RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Döner Sermaye İşletmesine tahsis edilen sermaye 700 milyon liraya çıkarıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesine tahsis edilen sermayenin 700 milyon liraya çıkarılmasına ilişkin karar, 2252 sayılı kanunun 1'inci maddesi gereğince alındı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
6 Mayıs 2021 Haberleri
6 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı: (4)
Alparslan Kuytul ve yandaşlarının ramazanın başından itibaren devletin namaza izin vermediği şeklinde propaganda yaptığını ifade eden Soylu, şunları söyledi: "Böyle bir şey var mı? Bir pandemiyle karşı karşıyayız. Camilere de gidiliyor. İnsanlar Müslümanlığı bu Anadolu coğrafyasında doya doya yaşıyorlar. Kimsenin engellediği de yok. Allah'ımıza hamdüsenalar olsun. Kurban Bayramı geliyor. Ardahan'dan Edirne'ye kadar her yerde tekbirlerle kurbanlar kesiliyor. İnsanlar bayramlaşıyor. Biz büyük bir memleketin, zengin bir memleketin büyük bir medeniyetin evlatlarıyız. 'Ben bu teravih şeyini saymıyorum, kılacağım.' Birçok camiye gitti bunun propagandasını yaptı, teravih de kıldı. Müdahale etsen bir dert, etmesen bir dert. Biz bu adamı bugün mü tanıyoruz? Hayır. Ben 4,5 yıldır içişleri bakanıyım. 4,5 yıldır bu adam ilgi alanımızda. Adana'da parklarda oturuyor. Bir şey vermiyor. Dini bir şey... Türkiye karşıtı ve Türkiye düşmanı ne kadar mesele var, onların savunucusu. Türkiye düşmanlığı nasıl yapılır? Bütün bunların savunuculuğunu ortaya koyan bir portreyle karşı karşıyayız." Yayında, Kuytul'un, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Silahlı Kuvvetleri, emniyet birimleri aleyhine yönelik söylemleri ve FETÖ yayın organlarında yaptığı konuşmaların yer aldığı bir video gösterildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi... Arnavutluk Başbakanı Rama: "Türkiye, AB güvenliğinde kilit bir role sahip"
Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili soruya ise Rama, "Hiç şüphe yok ki Türkiye, AB güvenliğinde kilit bir role sahip, AB de daha güçlü bir Türkiye için kilit bir role sahip.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında gerçekleştirilen son kabine toplantısında yapılan değerlendirmelerde, verilerin tam kapanmanın gerekli olduğuna işaret ettiğini aktaran Oktay, toplumun farklı kesimlerinden gelen taleplerinizde bu yönde olduğunu söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Fındık üreticileri bahçelerinde ilaçlama ve temizlik işlerini yapıyor
Bakır, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ilan edilen tam kapanmanın ardından üreticilerin bahçelerindeki fındıkla ilgilenmeye başladıklarını belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Azınlık cemaatleri temsilcilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün akşam Çankaya Köşkü'nde azınlık cemaatleri temsilcileriyle bir araya geldiği iftar programında, her davetli tek tek söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Tekin: "Selimiye'nin çevre düzenlemesinin başlayacak olması sevindirici"
Tekin yaptığı yazılı açıklamada, caminin çevresinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla aslına uygun olarak düzenleneceği haberinin ardından Edirne halkının projeyi sabırsızlıkla beklemeye başladığını bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Şu anda gündemimizde uzatma yok
'SON DERECE MEMNUN EDİCİ' Oktay, yerli aşı çalışmalarının da ilk andan itibaren ilgili kesimlerle yürütüldüğünü, son dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile aşı çalışmalarını sıkı takibe aldıklarını söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti'li Avcı ve Günay salgın döneminde sağlanan devlet desteklerini anlattı
Salgının olumsuz etkilerini en aza indirmek adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla sağlık, ekonomik ve sosyal alanda desteklerin devam ettiğini anımsatan Günay, şunları belirtti: "Temennimiz en kısa sürede bu zor dönemin geçmesi ve vatandaşlarımızın normal düzenlerine dönmesi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Sakarya'da tedbirlerle vaka sayısı yarı yarıya azaldı
İl Sağlık Müdürü Öğütlü, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya teşekkür etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi
Artvin'in 70 kilometre güney batısında, Yusufeli ilçesine 8 kilometre mesafede Çoruh Nehri üzerinde inşa edilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde, 26 Şubat 2013'te video konferansla katıldığı törenle temelini attığı Yusufeli Barajı'nda, Aralık 2021'de su tutulması planlanıyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır'dan dernek ziyareti
İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğunun altını çizin Çakır, "Bilim kurulumuzun aldığı kararlar çerçevesinde alınan tedbirler var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirleri açıkladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika: Fındık üreticileri alan bazlı gelir desteği için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti
Son dakika haber... Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, fındıkta yarından itibaren ödenmeye başlanacak 2020 yılı alan bazlı gelir desteği ödemelerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İzmir depreminde zarar gören Buca Seyfi Demirsoy Hastanesinin yenilenmesi için çalışmalar başladı
Buca'nın modern, depreme dayanıklı ve son teknolojik imkanlarla donatılmış bir sağlık yatırımı kazanacağını ifade eden Kalfaoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: "Depremin hemen akabinde ilçemizde ve Seyfi Demirsoy Hastanesinde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanımız, hasar gören binanın yıkılarak yerine yeni bir hastane yapılacağının müjdesini vermişti. Geldiğimiz noktada ihalenin gerçekleştirildiğinin ve inşaata başlanmasından sonra 120 günde bitirilmesinin planlandığının müjdesini vermek istiyorum. Buca'ya ve İzmir'e hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Dr.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Liderler zirvesi iklim adaletsizliğini gözler önüne serdi
20 Ocak'ta ABD'de başkanlık görevini devralan Joe Biden'ın bir hafta gibi kısa bir sürede iklim hedeflerini açıklaması yeni yönetimin iklim konusuna verdiği önemi gösteriyor. Biden'ın iklim değişikliğiyle mücadele için iddialı hedefleri de bulunuyor. Bu hedefler doğrultusunda eski Dışişleri Bakanı John Kerry'yi İklim Değişikliği Özel Temsilcisi olarak atayan Biden, ABD'nin karbon salımını 2050'ye kadar sıfırlama hedefini de ilan etti. Bu kapsamdaki en önemli girişimi de 22-23 Nisan'da İklim Zirvesi'ne ev sahipliği yapmak oldu.??????? 22-23 Nisan İklim Zirvesi ve iklim hedefleri ABD'nin ev sahipliğinde çevrimiçi düzenlenen İklim Zirvesi'ne iklim konusunda güçlü liderlik gösteren, iklimin etkilerine karşı kırılgan olan ya da sıfır emisyon hedefi doğrultusunda yenilikçi planlar hazırlayan 40 ülkenin liderleri ve az sayıda iş dünyası ve sivil toplum lideri davet edildi. Zirveye Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron gibi dünya liderlerinin yanı sıra Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Franciscus ve sürpriz şekilde İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg de katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Malatya ilk çeyrekte kuru kayısıdan 100 milyon dolarlık ihracat geliri elde etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya'ya ve kayısı üreticilerine verdiği desteği anımsatan Özcan, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımızın Malatya'ya verdiği ehemmiyetle yatırımlar gerçekleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Döner Sermaye İşletmesine tahsis edilen sermaye 700 milyon liraya çıkarı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 07:58:23. #1.16#

title