RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
26 Ekim 2021 Haberleri
26 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'na katılacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
2022 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Diplomatlar bulundukları ülkenin yasalarına saygı göstermek zorundadır" Oktay, 10 büyükelçinin, tutuklu Osman Kavala'ya ilişkin açıklamalarına ve sonrasındaki gelişmelere değindi. Türkiye'de devam eden bir yargı süreciyle ilgili olarak 10 büyükelçinin ortak açıklamasının toplumun her kesiminde infial oluşturduğuna işaret eden Oktay, bağımsız ve tarafsız Türk yargısına baskı yapmaya niyetlenen bu hadsiz girişime karşı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere her düzeyde tepki gösterildiğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Çad Cumhuriyeti Geçiş Dönemi Devlet Başkanı Mahamat Idriss Déby Itno'nun Ülkemizi Ziyareti
Çad Cumhuriyeti Geçiş Dönemi Devlet Başkanı Mahamat Idriss Déby Itno, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle, 27 Ekim 2021 tarihinde ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Çad Cumhuriyeti Devlet Başkanı Mahamat Idrıss Déby Itno Türkiye'ye geliyor
Çad Cumhuriyeti Geçiş Dönemi Devlet Başkanı Mahamat Idriss Déby Itno, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle, 27 Ekim 2021 tarihinde Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye geldi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'daki temaslarının ardından "TUR" uçağı ile saat 23.10'da yurda döndü.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz bölgede kalıcı barış ve kapsamlı normalleşmeden yanayız
Son dakika gündem haberine göre Azerbaycan'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri | AA, 2. Karabağ Savaşı'nda zaferin nasıl kazanıldığını "Karabağ Zaferi" kitabıyla tarihe not düşüyor
Karabağ Zaferi takdim yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ön sözünde ise AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz'ün imzasını taşıyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haber: Beyaz Saray Sözcüsü Psaki'den Cumhurbaşkanı Erdoğan-ABD Başkanı Biden görüşmesine ilişkin açıklama
Son dakika haberlerine göre Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden arasındaki muhtemel görüşmeye ilişkin Biden'ın Avrupa ziyareti programı üzerinde son çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ermenistan'ın Azerbaycan'la sorunlarını çözme yönünde samimi bir irade sergilemesi gerekiyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ermenistan'ın Azerbaycan'la sorunlarını çözme yönünde samimi bir irade sergilemesi gerekiyor.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Son dakika haberleri: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Azerbaycan ile samimi bir irade ortaya koyması halinde, Türkiye'nin Ermenistan ile olan ilişkilerinin de normalleşmesinin önünde bir engel kalmayacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Azerbaycan ile samimi bir irade ortaya koyması halinde Türkiye'nin Ermenistan ile olan ilişkilerinin normalleşmesinin önünde...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Azerbaycan ile samimi bir irade ortaya koyması halinde Türkiye'nin Ermenistan ile olan ilişkilerinin normalleşmesinin önünde engel kalmayacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gün gelecek Zengezur'dan çıkıp İstanbul'a kadar gidebileceğiz ve bölgenin transit lojistik merkez olma konumu...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gün gelecek Zengezur'dan çıkıp İstanbul'a kadar gidebileceğiz ve bölgenin transit lojistik merkez olma konumu perçinlenecektir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi... Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı ortak basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Füzuli'de yapılan imar...
Edinilen son dakika gelişmesine göre Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı ortak basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Füzuli'de yapılan imar çalışmalarına değinerek, "Bölgenin imarından alınan mesafe gurur ve umut vericidir" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Azerbaycan-Ermenistan ilişkileri) Kalıcı barışın sağlanması ve özlenen normalleşme yönünde ilerlenmesi için ortam bugün hiç...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Azerbaycan-Ermenistan ilişkileri) Kalıcı barışın sağlanması ve özlenen normalleşme yönünde ilerlenmesi için ortam bugün hiç olmadığı kadar elverişlidir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika politika: Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Bütün Türk dünyası için Recep Tayyip Erdoğan faktörü, en önemli faktörlerden biridir" dedi.
Son dakika haberleri... Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Bütün Türk dünyası için Recep Tayyip Erdoğan faktörü, en önemli faktörlerden biridir" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ortak basın toplantısı düzenleyen Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Füzuli Havalimanın açılışında...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ortak basın toplantısı düzenleyen Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Füzuli Havalimanın açılışında beraber katılmamız, birliğimizi ve kardeşliğimizi gösteriyor" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ala, "Karabağ zaferinin yıl dönümü" konferansında konuştu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, son 1 yılda Azerbaycan'a yaptığı üçüncü ziyarette Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'le açılışını yaptıkları Fuzuli Uluslararası Havalimanı'nın, 1 yıldan kısa sürede inşa edildiğini hatırlatan Ala, Zengilan'daki "Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Bahçesi"nin de tarım alanındaki iş birliğinin göstergesi olduğunu dile getirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit asker Yalman'ın ailesine başsağlığı
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pençe Yıldırım harekat bölgesinde şehit olan İstihkam Uzman Çavuş Yunus Emre Yalman'ın ailesine başsağlığı dileklerini iletti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. 26 Ekim 2021 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 02:35:26. #1.16#

title