RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları İstanbul'da protesto edildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "One minute" tepkisini ve İsrail'in Mavi Marmara baskınını hatırlatan Yıldırım, "Onlar söz verdiler ve sözlerinde durdular.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
9 Mayıs 2021 Haberleri
9 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danıştay'ın kuruluş yıl dönümünü ve İdari Yargı Günü'nü kutladı
Son dakika habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Mayıs "Danıştay'ın Kuruluş Yıl dönümü ve İdari Yargı Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Eflani Kaymakamı Şenkon'dan şehit annelerine "Anneler Günü" ziyareti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını, Vali Fuat Gürel'in Anneler Günü kutlama mektubunu şehit annelerine ileten Şenkon, günlerini kutladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
"Temel Bey'e başörtüsü konusunda güvenmiyorlar mı?" Kılıçdaroğlu, "Muhafazakar kesim iktidar değişirse kazanılmış haklar kaybedilir mi, başörtüsü sorunları tekrar gelir mi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için özel soruşturmalar, yargılamalar olur mu diye merak ediyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kars'ta güvenlik toplantısında konuştu: (2)
Bakan Soylu, Kars'ta DSİ 24. Bölge Müdürlüğünde düzenlenen güvenlik toplantısında yaptığı konuşmada, terörle mücadeleye yönelik operasyonlardaki başarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde terörle mücadelede ortaya konulan vizyonun, kararlılığın, Türkiye'nin elde ettiği savunma sanayisindeki gelişimin, milletin güvenlik ve terörle mücadele konusunda ortaya koyduğu desteğin sonucu olduğunu söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
"Sporcu anne" Şaziye Erdoğan, halterde kazandığı şampiyonluklarla anne adayı sporculara örnek oldu(1)
"Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendi evimizdeymişiz gibi bizi ağırladı" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu yıl Avrupa ve dünya şampiyonalarında madalya kazanan milli sporcuları iftara davet etmesi ve sporculara verdiği desteğe ilişkin soru üzerine de Şaziye Erdoğan, "Bizim için çok önemli, bizi iftar yemeğine çağırdı, sağ olsunlar gerçekten hiç yabancılık hissetmedik, kendi evimizdeymişiz gibi bizi ağırladı, bir 'baba' gibi düşünün, gerçekten de ben kendi adıma çok mutlu oldum, davet ettiği için.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Galata Kulesi'nde Anneler Günü'ne özel etkinlik düzenlenecek
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, saat 20.23'te başlayacak etkinlikte, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan'ın, Beyoğlu'ndaki şehit annelerinin fotoğrafları ile sosyal medyadan gelen fotoğraflar, Galata Kulesi'ne yansıtılacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
YÖK, üniversite öğrencilerinin transkript belgesini e-Devlet üzerinden alabileceğini duyurdu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın transkript belgesinin e-Devlet üzerinden alınabileceğini açıklamasının ardından YÖK'ten yapılan bilgilendirmede, kurul tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında ilk olarak üniversitelerin mevcut transkript belgelerinin incelenip taslak bir transkript belgesi oluşturulduğu belirtildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Avrupa Günü" mesajı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'nin güçlü bir küresel aktör olmasının önündeki en büyük engelin stratejik sabır ve vizyon eksikliği olduğunu belirterek, "Başta karar alma mekanizmalarının gözden geçirilmesi olmak üzere, Avrupa Birliği'nin yeni bir kurumsal yapıya,...
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danıştayın kuruluş yıl dönümünü ve İdari Yargı Günü'nü kutladı Açıklaması
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bürokrasiye inceleme, danışma ve karar organı vasfıyla yardımcı olan, yönetimi de yargı yoluyla denetleyen Danıştayın, Türkiye'nin hukuk devleti vasfının korunmasında ve güçlendirilmesinde vazgeçilmez bir konuma sahip olduğunu belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Üniversite öğrencileri "transkript belgelerini" e-Devlet Kapısı'ndan alabilecekler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yakın zamanda bir araya gelen üniversite öğrencilerinin transkript almakta yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiklerini aktaran Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu konuda verdiği müjdeye işaret ederek, artık tüm öğrencilerin çift dilli olarak istedikleri yerden, tamamen ücretsiz şekilde e-Devlet Kapısı üzerinden belgelerini edinebileceklerini bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
1'inci Su Şurası hazırlıkları tamamlandı
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanın Recep Tayyip Erdoğan himayesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kamuoyuna duyurulan 1'inci Su Şurası'nda başta su verimliliği, iklim değişikliğinin su kaynaklarına etkisi ve tarımsal sulama olmak üzere toplam 11 başlıkta çalışma grupları oluşturuldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemizin katkısı ve desteği olmadan Birliğin güçlü şekilde varlığını devam ettiremeyeceği aşikardır."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemizin katkısı ve desteği olmadan Birliğin güçlü şekilde varlığını devam ettiremeyeceği aşikardır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "AB'nin güçlü bir küresel aktör olmasının önündeki en büyük engel stratejik sabır ve vizyon eksikliğidir."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "AB'nin güçlü bir küresel aktör olmasının önündeki en büyük engel stratejik sabır ve vizyon eksikliğidir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Haftanın tarihine bakış
2017- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında ilk yüz yüze görüşme gerçekleşti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
8 Mayıs 2021 Haberleri
8 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. 85 yaşındaki Vanlı Adıgüzel'in 'aşı hikayesi' film oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 02:11:44. #1.15#

title