SAĞLIK HABERLERİ

7 Temmuz Salı koronavirüs tablosu Türkiye! Koronavirüsten dolayı kaç kişi öldü? Koronavirüs vaka, iyileşen, entübe sayısı ve son durum ne?
Sağlık Bakanlığı Türkiye'de kaç koronavirüs vakası var, kaç vefat var, iyileşen sayısı ve koronavirüs hakkında merak edilen diğer detayları web sitesinden açıklıyor. Peki, 7 Temmuz koronavirüs Türkiye son durum,...
'Lejyoner hastalığı'na dikkat
Bir tür zatürre olan 'Lejyoner hastalığı'ndan korunmak için hijyen kurallarını dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çeken Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. M.
Son dakika haber! Çocukları oynayarak tedavi ediyor
Son dakika haberlerine göre ERZURUM Şehir Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi Polikliniği'nde kurulan oyun odasıyla çocuklar, ilaçsız oyun oynayarak tedavi ediliyor.
6 Temmuz Pazartesi koronavirüs tablosu Türkiye! Koronavirüsten dolayı kaç kişi öldü? Koronavirüs vaka, iyileşen, entübe sayısı ve son durum ne?
Sağlık Bakanlığı Türkiye'de kaç koronavirüs vakası var, kaç vefat var, iyileşen sayısı ve koronavirüs hakkında merak edilen diğer detayları web sitesinden açıklıyor. Peki, 6 Temmuz koronavirüs Türkiye son durum,...
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: 'Vaka sayılarımızda azalma sürüyor.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Vaka sayılarımızda azalma sürüyor.
title