RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Atina, Amerika Başpiskoposu'nun Türkevi açılışına katılmasından rahatsız
Elpidoforos, Erdoğan'ı tebrik etti Elpidoforos, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Türkevi'nin açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ettiğini ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Karadağ'ın Ankara Büyükelçisi Kastratovic, Türk yatırımcıları Karadağ'a davet etti Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağustos ayında Karadağ'ı ziyaret ettiğini hatırlatan Kastratovic, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Karadağ Cumhurbaşkanı Milo Cukanoviç'in düzenlediği ortak basın toplantısında yaptıkları açıklamaların karşılıklı dostane ilişkilerin devam ettirilmesi için büyük önem arz ettiğini ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Seydişehir'de
Daha sonra Ortakaraören Mahallesinde vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Etyemez burada yaptığı konuşmada, "AK Parti siyasetinin tam merkezinde gençler yer almaktadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği bir söz vardır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Son dakika haberleri... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'tan yurda döndü.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Adalet Bakanı Gül, AYM kararlarının etkili şekilde uygulanmasına yönelik projenin açılışında konuştu Açıklaması
"Tercih millete aittir" Adalet Bakanı Gül, şöyle devam etti: "Değişikliğin temelinde iki ayrı devlet tasavvuru arasındaki bilinçli bir tercih, bir irade, bir karar bulunmaktadır. Bir yanda vatandaşları için tırnak içinde makul ve makbul kalıplar üreten ideolojik yaklaşım, diğer yanda insanımızın kendi iyi, makul ve makbul sınırlarını, kendilerinin belirlemelerine imkan tanıyan demokratik devlet. Son 19 yılın tercihi, demokratik devlet anlayışıdır, tasavvurudur, vizyonudur. Bu tercih her şeyden önce millete aittir." Geçmişte toplumu dünya görüşleri ve yaşam tarzları üzerinden renklere ve kamplara ayırmanın bedelini sadece o dönemin siyasetçilerinin ve aktörlerinin değil tüm milletin ödediğinin altını çizen Gül, o karanlık dönemlerden millet iradesiyle çıkan Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük bir zihniyet dönüşümüne imza attığını söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bakan Karaismailoğlu, Kızılcahamam Hastanesi Kavşağı'nın açılış töreninde konuştu Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu, kavşağın açılış töreninde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, "halka hizmet Hakk'a hizmettir" anlayışıyla, 19 yıldır süregelen ulaştırma ve altyapı hamlesini güçlendirerek yarınlara taşımak üzere gece gündüz çalıştıklarını belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
ÖSYM Başkanı Aygün, Adana Çukurova e-sınav merkezini inceledi Açıklaması
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, salgın dönemi dahil ÖSYM olarak tüm sınavların başarılı şekilde uygulanmasındaki desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanlığımızın Himayelerinde Yürütülen 2021 "Yunus Emre ve Türkçe Yılı" Kapsamında Yunus Emre Anma Etkinliği Düzenlendi.
Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Yunus Emre Vakfı olarak Yunus Emre'yi bütün yönleriyle tanıtmak, fikir ve düşüncelerinin yaygınlığı ve kalıcılığını sağlamak için çalışmaların devam edeceğini söyleyen Vali Ayyıldız konuşmasının sonunda şunları söyledi: "Toplumsal bütünleşmede Yunus Emre gibi değerlerimizin gönülleri bağlamasında, sivil toplumun işlevsel hale gelmesini ayrıca önemsiyoruz. Sivil toplum felsefesi; yüksek insani değerler üzerinde yükselmiş gönül medeniyetimizin geleceği için vazgeçilmezdir. Bu vesileyle "Bizim Yunus" ve "Dünya Dili Türkçe" etkinliklerini himaye eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımızı arz ediyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Yurt dışı müteahhitlik hizmetlerinde "akreditasyon sistemi" hazırlığı
Eren, Birliğe üye olacak firmaların titiz kriterlerle belirlendiğine işaret ederek, 2011'de 157 olan üye sayısının çeşitli sebeplerle bugün 120'ye gerilediğini söyledi. İkinci neslin müteahhitlik yerine başka mesleklere duyduğu ilginin de firma sayısının azalmasında etkili olduğuna dikkati çeken Eren, çeşitli dönemlerde ve özellikle son yıllarda Türkiye için kritik müteahhitlik coğrafyalarında bazı tatsız olayların yaşandığını bildirdi. Eren, bazı firmaların sahte akreditasyon mektubu düzenlediklerini vurgulayarak, şu değerlendirmede bulundu: "Aldıkları işleri tamamlayamayan, sahte referanslarla iş almaya çalışan, uzmanlığı olmayan işlere soyunup sorunlara yol açan firmalar Türkiye'nin ve Türk müteahhitlerinin imajına ciddi zarar veriyor. Bu durumu önlemek için bir süredir Ticaret Bakanlığı ile dış müteahhitlik hizmetleri için akreditasyon mekanizması kurulması üzerinde çalışıyoruz. Bu çalışmada belli bir noktaya geldik, projeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a anlatarak onayını almak istiyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Süper Lig'de 7. hafta heyecanı başlıyor
Süper Lig'in 7. haftası yarın oynanacak bir maçla başlayacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'den ayrıldı
NEW Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere geldiği New York'tan "TC-TRK" uçağı ile İstanbul'a gitti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Dar vadinin gizli hazinesinde çalışmalar gece gündüz devam ediyor
Son beton Cumhurbaşkanından Türkiye'nin prestijli projeleri arasında yer alan, tamamen milli sermayeyle Türk mühendis ve işçisinin alın teriyle inşa edilen Yusufeli Barajı gövde inşaatında 4 milyon metreküp beton hacmine ulaşıldı. Gövdenin son betonunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüzdeki aylarda gerçekleştireceği ziyaret kapsamında temsili olarak dökme işleminin yapması bekleniyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığından Cemal Emir hakkında suç duyurusu
AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman ve bir grup vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Ceberrut adamı bu ülkenin başından atacağız. Bir daha onlar gibi gelmesin diye de onların kökünü kazıyacağız" diyen CHP Etimesgut İlçe Başkanı Cemal Emir hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bakan Gül: "Bir tek terörist kalmayıncaya kadar onları o kazdıkları çukurlara gömeceğiz"
"Türkiye, terör örgütlerini de onları maşa olarak kullanan ağa babalarını da dize getirebilecek güçtedir" Devlet olarak gazi ve şehit yakınlarının her zaman yanında olduklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gereken her şeyin yapıldığını kaydeden Bakan Gül, bundan sonraki dönemde de her türlü desteğin takipçisi olmaya devam edeceklerini ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Partili Kaçar'a prestij projeler anlatıldı
Battalgazi Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen istişare toplantısında Kaçar'a, 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden bugüne kadar Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de hayata geçirilen ve geçirilmesi planlanan prestij projeler hakkında görsel sunum ve bilgilendirme kitapçığı ile brifing veren Başkan Güder, hizmet aşkıyla çıktıkları bu kutlu yolda Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu milletten aldığı güç ile Battalgazi'de bir eser siyaseti felsefesiyle çalıştıklarına dikkat çekti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Başkan Büyükkılıç'ın Misurata temasları
Türkiye ile Libya ilişkilerinin geliştirilmesi için, Libya'nın Misurata Belediyesi ile kültürel, sosyal, ekonomik ve ticari işbirliğinin geliştirilmesi konusunda kardeş şehir ilişkisi kurulmasına yönelik imzalanacak protokol öncesi Başkan Büyükkılıç'ın Misurata temasları sürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış ve iş insanlarının yer aldığı heyet ile birlikte Libya'nın Misurata kentinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Kayseri heyeti olarak Misurata Liman Terminali İşletmesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Büyükkılıç, ziyarette çok yakında buradan İzmir'e sefer başlayacağının da bilgisini aldıklarını belirterek, iki ülke için hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Büyükkılıç, beraberindeki heyet ile birlikte Misurata'daki ziyaret ve incelemelerine, Serbest Bölge ve Misurata Demir Çelik Fabrikası ile devam etti. Fabrika yetkililerinden fabrikanın üretim ve hacmi konularında bilgi alan Başkan Büyükkılıç, Misurata Belediye Başkanı Mahmoud Sguti, bölge başkanı ve iş insanları ile Kayseri ve Misurata ticaret hacmini artırmaya yönelik fikir alışverişinde bulundu. Büyükkılıç, "Ziyaretlerimizde kadim şehrimiz Kayseri'nin tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Kayseri insanının ticaretteki maharetinden de bahsettik" dedi. Büyükkılıç, Misurata Demir Çelik Fabrikası'nda yaptığı konuşmada "Bizi burada misafir eden demir çelik fabrikamızın çok değerli genel müdürü ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Sizlere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve hemşehrimiz Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar paşamızın selamlarını getirdim.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York'ta Irak Cumhurbaşkanı Salih ile bir araya geldi
NEW Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'ta, Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih ile bir araya geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'ta, Irak Cumhurbaşkanı Salih ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'ta, Irak Cumhurbaşkanı Salih ile bir araya geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Başpiskopos Elpidoforos'a yönelik Rum-Yunan tepkilerini kınadı Açıklaması
Tatar, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak birçok dünya lideri yanında BM Genel Sekreteri'nin de açılışa katıldığını hatırlatarak, "20 Eylül Pazartesi günü Türkevi'nin açılışına katılan Amerika Başpiskoposu Elpidoforos'a gösterilen tepki ve yapılan çirkin saldırıları üzüntüyle karşılıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Fahiş fiyat raporu hazırlayan Özkaya, zincir marketleri işaret etti Açık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 15:34:08. #1.13#

title