Zabıta Müdürlüğü Haberleri

Zabıta Müdürlüğü haber, Zabıta Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zabıta Müdürlüğü - 20.06.2021
Trabzon'da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi
Genç, kesim noktalarının tamamında Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin sosyal mesafe ve maske denetimlerini yapacağına dikkati çekerek, ekiplerin dezenfektan ve maske dağıtımında bulunacağını kaydetti.
Zabıta Müdürlüğü - 16.06.2021
Kumluca'da zabıta ekiplerince denetim gerçekleştirildi
Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretim ve tüketimi yapılan işyerlerine yönelik denetim gerçekleştirdi.
Zabıta Müdürlüğü - 16.06.2021
Yalova Belediyesi'nden Özel Çocuklara 23 Nisan Jesti
YALOVA BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA 23 NİSAN JESTİYalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Zabıta üniforması giydirilen özel çocuklar Yiğit Çok, Abdullah Küçükkarga ve Orkun Süren şehir merkezinde denetimlere katıldı.
Zabıta Müdürlüğü - 15.06.2021
Cizre'de zabıta ekipleri denetim yaptı
Cizre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgali yapan esnaf ve yol işgali yapan seyyar satıcılara yönelik denetim gerçekleştirdi.
Zabıta Müdürlüğü - 11.06.2021
Belediye Başkanı Karaca, gönlü güzel temizlik işçilerini ödüllendirdi
Fethiye Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü işçisi Bayram Yağlı, Kayaköy bölgesinde temizlik yaparken, 10 bin 800 TL para buldu. Bu olaydan bir hafta önce işçilerden Ufuk Peçen ve Şaban Bulut ise bu sefer Menteşeoğlu Mahallesi'nde görevlerini yaparken bin 500 TL bulmuşlardı. İşçiler buldukları paraları hemen ilgili belediye amirlerine teslim ettiler. Parayı kaybedenlerle ilgili geniş çaplı araştırma yapan Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü'nün de destekleriyle parayı düşüren vatandaşları buldular.
Zabıta Müdürlüğü - 11.06.2021
Dilenciliği meslek edinen istismarcılara fırsat verilmiyor
Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı resmi ve sivil ekipler dilencilere göz açtırmıyor.
Zabıta Müdürlüğü - 10.06.2021
Karabağlar'da görüntü kirliliği ve hurdayla mücadele sürüyor
Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı noktalarına gelişigüzel asılan afiş ve tabelaları toplamaya devam ediyor. G
Zabıta Müdürlüğü - 07.06.2021
Sultanbeyli'de kademeli normalleşme döneminde denetimler devam ediyor
Sultanbeyli İlçe Salgın Denetim Merkezi Ekipleri, 21 Ağustos 2020 ile 7 Haziran 2021 tarihleri arasında 157 bin 807 iş yeri ve 319 bin 583 izolasyon denetimi olmak üzere toplam 477 bin 390 denetim gerçekleştirdi. Sultanbeyli Kaymakamlığı tarafından oluşturulan ve içerisinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sultanbeyli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve çok sayıda kamu kurum personelinin bulunduğu İlçe Salgın Denetim Merkezi ekipleri, Sultanbeyli'de bulunan 15 mahallede düzenli olarak denetim gerçekleştiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zabıta Müdürlüğü Haberleri | Zabıta Müdürlüğü Haber - Haberler - Zabıta Müdürlüğü haberleri, son dakika zabıta müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Ataşehir'de kumar baskınında tavan arasına saklanan kişiler kamerada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:31:26. #1.15#

title