RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Köse,"Gazilerimiz kahramanlığın yaşayan abideleridir"
Bu vatan bizim için kutsaldır Dün olduğu gibi bugünde, yarında bu ülke için şehit olmanın, gazi olmanın şeref olduğunu ifade eden Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Bugün gaziler günü bugün kahramanlar günü, bugün yiğitlerin günü. Bu vatan bizim için kutsaldır. Bu vatan bizim anamızdır babamızdır. Gaziliğin ve şehitliğin vermiş olduğu onuru gururu en üst mertebede yaşamamıza vesile olan, şehit ve gazilerimizin özlük haklarını iyileştirmesiyle ilgili çalışmalar yapan, "Şehit ve Gaziler benim öz kardeşimdir" diyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaleme aldığı "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabının ABD lansmanı New York'ta yapıldı
NEW Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabının ABD lansmanı New York'ta yapıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
10.00/12.00/15.00-Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Necda Moralıgil İlkokulu ve Erenköy Kız Lisesi açılış törenleri ile Sıfır Atık Projesi kapsamında defter dağıtım programına katılacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'deki Müslüman toplumunun temsilcilerini kabul etti
BM 76. Genel Kurulu nedeniyle New York'ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'deki Müslüman toplumunun önde gelen temsilcilerini kabul etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(New York'taki Yeni Türkevi Binası) Bu gurur abidesi yalnızca vatandaşlarımızın değil, Müslüman Amerikan toplumunun da evi...
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(New York'taki Yeni Türkevi Binası) Bu gurur abidesi yalnızca vatandaşlarımızın değil, Müslüman Amerikan toplumunun da evi olarak faaliyet gösterecektir.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Takiye ve tedbir kılıfı altında, karanlık yüzlerini gizlemeye çalışsalar da FETÖ'nün eli kanlı bir terör örgütü olduğu artık...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Takiye ve tedbir kılıfı altında, karanlık yüzlerini gizlemeye çalışsalar da FETÖ'nün eli kanlı bir terör örgütü olduğu artık gün gibi ortadadır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak uluslararası platformlarda İslam düşmanlığı ve hoşgörüsüzlükle mücadelede öncü rol üstleniyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak uluslararası platformlarda İslam düşmanlığı ve hoşgörüsüzlükle mücadelede öncü rol üstleniyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İslam düşmanlığı) Müslümanların günlük hayatını zorlaştıran, devlet politikalarına yön veren, sosyal barışı tehdit eden...
Edinilen son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İslam düşmanlığı) Müslümanların günlük hayatını zorlaştıran, devlet politikalarına yön veren, sosyal barışı tehdit eden yıkıcı bir akıma dönüşmüştür.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'de
Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kuruluna katılmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD'nin New York kentine geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı
Cora, Türkiye'yi parçalamaya, ekonomiyi zayıflatmaya, demokrasiyi kesintiye uğratmaya, siyasal hayatı ortadan kaldırmaya yönelik yapılan planlı saldırılara milletin asla boyun eğmediğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dik durmuştur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı BM Genel Kurulu'nda korona endişe
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 12:24:35. #1.14#

title