasya GMYO 2,34 -2,50 54,97 Avrasya Petrol ve Tur.
Emekli 4.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
RESTORASYONUN YÜZDE 90'I ORİJİNAL MALZEMEYLE YAPILDI Bu tiyatronun bitmesiyle turizm akışında çok önemli artışlarının olacağını ifade eden Şimşek şöyle konuştu: "Bu tiyatronun bitmesiyle 'Europa Nostra' gibi çok önemli bir ödül alacağımızı düşünüyorum. Çünkü bu tiyatrodaki restorasyon uygulamalarının yaklaşık yüzde 90'ı orijinal malzemeyle en ince ayrıntı gözden kaçmayacak şekilde gerçekleştiriliyor. Tiyatrodaki arkeoloji çalışmaları bilimsel verilere oturtularak devam ediyor. İkinci etapta sahne binası yapılacak. Bu ayrı bir proje ama sahne binasının henüz daha yapılmamış olması tiyatronun sosyal aktiviteler için kullanılmasına engel değil. Umarım bu da bitince daha önemli bir verinin ortaya konması sağlanmış olacak." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Laodikya Antik Kenti'nde drone görüntüleri -Antik kentteki kazı ve restorasyon çalışmalarından detaylar -Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü ve Laodikya Antik Kenti Kazı Heyeti Başkanı Celal Şimşek'in açıklaması Haber - Kamera: Deniz TOKAT / DENİZLİ, ======== Emekli madenci ilginç maskesiyle ilgi odağı oldu ZONGULDAK,- ZONGULDAK'ta, emekli maden işçisi Rıza Köroğlu kendi tasarladığı sadece gözlerini açıkta bırakan maske ile ilgi çekti.
Emekli 4.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------- Polislerin toplu taşıma araçlarını durması Otobüs içinde yapılan uyarılar Bazı otobüslerin içinde kalabalık Sürücülerin uyarılması Haber-Kamera: Çağlar ÖZTÜRK/ADANA, ======================== 50 yıldır aynı parkta resim çizen Akkoç: Buraya büstümün dikilmesini istiyorum Bursa'da 50 yıldır aynı parkta portre çizen emekli edebiyat öğretmeni Kemal Akkoç (71), "Burada bir büstümün olmasını ya da parkın içinde bir yere ismimin verilmesini istiyorum" dedi.
Emekli 4.8.2020
Medipol Başakşehirli futbolcu Clichy Açıklaması
Kendisinin yanı sıra takım arkadaşları Martin Skrtel, Demba Ba ve Robinho'nun 30'lu yaşlarının ortasında olmasıyla ilgili bir soruya Fransız yıldız, "Emeklilik öncesinde değiliz, çalışıyoruz.
Emekli 4.8.2020
Yem bitkisi yerine vişne ve kiraz ağacı dikti, tonlarca ürünü dalından satıyor
Yaklaşık 110 dönümlük araziyi 8 bin ağaçla 12 yılda meyve bahçesine çeviren Temizsoy, 2017 yılında emekli olmasının ardından eşi ve iki çocuğuyla beraber köyüne dönerek burada yaşamaya başladı.
Emekli 4.8.2020
Yaşlı çiftin vosvos tutkusu
Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaşayan, 2 çocuk babası, emekli makine öğretmeni Kadir Gürkaner, 1975 yılında 'Vosvos' olarak bilinen 1963 model otomobili satın aldı.
Emekli 3.8.2020
Eskişehir'de 78 yaşındaki emekli öğretmenin üçüncü üniversite diploması sevinci
Kimya öğretmenliğinden emekli 78 yaşındaki Orhan Adıgüzel, Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Ön Lisans ile Emlak ve Emlak Yönetimi programlarından da mezun olarak eğitim kariyerinde üçüncü diplomasını aldı.
Emekli 3.8.2020
OYAK Genel Müdürü Erdem: "2020 planlarımızda sapma yok, yatırımlarımızı sürdüreceğiz"
Erdem, özel endüstri bölgelerinin yatırımın önünde birçok engeli ortadan kaldıran, yatırımı teşvik eden bir uygulama olduğuna dikkati çekerek, şunları ifade etti: "Ereğli Demir Çelik Fabrikaları Ereğli için önemli. İskenderun Demir Çelik Fabrikaları bölge için önemli. Bu iki fabrikamızda 12 binden fazla kişi istihdam ediyoruz. Bu fabrikalar Türkiye'nin ihracatına ciddi anlamda katkıda bulunuyor. Özel endüstri bölgesi ilan edilmesi durumunda yatırım daha da kolaylaşacak, istihdamda artış olacak. Bölge ekonomisine de katkı sağlayacak. Biz sadece o bölgede 9,5 milyon ton çelik üretiyoruz. Ülkemizin bu alanda ciddi anlamda ek kapasiteye ihtiyacı var. Bunları ancak yatırımla hayata geçirebiliriz." "Pandemi sürecinde çalışanlarımız en ufak bir hak kaybı yaşamadı" Erdem, pandemi sürecinde faaliyette bulundukları hiçbir sektörde istihdam azaltmadıklarını vurgulayarak, "Hatta bazı sektörlerimizde artış oldu. Ancak bu artıştan daha da önemlisi bu süre içerisinde çalışanlarımız en ufak bir hak kaybı yaşamadı. Buna ek olarak mavi yaka olsun, beyaz yaka olsun bütün çalışanlarımızın önce sağlığını önceliklendirerek, onların huzurunu, mutluluğunu önceleyerek süreci ciddi başarılı yürüttüğümüzü söyleyebilirim." dedi. Şu ana kadar gerçekleşen ve gelecek 3 yılda sonuçlanacak yatırımların toplam 5 milyar dolar civarında bulunduğu bilgisini veren Erdem, yatırım kararlarının alınması ve üyelerle iletişim konusundaki bir soru karşısında da şu değerlendirmelerde bulundu: "Biz üyelerimize çok önem veriyoruz. Üyelerimizle iletişimimiz hemen hemen hiçbir kurumda olmadığı kadar net ve sıkı. Süreç bazen eleştirileri de beraberinde getirebiliyor ancak 60 yıllık bir emeklilik fonu, şimdiye kadar bu başarılar herhalde tesadüf eseri değildir.
Emekli 2.8.2020
KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Kemiklerim kırılacak gibi oluyordu"
Kent merkezinde yaşayan 67 yaşındaki emekli öğretmen Tepeeri'ye, ateş ve öksürük şikayetiyle gittiği Tavas Devlet Hastanesinde Kovid-19 tanısı konuldu.
Emekli 2.8.2020
Haftanın tarihine bakış
1960- Aralarında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Ragıp Gümüşpala'nın da bulunduğu 235 general ve amiral, emekliye sevk edildi.
Emekli 1.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Çine'nin Akçoava Mahallesi Gökbel Dağı'ndaki orman ve makilik alanda, bugün saat 12.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın başladı. Bölgeden yükselen dumanları görenler orman ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen 12 arazöz, 5 su tankeri, 2 dozer ve 5 helikopterle havadan ve karadan müdahaleye başlandı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın sınırdaki Yatağan ilçesini de etkiledi. Ekiplerin yangın söndürmek için müdahaleleri sürüyor.   GÖRTÜNTÜ DÖKÜMÜ --------------------------- -Yanan alandan görüntü -Ekiplerden görüntü -Çine'de orman ve makilik alanda yangın Haber- Kamera: Burak Alper KUŞ / ÇİNE (Aydın), ============================================= Ürken kurbanlık boğa, park halindeki aracın üstüne çıktı (2) HAFİF TİCARİ ARACIN SAHİBİ O ANLARI ANLATTI Samsun'da kesime götürülen kurbanlık boğanın ürküp üzerine çıktığı park halindeki hafif ticari aracın sahibi emekli Veysel Yaşar (56) o anları anlattı.
Şu an buradasınız: Emekli Haberleri | Emekli Haber - Haberler - Emekli haberleri, son dakika emekli haber ve gelişmeleri burada. Borsada günlük işlemler (1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 05:57:15. #1.15#
title