RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Futbol: Süper Lig'de görünüm
Süper Lig'de 6. hafta bugün oynanan 3 karşılaşmayla sona erdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Katılımlarıyla Kızılcahamam Hastanesi Köprülü Kavşağı Açıldı
Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Katılımlarıyla Kızılcahamam Hastanesi Köprülü Kavşağı AçıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katılımları ile Kızılcahamam Hastanesi Farklı Seviyeli Kavşağı'nın açılış töreni gerçekleştirildi. Açılış törenine Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara Valisi Vasip Şahin, AK Parti Milletvekilleri Lütfiye Selva Çam, Prof. Dr. Emrullah İşler, Orhan Yeğin, Hacı Turan, Zeynep Yıldız, MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Gültekin Gündüz, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Hatice Çakmak, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun ve yönetimi, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen ve yönetimi, AK Parti Kızılcahamam kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri, kamu kurum müdürleri, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreni Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu'nun konuşması ile başladı. Ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu konuşmasını yaptı. Doğa ve sağlık turizminin başkenti Kızılcahamam'ın, güzel ve doğru bir hizmete daha kavuştuğunu belirten Karaismailoğlu, proje ile trafik yoğunluğunun önemli oranda azalacağını ve yılda 10, 5 milyon tasarruf sağlanacağına dikkati çekti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kızılcahamam Hastanesi Farklı Seviyeli Kavşağın açılışına katıldı; "Ülkemizin her noktasında yürüttüğümüz çalışmalara 7/24 hizmet esasına göre devam ediyoruz. Vatanımıza olan sevgimizi lafla değil işle, çalışmayla, projelerle ortaya koyuyoruz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, 'halka hizmet Hakka hizmettir' anlayışımızla, 19 yıldır süregelen Ulaştırma ve Altyapı hamlemizi, güçlendirerek yarınlara taşımak üzere gece gündüz çalışıyoruz" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(ABD ile) Temennim iki NATO ülkesi olarak birbirimize hasmane değil dostane davranalım. Ama iki NATO ülkesi olarak şu an...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(ABD ile) Temennim iki NATO ülkesi olarak birbirimize hasmane değil dostane davranalım. Ama iki NATO ülkesi olarak şu an gidiş pek hayra alamet değil."
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ben, oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ben, oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyemem."
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(F-35) Türkiye olarak dürüst davranıyoruz, duruşumuz dürüsttür ama Amerika maalesef dürüst davranmadı, davranmıyor."
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(F-35) Türkiye olarak dürüst davranıyoruz, duruşumuz dürüsttür ama Amerika maalesef dürüst davranmadı, davranmıyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biden, terör örgütlerine silah, mühimmat, araç gereç taşımaya başladı.
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biden, terör örgütlerine silah, mühimmat, araç gereç taşımaya başladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu anda Taliban'ın elindeki silahlara baktığınız zaman, bu silahlar Amerika'nın silahları. Dolayısıyla bu bedeli de ödemek...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu anda Taliban'ın elindeki silahlara baktığınız zaman, bu silahlar Amerika'nın silahları. Dolayısıyla bu bedeli de ödemek durumunda kalacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bize S-400 konusunu bahane edip F-35'leri vermemek, devletler arası ilişkilerde ne diplomasi ne münasebetler noktasında...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bize S-400 konusunu bahane edip F-35'leri vermemek, devletler arası ilişkilerde ne diplomasi ne münasebetler noktasında kimlik ortaya koymaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Taliban'ın şu andaki yaklaşım tarzına bakıldığında kucaklayıcı, kuşatıcı bir yönetim maalesef oluşmadı."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Taliban'ın şu andaki yaklaşım tarzına bakıldığında kucaklayıcı, kuşatıcı bir yönetim maalesef oluşmadı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak iklim değişikliği noktasında düşüncemizi Glasgow'da vereceğimiz mesajlarla da ortaya koyacağız."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak iklim değişikliği noktasında düşüncemizi Glasgow'da vereceğimiz mesajlarla da ortaya koyacağız."
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Almanya) Temennim, gerek Almanya'da yaşayan Türk vatandaşları ile alakalı gerekse ikili ilişkilerdeki süreci zengin kılacak...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Almanya) Temennim, gerek Almanya'da yaşayan Türk vatandaşları ile alakalı gerekse ikili ilişkilerdeki süreci zengin kılacak bir iktidar iş başına gelsin.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Diyanet İşleri Başkanı'mızı asla yalnız bırakmayız. Bu makama hakaret edenler, bu ülkede dinini, diyanetini bilenlere hakaret...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Diyanet İşleri Başkanı'mızı asla yalnız bırakmayız. Bu makama hakaret edenler, bu ülkede dinini, diyanetini bilenlere hakaret etmiş olurlar.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyaretini değerlendirdi Açıklaması
Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın BM Genel Kurulu kapsamında gerçekleştirdiği New York ziyaretini kısa süre önce tamamladığını anımsattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Vergi kanunlarında değişiklik içeren kanun teklifi geliyor" Meclis'in 1 Ekim'de açılacağına işaret eden Akbaşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, millete mesajlarını vereceğini, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Genel Kurulda yemin edeceğini söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Atina, Amerika Başpiskoposu'nun Türkevi açılışına katılmasından rahatsız
Elpidoforos, Erdoğan'ı tebrik etti Elpidoforos, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Türkevi'nin açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ettiğini ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
KOP Bölge Kalkınma programı Yozgat'ta tanıtıldı
KOP Bölgesinin 2021-2023 yılları arasını kapsayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile yürürlüğe giren KOP Bölge Kalkınma Programı; valilik, kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli şekilde düzenlenen toplantıyla Yozgat'ta tanıtıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Karadağ'ın Ankara Büyükelçisi Kastratovic, Türk yatırımcıları Karadağ'a davet etti Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağustos ayında Karadağ'ı ziyaret ettiğini hatırlatan Kastratovic, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Karadağ Cumhurbaşkanı Milo Cukanoviç'in düzenlediği ortak basın toplantısında yaptıkları açıklamaların karşılıklı dostane ilişkilerin devam ettirilmesi için büyük önem arz ettiğini ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Seydişehir'de
Daha sonra Ortakaraören Mahallesinde vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Etyemez burada yaptığı konuşmada, "AK Parti siyasetinin tam merkezinde gençler yer almaktadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği bir söz vardır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Son dakika haberleri... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'tan yurda döndü.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Adalet Bakanı Gül, AYM kararlarının etkili şekilde uygulanmasına yönelik projenin açılışında konuştu Açıklaması
"Tercih millete aittir" Adalet Bakanı Gül, şöyle devam etti: "Değişikliğin temelinde iki ayrı devlet tasavvuru arasındaki bilinçli bir tercih, bir irade, bir karar bulunmaktadır. Bir yanda vatandaşları için tırnak içinde makul ve makbul kalıplar üreten ideolojik yaklaşım, diğer yanda insanımızın kendi iyi, makul ve makbul sınırlarını, kendilerinin belirlemelerine imkan tanıyan demokratik devlet. Son 19 yılın tercihi, demokratik devlet anlayışıdır, tasavvurudur, vizyonudur. Bu tercih her şeyden önce millete aittir." Geçmişte toplumu dünya görüşleri ve yaşam tarzları üzerinden renklere ve kamplara ayırmanın bedelini sadece o dönemin siyasetçilerinin ve aktörlerinin değil tüm milletin ödediğinin altını çizen Gül, o karanlık dönemlerden millet iradesiyle çıkan Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük bir zihniyet dönüşümüne imza attığını söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Bakan Karaismailoğlu, Kızılcahamam Hastanesi Kavşağı'nın açılış töreninde konuştu Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu, kavşağın açılış töreninde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, "halka hizmet Hakk'a hizmettir" anlayışıyla, 19 yıldır süregelen ulaştırma ve altyapı hamlesini güçlendirerek yarınlara taşımak üzere gece gündüz çalıştıklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, ABD Başpiskoposu'nun Türkevi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 04:11:40. #1.15#

title