RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Karşımızda 40 yamalı bohça misali oluşturulan ittifak, şimdiden tel tel dökülmeye başladı."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Karşımızda 40 yamalı bohça misali oluşturulan ittifak, şimdiden tel tel dökülmeye başladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Faaliyet izni kaldırılan İstanbul Şehir Üniversitesi idari personeli, Marmara Üniversitesine mülakatla atanabilecek
Geçici maddede şu ifadelere yer verildi: "Faaliyet izni kaldırılan İstanbul Şehir Üniversitesinde 30.06.2020 tarihi itibarıyla görev yapmakta olan idari personelden, 12'nci maddede sayılan şartları taşıyan ve bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihte herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığı almaya hak kazanmamış olanlar, 30 gün içinde başvurmaları ve Marmara Üniversitesi tarafından yapılacak mülakatta başarılı olmaları kaydıyla öğrenim durumlarına ve 30.06.2020 tarihi itibarıyla yürütmekte oldukları görevlere uygun Marmara Üniversitesine ait boş sözleşmeli personel pozisyonlarına atanabilirler." Sürekli işçi kadrolarına yapılacak atamalar Öte yandan aynı çerçevede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik de Resmi Gazete'de yayımlandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Irak'ta yıkılmanın eşiğindeki tarihi Kerkük Kalesi restore edilmeyi bekliyor
Yaklaşık 2 yıl önce çıkan bir yangınla tahrip olan Kerkük'teki Kayseri Çarşısı'nın da yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla onarıldığını hatırlatan Kevseroğlu, "Bu ata yadigarının yok almasına izin verilmeyeceğine inanıyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Mersin'deki çiçek mezatlarında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için "tatlı telaş" başladı
Şahbudak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı "kontrollü normalleşme" sürecinden memnuniyet duyduklarını, kararın esnafa "can suyu" olacağını kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
ÖNDER'in kurucusu ve ilk başkanı Mehmet Yahya Kutluoğlu vefat etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul İmam Hatip Lisesinden öğretmeni de olan Kutluoğlu'nun cenazesi, öğle namazına müteakip Fatih Camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Edirnekapı Mezarlığında toprağa verilecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Turizm sektörüne "sağlıklı ve güvenli turizm için kurallara uyalım" çağrısı
Yağcı, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan kontrollü normalleşme sürecinde, Türkiye'de yeme ve içme sektörünün beklediği detayların da belirlendiğini kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Tosya Kaymakamı Pişkin, TOKİ inşaatında incelemelerde bulundu
İncelemelerle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Pişkin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde başlatılan TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldığını belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son Dakika | GÜNDEM ÖZETİNE
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na ve Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 14. Liderler Zirvesi'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Türkiye'de, gelişmiş demokrasilerde bile bulunmayan uygulamaların bulunduğuna işaret eden Özkan, "Avrupa'da şu anda, 15 Temmuz gibi bir hain darbe teşebbüsüne muhatap olmamış, çukur terörüyle karşı karşıya kalmamış ve 17-25 Aralık, Gezi kalkışması gibi süreçleri görmemiş bir ülkede bile, bizim ülkemizde var olan özgürlükler bulunamıyor. Bundan sonra siyaset bilimi fakültelerinde, yüzlerce yıl boyunca üst üste seçimlerde galip olmuş, millete büyük hizmetler etmiş, milletin mahrumiyet yıllarını telafi etmiş liderimiz Recep Tayyip Erdoğan anlatılacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika! Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası yazılı açıklama yaptı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabine Toplantısı'nın ardından açıkladığı esaslar temelinde, illerin kendi risk seviyelerini dikkate alarak kapsamı değişen tedbirlerle mücadeleye devam edeceğini ifade eden Koca, bugünkü Bilim Kurulu toplantısının gündeminin "kontrollü normalleşme süreci" olduğunu aktardı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda
"Hayvana, canlı olarak bakmak çok önemli" CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıklarken söylediği, "Hayvana mal-meta olarak bakmayacağız, canlı olarak bakacağız.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Liderler, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı'nın 14. Zirvesi'ne çevrimiçi katılacak
Ekonomik İşbirliği Teşkilatı'nın 14'üncü Zirvesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında 4 Mart'ta çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi görüşülüyor
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, geç kalınmış, mağdurlar oluşturduktan sonra önlem alınmamış ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından çıkan bir kelimeyle acele yazılmış bir yasayla karşı karşıya olduklarını iddia etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti'li Aydemir: "AK Parti her gün özel bir gündem ve proje ile milletin önüne çıkıyor"
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "AK Parti her gün özel bir gündem ve proje ile milletin önüne çıkıyor" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Partili Durmuşoğlu: "İnsan Hakları Eylem Planı, değişim ve reform iradesinin sürdüğünün açık bir örneğidir"
Durmuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı'na de değindi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu toplandı
CUMHURBAŞKANLIĞI Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu toplantısında, İnsan Hakları Eylem Planı'nın Türkiye'nin değişim ve reform iradesini temsil ettiği ve bunun Türkiye-AB ilişkilerine de olumlu katkı sağlayacağı ifade edildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti'li Güneş, 2021 Ahi Evran Yılı'nın hayırlı olmasını ve verimli geçmesini diledi
Güneş, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, 2021 yılının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ahi Evran Yılı olarak ilan edildiğini anımsattı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı, valiliklere Kovid-19 tedbirlerine yönelik "Dinamik Denetim Süreci" konulu genelge gönderdi
Genelgede, kontrollü normalleşme dönemi olarak tanımlanan bu sürece dair temel usul ve esasların, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri göz önünde bulundurularak 1 Mart 2021'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine Toplantısı'nda belirlendiği, bu doğrultuda Sağlık Bakanlığınca belirlenen kriterlere göre, illerin düşük, orta, yüksek, çok yüksek olmak üzere 4 ayrı risk grubuna ayrıldığı hatırlatıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
HDP Grup Başkanvekili Beştaş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Beştaş, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladığını anımsatarak, "Eylem planı açıklandığı saatlerde küçük ortak da eylem halindeydi aslında.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İçişleri Bakanlığından 'Dinamik Denetim Süreci' genelgesi
İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine 'Dinamik Denetim Süreci' konulu genelge gönderdi. Genelgede kontrollü normalleşme dönemi olarak tanımlanan bu sürece dair temel usul ve esasların, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri göz önünde bulundurularak 1 Mart 2021 günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine'de belirlendiği  hatırlatıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
CHP'li Sarıbal: "Çiftçinin elinde kalan ürünleri, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri marketleri alabilir"
Üreticinin, 2020 yılında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sözüne güvenerek ürettiğini kaydeden Sarıbal, "Çiftçi sözünü tuttu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Çavuşoğlu, Gürcistan Dışişleri Bakanı Zalkaliani ile ortak basın toplantısında konuştu: (2)
İnsan Hakları Eylem Planı Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın, Türkiye'nin AB ile ilişkilerde vize serbestisi için geri kalan kriterleri de karşılayacak şekilde hazırlandığını vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Mersin Milletvekili Taşkın, Yeşilay Haftası'nı kutladı
Türkiye geneli ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde toplam 100 YEDAM ile bağımlılara ve yakınlarına ücretsiz psikolojik danışmanlık desteği verildiğini söyleyen Taşkın, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bayraktarlığını yaptığı sağlıklı nesiller ve bilinçli bireyler oluşturmak için zararlı alışkanlıklarla mücadele eden Yeşilayın kuruluşunun 101.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "dokunulmazlıklar" konusunu değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Sandalye çoğunluğuyla dokunulmazlıkları kaldırmak, kuvvetler ayrılığını ortadan kaldırmakla aynı şeydir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımızda 40 yamalı bohça misali oluşturulan itt
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:29:08. #1.14#
title