RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri! Genel Başkan Yardımcısı Torun, CHP'li belediyelerin orman yangınlarıyla mücadelesini değerlendirdi Açıklaması
Son dakika politika haberi... CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP'li belediyelerin 227 araç ve 730 personelle yangın bölgelerine destek verdiğini bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
DP'li Enginyurt: "Fındık taban fiyatı 35 lira olarak ilan edilmeli"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerleşim yerlerindeki yangınla mücadelede büyükşehir belediyelerinin sorumluluğuna ilişkin sözlerine işaret eden Enginyurt, ormanların Tarım ve Orman Bakanlığının sorumluluğunda olduğunu dile getirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Brezilya polisi, bir İspanyol tarafından kiralanan Türk şirkete ait uçakta bir ton kokain ele geçirdi
Şu anda sahipliği ACM Havacılık'ta bulunan uçak, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer, Bülent Ecevit gibi pek çok siyasetçi tarafından kullanıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da başbakan olduğu dönemde bu uçağı kullanmıştı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda Eray Şamdan yarı finale yükselerek, olimpiyat madalyasını garantiledi.
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda Eray Şamdan yarı finale yükselerek, olimpiyat madalyasını garantiledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (7)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iktidarları döneminde 5 buçuk milyar ağaç diktiklerini belirterek, "5 buçuk milyar ağacı diken bir iktidar kalkıp da bu yangınlara 'eyvallah' der mi? Bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceğiz ve inşallah yanan bütün yerleri yemyeşil hale getireceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Kahtalı: "Muhalefet yangınları çıkaranlara hesap sormuyor, algı yapıyor"
Toplantıda söz alan AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya da şu ifadeleri kullandı: "Bizim için durmak yok, biz gücümüzün yettiği kadar koşturmaya devam edeceğiz. Bugün de Tecde Mahallemizdeyiz. Tecde hızla büyüyen bir bölge, muhtarımız ile beraber eşgüdüm içerisinde hareket ediyoruz. Eksik olduğumuz yerler olabilir bu doğaldır ama bunları peyderpey gidereceğiz. İnşallah daha çok hizmet edip daha başarılı olacağız." Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde yürümeye ve hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, YAŞ kararlarını imzaladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen YAŞ toplantısının ardından alınan kararlar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (6)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Tokyo Olimpiyat Oyunları'ndaki başarısına ilişkin, "Bir Mete değil, birçok Meteler olsun. Bu altınların sayısı daha da artsın.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (5)
Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ağustos ayı kırılma noktasıdır ve ağustos ayı ile beraber de artık düşük enflasyona inşallah geçeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (4)
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada orman yangınları üzerine başlatılan "Help Turkey" kampanyasına ilişkin, "Hashtag atacakmış, bilmem ne yapacakmış.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ve kapalı Maraş bölgesinin açılmasına yönelik, "Biz bir 50 yıl daha bekleyemeyiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim bir talihsizliğimiz var. Türk siyaseti maalesef muhalefetsiz bir siyasettir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ağaç işi bizim işimiz, şu ana kadar 5 buçuk milyar ağacı diken iktidar kalkıp da bu yangınlara 'eyvallah' der mi? Aynı...
Son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ağaç işi bizim işimiz, şu ana kadar 5 buçuk milyar ağacı diken iktidar kalkıp da bu yangınlara 'eyvallah' der mi? Aynı kararlılıkla buna devam edeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Sosyal medyadaki Help Turkey etiketli paylaşımlar) Yalancının mumu yatsıya kadar yandı. Bu, yatsıya kadar bile yanmadı."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Sosyal medyadaki Help Turkey etiketli paylaşımlar) Yalancının mumu yatsıya kadar yandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19'la mücadele) En kısa sürede Turkovac aşımız için acil kullanım onayı almayı ve yurt çapında bununla yaygın...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19'la mücadele) En kısa sürede Turkovac aşımız için acil kullanım onayı almayı ve yurt çapında bununla yaygın aşılamaya geçmeyi hedefliyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Türk Hava Kurumu uçakları) Uçakların durumu iş görür olmaktan çıkmış vaziyette."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Türk Hava Kurumu uçakları) Uçakların durumu iş görür olmaktan çıkmış vaziyette.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Orman yangınlarıyla mücadelede yeni model) Şu belayı defettikten sonra atacağımız adımlar daha çok bunun üzerine olacaktır."
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Orman yangınlarıyla mücadelede yeni model) Şu belayı defettikten sonra atacağımız adımlar daha çok bunun üzerine olacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika... Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Manavgat AFAD Koordinasyon Merkezi'nde konuştu: (2)
"344 ahırımızı üç ay içerisinde tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız" Bakan Kurum, yangın bölgesinde yaşayan vatandaşların şu an büyük bir kısmının yaylalarda olduğunu, bunların iki-üç ay içerisinde köylerine, mahallelerine döneceğini belirterek, şöyle devam etti: "Hasar görmüş ne kadar ahırımız varsa üç ay içerisinde bu ahırların tamamının inşasını gerçekleştirmiş olacağız. Bu çerçevede yaklaşık 344 tane ahırımız bu yangında hasar görmüş durumda. Dolayısıyla 344 ahırımızı üç ay içerisinde tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Yöresel mimariye uygun bir şekilde hazırlıyoruz ve bu konutlarımızı da bir ay içerisinde bütün alanlarda başlamak suretiyle, camisiyle, köy konağıyla, muhtarlığıyla, okuluyla, altyapı ve üstyapısıyla örnek köyler hazırlamak istiyoruz ve bu çerçevede yangın söndürme altyapı sistemini de kuracağız. Yine içme suyu hatlarını yenileyeceğimiz yaklaşık 10 mahallemiz var. İller bankamız ve büyükşehir belediyemiz birlikte bu projeleri gerçekleştirecek. Bu mahallelerimizin hepsinin altyapısına da yangın hidrantı getirmek suretiyle olası yangınlara karşı çok daha fazla tedbir almış olacağız. Bu inşaatların hızlı olması şu anlamda önemli, vatandaşlarımızın mağduriyetini en kısa sürede gidermek istiyoruz." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyu yakinen takip ettiğini ve tüm bakanlardan gerekli bilgileri aldığını aktaran Kurum, "Devletimiz tüm kurumlarıyla yangının çıktığı ilk andan itibaren verilmesi gereken tüm destekleri vermiştir ve vermeye de devam edecektir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Orman yangınları şu an tüm dünyanın mücadele ettiği Kovid-19 gibi uluslararası bir tehdittir, hatta bir terör tehdididir."
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Orman yangınları şu an tüm dünyanın mücadele ettiği Kovid-19 gibi uluslararası bir tehdittir, hatta bir terör tehdididir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yangınla mücadeleyi sürdürüyoruz, kaçamak yapmak yok ve üzerine üzerine gidiyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yangınla mücadeleyi sürdürüyoruz, kaçamak yapmak yok ve üzerine üzerine gidiyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Elazığ Valisi Yırık, TOKİ'den konut sahibi olan depremzedelerle görüştü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 14:41:13. #1.16#

title