Gastronomi Haberleri

Gastronomi haber, Gastronomi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gastronomi - 3.12.2020
Türkiye ve Kosova arasında "Sinematografik İş Birliği" anlaşması imzalandı
Bakan Ersoy, imza töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye ve Kosova Cumhuriyeti'nin tarihsel ve kültürel bağlarının çok eskiye dayandığını ifade ederek, "Halklar birbirini kendine çok yakın hissediyor, kardeş gibi görüyor. Ortak değerlerimiz gastronomiden diğer birçok kültürel faaliyetlerde benzer yönlerimiz var.
Gastronomi - 2.12.2020
Gastronometro, Türk mutfağı ile uluslararası gastronomi dünyası arasında köprü kuruyor
Metro Türkiye, gastronomi keşif platformu Gastronometro ile Türk mutfağını uluslararası arenaya taşımaya devam ediyor.
Gastronomi - 1.12.2020
Bursa Büyükşehir Belediyesi bir kanalın yemek programı için ücret ödenmediğini açıkladı
Bursa'nın tanıtımına katkı sağlayacağı düşünülen program için Bursa Büyükşehir Belediyesi kasasından tek kuruş harcama yapılmadığı aktarılan açıklamada, şöyle denildi: "Programa ödenen para 375 bin lira artı KDV olup, bunun 200 bin lirası Bursa Turizm Tanıtma Birliği tarafından, 175 bin lirası ise Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının yönlendirmesiyle gıda sektöründe faaliyet gösteren ve programa da konuk olan iş adamları tarafından ödenmiştir. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrimizin tarihi, doğa, turistik ve kültürel değerlerini yurt içi ve yurt dışında tanıtımı amacıyla başta Bursa Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere farklı kurum ve kuruluşlarla çeşitli faaliyetler yürütülmektedir. Haberde bahsedilen program da Bursa'nın gastronomi alanındaki zenginlikleri ve hizmet sektöründe yer alan işletmelerimizin tanıtımını sağlamak amacıyla Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının iş birliğinde hayata geçirilen bir çalışmadır.
Gastronomi - 1.12.2020
Büyükşehir'den Masterchef'e tek kuruş ödenmedi
Ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan ve farklı illerde yapılan çekimlerle şehirlerin gastronomi değerlerini öne çıkaran Masterchef programının Bursa çekimleri, CHP Nilüfer İlçe Başkanı ve İYİ Parti İl Başkanı'nın iddialarıyla adeta bir karalama kampanyasına dönüştü.
Gastronomi - 29.11.2020
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden "Kovid-19 tedbirlerine uyulmadığı" iddiasına yanıt Açıklaması
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, bir televizyon kanalında program yapan sanatçı Demet Akalın ile Alişan'ın, başta Karahantepe kazıları ve şehrin gastronomi lezzetlerinin tanıtımına yönelik program için önceki gün kente geldiği aktarıldı.
Gastronomi - 25.11.2020
MasterChef'in Ürgüp bölümü Devrent Vadisi'nde çekildi
Ürgüp'ün Devrent Vadisinde çekimi yapılan programda Ürgüp, bir çok yönüyle ekranlara yansıyacak. Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk'ün ikili ilişkileriyle çekimin Ürgüp'te yapılmasına karar verilen Masterchef Ürgüp bölümü, 28 Kasım Cumartesi günü izleyiciyle buluşacak. Ürgüp'ten seçkin bir jürinin tadım masasında yer aldığı Masterchef programında yarışmacılar, Ürgüp'e özgü yemekler yaptı. Ürgüp'te turizmciler ve STK'larla iş birliği yaparak böylesine önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan ve başarıyla tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra Masal Kent Ürgüp'ü gastronomi turizmi ile de öne çıkarmak istediklerini vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gastronomi Haberleri | Gastronomi Haber - Haberler - Gastronomi haberleri, son dakika gastronomi haber ve gelişmeleri burada. KASTAMONU - Kastamonu'ya yapılacak iki otel için tanıtım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 06:25:14. #1.14#
title