RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Emine Erdoğan, 59. Ziraat Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş'ı kutladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 59. Ziraat Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş'ı kutladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 59. Ziraat Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş'ı tebrik etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 59. Ziraat Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş'ı kutladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Dışişleri Bakanı Kureyşi'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi'yi kabul etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere saldırıları TBMM Genel Kurulu gündeminde
Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İsrail'in menfur saldırılarının durdurulmasına yönelik yürüttüğü diplomatik çalışmaların insanlığın onur ve umudunun korunmasını sağladığını dile getirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, bölgesel ve küresel liderlik yolunda ilerledikçe, gençlerimize daha çok fırsat sunmaya devam...
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, bölgesel ve küresel liderlik yolunda ilerledikçe, gençlerimize daha çok fırsat sunmaya devam edeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gençlerimizin sadece kendi milletimiz için değil dünyanın dört bir yanındaki mazlumların ülkemize duyduğu güven ve beslediği...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gençlerimizin sadece kendi milletimiz için değil dünyanın dört bir yanındaki mazlumların ülkemize duyduğu güven ve beslediği umudun sorumluluğuyla gayret göstereceklerine inanıyorum"
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, TBMM Genel Kurulunda milletvekillerinin eleştirilerine cevap verdi Açıklaması
"Ümmetin liderliğine soyunma" gibi bir söylemlerinin olmadığını dile getiren Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Dışişleri Bakanlığında üç aylık bir aday meslek memuru bile ümmet kelimesinin Filistin'i korumak için kurulan İslam İşbirliği Teşkilatı'nda yerleşik bir tabir olduğunu bilir. Bunu öğrenemediysek bu bir eksiklik ama bu bilerek iktidarı sıkıştırmak için söylendiyse durum vahim. Bu tabiri İslam İşbirliği Teşkilatı Toplantısı'nda teşkilat üyesi ülkelerin dışişleri bakanlarına ve toplantıya katılanlara hitap ederken kullandık. Bunu getirip Türkiye'nin ümmetin liderliğine soyunduğunu söylemek ne kadar hakkaniyetlidir? Kaldı ki ümmetin liderliğine kimse soyunmaz ama ümmet, ümmetin davasını kimin en iyi savunduğunu bilir ve ümmetin kendisi liderini seçer. Bugün herkes şunu biliyor ki ümmetin davasına sahip çıkan ülke Türkiye'dir. Türkiye'nin lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, bölgesel ve küresel liderlik yolunda ilerledikçe, gençlerimize daha çok fırsat sunmaya devam edeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik saldırıları TBMM Genel Kurulu gündeminde
"Terörle mücadele hususunda dünyaya örnek olacak sonuçlar elde ettik" Filistin meselesi üzerinden polemik yapılmamasını isteyen Ala, Filistin konuşmaları üzerinden 2015-2016'daki hendek ve çukur operasyonlarının ifade edilmesine karşın sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu çocuklarla Yasin Börü'yü nereye koyuyorsunuz? Kim Yasin Börü'yü öldürdüyse Filistinli çocukların katiliyle aynı saftadır. Bir çukur terörü oldu. Biz vatandaşımızla teröristi ayırma konusunda, yıllarca terörle mücadele hususunda ortaya koyduğumuz performansla dünyaya örnek olacak sonuçlar elde etmişizdir. Biz teröristle vatandaşı tamamen ayırdıktan sonra yapacağımız terörle mücadelemizi sürdürdük ve bundan sonra da sürdüreceğiz. Sadece retoriğin iştahına kapılıp aklımızı bir tarafa koymayalım. O dönem, Suriye'de PKK'nın, YPG'nin, PYD'nin almak istediği mesafeyi, uluslararası güçler de arkasında olmak üzere perdelemek için içeride ciddi bir terör saldırısı gerçekleşti. Burada dünyanın gözü önünde biz bu saldırıları, vatandaşları oradan çıkararak bertaraf ettik. Dünya bunun şahididir. Orada PKK, FETÖ ve onlara destek vermek için sokağa inenler, büyük Türkiye'yi Orta Doğu bataklığına benzetmeye çalıştılar. Biz vatandaşlarımızın kılına bir zarar gelmemesi için kılı kırk yararak politika izleriz ve buna böyle devam edeceğiz." "Türkiye Cumhurbaşkanı'nı Filistinli bebeklerin katili Netanyahu ile bir cümlede zikretmek Filistinlilere saygısızlık" "Millet olarak bütün imkanlarımızla Filistinli kardeşlerimizin yanında yer alıyoruz, yer alacağız." diyen Ala, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, olayların başlamasının akabinde, uluslararası toplumu harekete geçirmek için yoğun bir diplomasi trafiği başlattığını, bugüne kadar 23 liderle görüştüğünü dile getirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Partili Taşkın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e kınama
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerinden dolayı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i kınadığını belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile bir araya geldi (2)
GÖRÜŞME SONA ERDİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Çankaya Köşkü'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesi sona erdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri! AK Parti'li Şanverdi'den Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki Açıklaması
Son dakika habere göre AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine tepki göstererek, "Terör devleti İsrail'in yapmış olduğu saldırılara karşı en güçlü savunmayı gösteren Sayın Cumhurbaşkanımızı Filistinli...
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti'li Çilez: "BM Güvenlik Konseyinin farklı bir sisteme kavuşturulmasının vakti gelmiştir"
Türkiye'nin Filistin halkının yanında olduğunu vurgulayan Çilez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere her kademeden yetkilinin İsrail'in saldırılarına tepki gösterdiğini söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik saldırıları TBMM Genel Kurulu gündeminde
Uluslararası toplumun, başta BM olmak üzere insan hakları aktivistlerinin, İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik saldırılarına kulağını tıkadığını ifade eden Özkan, şunları kaydetti: "Mazlumların gür sesi ve mağdurların hür sesi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz ve aziz milletimiz, bütün insanlığın vicdanına tercüman oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile bir araya geldi
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile bir araya geldi
Gelen son dakika haberlerine göre CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi! Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Filistin'de ve ötesinde mazlumların umudu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türk milletidir."
Son dakika haber... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Filistin'de ve ötesinde mazlumların umudu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türk milletidir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşecek
Son dakika gündem haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşecek.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika ekonomi: Çorum'da çiftçiler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı hububat alım fiyatlarından memnun
Son dakika haberler... Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı hububat alım fiyatlarının memnuniyet verici olduğunu ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
"MTÜ'den 3. Kuruluş Yıldönümü ve 19 Mayıs Kutlama Programı"
"2 Gururu Bir Arada Yaşıyoruz" Programda konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, 2 gururu bir arada yaşadıklarını belirterek, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Büyük hedefler ve emekler ile kurulan, Bilim, emek, özveri ve kaliteyle yükselen, Malatya Turgut Özal Üniversitemizin kuruluşunun 3. Yıldönümü vesilesiyle bir arada olmanın gurur ve onurunu yaşıyorum." İfadelerini kullanarak, 19 Mayıs tarihinin önemine şu şekilde vurgu yaptı, "19 Mayıs 1919; Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş, Türk milletinin kurtuluş müjdesidir. Bu nedenle Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde 19 Mayıs 1919'da Samsun'da yakılan istiklal meşalesinin 102. yılını aynı mücadele ve aynı bağımsızlık duyguları içinde coşku ile kutluyoruz." "3 Yılda Çok Büyük Yollar Kat Ettik." MTÜ'nün kuruluşu hakkında bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Karabulut, "Evet 18 Mayıs 2018, Malatya'mız tam 3 yıl önce bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 Nisan 2018 tarihinde verdiği müjde ve 18 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan kuruluş kanunu ile Malatya Turgut Özal Üniversitesinin kuruluşuna şahitlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Emine Erdoğan, 59. Ziraat Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş'ı kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.5.2021 01:49:13. #1.14#

title