İsrail Haberleri

İsrail haber, İsrail son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsrail - Bugün
Son dakika haberi | İsrail'in saldırılarında şehit olanlar için Nevşehir'de gıyabi cenaze namazı kılındı
Gelen son dakika haberine göre Nevşehir'de, İsrail'in Mescid-i Aksa'nın bulunduğu Kudüs başta olmak üzere çeşitli kentlere yaptığı saldırılarda şehit olanlar için gıyabi cenaze namazı kılındı.
İsrail - Bugün
Son dakika haber | İsrail'in saldırılarında şehit olan Filistinliler için Bursa'da gıyabi cenaze namazı kılındı
Son dakika haberler: Bursa'da, İsrail'in Mescid-i Aksa ve Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırıları protesto edildi.
İsrail - Bugün
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarıyla ilgili çalışma başlattı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları, apartheid (ırkçılık, ayrımcılık) ve zulüm politikalarıyla ilgili komisyon olarak çalışma başlatma kararı aldıklarını bildirdi.
İsrail - Bugün
Başkan Altınok'tan Ramazan Bayramı mesajı
Başkan Altınok, İslam âleminde yaşanan kan ve gözyaşının bir an önce durması temennisini yinelediği mesajında şunları kaydetti:
İsrail - Bugün
UCM Başsavcısı Bensouda'dan "Filistin'deki şiddet olaylarını takip ediyoruz" açıklaması
Uluslararası Ceza Mahkemesi (UCM) Başsavcısı Fatou Bensouda, İsrail işgali altındaki Doğu Kudüs ve Gazze'de yaşanan son İsrail saldırılarının ardından, şiddet olaylarını takip ettiklerini belirterek her iki tarafa da itidal çağrısında bulundu.
İsrail - Bugün
Çiftlikköy Belediyesi salgın nedeniyle mezarlıklara gelemeyen vatandaşların yerine Kur'an-ı Kerim okutuyor
Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde belediye tarafından bakım yapılarak çiçeklerle donatılan mezarlıklarda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında gelemeyen vatandaşların yerine Kur'an-ı Kerim okutuluyor.
İsrail - Bugün
İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda şehit sayısı 48'e yükseldi
İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 5 kişinin daha şehit olduğu ve toplam şehit sayısının 48'e yükseldiği bildirildi.
İsrail - Bugün
Gazze'de 2 çocuk, İsrail füzelerinden kıl payı kurtuldu
Gazze'de 2 çocuk, İsrail'in hava saldırısından kıl payı kurtulurken, Batı Şeria'da ise İsrail güçlerinin açtığı ateş sonucu 16 yaşındaki Filistinli çocuk vurularak hayatını kaybetti.
İsrail - Bugün
Afrika Birliği, İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze'ye saldırılarını kınadı
Afrika Birliği (AfB), İsrail güçlerinin, Mescid-i Aksa ve abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırıları sert bir dille kınadı.
İsrail - Bugün
Malezya Başbakanı Muhyiddin, İsrail'in Gazze'deki saldırılarını kınadı
KUALA Malezya Başbakanı Muhyiddin Yasin, İsrail'in Gazze'deki hava saldırılarını kınadı.
İsrail - Bugün
KKTC Dışişleri Bakanlığından, İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırılarına kınama
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırılarını kınadı.
İsrail - Bugün
TDBB'den Filistin'e destek
Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, birliğin üyesi olan Gazze Belediyesi'ne ilk etapta 2 buçuk milyon TL yardım kararı alındığını belirterek, birlik üyelerine teşekkür etti.
İsrail - Bugün
Myanmarlı protestocular Filistin'e destek verdi
KUALA Myanmar'da askeri darbe ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasını protesto eden darbe karşıtları, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarının ardından Filistin'e destek mesajları yolladı.
İsrail - Bugün
Son dakika haber | İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda şehit sayısı 5 artarak 48'e, yaralı sayısı da 304'e yükseldi.
Gelen son dakika haberine göre İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda şehit sayısı 5 artarak 48'e, yaralı sayısı da 304'e yükseldi.
İsrail - Bugün
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan: "Ramazan bayramı Filistin başta olmak üzere bütün mağdur ve mazlumların kurtuluşuna vesile olsun"
İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Ramazan Bayramının ülkemize, çalışanlara ve insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunarak, "Ramazan Bayramını, İsrail'in Filistinli kardeşlerimize uyguladığı zulmün gölgesinde karşılıyoruz.
İsrail - Bugün
Pakistan'dan, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarına karşı "İslam ülkeleri bir araya gelmeli" çağrısı
Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi, İsrail'in Filistin halkına yönelik saldırılarına karşı İslam ülkelerinin bir araya gelmesi gerektiğini belirtti.
İsrail - Bugün
AKPM Üyesi Günay, Avrupalı parlamenterlere Filistinlilerin yaşadığı zulmü anlattı Açıklaması
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Üyesi ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AKPM Siyasi İşler ve Demokrasi Komisyonunda Kudüs'te yaşananları gündeme getirdiklerini ve Türkiye adına bu zulmü kınadıklarını belirtti.
İsrail - Bugün
ASKON, Filistin için "Önce İnsan Diplomasisi" başlatıyor
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, iş dünyası olarak uzun vadeli, geniş bir perspektifte uluslararası camianın da desteğini alarak Filistin için "Önce İnsan Diplomasisi" başlattıklarını bildirdi.
İsrail - Bugün
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, APA Başkanı sıfatıyla İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını kınadı Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Asya Parlamenter Asamblesi (APA) olarak, İsrail'in, işgal altındaki Filistin'de masum Filistinli sivillere yönelik şiddet ve suç içeren saldırılarını en güçlü şekilde kınıyoruz.
İsrail - Bugün
AK Parti'li Şen İsrail Büyükelçiliğinin paylaşımına tepki gösterdi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, İsrail Büyükelçiliğinin Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma tepki gösterdi.
İsrail - Bugün
Son dakika haberi | İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda şehit sayısı 43'e yükseldi
Edinilen son dakika haberine göre İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 8 kişinin daha şehit olduğu ve toplam şehit sayısının 43'e yükseldiği bildirildi.
İsrail - Bugün
Eski Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Karadavi'den Mescid-i Aksa ve Gazze'ye destek çağrısı
Eski Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi, İsrail saldırılarına karşı Mescid-i Aksa'nın gönüllü muhafızları olarak bilinen "murabıtlara" ve Gazze Şeridi'ndeki direniş gruplarına destek çağrısında bulundu.
İsrail - Bugün
İSRAİL PROTESTOSUNU KAYDEDİYORDU, FECİ KAZAYI GÖRÜNTÜLEDİ
ESENYURT'ta konvoy yaparak, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını protesto eden sürücüleri görüntüleyen bir kişi, kaza anını kaydetti.
İsrail - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İsrail - Bugün
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü.
İsrail - Bugün
İktisadi Düşünce Araştırmaları Platformu'nun düzenlediği sempozyum 22 Mayıs'ta başlıyor
İktisadi Düşünce Araştırmaları Platformu'nun (RePEcT) düzenlediği "International Symposium on Economic Thougt-ISET 2021" sempozyum, 22-23 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.
İsrail - Bugün
Erdoğan, kriz daha fazla büyümeden BM Güvenlik Konseyinin meseleye müdahil olması ve İsrail'e saldırıları durdurması konusunda net mesajlar vermesi...
Erdoğan, kriz daha fazla büyümeden BM Güvenlik Konseyinin meseleye müdahil olması ve İsrail'e saldırıları durdurması konusunda net mesajlar vermesi gerektiğini belirtti.
İsrail - Bugün
Son dakika... İsrail güçleri Batı Şeria'da Hamas mensuplarına yönelik operasyonda 39 Filistinliyi gözaltına aldı
Son dakika haberler... İsrail ordusu işgal altındaki Batı Şeria'nın farklı bölgelerinde Hamas mensupları ve destekçilerine yönelik operasyonda 39 Filistinliyi gözaltına aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsrail Haberleri | İsrail Haber - Haberler - İsrail haberleri, son dakika israil haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi | İsrail'in saldırılarında şehit olanlar için Nevşehir'de gıyabi cenaze namazı kılındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 14:58:38. #1.15#

title