DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

Doğum Yeri Osmaniye / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1948

Devlet Bahçeli Kimdir ?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr. Bahçeli, üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Devlet Bahçeli - Dün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ziyareti dönüşünde uçakta soruları yanıtladı: (2)
Roma ve Glasgow'da dünya liderleriyle görüşme yapacağı hatırlatılarak özellikle ABD Başkanı Joe Biden ile görüşmesine ilişkin sorusu üzerine Erdoğan, Roma'nın gündemi ile Glasgow'un gündeminin şu anda değişmiş gibi gözüktüğüne işaret etti. Erdoğan, şunları söyledi: "Büyük ihtimalle Roma'da değil ama Glasgow'da görüşmemiz olacak. Bu görüşmede de tabii ki en önemli maddemiz; malum bizim F-35 konumuz var. F-35'le ilgili olarak bizim 1 milyar 400 milyon dolarlık yapmış olduğumuz bir ödeme var. Bu ödemeyle ilgili olarak da tabii ki bunun bize geri ödeme planının nasıl olacağını kendileriyle görüşmemiz gerekecek. Bu konuda mükaleme ne getirecek ne götürecek; onu kendileriyle görüşerek öğreneceğiz. Alt düzeyde aldığımız bazı bilgiler var. Bize F-16 verme konusunda gelen bazı bilgiler… Bize gelen bilgi, bunlarla bu işi ödeme gibi bir plan olduğu yönünde. Bu doğru mudur, değil midir; bunları kendilerinden öğreneceğiz. En üst düzeyde de bunu tabii benim Sayın Biden ile konuşmam isabetli olacaktır. Eğer böyleyse ona göre bir anlaşma yoluna gitmiş olacağız." "(Anayasa) Tabii Meclis'te bir altyapı olmasının gereğine inanıyoruz" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesinde Siyasi Partiler Kanunu ve yeni Anayasa çalışmasının gündeme gelip gelmediği ve Cumhur İttifakı olarak ortak teklifin kamuoyuyla ne zaman paylaşılacağının sorulması üzerine Erdoğan, tarih ve takvimden öte şu anda Cumhur İttifakı ile müşterek attıkları adımı Genel Başkan Bahçeli ile görüştüklerini ifade etti.
Devlet Bahçeli - Dün
02.11.2021 Tarihli Elektrik Kesintisi
Hatay'ın Kırıkhan İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Çevre Yolu, 378, 377, 362, Alparslan Türkeş, Doktor Devlet Bahçeli, 374, 375 ve 376 Sokağa 10: 30-13: 30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
DEVA Parti'li Yeneroğlu, Suriye ve Irak tezkerelerine "evet" oyu vereceklerini bildirdi
Yeneroğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısındaki konuşmasında, Türk Ceza Kanunu'nun 301'inci maddesinde açık şekilde belirtilen suçu ifa ettiğini savundu.
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "ABD, haydut devlet durumuna düşmek istemiyorsa ya paramızı ya da uçaklarımızı vermek durumundadır."
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "ABD, haydut devlet durumuna düşmek istemiyorsa ya paramızı ya da uçaklarımızı vermek durumundadır.
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Osman Kavala) "Sorosçu'nun mahkemesi karara bağlanır ve hüküm verilirse önce cezasını Türkiye'de çekmesi sonra da...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Osman Kavala) "Sorosçu'nun mahkemesi karara bağlanır ve hüküm verilirse önce cezasını Türkiye'de çekmesi sonra da vatandaşlıktan çıkartılarak 10 büyükelçiden birisinin ülkesine gönderilmesi artık zaruridir.
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "10 büyükelçi, Sorosçu Kavala'yla aynı mevziye girerek Türkiye'ye bir nevi muhtıra vermiştir.
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Anayasa Mahkemesi öyle bir hale gelmiştir ki nerede bir hain varsa, nerede Türkiye'nin kuyusunu kazan biri varsa onun...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Anayasa Mahkemesi öyle bir hale gelmiştir ki nerede bir hain varsa, nerede Türkiye'nin kuyusunu kazan biri varsa onun yanındadır".
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Anayasa Mahkemesi kapanmasın da hak ve hukukun itibarı mı kaybolsun? Terörle mücadeleye sünger mi çekilsin?
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Anayasa Mahkemesi kapanmasın da hak ve hukukun itibarı mı kaybolsun? Terörle mücadeleye sünger mi çekilsin?
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (10 Büyükelçinin açıklamaları) "Zalim bir üst akıl hem büyükelçileri hem zillet ittifakını dürte dürte harekete geçirmiş,...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (10 Büyükelçinin açıklamaları) "Zalim bir üst akıl hem büyükelçileri hem zillet ittifakını dürte dürte harekete geçirmiş, ağız birliği halinde konuşmalarını dayatmıştır.
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
Devlet Bahçeli - 26.10.2021
Son dakika haber... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Başkentimizin bombalandığı bir dönemin hemen sonrasında milli diriliş ruhu olarak...
Bir son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Başkentimizin bombalandığı bir dönemin hemen sonrasında milli diriliş ruhu olarak doğmuştur.
Devlet Bahçeli - 25.10.2021
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi kabulü sona erdi
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabulü sona erdi.
Devlet Bahçeli - 25.10.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi kabulü başladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.
Devlet Bahçeli - 25.10.2021
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.
Devlet Bahçeli - 25.10.2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
Devlet Bahçeli - 25.10.2021
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi kabul edecek
Son dakika habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul edecek.
Devlet Bahçeli - 20.10.2021
Son dakika: Demokrat Partililerden terörle mücadelede yaralananlara "gazi" unvanı verilmesini içeren kanun teklifi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, geçen yıl 19 Eylül Gaziler Günü'nde böyle bir kanun teklifini vereceğini açıkladığını, söz konusu teklifin 2020'de Meclise sunulduğunu hatırlatan Enginyurt, "Kanun teklifinin görüşülmesi konusunda 1 yılı aşkın zaman geçmesine rağmen halen bir adım ilerlenmemiş, teklif halen gündeme alınmamıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni'ne katıldı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 17:17:57. #1.16#

title