RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi! Adalet Bakanı Gül'den, Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki Açıklaması
Son dakika politika haberi... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i kınadı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "hibe" açıklaması Güneydoğu'daki esnafı mutlu etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kabine Toplantısı'nın ardından, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle esnaf ve sanatkara iki ayrı grup halinde hibe ödemesi yapılacağına ilişkin açıklaması Şırnak, Siirt ve Mardin'de esnafı sevindirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kullandığı ifadelere tepki gösterdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan, Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki Açıklaması
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kullandığı ifadelere tepki gösterdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Kovid-19'la mücadele kapsamında açıklanan destek paketi Sivas'ta esnafı sevindirdi
Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen müjdeyi memnuniyetle karşıladıklarını aktardı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika! AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki Açıklaması
Kurtulmuş, sosyal medya hesabındaki paylaşımda, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya benzetmesine tepki göstererek, şunları kaydetti: "Meral Akşener'i, Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında söylediği izansız sözleri dolayısı ile şiddetle kınıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "hibe" açıklaması Batı Akdeniz'de esnafı mutlu etti
Edinilen son dakika haberine göre Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta'da esnaf, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnaf ve sanatkarlara yönelik dest destek açıklaması ve kredi borçlarının ertelemesini olumlu karşıladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti'li Karaaslan: "19 Mayıs ruhu, istiklal mücadelemizi zafere taşımıştır"
Türkiye'nin, bu bilinçle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ortaya koyduğu güçlü hedeflerle yarınlara emin adımlarla yürüdüğünü aktaran Karaaslan, şöyle devam etti: "Bir dönemi sona erdirip yeni bir dönemi başlatan Cumhuriyet'imizin ilanının 100.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Partili Avcı ve Günay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı destekleri değerlendirdi
AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan destekleri değerlendirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: "BM hukuku işletilmeli, İsrail hesap vermelidir"
Gençlerin hayallerini gerçekleştirmek ve yaşamaktan gurur duyacakları bir gelecek inşa etmek için dün olduğu gibi bugün de var güçle çalışmaya devam ettiklerini belirten Kırcalı, şunları söyledi: "19 Mayıs'ı Gençlik Bayramı olarak kutluyor olmamız, milletçe gençlerimize verdiğimiz değerin ve onlara duyduğumuz güvenin tezahürüdür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere verdiği önem de aşikardır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Van TSO'dan 'Kapıköy' teşekkürü
Van Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, 24 Mart 2020'de korona virüs tedbirleri kapsamında araç ve yaya geçişlerine kapatılan Kapıköy Gümrük Kapısı'nın 18 Mayıs itibariyle yeniden yaya geçişlerine açılmış olmasının kentin kamuoyunda büyük memnuniyet oluşturduğu belirtildi. Açıklamada, "İktisadi anlamda kentimizin 'bacasız fabrikası' ve 'can damarı' olarak nitelendirilen Kapıköy Gümrük Kapısı'nın 14 ay boyunca kapalı olması, sosyo-ekonomik anlamda kentimiz özelinde derin bir ekonomik sarmalın oluşmasına neden olmuş, özellikle kentin ana sektörü olan hizmet sektörü ve dış ticaret faaliyetlerini tahrip ederek tüm ekonomi yönetiminde domino etkisi oluşturmuştur. Bu durum, makro bir perspektiften bakıldığında sadece Van özelinde değil bölge ve ülke genelinde de büyük kayıplara neden olmuştur. Bunun yanı sıra İran İslam Cumhuriyeti ile gerçekleştirilen sosyal ve kültürel ilişkileri de etkisi altına almıştır. Yeniden normalleşme kararı ile birlikte Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla açılan Kapıköy Gümrük Kapısı, yaşamakta olduğumuz bu zorlu sürecin oluşturduğu tahribatının onarılması ve daha bayındır bir kentin ve ekonominin inşası noktasında önemli kazanımlar sağlayacaktır. Dolayısıyla iktisadi portföyü hizmet sektörü çerçevesinde şekillenmiş şehrimizin turizm sektörü başta olmak üzere genel ekonomi yönetiminin maslahatına katkı sunacaktır. Bizler Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak mezkür durumun sürekli olarak gündemde tutulması ve kapının bir an önce açılması hususunda yoğun bir mesai harcadık. Çünkü ekonominin olumlu seyri için üyelerimizin talepleri bu yöndeydi. Özellikle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde devlet ricali ile ilişki geliştirmeye çalıştık. Sonuç olarak gelinen noktada bir kentin ana damarı ve ticaret merkezi olan sınır kapımız açılmış durumda. Dileğimiz ve temennimiz yaşamakta olduğumuz bu zorlu sürecin tekrar yaşanmaması yönündedir. Bu olumlu atmosferin ilerleyen günlerde genel ekonomiye sirayet ederek önemli gelişmelere vesile olacağı inancıyla; Kapıköy Gümrük Kapısı'nın tekrar açılmasının kararını veren başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, Gümrük ve Ticaret Bakanımız Mehmet Muş'a, milletvekillerimiz Abdulahat Arvas, İrfan Kartal, Osman Nuri Gülaçar'a, AK Parti MKYK Üyeleri Burhan Kayatürk'e, Fatih Çiftçi'ye, AK Parti Disiplin Kurulu Üyesi Zahir Soğanda'ya, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Gülşen Orhan'a, bizlere her fırsatta desteğini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Van'da bulunan ve Kapıköy'ün açılması için desteklerini esirgemeyen sivil toplum örgütlerine, meslek odalarına, üyelerimize, Van tüccar ve esnafına teşekkür ederiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz: "Bugüne kadar verilmiş en geniş kapsamlı destek paketi açıklandı"
Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafa yönelik kamuoyuna duyurduğu yeni destek paketini değerlendirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Konya'da çiftçiler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı hububat alım fiyatlarından memnun
Konya Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı hububat alım fiyatlarının memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan Vekili Şeker: "Hibe ödemeleri esnafımıza can suyu olacak"
Şeker, AA muhabirine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamaları, tüm esnafın heyecanla izlediğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Serdivan ve Adapazarı belediye meclis üyelerinden İsrail'in saldırılarına kınama
Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, devletlerin liderleriyle görüşerek vahşetin durması için gayret gösteriyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
BIST 100 yüzde 0.51 artışla başladı, dolar 8.33 lirada
"Türk finansal varlıklarda küresel eğilimlerin ötesinde pozitif bir seyir gözlendi. Nisan bütçe gerçekleşmeleri öncü nakit gerçekleşmelerle uyumlu toparlanmanın sürdüğünü ortaya koyarken, TCMB verileri Mart ayında özel sektörün yurtdışı kredi borcunun azaldığını ortaya koydu.  "Küresel piyasalardaki dalgalı seyre karşın Borsa İstanbul gösterge 100 ve 30 endeksleri sırasıyla dünü yüzde 0.9 ve yüzde 1.0 yükselişle tamamladı. Ülke risk primi ve tahvil faizleri gerilerken, TL, dolar ve euro eşit ağırlıklı sepet kur karşısında yüzde 1.7 değer kazandı.  "Akşam saatlerinde Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki ayrı grup halinde 1 milyon 384 binden fazla esnaf ve sanatkara 4 milyar 622 milyon lira kaynağı karşılıksız vereceklerini duyurdu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfından Filistin'e saldıran İsrail'e tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi tüm dünya liderlerinin bu soykırıma karşı aynı hassasiyetle tepki göstermesi gerektiğine işaret edilen açıklamada, "Üç semavi dinin kutsal mekanı olan Mescid-i Aksa'ya yapılan bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, lanetliyor, hak ve hukuk mücadelesi veren Filistin halkının özgürlük, adalet ve bağımsızlık mücadelesini en güçlü şekilde savunmaya devam edeceğimizi beyan ediyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber: Küresel piyasalar Avro Bölgesi büyüme verisine odaklandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada, iki ayrı grup halinde 1 milyon 384 binden fazla esnaf ve sanatkara 4 milyar 622 milyon liralık kaynağı karşılıksız vereceklerini, ayrıca salgından etkilenen tüccar, sanayici ve büyük şirketler için de "Nefes Kredisi" adı altında kolaylık sağlayacak yeni bir adım attıklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı, PKK'nın Suriye sorumlusunun vurulma
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 14:50:25. #1.11#

title