RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TBMM Başkanı Şentop Cezayir Millet Konseyi Başkanı Goudjil ile görüştü
"İsrail'e artık dur demenin, vakti gelmiştir, çoktan geçmektedir" İkili telefon konuşmasında Filistin'in haklı davasının yanında olduklarını vurgularken, Başkan Şentop şunları kaydetti: "İsrail'e artık dur demenin, Filistin'i haklı davasında en kuvvetli şekilde desteklemenin vakti gelmiştir, çoktan geçmektedir. Biz Türkiye olarak, Filistinli kardeşlerimizin hürriyet ve adalet mücadelesinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kararlılıkla yanlarında duracağız. İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TBMM Başkanı Şentop, Cezayir Senato Başkanı Goudjil ile telefonda görüştü Açıklaması
Filistin'den gelmeye halen devam eden, dozajı mütemadiyen artan acı haberlerin, dünyadaki iki milyarı aşkın Müslümanı derinden rencide ettiğini belirten Şentop, Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden Gazze'de onlarca sivilin katledilmesine kadar giden Siyonist İsrail'in zulmünü gördükçe endişelenmemenin mümkün olmadığını ifade etti. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, şu görüşleri paylaştı: "İsrail'in devlet terörü uyguladığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz. İsrail'e artık 'dur' demenin, Filistin'i haklı davasında en kuvvetli şekilde desteklemenin vakti gelmiştir, çoktan geçmektedir. Türkiye olarak, Filistinli kardeşlerimizin hürriyet ve adalet mücadelesinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kararlılıkla yanlarında duracağız. İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile telefonda görüştü
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile telefonda görüştü
Son dakika politika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile telefonda görüştü.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile telefonda görüştü.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruhani'yle görüşmesinde, uluslararası camianın da İsrail'e bu pervasız saldırıları karşısında güçlü ve caydırıcı bir ders...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruhani'yle görüşmesinde, uluslararası camianın da İsrail'e bu pervasız saldırıları karşısında güçlü ve caydırıcı bir ders vermesi gerektiğini vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Milletvekili Kılıç, Kuzey Makedonyalı öğrencilerle çevrim içi bayramlaşma programına katıldı
Makedonya ile Türkiye'nin önemli bağlarının olduğunu vurgulayan Kılıç, şunları kaydetti: "Biz birlik ve beraberlik içinde ilişkilerimizi devam ettirirsek iki ülke de kazançlı çıkacaktır ve bunda bugünün gençleri durumunda olan sizlerin önemli payı olacak, buna gönülden inanıyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Balkanlar ve Rumeli ile ilişkilerin geliştirilmesine büyük önem veriyor ve bu yönde büyük çaba harcıyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Anadolu Ajansı ve TRT'nin oyun bozan gazeteciliği
Türkiye'nin son yıllarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde uluslararası yayıncılığa yaptığı yatırımın bir sonucu olarak muhabir, teknik ekipman, yabancı dillerde yayın yapan mecraların artırılması ve buna koşut olarak haber ağının genişlemesi, belirleyici bir etki üretme kapasitesine ulaşmış durumda.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
15 Mayıs 2021 Haberleri
15 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beşiktaş'a tebrik
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Süper Lig'de 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ı tebrik etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, şampiyon Beşiktaş ve taraftarını tebrik etti
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'de şampiyon olan Beşiktaş ve taraftarlarını kutladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş'ı ve tüm Beşiktaş taraftarını canı gönülden tebrik etti.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş'ı ve tüm Beşiktaş taraftarını canı gönülden tebrik etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Başkanı Şentop'tan çocuklarını kaybeden Filistinli babaya taziye telefonu Açıklaması
Şentop, çocukları şehit düşen acılı babaya ve yakınlarına başsağlığı dileklerini iletirken, Ebu Suheyb ise Türkiye'ye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Türk halkına teşekkür ederek, Filistin'e dünyada gerçek manada sahip çıkan tek ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti'li Karaaslan'dan Dünya İklim Günü mesajı Açıklaması
Karaaslan, sosyal medya hesabından Dünya İklim Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye'nin son 18 yılda dünyayı ve insanlığı ilgilendiren hiçbir meseleye kayıtsız kalmadığı gibi iklim değişikliğiyle mücadele ve uyum konusunda da çok büyük adımlar attığını bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TGF Başkanı Aydın, Yıldız Serbest Güreş Milli Takımı kampını ziyaret etti
Altyapıdan Koca Yusuf, Hamza Yerlikaya, Taha Akgül, Rıza Kayaalp gibi yeni güreşçiler yetiştireceklerini belirten Musa Aydın, şu ifadeleri kullandı: "Son 19 yılda ülkemiz çok modernleşti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğindeki hükümetimiz batıya ne yaptıysa doğuya da aynısını yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Ferizli Belediye Başkanı Gündoğdu'dan Türk Kızılay Şubesi'ne ziyaret
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da kurumun bütün çalışmalarına destek verdiğini anımsatan Gündoğdu, başta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yapılan faaliyetler olmak üzere tüm çalışmalara desteklerini sürdüreceklerini kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Katar Şura Meclisi Başkanı El Mahmud ile telefonda bayramlaştı
Filistin'e yönelik ramazan ayında artarak devam eden baskı ve şiddeti, Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden onlarca sivilin katledilmesine kadar giden vahim durumu gördükçe endişe hissetmemenin mümkün olmadığını belirten Şentop, şunları söyledi: "İsrail'in devlet terörü uyguladığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz. İsrail'e dur demenin, Filistin'i haklı davasında en kuvvetli şekilde desteklemenin vakti gelmiştir, geçmektedir. Türkiye olarak, Filistinli kardeşlerimizin hürriyet ve adalet mücadelesinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da arkasında duracağız. İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ali Babacan, AK Parti'deyken Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı adaylığı için
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 20:23:57. #1.11#

title