RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Emine Erdoğan'dan Kadir Gecesi mesajı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kadir Gecesi'nin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İletişim Başkanı Altun'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diyarbakır anneleriyle yapacağı iftara ilişkin paylaşım Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bu akşamki iftarını Diyarbakır anneleriyle yapacağını belirterek, "Annelerimiz, terör örgütü PKK'ya karşı dik duruşlarıyla tüm dünyaya örnek oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TUA Uzay Bilimleri Daire Başkanı Küçük: "Doğu Anadolu Gözlemevi'ne yurt dışından proje yağıyor"
TUA tarafından hazırlanan ve 9 Şubat'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından detayları açıklanan Milli Uzay Programı kapsamında 10 hedef belirlendiğini belirten Küçük, bu kapsamda çalışmaların devam ettiğini anlattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Anneler Günü" mesajı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İlk öğretmen olarak güçlü bireyler yetiştiren anneler aynı zamanda güçlü toplumların da temelini atmakta, ailenin ve toplumun yapı taşını oluşturmaktadır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Annelerimizin mutluluğunu artırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendileriyle ilgili bütün alanlarda azimle...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Annelerimizin mutluluğunu artırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendileriyle ilgili bütün alanlarda azimle çalışacağız."
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (4)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalar'daki atların durumuna ilişkin, "İstanbul'un atlarına dahi sahip çıkıp, hesabını veremeyenlerin diğer konularda neler yaptıklarını düşünmek bile istemiyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (3)
Son dakika haberlerine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz bir zamanlar toplu iğneyi dahi üretemiyorduk. Biz aynı şekilde milli savunmada yüzde 20 yerli, bunun dışında tamamen ithal savunma sanayinde kullanım yapıyorduk. Ama şimdi yüzde 20'den yüzde 76'ya çıktık.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (2)
Edinilen son dakika haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "17 Mayıs itibarıyla başlayacak yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. İlk kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden bir tanesi de zaten bu olacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, canlı yayında gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Türkiye'de siyaset samimiyetle yapılır" Karaaslan, gündemde Türkiye'nin menfaatlerini, önümüzdeki dönem vizyonunu içeren projeleri içeren her şeye karşı durmanın "bir muhalefet etme yöntemi" olmadığına dikkati çekti. Kanal İstanbul Projesi'nin Türkiye'nin gelecek dönemdeki en önemli ve en stratejik projesi olduğuna işaret eden Çiğdem Karaaslan, şöyle konuştu: "Burada da çok kısa sloganvari, böyle motto olabilecek şekilde birtakım yorumlarla bu projeleri, bu Türkiye'nin hakikaten önümüzdeki dönemde gücüne güç katacak önemli hamlelerini karalama çabası CHP'nin yaptığı. Karşılık buluyor mu? Bunun karşılıklı bulmadığını da gerçi bilmiyorum ama o çok önem verdikleri anketlerde acaba görüyorlar mı? Gördükleri manzaranın eğer gerçekleri yansıtıyorsa hüsran olduğunu söylemek zorundayım. Çünkü Türkiye'de siyaset samimiyetle yapılır. Bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı bu kadar sevilen de bu kadar desteklenen bir lider olmasına vesile olan en önemli özelliği samimiyetle gerçekleri uygulamasıdır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin geçmişten bugüne verdiği mücadelede gençlerimiz hep önde oldu, öncü oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin geçmişten bugüne verdiği mücadelede gençlerimiz hep önde oldu, öncü oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (1)
Son dakika haber... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye, onlarla sohbet etmeye, onları dinlemeye büyük önem verdiğini belirterek, "Çünkü biz gücümüzü, heyecanımızı gençlikten alıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye onlarla sohbet etmeye onları dinlemeye büyük önem veriyorum.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye onlarla sohbet etmeye onları dinlemeye büyük önem veriyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19 salgını) Tedbirlere sıkı sıkıya riayet ederek bu salgını en kısa zamanda atlatıp normal hayatımıza döneceğimiz...
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19 salgını) Tedbirlere sıkı sıkıya riayet ederek bu salgını en kısa zamanda atlatıp normal hayatımıza döneceğimiz günlerin yakın olduğuna inanıyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki Yamansaz Bataklığı Doğal Sit Alanı ile Elmalı ilçesindeki Elmalı Sedir Ağaçları Doğal Sit Alanı, İstanbul'un Beykoz ilçesindeki Riva-Çayağzı Mahallesi Etabı Doğal Sit Alanı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Taş Ada Mevkii Doğal Sit Alanı ile Sahilboyu Mevkii Doğal Sit Alanı'nın koruma statülerinin yeniden değerlendirilmesi sonucunda, bazı alanlar kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Emine Erdoğan, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırıyı kınadı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'da cemaate saldırmasını kınadı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Atama kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevinden alındı, yerine Mustafa Tuzcu getirildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, ibadet eden masum insanlara saldırmanın apaçık bir terör olduğunu söyledi Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bu düzene itirazını defalarca vurguladığına, İsrail'in zulümlerine itirazının yanında Türkiye'nin bölgede düzen kurucu rol oynaması için de çok yoğun bir gayret sarf ettiğine dikkati çeken Altun, "Bununla beraber bütün dünya sisteminin işleyişine, küresel zemindeki adaletsizliklere itiraz etti, alternatif çözümler önerdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
7 Mayıs 2021 Haberleri
7 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, TÜGVA Gelişim Akademisi'ne konuk oldu: (2)
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) haklarının bir şekilde ortadan kaldırılmaya, oldu bittilerle yok edilmeye çalışıldığı bir ortamda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bizzat kendisinin de katıldığı törenle Kıbrıs'taki kapalı Maraş bölgesini açarak 30 senelik bir oradaki zincirleri de kırmış olduğunu anlatan Kurtulmuş, yine Türkiye'nin Karadeniz'de ve Akdeniz'de hidrokarbon arama faaliyetlerini sürdürerek, siyasi bağımsızlığın, ekonomik bağımsızlıktan geçtiğini çok iyi bildiğini bütün dünyaya göstermiş olduğunu ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Eskişehir Milletvekili Günay'dan Eskişehirli çiftçiye destekleme duyurusu
Çiftçilerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları 4-6-8 ile bitenlerin bugün saat 18.00'den sonra, 0 ve 2 ile bitenlerin ise 10 Mayıs Pazartesi günü saat 18: .00'den sonra banka hesaplarından bu desteklemeleri alabileceğini belirten Günay, "Devletimiz üreten çiftçimizin her zaman yanında ve onu desteklemeye devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ve ekibine çiftçilerimiz adına teşekkür eder, tüm çiftçilerimize hayırlı bayramlar dileriz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Emine Erdoğan'dan Kadir Gecesi mesajı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 20:41:25. #1.14#

title