EKREM İMAMOĞLU HABERLERİ

Ekrem İmamoğlu haber, Ekrem İmamoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 -

Ekrem İmamoğlu Kimdir ?

1970'te Trabzon’da doğan Ekrem İmamoğlu İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun oldu. 1992'de inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketlerinde iş hayatına başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı'na kadar yükseldi. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ekrem İmamoğlu 23.5.2020
PROF. DR. BİRPINAR: İMAMOĞLU'NUN SAHİPLENDİĞİ PROJE 2018'DE YAPILDI
İSTANBUL Büyükşehir Belediye(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, Haliç'in dip çamurunun çıkartılıp kurutulmasıyla ilgili açıklamasına tepki geldi.
Ekrem İmamoğlu 18.5.2020
İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı Açıklaması
İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı, "Ekrem İmamoğlu'nun görevde olmadığı tarihte yapılan satın almalardan dolayı hakkında soruşturma izni verildiğine ilişkin iddia doğru değildir" dedi.
Ekrem İmamoğlu 11.5.2020
İBB Meclisi olağanüstü gündemle toplandı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele nedeniyle bütçede meydana gelen dengesizliği giderme, borçlanma ve sosyal yardımları artırma gündemiyle toplandı.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
İBB Başkanı İmamoğlu'nu tehdit eden sanık tahliye edildi
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu gönderdiği elektronik postalarda tehdit ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan CHP üyesi sanık Tuna Görgünoğlu tahliye edildi.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
Ekrem İmamoğlu'nu tehdit eden sanığa tahliye
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik, gönderdiği e-postalarla "tehdit" ve "hakaret" suçlarını işlediği gerekçesiyle tutuklu sanık Tuna Görgünoğlu'nun yargılandığı davada, sanığın tahliyesine hükmedildi.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
Ekrem İmamoğlu'na tehdit suçundan yargılanan sanığın tahliyesine karar verildi
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret ve tehdit içerikli elektronik postalar gönderdiği gerekçesiyle tutuklu olarak yargılanan sanık Tuna Görgünoğlu hakim karşısına çıktı.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
EKREM İMAMOĞLU'NA TEHDİT SUÇUNDAN YARGILANAN SANIĞIN TAHLİYESİNE KARAR VERİLDİ.
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret ve tehdit içerikli elektronik postalar gönderdiği gerekçesiyle tutuklu olarak yargılanan sanık Tuna Görgünoğlu hakim karşısına çıktı.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu gönderdiği elektronik postalarla tehdit...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu gönderdiği elektronik postalarla tehdit ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan sanık Tuna Görgünoğlu tahliye edildi.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
İmamoğlu'na tehdit maili soruşturması: Sanığa tahliye kararı (1)
İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret ve tehdit içerikli elektronik postalar gönderdiği gerekçesiyle tutuklu olarak yargılanan Tuna Görgünoğlu'nun tahliyesine karar verildi.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
İMAMOĞLU'NA TEHDİT MAİLİ SORUŞTURMASI: SANIĞA TAHLİYE KARARI (1)
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret ve tehdit içerikli elektronik postalar gönderdiği gerekçesiyle tutuklu olarak yargılanan Tuna Görgünoğlu'nun tahliyesine karar verildi.
Ekrem İmamoğlu 7.5.2020
Halk süt'ün süt kaynaği Silivri ve Çatalcalı üretici olacak
Süt ulaştırmaya başladıkları çocuk sayısının 115 bine çıktığını belirten Ekrem İmamoğlu,artık Halk Süt'ün süt kaynağının, Silivri ve Çatalcalı çiftçi olacağını açıkladı.
Ekrem İmamoğlu 28.4.2020
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Kabadayı'dan Ekrem İmamoğlu hakkında suç...
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ekrem İmamoğlu 28.4.2020
Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Başkanı Özdemir'den Ekrem İmamoğlu hakkında suç duyurusu
Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir, 23 Nisan'da çocuklara gönderilen hediye kolileri içindeki kitapçıkta Aleviliğin ayrı bir din gibi resmedilmesinin, "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri aşağılama" suçunu oluşturduğu gerekçesiye İstanbul Büyükşehir...
Ekrem İmamoğlu 27.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Sahte limon' haberi şüphelileri adliyeye sevk edildiMERSİN'in Erdemli ilçesinde limonla ilgili olarak kurgu haber yaptıkları iddiası ile gözaltına alınan 4 kişi, Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
Ekrem İmamoğlu: İmamoğlu'na suç duyurusuEkrem İmamoğlu 27.4.2020
Şu an buradasınız: Ekrem İmamoğlu Haberleri | Ekrem İmamoğlu Kimdir - Haberler - Ekrem İmamoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem İmamoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Yenikapı otoparkı değil İSKİ otoparkı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 04:00:05. #1.15#
title