RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile telefonda görüştü
Edinilen son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bolu'da, ramazanda 10 bin 359 aileye nakdi yardım yapıldı
Vali Ümit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından arz fazlası patates ve soğanların üreticiden satın alınarak ihtiyaç sahibi ailelere iletilmesi projesi kapsamında ise 551 ton patates ve 143 ton soğanın 9 bin 406 aileye evlerinde teslim edildiğini ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile telefonda görüştü
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bağlar Belediyesi, Mescid-i Aksa'nın resimlerinin yer aldığı pankartı hizmet binasına astı
Beyoğlu, şöyle devam etti: "İlk kıblemiz Mescid-i Aksa ve Filistinli mazlum kardeşlerimize bu mübarek ayda saldırarak İslam dünyasının ahını alan zalim Siyonist İsrail devletini lanetliyoruz. Peygamber efendimiz, 'Bir zulmü engelleyemiyorsanız zalimi kalbinizle buğz edin' diye buyuruyor. Zalimin karşısında, mazlumun yanında duruşu ile dünya mazlumlarının duasını alan liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile gurur duyuyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Atay: "Kamuda işe alımlar tek kapıdan yapılacak"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da her fırsatta bu konunun önemine değindiğini anımsatan Atay, şu değerlendirmede bulundu: "Mart ayında açıklanan Ekonomi Reform Paketi, bu anlamda son derece değerli bir yol haritası çiziyor bizler için.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, Cebeci Şehitliği'nde anma programı düzenledi
Gaziler ve şehit aileleri olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili kurumlara bugüne kadar yapılan çalışmalar için teşekkür eden Aylar, İçişleri Bakanlığınca gönderilen genelge kapsamında şehit ailelerinin arife ile Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri için sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulmasının, kendilerini çok mutlu ettiğini vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Yel: "Tekirdağ Hayrabolu Duble Yolu en kısa sürede hizmete sunulacaktır"
Hal böyleyken, CHP Milletvekili Sayın Aygun'un dediği gibi projenin ötelenmesi, ertelenmesi söz konusu değildir. Tekirdağ Hayrabolu Duble Yolu planlanan süreç içerisinde gerekli ödenekler aktarılarak tamamlanacak ve en kısa sürede hizmete sunulacaktır. Biz eski iktidarlar gibi temel atıp arkamızı dönüp gitmiyoruz, biz temeli atıyoruz, aynı şekilde takip ediyoruz ve işleri bitiriyoruz. Bu onuru, bu sevinci bize yaşatan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, sayın bakanlarımıza, Karayolları Genel Müdürlüğümüze, mühendis ve işçilerimize şükranlarımı arz ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bozüyük'teki Erikli Tabiat Parkı'nın yeniden düzenlenmesi için ihale yapıldı
Bu alanın yeniden düzenlenerek halkın hizmetine sunulması için 5,5 milyon lira tutarındaki ihalenin yapılıp yer teslim sözleşmesi imzalandığını belirten Yağcı, "İnşallah 19 Eylül 2022 tarihinde iş bitirilecektir. Atatürk Köşkü ve Erikli Tabiat Parkı Bilecik'imize, Bozüyük'ümüze, hemşehrilerimize hayırlı olsun. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Tarım Orman Bakanımız olmak üzere emeği geçen ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Erdoğan Putin ile görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
ERDOĞAN PUTİN İLE GÖRÜŞTÜ
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz"
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı mesajında "İnşallah salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adıllarını atıyoruz" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah, salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Soma şehitleri facianın 7'nci yılında dualarla anılacak
Şehit madenci ailelerine ikinci konutları da verildi Doğuş Grubu'nun madenci aileleri için yaptırdığı konutların anahtarları, Kasım 2017'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı toplu açılış töreninde hak sahiplerine verildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Erdoğan: Bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi | CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BAYRAM SONRASINDA KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE NORMALLEŞME ADIMLARINI ATIYORUZ
Son dakika haberi... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz" dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnşallah, salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnşallah, salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Türk Dil Bayramı'nda iki yıldır Kovid-19 sessizliği
Türk Dil Bayramı kapsamında halka açık etkinlikler yerine halk sağlığını korumak için yarın Atatürk Anıtı'na çelenk bırakarak kutlama yapacaklarını dile getiren Işık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 2021 yılının "Yunus Emre ve Türkçe Yılı" olarak kutlanmasına ilişkin genelge yayımladığını anımsatarak, bu kapsamda Türk Dil Bayramı'nın da önemli olduğunu vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Başkan Büyükakın, ''Sağlıklı Yaşam Parkı için çok titiz çalıştık''
"14 MİLLET BAHÇESİ İLE 5 MİLYON METREKARE YEŞİL ALAN" Kocaeli'nde her alanda yatırımların hız kesmeden devam ettiğini vurgulayan, Kovid-19 salgını sürecine rağmen yeşil alan çalışmalarına aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini belirten Başkan Büyükakın, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı millet bahçeleri projeleri kapsamında biz de kentimizde adımlar atarken, diğer bir taraftan faklı alanlarda parklar yapmaya da devam ediyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hayatını kaybeden büyü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 18:32:32. #1.15#

title