RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 26.2.1954 - ...

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir ?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954'te İstanbul'da dünyaya geldi. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
14 Mayıs 2021 Haberleri
14 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Evlatları gelmediği sürece bayramı gözü yaşlı karşılıyorlar
"Evlatlar gelmediği sürece bayram olmaz" Muş'tan gelen Ümit Özcan, 3 yıl önce 18 yaşındayken kaçırılan kardeşi Atilla Özcan için eylemine devam ediyor. Evlatları gelmediği sürece bayramı yaşamayacaklarını aktaran Özcan, "Kardeşim 2016'da HDP ve PKK tarafından kaçırıldı. HDP kaçırıp PKK'ya sattı, kardeşimi HDP ve PKK'dan istiyorum. Kardeşim eğer beni görüyorsa kaçıp gelsin, devletimiz büyük bir devlet Allah onlardan razı olsun, öncellikle Recep Tayyip Erdoğan ve Süleyman Soylu'dan razı olsun.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Tarihi camide Kudüs şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı zulme tepki göstererek, "1940'lı yıllarda İsrail bir devlet kurdu ve kurulduğu günden bu yana Müslümanlara kan kusturuyor. İslam aleminin buna dur demesi gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye güveniyoruz ve gereğinin yapılacağına inanıyoruz" diye konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Mardin'de kısıtlama nedeniyle bayram coşkusunun yerini sessizlik aldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası açıkladığı 17 günlük tam kapanma ülke genelinde olduğu gibi Mardin'de de 29 Nisan saat 19.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Bayramın ikinci gününde de kısıtlama Diyarbakır'da devam ediyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası açıkladığı 17 günlük tam kapanma ülke genelinde olduğu gibi Diyarbakır'da da 29 Nisan saat 19.
Recep Tayyip Erdoğan - Bugün
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz" Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans aracılığıyla düzenlenen, 81 ilin AK Parti teşkilatıyla bayramlaşma programında, salgın sürecinde yaptıkları fedakarlık ve gösterdikleri sabır için vatandaşlara şükranlarını sundu ve bunun karşılığının vaka, ağır hasta ve vefat sayılarındaki belirgin düşüşle gördüklerini söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
15 Temmuz Derneği şehit aileleri için çevrim içi bayramlaşma programı düzenledi
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da 5. yıl dönümü yaklaşan 15 Temmuz'un önemini vurgulayarak, o gece milleti meydanlara davet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük bir sorumluluk aldığını ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Tunus Halk Temsilcileri Meclisi Başkanı Gannuşi ile telefonda bayramlaştı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tunus Halk Temsilcileri Meclisi Başkanı Raşid Gannuşi ile yaptığı telefon görüşmesinde, "İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı çevrim içi bayramlaşma programı düzenledi
Partiden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram kutlamasının ardından AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, değerlendirmede bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
AK Partili Sürekli: "Kudüs'e bayramı getirecek direnci büyütmek için çalışıyoruz"
AK Parti İzmir İl Başkanlığından yapılan açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti il başkanlarıyla telekonferans yöntemiyle yaptığı bayramlaşma görüşmesinde il başkanları adına İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin konuşma yaptığı belirtildi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Kuveyt Ulusal Meclisi Başkanı El-Ganim ile telefonda bayramlaştı
Türkiye olarak, Filistinli kardeşlerimizin hürriyet ve adalet mücadelesinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da arkasında duracağız. İsrail'in vahşetine son vermek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başta olmak üzere her türlü diplomatik gayreti gösteriyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haber! Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti
Hisarcıklıoğlu da Caparov'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Mescid-i Aksa'da "Erdoğan" sloganları yükseldi
İşgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'da kılınan cuma namazı sonrası düzenlenen gösteride Filistinliler, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Gazze Şeridi'ne askeri destek çağrısı yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Filistin' mesajı: Her ne yapılacaksa derhal yapılmalı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki saldırılarıyla ilgili Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi ve İslam İşbirliği Teşkilatı'nı göreve davet ederek, "Türkiye olarak Birleşmiş Milletler bünyesinde bu doğrultuda başlatılacak her girişime aktif destek vermeye, barış...
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Bangladeş'te İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi
Ahmed, İslam dünyasına da Filistin konusunda birlik olma çağrısında bulunarak Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın buna ilişkin girişimlerini örnek gösterdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Erdoğan, partililerle video konferans aracılığıyla bayramlaştı Açıklaması
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Mayıs Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimini uygulamaya başlayacaklarını ve bu konudaki detayları kabine toplantısının ardından paylaşacaklarını belirterek, "Niyetimiz mayıs ayı sonuna kadar nispeten...
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Kırgızistan Meclis Başkanı Mamıtov ile telefonda görüştü
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ile Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini, görüşmede çok yönlü iş birliği açısından önemli noktaların ele alındığını aktaran Mamıtov, "İş birliğinin daha derinleştirilmesi hususunda anlaşmaya vardılar.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme takvimine ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimize söz verdiğimiz şekilde pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimini uygulamaya başlayacağız. Bu konudaki detayları kabine toplantımızın ardından milletimizle paylaşacağız.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İsrail'in saldırıları) İslam İşbirliği Teşkilatı, derhal somut ve etkin bir tutum almazsa kendi varlığını inkar etmiş...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İsrail'in saldırıları) İslam İşbirliği Teşkilatı, derhal somut ve etkin bir tutum almazsa kendi varlığını inkar etmiş olacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Filistin'de) Tüm dünya görmezden gelse bile İsrail'in zulmüne eyvallah etmeyeceğiz."
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Filistin'de) Tüm dünya görmezden gelse bile İsrail'in zulmüne eyvallah etmeyeceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19'la mücadele) Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz."
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19'la mücadele) Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19'la mücadele) Niyetimiz, mayıs ayı sonuna kadar nispeten ihtiyatlı hareket etmeyi sürdürmektir."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19'la mücadele) Niyetimiz, mayıs ayı sonuna kadar nispeten ihtiyatlı hareket etmeyi sürdürmektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Davutoğlu'ndan kendisine hain diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 03:07:46. #1.16#

title