RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haber... Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan iş müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren 39 iş müfettiş yardımcısı atandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Yüksek İstişare Kurulu toplantısına başkanlık edecek, güven mektubu sunacak Ruanda Büyükelçisi Fidelis Ntampaka Mironko, Gambiya Büyükelçisi Sering Modou Njie ve Nijerya Büyükelçisi İsmail Yusuf Abba'yı ayrı ayrı kabul edecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Askeri ceza alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı düşman değil, siyasi rakip olarak gördüklerini dile getiren Dervişoğlu, "Yanlış bir mantıktan hareket ediliyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Yerli Kovid-19 aşısının adı belli oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli Kovid-19 aşısının üçüncü fazının ilk doz uygulamasına, video konferans ile katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
Turan, "Türkiye'nin pandemi sürecini en iyi yöneten ülke olduğunu dünya alem söylüyor ama bizim muhalefet kulağını ve gözlerini gerçeklere kapattığı için bunu duymuyor ve görmüyor. Muhalefetin esas amacının üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek olduğunu biliyoruz ama bağcıyı dövdürtmeyeceğiz. Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 20 yıldır Türkiye'nin nereden nereye geldiğini aziz milletimiz çok iyi biliyor, bunun için de 20 yıldır desteğini ve duasını esirgemiyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Genel Kurulu
Dervişoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kabine toplantısı sonrası yaptığı müzikle ilgili açıklamalarını, hem kullandığı üslup hem de takındığı tavır bakımından "yakışıksız" bulduklarını ifade ederek, "Sayın Cumhurbaşkanı vatandaşlarımızın yaşadığı gerçeklerden uzak ve çektiği sıkıntılardan bihaberdir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
YTB Başkanı Eren, Şuşa Beyannamesiyle Türkiye ve Azerbaycan iş birliğinin perçinlendiğini söyledi
Açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde resmi temasları kapsamında Ermenistan işgalinden kurtarılan Dağlık Karabağ'ın Şuşa şehrine yaptığı ziyarette iki ülke arasında imzalanan Şuşa Beyannamesi'nin, diaspora teşkilatlarının mevcut iş birliğini daha da güçlendirdiği vurgulandı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Yerli Kovid-19 aşısı "TURKOVAC"ın faz-3 aşamasına 7 ayda ulaşıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da programa çevrim içi katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Vali Karadeniz Başkanlığında Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Değerlendirme Toplantısında Kaymakamlardan, ilçelerin genel durumu, yatırımlar, yürütülen hizmetler, projeler ve faaliyetlerle ilgili bilgi alan Vali Karadeniz, İlçelerde gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlerin her aşamasının Kaymakamlar tarafından takip edilmesini istedi. Toplantıda ayrıca Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, Kovid-19 salgınıyla mücadelede 01 Temmuz itibariyle başlayacak normalleşme süreci kararlarının uygulanmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Yerli aşı 'Turkovac'ın Faz-3 çalışması başladı
Yerli aşı 'Turkovac'ın Faz-3 çalışması başladı KAYSERİ Erciyes Üniversitesi'nde (ERÜ) geliştirilen yerli Covid-19 aşısında Faz-3 çalışması başladı. Faz-3 kapsamında, ilk gönüllüye aşı uygulamasına video konferansla katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli aşının adının 'Turkovac' olduğunu açıkladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, "yerli Kovid-19 aşısının üçüncü fazının ilk doz uygulamasına" video konferansla katıldı Açıklaması
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üçüncü fazının ilk uygulaması gerçekleştirilen yerli Kovid-19 aşısıyla Türkiye'de artık yeni bir dönemin kapılarının aralandığını belirterek, aşının adının "TURKOVAC" olduğunu açıkladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
"FETÖ borsası" denilen şeyin de bu olduğunu öne süren Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hakim var mı bu işin içinde; yok. Savcı var mı; yok. Avukat var mı; yok. Bir kişi var o da bütün kara işlere, siyasetçilerle yeraltı dünyası arasındaki ilişkileri kuran birisi. Parasız hiçbir iş yapmaz. 'Binlerce dosyayı aldım, Süleyman Soylu'ya götürdüm.' Hepsini kurtardı Süleyman Soylu. Bedava mı yaptı? Biz sizin ne kadar aç olduğunuzu bilmiyor muyuz? Sizin ne kadar açgözlü olduğunuzu bilmiyor muyuz? Yargının bu kadar kirlendiğini, bu kadar devre dışı bırakıldığını hiç görmemiştim. Bir de OHAL İnceleme Komisyonu var sözde. Niye kurdunuz ki? Bu adamı getirin onun başına. Hepsini zaten serbest bırakacak. Hepsini bırakır. Gariban olan, parası olmayan insanların hepsi hapiste. Harp Okulu öğrencilerinin ne günahı var? Paraları yok, aileleri fakir. Paraları olsa onlar da götürecekler dosyayı, verecekler, onlar da fazla değil, üç gün içinde hepsi çıkar." "Sanatçılara görev düşüyor" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kabine toplantısı sonrası yaptığı müzikle ilgili açıklamalarına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Erdoğan müzikten rahatsız olmuş.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Erdoğan: İhracatta 200 milyar dolara ulaşarak yeni rekor bekliyoruz
Erdoğan: İhracatta 200 milyar dolara ulaşarak yeni rekor bekliyoruzCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "OECD tarafından yayınlanan son raporlarda Türk ekonomisi için 2021 yılında yüzde 5,7 ve 2022 yılında yüzde 3,4 büyüme öngörülüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yerli Kovid-19 Aşısının Faz-3 Çalışması Kapsamınd
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 04:19:40. #1.16#

title