DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

Doğum Yeri Osmaniye / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1948 - ...

Devlet Bahçeli Kimdir ?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr. Bahçeli, üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Devlet Bahçeli - 23.10.2020
MHP Merkez İlçe Başkanı Kartal, şehit aileleri ve gaziler derneğini ziyaret etti
Konuşmaların ardından Kartal, Öztürk'e, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi anlatan bir kitap hediye etti.
Devlet Bahçeli - 23.10.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan "sokak eylemlerine çağrı" tepkisi Açıklaması
İktidarın her konuya müdahale ettiği ve demokratik ilkeleri çiğnediğini öne sürenlerin son günlerde kriz tellalı, kaos çığırtkanı, kargaşa ve çatışma havarisi kesildiğine dikkati çeken Yalçın, şöyle devam etti: "Bu yeni kirli tezgahın arkasında CHP vardır. Psikogenetik açıdan darbeci ve müdahaleci bir parti olan CHP, iktidarı meşru yollardan elde edemeyeceğini gördüğünden; her vasıtaya başvurarak, her konuyu bahane ederek yönetimi ele geçirmek için kolları sıvamıştır. Öyle ki CHP, kriz çığırtkanlığına MHP lideri Sayın Bahçeli'nin askıda ekmek kampanyası bile malzeme yapılmaktadır. Ecdadımızın sosyal dayanışma geleneğinin ulvi bir parçası olan askıda ekmek, Sayın Bahçeli'nin uzun zamandan beri rağbet gösterdiği ve açık tutmaya çalıştığı bir hayır kapısıdır. Devlet Bahçeli, askıda ekmek kampanyasını 6 Ekim 2012'de Samsun İlkadım Belediyesi vasıtasıyla başlatmış, 365 günde 9 ekmek sloganıyla startı verilen kampanyaya bizzat katkıda bulunmuştur.
Devlet Bahçeli - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP İstanbul Milletvekili Arkaz, emperyalizmin piyonu katil Ermenistan'ın, işbirlikçisi PKK terör örgütünün yaptığı gibi kundaktaki bebeğe dahi kurşun sıktığını belirterek "Lider Devlet Bahçeli'nin dediği gibi, kafalarına vura vura onları Karabağ'dan en kısa zamanda atacağız.
Devlet Bahçeli - 21.10.2020
AK Parti Sakarya İl Başkanı Tever'den ziyaret
Akar ile kenti ilgilendiren birçok konuda sürekli istişare halinde olduklarını ve uyumlu bir çalışma gösterdiklerini ifade eden Tever, şunları kaydetti: "Cumhur İttifakı, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin birlikte milletin bekası için geleceği için memleketin hayrı için uzun vadede kurulan bir ittifaktır.
Devlet Bahçeli - 21.10.2020
Kayseri'de MHP, "Askıda ekmek" kampanyası başlattı
İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlatılan "Askıda ekmek" kampanyasına Kayseri teşkilatının destek verdiği belirtildi.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Işıklar yanıyor mesajıyla kafalarında yer etmiş darbe özlemlerini sosyal medya kanalıyla paylaşan sorumsuzların,...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Işıklar yanıyor mesajıyla kafalarında yer etmiş darbe özlemlerini sosyal medya kanalıyla paylaşan sorumsuzların, ışığı yakanların da kapatacak olanın da sadece aziz millet olduğunu bilmeleri hem tavsiyemiz hem de ikazımızdır.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "18 Ekim 2020 Pazar günü şu tarihi hakikat tasdik ve teyit edilmiştir: 'Kıbrıs Türktür Türk kalacaktır."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "18 Ekim 2020 Pazar günü şu tarihi hakikat tasdik ve teyit edilmiştir: 'Kıbrıs Türktür Türk kalacaktır.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye ile KKTC, birbirine kopmaz bağ ile bağlanması şehitlerimizin emaneti, milletimizin beklentisi, Türklüğün...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye ile KKTC, birbirine kopmaz bağ ile bağlanması şehitlerimizin emaneti, milletimizin beklentisi, Türklüğün yemindir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
Son dakika haberi | MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "KKTC 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı bütün hissiyatımla tebrik ediyorum."
Son dakika haberleri: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "KKTC 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı bütün hissiyatımla tebrik ediyorum.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İşgalci Ermenistan 30 yıla yakın kirlettiği topraklardan derhal çekilmelidir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İşgalci Ermenistan 30 yıla yakın kirlettiği topraklardan derhal çekilmelidir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Biriz, beraberiz, hep beraber Türklüğün eğilmez başı, bükülmez kolu, kesilmez nefesi; büyük Türk milletiyiz."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Biriz, beraberiz, hep beraber Türklüğün eğilmez başı, bükülmez kolu, kesilmez nefesi; büyük Türk milletiyiz.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ'da kimin kiminle yürüdüğü, kiminle zulüm ittifakı yaptığı bellidir."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ'da kimin kiminle yürüdüğü, kiminle zulüm ittifakı yaptığı bellidir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısında konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Cumhuriyetlerinin, Dağlık Karabağ konusundaki sessizliği, tepkisizliği ve hareketsizliğinin kendilerini derinden üzdüğünü ve kahrettiğini söyledi.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
Son dakika haberi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ meselesi, sıradan bir mesele değildir.
Bir son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ meselesi, sıradan bir mesele değildir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dağlık Karabağ'ın asıl sahibine geçmesinin zamanı gelip çatmıştır."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dağlık Karabağ'ın asıl sahibine geçmesinin zamanı gelip çatmıştır.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Kuşkusuz elimizde bir çıkış haritası yoktur.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Kuşkusuz elimizde bir çıkış haritası yoktur.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milleti, dünyayı kavramış.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milleti, dünyayı kavramış.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Büyük ve güçlü Türkiye'ye Cumhur İttifakı sayesinde ulaşacağımıza gönülden inanıyoruz."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Büyük ve güçlü Türkiye'ye Cumhur İttifakı sayesinde ulaşacağımıza gönülden inanıyoruz.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Askıda Ekmek Kampanyası'nın, siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliği olduğunu söyledi.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği,...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Askıda Ekmek Kampanyası siyasal bir tepki veya eleştiri değil, manevi bir görevi ifa hassasiyeti, kardeşliği, hatırlamayı, paylaşmayı ve kader ortaklığını ifade hasbiliğidir"
Devlet Bahçeli - 19.10.2020
MHP "askıda ekmek" kampanyası başlattı
MHP İl Başkanı Zakir Tercan, Balıkpazarı Caddesi'ndeki bir fırının önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Türkiye genelinde başlattığı kampanyaya katılım sağladıklarını söyledi.
Devlet Bahçeli - 19.10.2020
Bahçeli'den Destici'ye tebrik telefonu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi arayarak tebrik etti.
Devlet Bahçeli - 19.10.2020
MHP Antalya Hilmi Durgun ile 'devam' dedi
MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun'un tek aday olduğu kongrede MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gönderdiği mesaj, İzzet Ulvi Yönter tarafından okundu.
Devlet Bahçeli - 18.10.2020
MHP Yozgat İl Başkanlığı'na Tekin Irgatoğlu seçildi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajı okunduktan sonra konuşan Vahapoğlu, kongrede görevi bırakan il başkanı Ferhat Altan ve ekibine teşekkür ederken, göreve başlayacak Tekin Irgatoğlu ve ekibine başarılar diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Merkez İlçe Başkanı Kartal, şehit aileleri ve gaziler derneğini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 17:06:49. #1.14#
title