RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli iftarda bir araya geldi
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli iftarda bir araya geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, Bakan Çavuşoğlu'yla ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve uzun yıllar önce tanışıp dost olduğu Çavuşoğlu'na davet için teşekkür eden Dendias, "Bu akşam beni iftar yemeğine davet ederek onurlandırdığınız için de teşekkür etmek istiyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
YÖK Başkanı Saraç "Bölgesel Kalkınma Odaklı İhtisaslaşma Projesi"ndeki üniversitelerin rektörleriyle toplantı yaptı
Proje kapsamında Aksaray Üniversitesinin "spor ve sağlık", Artvin Çoruh Üniversitesinin "tıbbi ve aromatik bitkiler", Bartın Üniversitesinin "akıllı lojistik ve bütünleşik bölge uygulamaları", Bingöl Üniversitesinin "tarım ve havza bazlı kalkınma", Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin "hayvancılık", Düzce Üniversitesinin "sağlık ve çevre", Hitit Üniversitesinin "makine ve imalat teknolojileri", Kırklareli Üniversitesinin "gıda", Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin "tarım ve jeotermal", Kastamonu Üniversitesinin "ormancılık ve tabiat turizmi", Muş Alparslan Üniversitesinin "hayvancılık", Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin "çay", Siirt Üniversitesinin "tarım ve hayvancılık", Uşak Üniversitesinin "tekstil, dericilik ve seramik" ve Yozgat Bozok Üniversitesinin "endüstriyel kenevir" ihtisaslaştıkları alan olarak belirlenmişti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri! Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları MKYK toplantısına katıldı
Son dakika politika haberi: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısına katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Çay Bahçelerinin Rehabilitasyonu Projesine ait iş birliği protokolü imzalandı
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve ÇAYKUR Genel Müdürlüğü arasında "Çay Bahçelerinin Rehabilitasyonu Projesi"ne ait iş birliği protokolü imzalandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti'li Aydemir: "Halkın içinde olmayanlar hiçbir zaman başarılı olamayacak"
"Siyaseti milletle yapmayanlar, halkın içinde olmayanlar, halka tepeden bakanlar hiçbir zaman başarılı olamayacaklar." diyen Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın ramazanın ikinci iftarında Ankara'nın Mamak ilçesinde oturan bir ailenin evine misafir olduğunu, buradaki fotoğrafın AK Parti anlayışını izah ettiğini söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri: Selçuk Üniversitesi'ni TEKNOFEST'te 468 yarışmacı temsil edecek
Festivale, ilk ve ortaöğretimin de dahil edilmesiyle küçük yaştan itibaren öğrencilerin bilimi sevmesine, yeni bir şeyler üretebilme becerisi kazanmasına imkan tanındığını vurgulayan Sarıtaş, şunları kaydetti: "Selçuk Üniversitesi olarak TEKNOFEST'in 2022 yılında Konya'da gerçekleştirilmesini çok istiyoruz. Konya'da yapılması halinde Selçuk Üniversitesi ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. TEKNOFEST'te yarışacak olan öğrencilerimize, danışman hocalarımıza desteklerinden dolayı Selçuk Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Metin Aksoy'a, T3 Vakfının yöneticilerine, yerli ve milli teknoloji hamlesi çerçevesinde ülkemizin geleceğine yön veren politikalar üretme gayesiyle TEKNOFEST'e destek veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias'ı kabul etti
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ı kabul etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
CHP Grup Başkanvekili Altay gündemi değerlendirdi Açıklaması
"TBMM'ye 110 araç, 2 helikopterle gelme" CHP Grup Başkanvekili Altay, Meclis'in çatısının delik olduğunu, geçen hafta Genel Kurul Salonu'na yağmur sularının aktığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM ziyaretlerinde alınan güvenlik önlemlerini eleştiren Altay, "Beyefendi ne zaman Meclis'e gelmeyi düşünüyor olsa, Meclis'in çatısında bizim özel polis timleri ellerinde kocaman makineli tüfeklerle cirit atıyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Kırım Tatar Milli Meclisinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konut projesi için teşekkür mektubu
Kırım Tatar Milli Meclisi (KTMM) Başkanı Rıfat Çubarov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kırım Tatar Türkleri için imzalanan konut projesi için teşekkür mektubu gönderdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AB'de bu kez başka bir diplomatik protokol sorunu
Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel, 6 Nisan'da Türkiye'yi ziyaret etmiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmüştü.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi: Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut son yolculuğa uğurlanıyor
Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Akbulut'un ailesi ve yakınları katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika politika: Bakan Çavuşoğlu: Mayıs başında Mısır'a heyet gidecek
Bakan Çavuşoğlu, katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Çavuşoğlu, Yunanistan ile tüm meseleleri oturup konuşmaya hazır olduklarını, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ı Ankara'da ağlamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Çavuşoğlu, "Samimi bir ortamda görüşmeyi planlıyoruz ve yeniden başlayan görüşmeleri devam ettirmek önemli. Üst düzey ziyaretler ve aramızdaki diyalog da çok önemli. Bu meseleleri konuşmak ve çözüm bulmak için ne Avrupa Birliği'ne ne de üçüncü bir ülkeye ihtiyacımız var. Kendi aramızda konuşarak anlaşarak bunu çözebiliriz. Biz gerek Doğu Akdeniz'de gerek diğer konularda her zaman paylaşımdan yana ve ortak bir orta yolu bulmadan yana olduğumuzu başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hepimiz defaatle söyledik" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
CHP'li Başarır, sosyal medyadaki görüntülerin ÇAYKUR'a işçi alımında kayırmacılığı ortaya koyduğunu öne sürdü
Başarır, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerle yapılan bir söyleşide, "Kalite, kalifikasyon noktasında kendini ispatlıyorsa bir genç, iş bulur.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (2)
Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden arasında bir görüşmenin planlandığını anımsattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nde olağanüstü seçimli genel kurul ertelendi
BAİB'ten yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki kabine toplantısında salgına karşı alınan tedbirler kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından 17 Mayıs'a kadar genel kurul dahil geniş katılımlı her türlü etkinliğe izin verilmeyeceği hatırlatıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü kutlandı
Şehitler için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam eden program, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdiği kutlama mesajının okunmasıyla sona erdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli iftarda
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 21:38:43. #1.15#

title