RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Partili Kurtulmuş, Van'da basın toplantısında konuştu: (2)
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şartları nedeniyle Türkiye'nin diğer ülkeler gibi zor bir süreçten geçtiğini, ekonomi alanında ciddi anlamda tezgahı dağıttırmamak için gayret sarf ettiklerini dile getiren Kurtulmuş, şunları kaydetti: "Fabrikaların, üretim yerlerinin kendi güçlerini devam ettirmesi ana hedefimizdi. Alım gücü zayıf olan kesimlerin bu süreçten en az şekilde etkilenecekleri desteklerin verilmesiyle bu anlamda 750 milyar lira destekler verildi. Türkiye, alınan önlemler sonucu 2021 yılı büyümesini yüzde 10 civarında tamamlayacak bir ülkedir. Türkiye, zorluklara rağmen ekonomisi daralmadan mücadele edebilen bir ülkedir. Alım gücü düşük olan kitlelerin alım gücünün artırılmasına yönelik çabayı ortaya koyacağız. Milletimizin ne yaşadığını biliyoruz. Sorunların farkındayız. Son dönemde karşı karşıya kaldığımız hayat pahalılığının farkındayız. Bu sorunu çözecek olan AK Parti iktidarıdır, Recep Tayyip Erdoğan'ın yönetimidir.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son bir yılda üçüncü kez Azerbaycan'a gidiyor
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son bir yıl içinde üçüncü kez Azerbaycan'ı ziyaret edecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Haftanın tarihine bakış
2020- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransız dergisi Charlie Hebdo'nun kapak resminde kendisine yönelik hakaret içerikli görsele ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
23 Ekim 2021 Haberleri
23 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Avukat Hüseyin Aydın "Hafızanda Ne Var?" programına konuk oldu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Doç. Dr. Hüseyin Aydın, 15 Temmuz Derneğinin Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte düzenlediği "Hafızanda Ne Var?" programının Ekim ayı konuğu oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Eskişehir'de
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve yapımı tamamlanan eserlerin toplu açılışını yapmak üzere Eskişehir'e hava yolu ile gelen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Valilik Meydanında halka hitap etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Kars-Ardahan-Iğdır Tanırım Günleri Ankara'da Başladı
Hedefimiz Yılda Bir Milyon Misafir Tanıtım günlerinin: Kars, Ardahan ve Iğdır illerinin kültür ve turistik değerlerinin ülkemize, Kafkasya ve Orta Asya ülkelerine tanıtmak, anlatmak ve gurbetteki hemşehrilerimizle kaynaşma anlamında önemli bir fırsat olduğunu düşündüğünü belirten Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz konuşmasına şöyle devam etti: " Bir zamanlar Cemal Süreya, hiç görmeden yazdığı şiirde Kars için "beyaz, uykusuz, uzakta" demişti. Evet, belki 8 ay beyazımız, 3 ay ayazımız, 1 ay da yazımız var ama artık uzakta değiliz. Şükürler olsun ki ülkemizin gelişimine paralel ortak gelişen ve değişen serhat illerimize ulaşım, artık daha da kolaylaşmış durumdadır. Özellikle son yıllarda misafirlerine masalsı, rüya gibi alternatif bir yolculuk sunan Doğu Ekspresi'yle ve ayrıca İstanbul'dan, Ankara'dan, İzmir'den uçağa bindiğinizde birkaç saat içinde Kars, Ardahan ve Iğdır'a gelebiliyorsunuz. Yollar kısaldı, ülkemizin doğusuyla batısı birleşti, kucaklaştı. Koronavirüs salgınına rağmen Doğu Ekspresi ve diğer ulaşım araçlarıyla 2020 yılı ve 2021 Eylül ayı itibariyle Kars, Ardahan ve Iğdır illerimizde yaklaşık 250 bin misafirimizi ağırladık. Turistik Doğu Ekspresi'nin de seferlerine başlamasıyla bu sayının daha da artacağı muhakkaktır. Hedefimiz olan "yılda bir milyon misafir" ağırlayabilme hedefimize ulaşmak için olanca gücümüzle çalışıyoruz. " Serhat İllerimizi Daha da İleriye Götürmenin Gayreti İçerisindeyiz Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz konuşmasının son bölümünde: "Hükümetimizin destekleriyle, valiliklerimiz, milletvekillerimiz, yerel yönetimlerimiz, üniversitelerimiz, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektörle birlikte sahip olduğumuz ekonomik, kültürel, tarihi potansiyelleri daha ileriye taşımanın, serhat illerimizi daha ileriye götürmenin gayreti içerisindeyiz. Bu manada; desteklerini Kars, Ardahan ve Iğdır illerimizden esirgemeyen, her zaman serhat illerimize özel ilgi gösteren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve diğer bakanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yatıyorlar, kalkıyor, Kavala, Kavala. 'Kavala' dediğin Soros'un Türkiye şubesi. 10 büyükelçi onun için Dışişleri Bakanlığına geliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! BAKAN SOYLU: AHPANOS VADİSİ'NDE 570 TERÖRİST SAYISI 19'A İND
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 20:26:41. #1.14#

title