RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TASC'nin düzenlediği "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" Konferansında konuştu: (1)
NEW Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kovid-19 salgınının, küresel sistemdeki çarpıklıkları, adaletsizlikleri, eşitsizlikleri açık ve net bir şekilde ortaya koyduğunu ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(New York'taki Yeni Türkevi Binası) Bu gurur abidesi yalnızca vatandaşlarımızın değil, Müslüman Amerikan toplumunun da evi...
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(New York'taki Yeni Türkevi Binası) Bu gurur abidesi yalnızca vatandaşlarımızın değil, Müslüman Amerikan toplumunun da evi olarak faaliyet gösterecektir.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Takiye ve tedbir kılıfı altında, karanlık yüzlerini gizlemeye çalışsalar da FETÖ'nün eli kanlı bir terör örgütü olduğu artık...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Takiye ve tedbir kılıfı altında, karanlık yüzlerini gizlemeye çalışsalar da FETÖ'nün eli kanlı bir terör örgütü olduğu artık gün gibi ortadadır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak uluslararası platformlarda İslam düşmanlığı ve hoşgörüsüzlükle mücadelede öncü rol üstleniyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye olarak uluslararası platformlarda İslam düşmanlığı ve hoşgörüsüzlükle mücadelede öncü rol üstleniyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İslam düşmanlığı) Müslümanların günlük hayatını zorlaştıran, devlet politikalarına yön veren, sosyal barışı tehdit eden...
Edinilen son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İslam düşmanlığı) Müslümanların günlük hayatını zorlaştıran, devlet politikalarına yön veren, sosyal barışı tehdit eden yıkıcı bir akıma dönüşmüştür.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'de
Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kuruluna katılmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD'nin New York kentine geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı
Cora, Türkiye'yi parçalamaya, ekonomiyi zayıflatmaya, demokrasiyi kesintiye uğratmaya, siyasal hayatı ortadan kaldırmaya yönelik yapılan planlı saldırılara milletin asla boyun eğmediğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dik durmuştur.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FAHİŞ FİYAT ARTIŞLARI AÇIKLAMASI: ORTADA SUİSTİMAL VARSA BU ZULMÜN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ
Son dakika haber... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ABD ziyareti öncesi düzenlediği basın toplantısında, fahiş fiyatlarla ilgili "Ortada suistimal varsa bu zulmün önüne geçeceğiz" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TİM'den Kibar Holding'e ihracat ödülü
Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) 28'inci Olağan Genel Kurulu ile 2020 İhracatın Şampiyonları ödül töreni, TİM Başkanı İsmail Gülle ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FAHİŞ FİYAT AÇIKLAMASI: ORTADA SUİSTİMAL VARSA BU ZULMÜN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ (1)
Son dakika haberi... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76'ncı Genel Kurulu'na katılmak üzere ABD'ye gitti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. TASC'nin düzenlediği Daha Adil Bir Dünya Mümkün Konferansı - Siraj Wahha
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 04:33:10. #1.16#

title