Orta Doğu Haberleri

Orta Doğu haber, Orta Doğu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orta Doğu - Dün
UAEA 65. Genel Kurul Toplantısına İran'ın nükleer faaliyetleri damgasını vurdu
Orta Doğu'nun nükleer silahlardan arınmış bir bölge olması yönünde ülkesinin inisiyatif aldığını belirten İslami, İsrail'in gizli askeri nükleer faaliyetlerinden duyduğu endişeyi dile getirdi.
Orta Doğu - Dün
Suudi Arabistan, nükleer enerjinin "barışçıl kullanımına bağlılığını" vurguladı
Bin Selman, Orta Doğu'da nükleer silahın yayılmasının engellenmesi; Orta Doğu'nun ve dünyanın güvenliğini tehdit eden İsrail nükleer silah tehlikesiyle mücadele edilmesi gerektiğinin de altını çizdi.
Orta Doğu - Dün
Fransa Savunma Bakanı Parley, İngiliz mevkidaşı Wallace ile görüşmesini erteledi
İngiltere'nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan sorumlu Devlet Bakanı James Cleverly ise BBC'ye yaptığı açıklamada, "tüm uluslararası ilişkilerin inişli çıkışlı olduğunu" ifade ederek, İngiltere ve Fransa'nın birçok ortak çıkarları olduğunu ve ilişkilerde bunun öne çıkacağından emin olduğunu söyledi.
Orta Doğu - Dün
Rönesans, Türkmenistan'da inşa ettiği enerji santralini salgına rağmen erken tamamladı
Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Endüstri Tesisleri, Türkmenistan'da Sumitomo Corporation & Mitsubishi Power ile inşa ettiği Zerger Enerji Santrali'ni salgına rağmen proje bitiş tarihinden önce tamamladı.
Orta Doğu - Dün
Orta Doğu siyasetinde gerilim ve çatışmadan diplomasi ve restorasyon dönemine
ABD'nin Afganistan'dan çekilmesinin yankılarının sürdüğü şu günlerde Orta Doğu siyasetinde de hızlı gelişmeler yaşandığına şahit oluyoruz.
Orta Doğu - 19.09.2021
Son dakika haberleri! Suriyeli savaş suçlusunun Avrupa'da istihbarat örgütlerinin yardımıyla yıllarca yaşadığı ortaya çıktı
Fransız istihbaratı, Orta Doğu'daki bazı istihbarat örgütleriyle temasta bulunan Halebi'nin görüştüğü Dürzi üzerinden bu örgütlerle iş birliği yapmış kabul edileceğini belirtti.
Orta Doğu - 19.09.2021
Coca-Cola İçecek CEO'su Burak Başarır'a "En İyi CEO" ödülü
Başarır ayrıca, Institutional Investor'ın 1500'den fazla yatırımcı ve uzman tarafından oylanan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi Yönetim Ekibi araştırmasında en yüksek puan alan üst düzey yöneticiler arasında yer aldı.
Orta Doğu - 16.09.2021
ODTÜ'den üniversitenin iktisadi ve idari bilimler fakültesine dekan atanmasıyla ilgili açıklama Açıklaması
Orta Doğu Teknik Üniversitesinden (ODTÜ), üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine (İİBF) dekan atanmasına yönelik basında yer alan iddialara ilişkin açıklama yapıldı.
Orta Doğu - 16.09.2021
Başkan Yalçınkaya ile Akçakale sanayisinde yeni dönem
Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay ile birlikte sanayi esnafıyla toplantıda bir araya geldi.
Orta Doğu - 16.09.2021
Son dakika haberi! Türkiye'ye yönelik uluslararası yatırımlar yeniden ivme kazanacak
Pak, yaptığı yazılı açıklamada, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da faaliyet gösteren şirketlerde görev alan üst düzey yöneticileri (CEO) bir araya getiren CEO Platformu'nun faaliyetleri ve ülke ekonomisine ilişkin beklentilerine dair değerlendirmelerde bulundu.
Orta Doğu - 16.09.2021
Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı Dünya Gazetesine Mülakat Verdi
Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Dünya Gazetesine Türkiye-AB ilişkileri hakkında bir mülakat verdi.
Orta Doğu - 15.09.2021
Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı Dünya Gazetesine Mülakat Verdi
Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Dünya Gazetesine Türkiye-AB ilişkileri hakkında bir mülakat verdi.
Orta Doğu - 15.09.2021
Son dakika haber: Yatırım Ofisi ile Kore Startup ve Girişimcilik Enstitüsü arasında mutabakat anlaşması imzalandı
"Türkiye, startupların global pazarlara girişlerini sağlayan bir köprü" KISED Başkanı Yong Moon Kim ise Türkiye'nin Asya, Avrupa ve Orta Doğu'yu bağlayan bir merkez olmasının yanı sıra startup ekosisteminin hızla büyüdüğü bir ülke olduğunu vurgulayarak, "Türkiye, startupların global pazarlara girişlerini sağlayan bir köprü.
Orta Doğu - 15.09.2021
ABD-Suudi Arabistan ilişkileri zayıflamaya devam ediyor
ABD'nin uzun süredir Orta Doğu siyasetine yönelik ilgisinde ciddi bir gerileme olduğu bilinen bir gerçek. Bu durumun en önemli göstergesi bölge güvenliğine yönelik ABD'nin fiili güvenlik garantilerinde son dönemde tanık olunan azalma.
Orta Doğu - 15.09.2021
Yunanistan Suudi Arabistan'a Patriot bataryası gönderdi
Suudi Arabistan ve Yunanistan arasında son dönemde düzenlenen ortak askeri tatbikatları da hatırlatan Floros, iki ülke arasındaki iş birliğinin Doğu Akdeniz ve Orta Doğu'da istikrar ve güvenin sağlanmasına katkıda bulunacağını savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orta Doğu Haberleri | Orta Doğu Haber - Haberler - Orta Doğu haberleri, son dakika orta doğu haber ve gelişmeleri burada. Afganistan'ı Taliban yönetiminde bekleyen en büyük krizlerden biri açlık: 'Kimse yoksulları umursamıyor, eve ekmek götüremiyoruz'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 06:16:43. #1.14#

title