RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Diyanet İşleri Başkanlığına Erbaş'ın yeniden atanması kararı Resmi Gazetede
Diyanet İşleri Başkanlığına Prof. Dr. Ali Erbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın atama kararıyla yeniden atandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Erbaş, yeniden Diyanet İşleri Başkanı oldu
'YENİDEN BİSMİLLAH' Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yayımlanan karar sonrası Twitter hesabından açıklama yaptı. Erbaş, yaptığı açıklamada, "Daha bir aşk ve heyecan ile yeniden Bismillah. Anayasamızın 'toplumu din konusunda aydınlatma' görevini verdiği Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Başkanı olarak bu ulvi göreve bizi yeniden atama takdirinde bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Diyanet İşleri Başkanlığına yeniden atanan Prof. Dr. Erbaş'tan teşekkür mesajı Açıklaması
Diyanet İşleri Başkanlığına yeniden atanan Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu ulvi göreve bizi yeniden atama takdirinde bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Diyanet İşleri Başkanlığına Prof. Dr. Ali Erbaş yeniden atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın atama kararıyla Diyanet İşleri Başkanlığına Prof. Dr. Ali Erbaş yeniden atandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Selden zarar görenlerin elektrik faturaları 3 ay ertelendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, 11 Ağustos'ta Kastamonu, Sinop ve Bartın'da yaşanan sel felaketinin etkilerini azaltmak üzere elektrik tüketimlerine yönelik tahsilatların ertelenmesi kararlaştırıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
GÜNDEM ÖZETİ / 17 Eylül 2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi'nde AK Parti Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na, Cumhuriyet Meydanı'nda toplu açılış törenine katılacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Ahilik Haftası Münasebetiyle Vali Ümit'e Ziyaret
Anadolu'da Ahilik teşkilatının kurucusu, esnaf ve sanatkarların piri olan Ahi Evran çok usta bir esnaf, ticaretçi, mücahit, savaşçı ve ahlaki değerleri çok üst seviyede bir şahsiyettir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın genelgeleriyle "Ahi Evran Yılı" olan 2021 yılı ahiliğin gelecek nesillere anlatılması, tanıtılması ve özünün kavranabilmesi için çok büyük anlam ifade etmektedir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin'de
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, havayolu ile Adana Havalimanı'na iniş yaparak, yarınki programı için Mersin'e geçiş yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri! CHP'li Özel, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını belirmek için bir araya geleceğini söyledi Açıklaması
Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünkü konuşmasında, "Anadolu'ya sahip olamayanların milletin ruhunu işgal etmek, her şeyini elinden almak için içeriden ve dışarıdan nice yollara, yöntemlere başvurdukları, tek parti faşizmi, darbeler, vesayet, siyasi, sosyal ve ekonomik saldırıların bu zorlu sürecin farklı dönemlerdeki tezahürleri olduğu" açıklamasını anımsattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de "Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması"nda konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Aldığımız tedbirler ve hayata geçirdiğimiz uygulamalar sayesinde dünyanın en yüksek büyüme rakamlarına biz ulaştık." dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Ticaret Bakanı Muş, Kırşehir'deki "Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması"nda konuştu Açıklaması
Muş, Kırşehir Cacabey Meydanı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı "2021 UNESCO Ahi Evran Anma Yılı-Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması" programında yaptığı konuşmada, Ahiliğin kurucusu Ahi Evran Veli'nin doğumunun 850.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Menderes, Polatkan ve Zorlu'nun idamının 60. yılı dolayısıyla mesaj Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sözde yargılamalarla bir hukuk cinayetinin de yaşandığı 27 Mayıs darbe döneminin, Türkiye tarihinde kara bir leke olarak yer aldığını ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şeker pancarı alım fiyatının 336 liradan 420 liraya yükseltilmesi) Yüzde 25'lik bir artışı ifade eden alım fiyatımızın...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şeker pancarı alım fiyatının 336 liradan 420 liraya yükseltilmesi) Yüzde 25'lik bir artışı ifade eden alım fiyatımızın hayırlı olmasını diliyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabında BM'nin yeniden yapılanmasına dair öneriler de yer aldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabında Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nin daimi üye sayısının 5 yerine 20 olduğu, Genel Kurul'un yetkilerinin artırıldığı, Güvenlik Konseyi'nin tek belirleyici olmadığı bir yapı önerdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En kısa sürede enflasyonu kontrol altına alarak raflardaki, etiketlerdeki fahiş fiyat artışlarının önüne geçeceğiz."
Edinilen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En kısa sürede enflasyonu kontrol altına alarak raflardaki, etiketlerdeki fahiş fiyat artışlarının önüne geçeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ve milletinin felaketinden kendine iktidar çıkarmaya çalışanların utanması olmadığını hep birlikte görüyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ve milletinin felaketinden kendine iktidar çıkarmaya çalışanların utanması olmadığını hep birlikte görüyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aldığımız tedbirler ve hayata geçirdiğimiz uygulamalar sayesinde dünyanın en yüksek büyüme rakamlarına biz ulaştık."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aldığımız tedbirler ve hayata geçirdiğimiz uygulamalar sayesinde dünyanın en yüksek büyüme rakamlarına biz ulaştık."
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. 6. Anadolu Medya Ödülleri Töreni, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla C
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 06:45:43. #1.16#

title