RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Meclis Başkanı Şentop'tan, çocuklarını kaybeden Filistinli babaya taziye telefonu
Şentop, sözlerini şöyle sürdürdü: "Filistinlileri kendi ailemiz ve evlatlarımız olarak kabul ediyoruz. Barışın ve huzurun en yakın zamanda Filistin'e hakim olmasını temenni ediyoruz. Türkiye, kardeş Filistin'in her daim yanında." TBMM Başkanı, çocukları şehit olan acılı babaya ve yakınlarına başsağlığı dileklerini iletirken, evlat acısı yaşayan Filistinli baba Ebu Suheyb ise, Türkiye'ye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Türk halkına teşekkür ederek,  Filistin'e dünyada gerçek manada sahip çıkan tek ülkenin Türkiye olduğunu vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti'li Karaaslan'dan Dünya İklim Günü mesajı Açıklaması
Karaaslan, sosyal medya hesabından Dünya İklim Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye'nin son 18 yılda dünyayı ve insanlığı ilgilendiren hiçbir meseleye kayıtsız kalmadığı gibi iklim değişikliğiyle mücadele ve uyum konusunda da çok büyük adımlar attığını bildirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TGF Başkanı Aydın, Yıldız Serbest Güreş Milli Takımı kampını ziyaret etti
Altyapıdan Koca Yusuf, Hamza Yerlikaya, Taha Akgül, Rıza Kayaalp gibi yeni güreşçiler yetiştireceklerini belirten Musa Aydın, şu ifadeleri kullandı: "Son 19 yılda ülkemiz çok modernleşti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğindeki hükümetimiz batıya ne yaptıysa doğuya da aynısını yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Ferizli Belediye Başkanı Gündoğdu'dan Türk Kızılay Şubesi'ne ziyaret
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da kurumun bütün çalışmalarına destek verdiğini anımsatan Gündoğdu, başta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yapılan faaliyetler olmak üzere tüm çalışmalara desteklerini sürdüreceklerini kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
TBMM Başkanı Şentop, Katar Şura Meclisi Başkanı El Mahmud ile telefonda bayramlaştı
Filistin'e yönelik ramazan ayında artarak devam eden baskı ve şiddeti, Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere yapılan saldırıları, bebek-çocuk demeden onlarca sivilin katledilmesine kadar giden vahim durumu gördükçe endişe hissetmemenin mümkün olmadığını belirten Şentop, şunları söyledi: "İsrail'in devlet terörü uyguladığını, insanlığa karşı suç işlediğini, masum Müslümanların kanını akıttığını ve dünyanın buna sessiz kalışını teessürle takip ediyoruz. İsrail'e dur demenin, Filistin'i haklı davasında en kuvvetli şekilde desteklemenin vakti gelmiştir, geçmektedir. Türkiye olarak, Filistinli kardeşlerimizin hürriyet ve adalet mücadelesinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da arkasında duracağız. İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Göbeklitepe'deki 5,5 metrelik dikili taşın kopyası BM Genel Merkezi'nde sergilenecek
BM'de sergilenen ikinci eser olacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2019'da açılışını yaptığı ve o senenin "Göbeklitepe Yılı" ilan edilmesiyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin odak noktası haline gelen Göbeklitepe'nin "P18 Steli" New York'taki Birleşmiş Milletler Genel Merkezi'nde sergilenen ikinci Anadolu eseri olacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Kapıköy Gümrük Kapısı'nın açılacağı müjdesi Van'da bayram sevincini ikiye katladı
"Kapıköy Gümrük Kapısı ekonomimizin can damarıdır" Van Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fevzi Çeliktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 17 Mayıs'tan itibaren gümrük kapısının yeniden hizmete gireceğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Filistinli Tabipler ve Sağlık Mensupları Derneği, Filistin için tıbbi yardım çağrısı yaptı
Açıklamada, 74 yıldır Filistin'i işgal eden barbar siyonist güçlerin, tüm dünyanın gözü önünde kadın, çocuk demeden katliamlarını sürdürdüğü, Filistin halkının ise vatanını kendi imkanlarıyla savunmaya çalıştığı anlatılarak, şunlar aktarıldı: "Bu günlerde her zamankinden fazla tıbbi yardıma ihtiyaç duyulmaktadır, bu nedenle bütün resmi kurumlar ve sivil toplum örgütlerini, Filistin sağlık kuruluşlarına acil yardıma davet ediyoruz. Biz de Türkiye'de yaşayan Filistinli tabipler olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, her zaman mazlumların yanında mertçe duran aziz Türk milletine, Filistin'in haklı davasında yanımızda oldukları için sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
14 Mayıs 2021 Haberleri
14 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Evlatları gelmediği sürece bayramı gözü yaşlı karşılıyorlar
"Evlatlar gelmediği sürece bayram olmaz" Muş'tan gelen Ümit Özcan, 3 yıl önce 18 yaşındayken kaçırılan kardeşi Atilla Özcan için eylemine devam ediyor. Evlatları gelmediği sürece bayramı yaşamayacaklarını aktaran Özcan, "Kardeşim 2016'da HDP ve PKK tarafından kaçırıldı. HDP kaçırıp PKK'ya sattı, kardeşimi HDP ve PKK'dan istiyorum. Kardeşim eğer beni görüyorsa kaçıp gelsin, devletimiz büyük bir devlet Allah onlardan razı olsun, öncellikle Recep Tayyip Erdoğan ve Süleyman Soylu'dan razı olsun.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Tarihi camide Kudüs şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı zulme tepki göstererek, "1940'lı yıllarda İsrail bir devlet kurdu ve kurulduğu günden bu yana Müslümanlara kan kusturuyor. İslam aleminin buna dur demesi gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye güveniyoruz ve gereğinin yapılacağına inanıyoruz" diye konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Mardin'de kısıtlama nedeniyle bayram coşkusunun yerini sessizlik aldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası açıkladığı 17 günlük tam kapanma ülke genelinde olduğu gibi Mardin'de de 29 Nisan saat 19.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bayramın ikinci gününde de kısıtlama Diyarbakır'da devam ediyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası açıkladığı 17 günlük tam kapanma ülke genelinde olduğu gibi Diyarbakır'da da 29 Nisan saat 19.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz" Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans aracılığıyla düzenlenen, 81 ilin AK Parti teşkilatıyla bayramlaşma programında, salgın sürecinde yaptıkları fedakarlık ve gösterdikleri sabır için vatandaşlara şükranlarını sundu ve bunun karşılığının vaka, ağır hasta ve vefat sayılarındaki belirgin düşüşle gördüklerini söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
15 Temmuz Derneği şehit aileleri için çevrim içi bayramlaşma programı düzenledi
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da 5. yıl dönümü yaklaşan 15 Temmuz'un önemini vurgulayarak, o gece milleti meydanlara davet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük bir sorumluluk aldığını ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Tunus Halk Temsilcileri Meclisi Başkanı Gannuşi ile telefonda bayramlaştı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tunus Halk Temsilcileri Meclisi Başkanı Raşid Gannuşi ile yaptığı telefon görüşmesinde, "İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı çevrim içi bayramlaşma programı düzenledi
Partiden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram kutlamasının ardından AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, değerlendirmede bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Partili Sürekli: "Kudüs'e bayramı getirecek direnci büyütmek için çalışıyoruz"
AK Parti İzmir İl Başkanlığından yapılan açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti il başkanlarıyla telekonferans yöntemiyle yaptığı bayramlaşma görüşmesinde il başkanları adına İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin konuşma yaptığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Meclis Başkanı Şentop'tan, çocuklarını kaybeden Filistinli babaya taziye
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.05.2021 21:55:42. #1.13#

title