RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bölgemizi sömürge zincirlerine bağlamak, sinsi senaryolarına alet etmek isteyenlere tek yürek, tek yumruk olduğumuzu...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bölgemizi sömürge zincirlerine bağlamak, sinsi senaryolarına alet etmek isteyenlere tek yürek, tek yumruk olduğumuzu göstereceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bin yıllık ortak coğrafyamızı türlü hile ve desiselerle parçalara ayırıp hem fiziken hem zihnen sömürme peşinde olanlara...
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bin yıllık ortak coğrafyamızı türlü hile ve desiselerle parçalara ayırıp hem fiziken hem zihnen sömürme peşinde olanlara meydanı bırakmayacağız."
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Diyarbakır annelerinin nezdinde tüm annelerin Anneler Günü'nü tebrik ediyorum."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Diyarbakır annelerinin nezdinde tüm annelerin Anneler Günü'nü tebrik ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil'i kandil olmaktan çıkaracağız. Onlar için karanlık olacak."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil'i kandil olmaktan çıkaracağız. Onlar için karanlık olacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başarılı operasyonlarla terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kökünden kırıyoruz."
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başarılı operasyonlarla terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kökünden kırıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yıllardır birileri tarafından cilalanıp parlatılan, cici çocuklardan oluşan masum bir yapı gibi gösterilmeye çalışılan terör...
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yıllardır birileri tarafından cilalanıp parlatılan, cici çocuklardan oluşan masum bir yapı gibi gösterilmeye çalışılan terör örgütü, hem iç kamuoyunda hem uluslararası kamuoyunda zor duruma düşmüştür.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır anneleriyle iftarda buluştu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır anneleriyle iftarda buluştu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Diyarbakır anneleri) Terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantıları tarafından kandırılarak sizlerden kopartılan...
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Diyarbakır anneleri) Terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantıları tarafından kandırılarak sizlerden kopartılan ciğerparelerinize kavuşmak için verdiğiniz mücadeleyi en başından beri takdirle takip ediyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Terör örgütü PKK) Şu anda dertleri büyük, sıkıntıları büyük. Artık kaçacak delik arıyorlar."
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Terör örgütü PKK) Şu anda dertleri büyük, sıkıntıları büyük. Artık kaçacak delik arıyorlar.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırısını kınadı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'da cemaate saldırmasını kınadı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak her hal ve koşulda, Filistinli kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak her hal ve koşulda, Filistinli kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İsrail'in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya yönelik maalesef her ramazan ayında gerçekleştirdiği menfur saldırıları şiddetle...
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İsrail'in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya yönelik maalesef her ramazan ayında gerçekleştirdiği menfur saldırıları şiddetle kınıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Emine Erdoğan'dan Kadir Gecesi mesajı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kadir Gecesi'nin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İletişim Başkanı Altun'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diyarbakır anneleriyle yapacağı iftara ilişkin paylaşım Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bu akşamki iftarını Diyarbakır anneleriyle yapacağını belirterek, "Annelerimiz, terör örgütü PKK'ya karşı dik duruşlarıyla tüm dünyaya örnek oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TUA Uzay Bilimleri Daire Başkanı Küçük: "Doğu Anadolu Gözlemevi'ne yurt dışından proje yağıyor"
TUA tarafından hazırlanan ve 9 Şubat'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından detayları açıklanan Milli Uzay Programı kapsamında 10 hedef belirlendiğini belirten Küçük, bu kapsamda çalışmaların devam ettiğini anlattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Anneler Günü" mesajı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İlk öğretmen olarak güçlü bireyler yetiştiren anneler aynı zamanda güçlü toplumların da temelini atmakta, ailenin ve toplumun yapı taşını oluşturmaktadır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Annelerimizin mutluluğunu artırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendileriyle ilgili bütün alanlarda azimle...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Annelerimizin mutluluğunu artırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendileriyle ilgili bütün alanlarda azimle çalışacağız."
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (4)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalar'daki atların durumuna ilişkin, "İstanbul'un atlarına dahi sahip çıkıp, hesabını veremeyenlerin diğer konularda neler yaptıklarını düşünmek bile istemiyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (3)
Son dakika haberlerine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz bir zamanlar toplu iğneyi dahi üretemiyorduk. Biz aynı şekilde milli savunmada yüzde 20 yerli, bunun dışında tamamen ithal savunma sanayinde kullanım yapıyorduk. Ama şimdi yüzde 20'den yüzde 76'ya çıktık.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (2)
Edinilen son dakika haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "17 Mayıs itibarıyla başlayacak yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. İlk kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden bir tanesi de zaten bu olacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, canlı yayında gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Türkiye'de siyaset samimiyetle yapılır" Karaaslan, gündemde Türkiye'nin menfaatlerini, önümüzdeki dönem vizyonunu içeren projeleri içeren her şeye karşı durmanın "bir muhalefet etme yöntemi" olmadığına dikkati çekti. Kanal İstanbul Projesi'nin Türkiye'nin gelecek dönemdeki en önemli ve en stratejik projesi olduğuna işaret eden Çiğdem Karaaslan, şöyle konuştu: "Burada da çok kısa sloganvari, böyle motto olabilecek şekilde birtakım yorumlarla bu projeleri, bu Türkiye'nin hakikaten önümüzdeki dönemde gücüne güç katacak önemli hamlelerini karalama çabası CHP'nin yaptığı. Karşılık buluyor mu? Bunun karşılıklı bulmadığını da gerçi bilmiyorum ama o çok önem verdikleri anketlerde acaba görüyorlar mı? Gördükleri manzaranın eğer gerçekleri yansıtıyorsa hüsran olduğunu söylemek zorundayım. Çünkü Türkiye'de siyaset samimiyetle yapılır. Bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı bu kadar sevilen de bu kadar desteklenen bir lider olmasına vesile olan en önemli özelliği samimiyetle gerçekleri uygulamasıdır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin geçmişten bugüne verdiği mücadelede gençlerimiz hep önde oldu, öncü oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin geçmişten bugüne verdiği mücadelede gençlerimiz hep önde oldu, öncü oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (1)
Son dakika haber... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye, onlarla sohbet etmeye, onları dinlemeye büyük önem verdiğini belirterek, "Çünkü biz gücümüzü, heyecanımızı gençlikten alıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye onlarla sohbet etmeye onları dinlemeye büyük önem veriyorum.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye onlarla sohbet etmeye onları dinlemeye büyük önem veriyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19 salgını) Tedbirlere sıkı sıkıya riayet ederek bu salgını en kısa zamanda atlatıp normal hayatımıza döneceğimiz...
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19 salgını) Tedbirlere sıkı sıkıya riayet ederek bu salgını en kısa zamanda atlatıp normal hayatımıza döneceğimiz günlerin yakın olduğuna inanıyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki Yamansaz Bataklığı Doğal Sit Alanı ile Elmalı ilçesindeki Elmalı Sedir Ağaçları Doğal Sit Alanı, İstanbul'un Beykoz ilçesindeki Riva-Çayağzı Mahallesi Etabı Doğal Sit Alanı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Taş Ada Mevkii Doğal Sit Alanı ile Sahilboyu Mevkii Doğal Sit Alanı'nın koruma statülerinin yeniden değerlendirilmesi sonucunda, bazı alanlar kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bölgemizi sömürge zincirlerine bağlamak, sinsi se
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 22:36:48. #1.15#

title