RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MKYK toplantısı sonrası önemli açıklamalar
AK Parti Sözcüsü Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen MKYK toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Somaliland'de Fransız mallarının boykot edilmesini isteyen binlerce kişi sokağa indi
Somali'nin özerk bölgesi Somaliland'de binlerce protestocu Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ifadeleri ve bazı Fransız yetkililerin İslam karşıtı uygulamalarına tepki olarak sokağa indi.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kayısılı teşekkür
Son dakika haber... AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ile Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kayısı takdim etti.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Türkiyemiz büyümeye devam edecek" AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Türkiye'nin AK Parti hükümetleriyle 2002 yılından beri Cumhuriyet tarihinde görülmemiş düzeyde kalkındığını, geliştiğini kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Hükümetin konuya kayıtsız olmadığını dile getiren Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümetin ilgili birimlerinin konuyu takip ettiklerini vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Milletvekili Ganire Paşayeva'dan Fransız mallarını boykota destek Açıklaması
Azerbaycan Cumhuriyeti Milli Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduklarını ve Fransız mallarını boykot ettiklerini bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Senegal'de Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un sözlerine tepki büyüyor
Senegal'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarının boykot edilmesi çağrısına destek, Fransa'ya ise tepki büyüyor.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
İzmir'deki spor kulüplerinin başkanları Spor Zirvesi'nde bir araya geldi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Alpay Özalan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sporcu kimliğinin olmasının Türk sporu için çok önemli olduğunu belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Kılıçdaroğlu, TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Bu devlet Londra'daki tefecilere bir günde 76 milyon dolar faiz ödüyor. Toplanan paranın dağıtımı bir siyasi tercih meselesidir. Esnafa mı yoksa Londra'daki tefeciye mi verilecek? Tercih, Londra'daki tefeci. Cumhuriyet tarihinin en büyük bütçe açığı var. Borcun ana parası ödenecek, borç para arıyorlar, borcun faizi ödenecek onun için de borç arıyorlar. Devlet gırtlağına kadar borç içinde. Sadece devlet değil, vatandaş da gırtlağına kadar borç içinde. Türkiye Varlık Fonunu kurdular ve Türkiye'nin bütün kurumları bu fonun malzemesi oldu. Türkiye Varlık Fonu'nun Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkanvekili ise damadı.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
CHP'li Adıgüzel, fındık alım fiyatının revize edilmesini istedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fındık alım fiyatını 22,5 lira olarak açıkladığını anımsatan Adıgüzel, "Piyasanın altında olan bu fiyata rağmen fındık fiyatı geçtiğimiz günlerde serbest piyasada 26 liraları görmüştür.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Hani Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde bütün işler hızlı gerçekleştirilecekti?" diye soran Kılıçdaroğlu, bu sistemde bakanların bile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşemediğini öne sürdü.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Son dakika haber... Başkan Sadıkoğlu: "Açılışı gerçekleşen 12 fabrika ile 3 bin yeni istihdam sağlandı"
Son dakika haberler... Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleşen 12 fabrika ile 3 bin yeni istihdam sağlandığını bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MKYK toplantısının ardından değerlendirmelerde bulundu: (2)
Tatar'ın ifade ettiği siyasi tezlerin KKTC, Kıbrıs Türkleri ve Kıbrıs davası için yeni ve çok daha pozitif bir dönemin işaretini verdiğine dikkati çeken Çelik, Tatar'ın ilk ziyaretini Türkiye'ye gerçekleştirdiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da devlet töreni ile karşılandığını anımsattı.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Biz Birlikte Güçlüyüz Platformu'ndan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepki
Can, Fransa'nın, yüzyıllardır küresel ölçekte nefret saldırılarına dün olduğu gibi bugün de devam ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Fransa'nın kan üzerine kurduğu bu gücü kullanan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un ise ülkemize ve İslam alemine yaptığı küstah açıklamalar kesinlikle kabul edilemez. Bağımsız ve güçlü Türkiye anlayışının her zaman destekçisi ve savunucusu Biz Birlikte Güçlüyüz Platformu olarak söz konusu gelişmelere karşı asla kayıtsız kalmayacağız. Uluslararası Hukuku hiçe sayan, insan haklarına karşı şiddet, nefret ve ayrımcılık suçlarını işlemeye devam eden Fransa'nın, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslamiyet'e, İslam'a karşı sınır tanımaz saldırganlıklarını ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan üzerinden ülkemize karşı ortaya koyduğu bu yaklaşımları ve açıklamaları kınıyoruz, protesto ediyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Güney Afrikalı akademisyen, gazeteci ve siyasetçilerden Fransa'ya sert tepki
Harun, "Macron'un zihinsel tedavi görmesi noktasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı fikirdeyim.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Fransa İçişleri Bakanı Darmanin: "Türkiye'nin, Fransa'nın iç işlerine karışmaması gerekiyor"
Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, "Türkiye büyük bir ülke ama Fransa'nın iç işlerine karışmaması gerekiyor.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Emine Erdoğan, Moldova Gagauz Özerk Yeri Başkanı İrina Vlah ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Moldova Gagauz Özerk Yeri Başkanı İrina Vlah ile bir araya geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İslam dünyasında Fransız mallarının boykot edilmesi tepkisine ilişkin Akbaşoğlu, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da bu haklı tepkiyi ortaya koymak suretiyle gerek Türkiye'de gerekse İslam dünyasında inancımıza saldıran Macron ve türevlerinin ortaya koymuş olduğu bilinçli, faşist ve saldırgan tutumun karşılığını hep birlikte vermemiz gerekir.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
Son dakika haberleri... DHA YURT BÜLTENİ - 20
Kütahya'nın Cemalettin Mahallesi'nde market işleten Sefa Koyak, Fransa'da Müslümanların maruz kaldığı saldırılar ve Macron'un İslam'a yönelik söylemlerinin sonrası 'boykot' kararı aldı. Raflarında bulunan Fransız ürünlerini indirerek iade eden Koyak, "Fransa'da peygamber efendimize karşı yapılan hakaret ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısından dolayı Fransız mallarını boykot kararı aldık.
Recep Tayyip Erdoğan - 27.10.2020
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu mazbatasını aldı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı, AK Parti Kayseri 7.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... Milletvekili Erbaş, Erdoğan ve Tatar ile Cumhurbaşkanlığı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:29:34. #1.15#
title