Yıldızeli Haberleri

Yıldızeli haber, Yıldızeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldızeli - Dün
Sivas'ta kayıp olarak aranan kadın jandarmaya ifade verdi
Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde 2 gündür kendisinden haber alınamayan kadın, Tokat'ta emniyet güçlerine başvurdu.
Yıldızeli - 10.09.2021
Meclis Eylül Ayı Toplantıları Tamamlandı
Meclis Eylül Ayı Toplantıları Tamamlandı Sivas İl Genel Meclisi, 2021 yılı Eylül ayı toplantıları sona erdi. Eylül ayı oturumları, Sivas İl Genel Meclisi Başkanımız Hakan Akkaş başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Haftanın ilk oturumunda; divan katipleri tarafından Temmuz ayı il genel meclisi karar özetleri ve il encümeni karar özetleri okundu. Devam eden diğer oturumlarda ise gündem maddeleri görüşüldü. -Gündem Maddeleri Görüşülerek Karar Bağlandı Toplantılarda, İl Özel İdaresi 2021 yılı Yatırım programında yer alan; Ulaş İlçesi, Şenyurt Köyü tarımsal sulama tesisi yapım işine ayrılan ödenekten 51. 700 TL'sinin, aynı ilçenin Tecer grup suyu onarımında kullanılmak üzere aktarılması, Altınyayla İlçesi, Tahtyurt Köyü içerisinden geçen grup yolunun, köyiçi mevkiindeki yolun genişletilmesi veya 200 metrelik yolun köy dışına taşınmasına ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonunca hazırlanan raporun değerlendirilmek üzere İl Özel İdaresine gönderilmesine, Zara İlçesi, Tödürge Köyünü Tödürge Göleti kavşağındaki mevcut yola bağlayan 1, 2 km. lik yeni yolun İl Özel İdaresi 1. derece yol ağına alınmasına ve İl Özel İdaresi yol ağında bulunan 0, 9 km. lik eski yolun 2. derece yol ağında kalmasına, Yıldızeli İlçesi, Kümbet Köyü İlk/Orta Okulunun bahçe duvarının durumuna ilişkin Eğitim ve Sosyal Hizmetler Komisyonunca hazırlanan raporun değerlendirilmek üzere İl Özel İdaresi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmesine ve 2021 yılı Eylül ayı içerisinde Sivas İl Genel Meclis üyelerine yönelik eğitim semineri düzenlenmesi gibi birçok konu görüşülerek karar bağlandı.
Yıldızeli - 25.06.2021
Sivas'ta 5 kız kardeş, baba mesleğini devlet desteğiyle aile işletmesine dönüştürdü
Sivas'ın Yıldızeli ilçesine bağlı Doğanlı köyünde yaşayan 5 kız kardeş, 2012'de babalarından devraldıkları hayvancılık ve arıcılık işini son 5 yılda devletin sağladığı 300 bin liranın üzerinde hibe, 27 bin lira da faizsiz kredi desteğiyle daha da geliştirerek organik süt, peynir, yoğurt, manda...
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldızeli Haber, Yıldızeli Son Dakika Haberleri - Haberler - Yıldızeli haber sayfamızda Yıldızeli haberleri okuyabilir, Yıldızeli son dakika haberleri ve güncel Yıldızeli gelişmelerini görebilirsiniz. 3. Uluslararası 4. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 22:37:42. #1.15#

title