RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
19 Ekim Muhtarlar Günü Bergama'da törenle kutlandı
BAŞKAN KOŞTU; "MİLLETİMİZE EN YAKIN İDARİ BİRİM MUHTARLARIMIZ BİZİM DE GÖZBEBEĞİMİZ" Muhtarlar Günü münasebetiyle bir açıklama yapan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Demokrasimizin gözbebeği, yerinde yönetimin ilk temsilcileri, millet tarafından seçilen millete en yakın idari birim, bizim en büyük ortağımız ve çalışma arkadaşlarımız olan muhtarlarımızın gününü kutlarım. Her bir hemşehrimizin devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapı muhtarlarımızdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 19 Ekim 2015 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanan Başbakanlık Genelgesi ile her yıl 19 Ekim tarihini Muhtarlar Günü olarak kutluyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Adana Valisi Süleyman Elban, muhtarları kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenli olarak muhtarlarla bir araya geldiğini aktaran Elban, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlarımıza bakış açısı her zaman bizlere örnek olmuştur, kendilerine bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Artvin Valisi Doruk, muhtarlarla bir araya geldi
Muhtarlığın 200 yıla yakın geçmişi olan bir kurum olduğunu kaydeden Doruk, şunları söyledi: "Kurumun sahip olduğu bu engin birikim oldukça önemlidir. Muhtarlarımızın devlet-millet bütünleşmesine katkısı büyüktür. Vatandaşla devlet arasında köprü olan muhtarlarımızla istişareye önem veriyoruz. Sizler artık sadece köye ait değil, şehrin bir ögesi ve şehrin yönetiminde etkin olan bir aktörsünüz. Sizler devletin sahadaki eli, ayağı, gören gözü, duyan kulağı ve aynı zamanda sesisiniz. Muhtarlık kurumu tarihin her döneminde önemini muhafaza etmiştir. Özellikle son yıllarda bizzat Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla kurumun işlevselliği daha da artmıştır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Merzifon'da "Nerede Kalmıştık" Eğitim Seferberliği Projesi kapsamında sergi açıldı
Amasya'nın Merzifon ilçesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan "Nerede Kalmıştık" Eğitim Seferberliği Projesi kapsamında sergi açıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan: Mahalle Ahalisinin Temsilcisi Olarak Muhtarlarımızla Daha Yapacak Çok İşimiz Var
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, devletin mahalle ve köy halkı üzerindeki gözü kulağı, eli kolu, sesi nefesi, mahalle ve köy ahalisinin de devlet nezdindeki temsilcisi olarak muhtarlarla daha yapacak çok işlerinin olduğunu belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, TRT World Forum'da konuştu Açıklaması
Azerbaycan'ın işgal edilen topraklarını kurtarmak için başlattığı Vatan Muharebesinde de Türkiye'nin kardeşleri yanında durduğunu söyleyen Çavuşoğlu, şöyle devam etti: "Ancak silahlı çatışmalar sona erdiğinde de kalıcı barışı sağlamak için fikirler geliştirdik. Doğu Akdeniz'de egemenliğimizin ve meşru haklarımızın pazarlık konusu olmadığını açıkça ortaya koymak için harekete geçtik. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kapsayıcı bir Doğu Akdeniz Konferansı çağrısında bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Hatay'da Muhtarlar Günü kutlandı
Yapılan yeni düzenlemeyle 53 bin muhtarın özlük haklarının en üst seviyeye çıkarıldığını aktaran Yoğurtçu, Antakya ve Defne muhtarları adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son Dakika | Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: "BM ile BMGK'nin yeni gerçeklere uyarlanmasına ihtiyaç var"
Lavrov, Soçi'de Uluslararası Valday Kulübü toplantısı sonrasında bir gazetecinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Angola ziyaretinde "Dünya Beş'ten Büyüktür" dedikten sonra "İnsanlığın kaderinin İkinci Dünya Savaşı'nın galibi bir avuç ülkenin insafına bırakılamayacağını, bırakılmaması gerektiğini savunuyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bergama'da 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlandı
Muhtarlığın vatandaşlara en yakın idari birim olduğunu belirten Koştu, "Bizim en büyük ortağımız ve çalışma arkadaşlarımız olan muhtarlarımızın gününü kutlarım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 19 Ekim 2015 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanan Başbakanlık Genelgesi ile her yıl 19 Ekim tarihini Muhtarlar Günü olarak kutluyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İçişleri Bakanı Soylu, "Muhtarlar Günü" programında konuştu Açıklaması
Soylu, muhtarlığın bugün Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uyguladığı politikalarla kamu yönetiminde karar mekanizmalarında daha çok yer aldığını, inisiyatif sahibi olduğunu, doğrudan iletişim halindeki bir yapıya dönüştüğünü anlattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Avrupalı siyasetçiler toplumu kanser hücresi gibi saran İslam düşmanlığı ile mücadele yerine bunu istismar etmenin, siyasi...
Bir son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Avrupalı siyasetçiler toplumu kanser hücresi gibi saran İslam düşmanlığı ile mücadele yerine bunu istismar etmenin, siyasi ranta çevirmenin hesabını yapıyor"
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Muhtarlar, "Muhtarlık Yasası"nda yapılacak düzenlemeden umutlu
Aktürk, şöyle konuştu: "Mahallenin anası, babası, tabiri caizse hamalı, her şeyi muhtar. Pandemi sürecinde ekmeği de getirdi, ilacı da getirdi. Devletle kol kola 7 gün 24 saat esasına göre koordineli bir şekilde çalışıldı. Çalışmaya da devam ediyoruz. Bu görev sırasında filyasyon ekipleriyle yapılan çalışmalardan Kovid hastalığına yakalanan ve rahmetli olan muhtarlarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum. Türkiye genelinde 20'ye yakın muhtarımız görev sırasında kaptığı hastalıktan dolayı vefat etti. Bizim ayrım yapma gibi bir lüksümüz yok. Görev kutsaldır. Millet için ne gerekiyorsa bunu yapmaya devam ediyoruz ve yapacağız." "Çalışmalar muhtarlık kurumunu tekrar parlatıp gün yüzüne çıkardı" Bekir Aktürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara çok değer verdiğini, özlük hakları, ödeneklerin iyileştirilmesi, sosyal güvencelerin düzenlenmesi gibi konularda düzenlemeler yapıldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togo'da resmi törenle karşılandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 17:52:50. #1.14#

title