Emekli Haberleri

Emekli haber, Emekli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emekli - Bugün
Filistinli insan hakları örgütleri: Nizar Benat'ın gözaltında ölümü doğal değil
Bağımsız İnsan Hakları Heyeti, el-Hak Kurumu, Kudüs, İnsan Hakları ve Hukuki Yardım Merkezi'nden temsilciler Emekli Anatomist Doktor Selim Ebu Zarur'un da katılımıyla ortak basın toplantısı düzenledi.
Emekli - Dün
Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
Emekli - Dün
Son dakika haberleri! Eski Türkiye güzeli Sakaoğlu'nun mirası itfaiyecilere paylaştırıldı
Eşi kendisinden 4 yıl önce ölen ve çocuğu bulunmayan Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun kardeşi emekli albay Selahattin İzmirli ile kız kardeşinin 4 çocuğu ise "mirasın iptali" istemiyle dava açmıştı.
Emekli - Dün
MKE'nin anonim şirket olmasını düzenleyen kanun teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda görüşülüyor
"MKE kesinlikle özelleştirilemez, özelleştirilmez" Teklif sahibi olarak komisyona bilgi veren AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, babası ve dedesinin de MKE'den emekli olduğunu söyledi.
Emekli - Dün
BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri %Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları Anadolu Hayat Em. İki. Borç. Araç. Gr. EYF0,0791950,40Anadolu Hayat Em. İki. Borç. Araç.
Emekli - Dün
BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri %Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları MetLife Em. ve Hay. K.D.B.A.
Emekli - Dün
Son dakika politika: AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 3. yılını değerlendirdi Açıklaması
Sadece Türkiye'de değil, dünyada da salgının bitmesi gereğinden hareketle ülkelerden gelen yardım taleplerini karşılıksız bırakmadıklarını belirten Özkan, "Hamdolsun, bugün salgın ülkemizde azalmıştır. Salgınla etkin bir mücadele ortaya konulmuştur. Salgının sadece sağlık alanında değil, sosyal ve ekonomik alandaki tahribatlarına da müsaade etmeden bütün vatandaşımızın, çiftçimizin, işçimizin, emeklimizin, memurumuzun, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin istikrar ortamı sayesinde hayata geçirdiğimiz ekonomi paketleri ile derdine derman olduk.
Emekli - Dün
TBMM KİT Komisyonunda Halkbank'ın hesapları görüşüldü
Paraf kredi kartı sayısının 5,5 milyonu, üye iş yerinin 309 bini, POS sayısının 434 bini aştığını belirten Arslan, "Maaş ödemelerine aracılık ettiğimiz bireysel müşteri sayımız ise 1,6 milyonu emekli müşteri olmak üzere toplam 2,7 milyon kişiye ulaşmıştır.
Emekli - Dün
Emekli Orgeneral Necati Özgen son yolculuğuna uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden emekli Orgeneral Necati Özgen (83), son yolculuğuna uğurlandı.
Emekli - Dün
Borsada günün ilk yarısı (1)
1,80 -1,64 2,86 ATP Ticari Bilgisayar 24,24 0,75 AvivaSA Emeklilik Hayat 18,36 -0,38 4,41 Avrasya GMYO 2,40 0,00 -8,37 Avrasya Petrol ve Tur.
Emekli - Dün
Kayseri'de engelli ve eski hükümlü proje başvuruları başladı
Açıklamada, diğer şartlar şu şekilde sıralandı: "18 yaşını doldurmuş olmak. İŞKUR programlarından yasaklı olmamak ve İŞKUR'a herhangi bir borcu bulunmamak. Hangi sebeple olursa olsun emekli olmamak.
Emekli - Dün
Artvinli Asım dede 42 yıldır ahşaba şekil veriyor
Ailesinin baskısı üzerine Hopa'ya geri gelerek 1962'de işçi olarak girdi çay fabrikasından 1979'da emekli olduktan sonra ahşap işlemeciliğine yoğunlaştığını ve kendine bir atölye kurduğunu anlatan Dişli, "Emekli olunca, boş zamanlarımı değerlendirmek için kendi imkanlarımla evimin altında, çalışabileceğim bir yer açtım.
Emekli - Dün
Aliağa'da TOKİ konutları yükseliyor
HAK SAHİPLERİ 2019 TEMMUZ AYINDA BELİRLENDİ 614 konutluk TOKİ projesinde Temmuz 2019'da yapılan kura çekimiyle; şehit ve gazi kontenjanından 38, engelli kontenjanından 30, emekli kontenjanından 150 ve diğer kontenjanlardan 382 hak sahibi belirlenmişti.
Emekli - 23.06.2021
Yozgat'taki FETÖ/PDY operasyonunda 5 tutuklama
Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY'nin "TSK mahrem yapılanması"na yönelik soruşturma kapsamında 21 Haziran'da Yozgat, İstanbul, Ankara, Tunceli, Kahramanmaraş ve Elazığ'daki operasyonda muvazzaf askerler Y.T, F.K. ve S.K, emekli asker H.
Emekli - 23.06.2021
Borsada günlük işlemler (1)
1,83 2,81 4,57 ATP Ticari Bilgisayar 24,06 1,09 AvivaSA Emeklilik Hayat 18,43 -0,97 4,81 Avrasya GMYO 2,40 0,00 -8,37 Avrasya Petrol ve Tur.
Emekli - 23.06.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
Bunun yeni bir sorun olmadığını ifade eden Bakan, şunları kaydetti: "Polisler feryat ediyor, polisin derdiyle dertlenen yok. 15 yıllık 20 yıllık polisler intihar ediyor. Emeklilik yaşına gelmiş bir polis neden intihar eder? Kamu Denetçiliği Kurumunun raporunda; haftada 40 saat çalışması gereken polis, haftada 59 saat çalışıyor şeklinde belirtiliyor.
Emekli - 23.06.2021
TBMM KİT Komisyonunda Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası AŞ'nin hesapları görüşüldü
"Yönetilen toplam fon büyüklüğümüzün 1 milyar liranın üzerine çıkmasını öngörüyoruz" Öztop, bankanın yatırım bankacılığı alanındaki faaliyetlerine de değinerek, Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik'in kurulmasında görev aldıklarını, Varlık Kiralama şirketini kurduklarını, Aydem Yenilenebilir Enerji AŞ'nin halka arzında liderlik yaptıklarını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emekli Haberleri | Emekli Haber - Haberler - Emekli haberleri, son dakika emekli haber ve gelişmeleri burada. John McAfee: Barselona'daki hücresinde ölü bulunan ABD'li anti-virüs program yazılımcısı kimdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 08:08:40. #1.15#

title