RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit Tortumlu'nun ailesine telefonda başsağlığı diledi
Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tunceli'de PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Burak Tortumlu'nun babasıyla telefonla görüşerek başsağlığı mesajını iletti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Eskişehir'de
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve yapımı tamamlanan eserlerin toplu açılışını yapmak üzere Eskişehir'e hava yolu ile gelen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Valilik Meydanında halka hitap etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Kars-Ardahan-Iğdır Tanırım Günleri Ankara'da Başladı
Hedefimiz Yılda Bir Milyon Misafir Tanıtım günlerinin: Kars, Ardahan ve Iğdır illerinin kültür ve turistik değerlerinin ülkemize, Kafkasya ve Orta Asya ülkelerine tanıtmak, anlatmak ve gurbetteki hemşehrilerimizle kaynaşma anlamında önemli bir fırsat olduğunu düşündüğünü belirten Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz konuşmasına şöyle devam etti: " Bir zamanlar Cemal Süreya, hiç görmeden yazdığı şiirde Kars için "beyaz, uykusuz, uzakta" demişti. Evet, belki 8 ay beyazımız, 3 ay ayazımız, 1 ay da yazımız var ama artık uzakta değiliz. Şükürler olsun ki ülkemizin gelişimine paralel ortak gelişen ve değişen serhat illerimize ulaşım, artık daha da kolaylaşmış durumdadır. Özellikle son yıllarda misafirlerine masalsı, rüya gibi alternatif bir yolculuk sunan Doğu Ekspresi'yle ve ayrıca İstanbul'dan, Ankara'dan, İzmir'den uçağa bindiğinizde birkaç saat içinde Kars, Ardahan ve Iğdır'a gelebiliyorsunuz. Yollar kısaldı, ülkemizin doğusuyla batısı birleşti, kucaklaştı. Koronavirüs salgınına rağmen Doğu Ekspresi ve diğer ulaşım araçlarıyla 2020 yılı ve 2021 Eylül ayı itibariyle Kars, Ardahan ve Iğdır illerimizde yaklaşık 250 bin misafirimizi ağırladık. Turistik Doğu Ekspresi'nin de seferlerine başlamasıyla bu sayının daha da artacağı muhakkaktır. Hedefimiz olan "yılda bir milyon misafir" ağırlayabilme hedefimize ulaşmak için olanca gücümüzle çalışıyoruz. " Serhat İllerimizi Daha da İleriye Götürmenin Gayreti İçerisindeyiz Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz konuşmasının son bölümünde: "Hükümetimizin destekleriyle, valiliklerimiz, milletvekillerimiz, yerel yönetimlerimiz, üniversitelerimiz, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektörle birlikte sahip olduğumuz ekonomik, kültürel, tarihi potansiyelleri daha ileriye taşımanın, serhat illerimizi daha ileriye götürmenin gayreti içerisindeyiz. Bu manada; desteklerini Kars, Ardahan ve Iğdır illerimizden esirgemeyen, her zaman serhat illerimize özel ilgi gösteren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve diğer bakanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yatıyorlar, kalkıyor, Kavala, Kavala. 'Kavala' dediğin Soros'un Türkiye şubesi. 10 büyükelçi onun için Dışişleri Bakanlığına geliyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir Valiliğini ziyaret etti
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir Valiliğine ziyarette bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Erdoğan: Memur olarak görevinizi yaptığınız sürece hiçbiri kılınıza dokunamaz (3)
"'İSTENMEYEN ADAM' İLAN EDİLMELERİNİ HEMEN HALLEDECEKSİNİZ, DEDİM"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki toplu fabrika ve altyapı tesislerinin açılış programının ardından Eskişehir Valiliği bahçesine geçti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
"Türkiye'ye yatırım yapan, Türkiye'nin aydınlık geleceğine güvenen herkes kazanmaya devam edecektir"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de Haier Beyaz Eşya Fabrikası ve Organize Sanayii Bölgesinde faaliyete geçen 52 yeni fabrikanın resmi açılış törenine katılarak bir konuşma yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAİER Beyaz Eşya Fabrikası ve 52 fabrikanın açılışında konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gücümüze güç katan, büyük ve güçlü Türkiye'nin taşıyıcı sütunları olan müteşebbislerimizle birlikte altından kalkamayacağımız yük yoktur.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, kendi firmalarının yatırım ve üretim atağı yanında küresel firmaların da üretim üssü olma yolunda hızla ilerliyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(10 büyükelçinin Kavala açıklaması) Bunlar Türkiye'yi tanıyacak, anlayacak, bilecekler.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(10 büyükelçinin Kavala açıklaması) Bunlar Türkiye'yi tanıyacak, anlayacak, bilecekler.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yatıyorlar kalkıyorlar Kavala. Kavala dediğin Soros'un Türkiye şubesi. 10 büyükelçi onun için Dışişleri Bakanlığına geliyor.
Son dakika politika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yatıyorlar kalkıyorlar Kavala. Kavala dediğin Soros'un Türkiye şubesi. 10 büyükelçi onun için Dışişleri Bakanlığına geliyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kavala açıklaması) Talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim, 'Bu 10 büyükelçinin bir an önce istenmeyen adam ilan edilmesini...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kavala açıklaması) Talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim, 'Bu 10 büyükelçinin bir an önce istenmeyen adam ilan edilmesini hemen halledeceksiniz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yatırımları teşvik edecek, üretimi artıracak, istihdamı güçlendirecek bir ekonomi politikasıyla bu küresel krizi tarihi bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yatırımları teşvik edecek, üretimi artıracak, istihdamı güçlendirecek bir ekonomi politikasıyla bu küresel krizi tarihi bir fırsata dönüştürmek istiyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'yi diplomasi ve ekonomide zora sokarak iktidarı değiştirmeyi hedeflediklerini söyleyenlerin amaçları ülkemizin...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'yi diplomasi ve ekonomide zora sokarak iktidarı değiştirmeyi hedeflediklerini söyleyenlerin amaçları ülkemizin menfaatlerini korumak değildir.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nasıl 19 yıldır bu ülkeyi kimseye yem etmediysek, nasıl tüm kötü niyetlilerin heveslerini kursaklarında bıraktıysak bu defa...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nasıl 19 yıldır bu ülkeyi kimseye yem etmediysek, nasıl tüm kötü niyetlilerin heveslerini kursaklarında bıraktıysak bu defa da aynı şeyi yapacağız."
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Dışişleri Bakanlığı, Hollanda Büyükelçisi'nin sınır dışı edildiği iddial
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 22:35:42. #1.15#

title