RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "hibe" açıklaması esnafın yüzünü güldürdü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesini verdiği toplam 4 milyar 622 milyon liralık hibe desteği esnaf ve işletmecileri memnun etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Ticaret Bakanı Muş, esnafa yönelik açıklanan hibe desteklerine ilişkin bilgi verdi Açıklaması
Muş, Twitter hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, esnafa yönelik açıkladığı desteklere ilişkin paylaşımda bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
ASRİAD Genel Başkanı Danışman: "Her şeye rağmen bu destekler esnafımıza nefes olacak"
Danışman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafa yönelik kamuoyuna duyurduğu yeni destek paketini değerlendirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Denizlili üreticiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı desteklerden memnun
Denizli Ticaret Borsası (DTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı bakliyat alım fiyatlarının oldukça memnun edici olduğunu söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TÜDKİYEB Başkanı Çelik: "Cumhurbaşkanımız, verdiği müjdelerle çiftçiye bayram sevinci yaşattı"
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kabine Toplantısı'nın ardından verilen müjdelerin çiftçiye adeta bayram sevinci yaşattığını belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İç Anadolu'da çiftçiler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı desteklerden memnun
Sivas, Kırıkkale, Kayseri, Nevşehir, Yozgat ve Kırşehir'de çiftçiler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tarıma yönelik destek açıklamasını ve kuraklıktan zarar gördüğü belirlenen çiftçilerin kredi borçlarının ertelemesini sevinçle karşıladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İSTİB Başkanı Kopuz: "Hibe desteğinde zor durumdaki esnaf göz önünde bulunduruldu"
Kopuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafa yönelik kamuoyuna duyurduğu yeni destek paketini değerlendirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan: "Destekler esnafımıza can suyu sağlayacak nitelikte"
Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafa yönelik kamuoyuna duyurduğu yeni destek paketini değerlendirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç: Gerçeklikten kopuk beyanları kınıyoruz
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Avusturya İçişleri Bakanının, ülkemiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında yaptığı gerçeklikten kopuk beyanları külliyen reddediyor ve kınıyoruz" dedi.  Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Bilgiç, Avusturya İçişleri Bakanı'nın Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptığı beyanlar hakkında gelen soruya, yaptığı yazılı açıklama ile cevap verdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı hububat alım fiyatı çiftçinin beklentisinin üzerinde gerçekleşti
Ulusal Hububat Konseyi Başkanı Özkan Taşpınar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan hububat alım fiyatlarının hem çiftçi hem sanayici hem de tüccar tarafından olumlu karşılandığını belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
ASKON Genel Başkanı Aydın: "Açıklanan destekler büyük moral kaynağı oldu"
Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafa yönelik kamuoyuna duyurduğu yeni destek paketini değerlendirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa müjde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Salgın tedbirleri nedeniyle işlerine ara veren esnaflarımıza iki grup halinde destek olmayı amaçlıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika: İESOB Başkanı Mutlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı desteğin esnafa can suyu olacağını belirtti
Son dakika haber: İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı esnaf desteğine ilişkin, "Burada desteğin küçük olması, büyük olması tartışılmamalı. Sıkıntılarımızı sonlandırmaz ama bir can suyu olur.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir defaya mahsus olmak üzere sayıları 235 bine ulaşan bazı işletmelere 5 bin lira, 1 milyon 150 bini aşkın işletmeye de 3 bin lira hibe ödemesi yapılacağını açıkladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İTO Başkanı Avdagiç: "Nefes kredisi, firma ve sektörlerin gücünü yeniden toplamasına imkan verecek"
İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, tüccar ve sanayiciye yönelik verileceği açıklanan desteğe ilişkin, "Nefes Kredisi'nin, salgın yüzünden önemli ciro kaybı yaşayan firmalarımızın ve sektörlerimizin gücünü yeniden toplamasına imkan vereceğini düşünüyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TBMM Başkanı Şentop: Filistinli kardeşlerimizin arkasında duracağız (3)
ÖZBEKİSTAN ALİ MECLİSİ SENATO BAŞKANI NARBAYEVA İLE GÖRÜŞTÜ TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bugün beşinci görüşmesini Özbekistan Ali Meclisi Senato Başkanı Tanzila Narbayeva ile yaptı. TBMM Başkanı Şentop görüşmede, "Sayın Başkan, zat-ı alinizin, aile fertlerinizin, dost ve kardeş Özbekistan halkının geçmiş Ramazan Bayramı'nı şahsım ve Türkiye Büyük Millet Meclisi adına tebrik ediyorum. Bu bereketli günlerin, halklarımıza huzur ve afiyet getirmesini Allah'tan niyaz ediyorum. Dosttan öte kardeş olarak kabul ettiğimiz Özbekistan'ın milletimizin gönlünde çok müstesna bir yeri vardır. Ülkelerimiz, parlamentolarımız ve halklarımız arasında her alanda mevcut iyi ilişkiler tarihten gelen kardeşlik bağlarımız ve karşılıklı güven üzerine tesis edilmiştir. Bu ilişkilerin daha da geliştirilmesi için halklarımızın temsilcileri olan parlamentolarımıza önemli görevler düştüğü kanaatindeyim. Zor bir bayram yaptık zor bir ramazan geçirdik. Salgın bütün dünyayı olduğu gibi, Türkiye'yi de, Özbekistan'ı da etkiledi. Salgın sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, hastalıkla mücadele eden kardeşlerimize acil şifalar diliyorum" ifadelerine yer verdi.Yabancı ülke mevkidaşlarıyla yoğun temaslarda bulunan Şentop, Ramazan boyunca ve bayramda İsrail'in gerçekleştirdiği saldırıları hatırlatarak, "Bebek çocuk demeden birçok masum sivili katleden İsrail'in uyguladığı devlet terörüne karşı da Türkiye de çok büyük hassasiyet gelişti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye bu konuda inisiyatif almak ve bu konuda devam eden zulmü durdurmak için diplomatik temaslarını sürmekte.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan, hibe ve Nefes Kredisi destekleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, hibe ve Nefes Kredisi adımlarının atılmasını sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş'a teşekkür ettiklerini bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK'nın sözde Suriye genel sorumlusu teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı Açıklaması
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT operasyonuyla PKK'nın Suriye genel sorumlusu "Sofi Nurettin" kod isimli teröristin, Irak'ın kuzeyinde etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsanlıktan nasibini almamışların, ümmet bilincine sahip olmayanların, mensubu bulundukları milletin değerlerine düşmanlık...
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsanlıktan nasibini almamışların, ümmet bilincine sahip olmayanların, mensubu bulundukları milletin değerlerine düşmanlık besleyenlerin önünde sonunda hak ettikleri zillet çukuruna yuvarlanacaklarından şüphe duymuyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kudüs'ün üç dinin temsilcilerinden oluşan bir komisyon tarafından yönetilmesi en tutarlı yol olacaktır."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kudüs'ün üç dinin temsilcilerinden oluşan bir komisyon tarafından yönetilmesi en tutarlı yol olacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Filistin'de yaşanan trajediye arkasını dönenler, kendi başlarına gelecek felaketin tohumlarını ekiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Filistin'de yaşanan trajediye arkasını dönenler, kendi başlarına gelecek felaketin tohumlarını ekiyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biden'ın İsrail'e 850 bin silah onayını gördük. Lafa gelince silahsızlanmadan söz ediyorlar."
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biden'ın İsrail'e 850 bin silah onayını gördük. Lafa gelince silahsızlanmadan söz ediyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hibe açıklaması esnafın yüzünü güldürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 23:35:26. #1.16#

title