RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanlığına Fuat Oktay vekalet edecek
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Angola Cumhuriyeti, Nijerya Federal Cumhuriyeti ve Togo Cumhuriyeti'ne ziyaretleri dolayısıyla Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay vekalet edecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
16 Ekim 2021 Haberleri
16 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti'den evlat nöbetindeki ailelere ziyaret
"Yüreklerindeki sızıyı haykırarak ama sızı kadar büyük bir cesaret göstererek dünyaya mesaj veriyorlar" Ailelerin yaz kış demeden 775 gündür eylemlerini sürdürdüğünü ve bu süreçte de 32 annenin evladına kavuştuğunu anımsatan Karaaslan, şöyle devam etti: "Bir yandan devletimiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, güvenlik güçlerimizin fedakar çabalarıyla sınırlarımızın içinde ve ötesinde terörle mücadele ederken bir yandan bizler terörün temsilcisi olduklarını inkar etmeyenlerle TBMM başta olmak üzere her platformda mücadeleyi sürdürürken bir yandan da işte buradaki anneler gerçeği yine tüm dünyaya duyurarak, yüreklerindeki sızıyı haykırarak ama sızı kadar büyük bir cesaret göstererek dünyaya mesaj veriyorlar." "Onurlu direnişi gösteren annelerin ziyaret edilmesi, yanında durulması gerekmektedir" AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın ise, "Kürtlerin gerçek sahibi bu topraklarda AK Parti'dir. Kürtlerle ilgili bütün sorunları, bütün sıkıntıları, bütün ihtiyaçları ekonomik anlamda, kültürel anlamda, sosyolojik anlamda, siyasal anlamda çözümleyen, bu sorunların ortadan kaldırılması için mücadele eden, bu mücadeleyi CHP'nin ve HDP'nin bütün direncini, bütün karşı çıkmalarına rağmen gerçekleştiren AK Parti'dir. AK Parti iktidarlarıdır ve liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim: "Muhalefet partileri Çay Kanunu için neredeyse Joe Biden'dan bile destek isteyecekler"
Yıllardır çay müstahsillerinin dillendirdiği 'Çay Kanunu' için Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin de katılımıyla geçtiğimiz yıl Rize Ticaret Borsası'na bütün çay paydaşlarının katılımı ile bir toplantı düzenlenmişti. Düzenlenen toplantıda ise Çay Kanunu Taslağı'nın hazırlanması için Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ne (RTEÜ) koordinasyon görevi verilmiş, görevi alan RTEÜ ise işe koyularak yıllardır üzerinde çalıştığı çay hakkındaki verilerle birlikte bir taslak hazırlığı içerisine girmişti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi
AK Parti Diyarbakır Teşkilatı tarafından, Sezai Karakoç Kültür Kongre Merkezi'nde AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekili Oya Eronat ve Ebubekir Bal, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, AK Parti belediye başkanları, ilçe başkanları ve üyeleri katıldı. Toplantı öncesi açılış konuşması yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kürt sorunun olmadığını kaydederek, Kürtlerin en büyük sorunun terör örgütü PKK ve yandaşları olduğunu aktardı. Çiğdem Karaaslan, "Çok uzun yıllar boyunca bu şehri teröre mahkum etmek isteyenler aslında bu şehri işsizliğe de mahkum etmek istediler. Bu şehrin terörle anılmasını isteyenler aynı zamanda bu şehri eğitimsizlikle de anılsın istediler. Bu şehrin terörle birlikte aynı cümle içinde geçmesinden mutluluk duyanlar aynı zamanda bu şehrin geleceğini de çalandır. Ama Cumhurbaşkanımız bir kere her zaman her vesileyle olduğu gibi bir sorun vardı ve görmezden gelmedi. O sorun söyledikleri gibi Kürt sorunu falan değildi üstelik. Kürtlerin sorunu vardı evet. Ama Kürtlerin en büyük sorunu terör örgütü PKK ve onların yandaşları sorunuydu. En çok öncelikli olarak bir cesur yüreğin çıkıp bunu haykırması gerekiyordu. O cesur yürek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıkıp bunu haykırdı" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Kurtulmuş: "Türkiye'nin petrol ve doğalgaz arama faaliyetleri neden birilerini rahatsız ediyor"
"Türkiye'de muhalefet sorunu olduğu kesin" Özhaseki, muhalefet partisi CHP'yi de eleştirerek, sözlerine şöyle devam etti: "Bunları yaparken de aslında belediyecilikte 'karşıda bir rakip var da, bizi de zorluyorlar o yüzden de bunları yapıyor' değiliz. Yok, keşke olsa, karşıya en yakın parti CHP gözüküyor. Bu CHP'ye de Deniz Baykal sonrasında bir haller oldu. Eskiden Deniz Baykal, yerli ve milli bir insandı, ben hiç oy vermedim ayrı bir konu ama yerli ve milli olduğuna şahitlik ederiz. Kendine has bir takım ilkeleri vardı. Cumhuriyet'in temel ilkeleri, Atatürk'ün ilke ve inkılapları ile laiklik üzerinden bir muhalefet yürütürdü. Bir FETÖ operasyonu yaptılar, yerine Kılıçdaroğlu diye kişi getirdiler, her şeye müsait bir adam. 8-10 senedir 2 tane temel stratejileri var. Biri Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti karşıtlığı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Emine Erdoğan'ın gözyaşları Filistinli çocuklar için aktı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Üzeri silah dolu bir İsrail askerinin karşısında, küçücük yumruğunu kaldırmak zorunda kalan kız çocukları, hepimizin kalbini paramparça ediyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Akdeniz'de rotasını şaşıran cevabını alır"
"Doğu Akdeniz'de bir Türk devleti vardır ve adı da KKTC'dir" Türkiye'nin Kıbrıs'taki varlığının Kıbrıs'taki Türk halkının güvenliği için çok önemli olduğunu söyleyen Tatar, "Bizim için en büyük güç kaynağı Türkiye Cumhuriyeti'nin arkamızda durmasıdır. O bağlamda Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir kez daha teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ampute Futbol Milli Takımı'nı kabulü etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ampute Futbol Milli Takımı'nı Huber Köşkü'nde kabul etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Merkel Avrupa'daki Türkiye karşıtlığına rağmen diyalog ve iş birliğini savundu
Almanya Başbakanı Angela Merkel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesini sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Şansölyesi Merkel ile ortak basın toplantısı düzenledi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile Huber Köşkü'nde gerçekleştirdiği baş başa görüşmenin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika ülkelerine gidiyor
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 17-20 Ekim 2021 tarihlerinde mevkidaşlarının davetlerine icabeten, Angola, Togo ve Nijerya'yı ziyaret edecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Merkel'den Türkiye ziyareti paylaşımı
Almanya Başbakanı Angela Merkel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesini sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili sözlerine tepki Açıklaması
Kurtulmuş, bunların eski Türkiye'nin yöntemleri olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: "Korku salarak siyaseti baskı altına alarak bir taraftan terör örgütleriyle, bir taraftan derin çetelerle insanlara hayatı dar etmekti. Bunlar geride kaldı, bunlar bizim anladığımız, bildiğimiz yöntemler değildir. Bunlar hem de o eski dönemlerin, darbeci, vesayetçi dönemlerin usulleridir, çalışma şekilleridir. Onun için milletimiz rahat olsun, bir daha bu memlekette Allah'ın izniyle, Recep Tayyip Erdoğan iktidarda olduğu süre içinde, bu hükumet asla parlamentoda da milletvekillerimiz faili meçhul cinayetlere, siyasi cinayetlere asla meydan bırakmayacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Erdoğan ile Merkel'den ortak basın toplantısı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Almanya Başbakanı Angela Merkel görüşmeleri sonrası ortak basın toplantısı düzenledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Almanya Başbakanı Merkel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Başbakanı Merkel, görüşmelerinin ardından Tarabya'daki Huber Köşkü'nde ortak basın toplantısı düzenledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
ERDOĞAN İLE MERKEL'DEN ORTAK BASIN TOPLANTISI
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Almanya Başbakanı Angela Merkel görüşmeleri sonrası ortak basın toplantısı düzenledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haber... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AMPUTE MİLLİ TAKIMINI KABUL ETTİ
Gelen son dakika haberlerine göre Alper KORKMAZ-Hüseyin ÇAKMAK-İbrahim MAŞE/ CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ampute Futbol Milli Takımı'nı Huber Köşkü'nde kabul etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
ERDOĞAN İLE MERKEL'DEN ORTAK BASIN TOPLANTISI (2)
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Almanya Başbakanı Angela Merkel görüşmeleri sonrası ortak basın toplantısı düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanlığına Fuat Oktay vekalet edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 04:24:09. #1.14#

title