Siverek Haberleri

Siverek haber, Siverek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Siverek 4.6.2020
Şanlıurfa'da bir sokak ile 8 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Eyyübiye, Suruç, Birecik, Viranşehir ve Siverek ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Siverek 4.6.2020
Şanlıurfa'da bir sokak ile 8 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Eyyübiye, Suruç, Birecik, Viranşehir ve Siverek ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Siverek 4.6.2020
Şanlıurfa'da Toprak Koruma Kurulu toplantısı düzenlendi
Toplantıda merkez Eyyübiye ilçesinin Batıkent ve Kadıkendi Mahallesi ile Akçakale, Viranşehir ve Birecik ilçeleri, merkez mahaller ile Hilvan ilçesi Karapınar Mahalesi'ndeki imar taleplerini değerlendiren kurul, Viranşehir, Harran ve Siverek ilçelerinden gelen çevre düzeni planlarını da gündemine aldı.
Siverek 4.6.2020
Şanlıurfa'da 193 kilogram esrar ele geçirildi
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde bir kamyonette 193 kilogram esrar ele geçirildi, gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
Siverek 4.6.2020
Son dakika haberi... Şanlıurfa'da bir berber dükkanı ile 4 bina karantinaya alındı
Siverek ilçesine bağlı Sabancı kırsal Mahallesi Karataşlı sokak ile Yenişehir Mahallesindeki iki binada, Viranşehir ilçesine bağlı Azad ve Yenişehir mahallelerindeki bir binada, Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesi ile İpekyol Mahallesindeki 2 binada ise karantina uygulaması kaldırıldı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şanlıurfa'da Toprak Koruma Kurulu toplantısı düzenlendi
Şanlıurfa'da bıçaklı kavgada 1 kişi öldü
Şanlıurfa'da bıçaklı kavgada 1 kişi öldü
Şanlıurfa'da bıçaklı kavgada 1 kişi öldü
Şanlıurfa'da bıçaklı kavgada 1 kişi öldü
Şanlıurfa'da bıçaklı kavgada 1 kişi öldü
Şanlıurfa'da silah ve uyuşturucu operasyonu
Şanlıurfa'da silah ve uyuşturucu operasyonu
Şanlıurfa'da silah ve uyuşturucu operasyonu
Şanlıurfa'da 193 kilogram esrar ele geçirildi
Şanlıurfa'da yolcu minibüsünde 3 kilogram metamfetamin ele geçirildi
Şanlıurfa'da sahte içki operasyonunda gözaltına alınan şüpheli tutuklandı
Siverek 3.6.2020
Şanlıurfa'da 4 bina karantinaya alındı
Öte yandan, Siverek, Haliliye ve Viranşehir ilçelerindeki 7 binada uygulanan karantina da sona erdirildi.
Siverek 1.6.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 6 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa İl Hıfzıssıhha Kurulu, korona virüs salgınıyla ilgili yeni karantina kararları aldı. Alınan kararlar doğrultusunda korona virüs tespit edilen Karaköprü ve Eyyübiye ilçelerinde 2'şer bina, Birecik ve Viranşehir'de ise birer bina olmak üzere toplam 6 bina ile Bozova ilçesine bağlı Kırağılı kırsal mahallesinde 14 günlük karantina uygulaması başlatıldı. Siverek ve Viranşehir ilçelerinde 2'şer bina ile Eyyübiye ilçesinde bir binada ise karantina uygulamasının kaldırılmasına karar verildi.
Siverek 1.6.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 6 bina karantinaya alındı
Öte yandan Eyyübiye, Siverek ve Viranşehir ilçelerindeki 5 binada uygulanan karantina da sona erdi.
Siverek 31.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mezra ve 7 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Siverek, Karaköprü, Birecik, Eyyübiye ve Viranşehir ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonucu pozitif çıktı.
Siverek 31.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 7 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Karaköprü, Viranşehir, Eyyübiye Birecik ve Siverek ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Siverek 31.5.2020
Şanlıurfa Barosu Siverek temsilcisi trafik kazasında hayatını kaybetti
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında baro temsilcisi Şeyhmus İnal hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Siverek 31.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 5 bina karantinaya alındı
Öte yandan Siverek, Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerindeki 7 bina ile 2.
Siverek 31.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ile 5 bina karantinaya alındı
Öte yandan, Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Sitesinde bir tekstil firması ile Siverek 2, Eyyübiye 2, Haliliye 2, Karaköprü 1 ve Eyyübiye 1 binada uygulanan karantina sona erdirildi.
Siverek 29.5.2020
Şanlıurfa'da 5 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 5 bina karantinaya alındı. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Haliliye, Karaköprü ve Viranşehir ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı. Bunun üzerine İl Hıfzıssıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında Viranşehir'de 2, Karaköprü'de 2 ve Haliliye'de 1 binanın 14 gün karantinaya alınması kararlaştırıldı. Öte yandan, Birecik ilçesinin Karababa Mahallesi ile Siverek, Eyübiye ve Viranşehir'de 6 binada uygulanan karantina sona erdirildi.
Siverek 29.5.2020
Şanlıurfa'da yeni karantina kararları
Şanlıurfa İl Hıfzıssıhha Kurulu il ve ilçe merkezleri ile kırsal mahallelerdeki 7 karantina uygulamasını kaldırırken, 5 yeni binanın ise karantinaya alınmasına karar verdi. Eyyübiye ilçesinde 2 binada, Siverek ilçesinde 2 binada ve Viranşehir ilçesinde 2 binada olmak üzere 6 bina ile Birecik ilçesi Karababa kırsal mahallesindeki 14 günlük karantina uygulamasını kaldıran kurul, korona virüs tespit edilen Viranşehir ilçesindeki 2 bina ile Şanlıurfa merkezdeki Karaköprü ilçesindeki 2 bina ve Haliliye ilçesindeki bir binada 14 günlük karantina uygulaması başlattı.
Siverek 29.5.2020
2 yaşındaki Mustafa'nın öldüğü kaza kamerada
ŞANLIURFA'nın Siverek ilçesinde, sürücüsünün park halindeyken çalıştırdıktan sonra fark etmeyerek, çarptığı Mustafa Sonka (2) yaşamını yitirdi.
Siverek 29.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-4
2 yaşındaki Mustafa'nın öldüğü kaza kamerada ŞANLIURFA'nın Siverek ilçesinde, sürücüsünün park halindeyken çalıştırdıktan sonra fark etmeyerek, çarptığı Mustafa Sonka (2) yaşamını yitirdi.
Siverek 29.5.2020
Şanlıurfa'da hafif ticari aracın çarptığı çocuk hayatını kaybetti
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde hafif ticari aracın çarptığı çocuk yaşamını yitirdi.
Siverek 28.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 4 bina karantinaya alındı
Öte yandan, Eyyübiye'de 3, Siverek'te 2 bina ile Akçakale ilçesi Ohali Mahallesi'nde uygulanan karantina sona erdirildi.
Siverek 28.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 4 bina karantinaya alındı
Öte yandan Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine bağlı kırsal Ohali Mahallesi ile Eyyübiye ilçesinde 3 ve Siverek ilçesinde 2 binada uygulanan 14 günlük karantina tedbiri uygulaması ise son buldu.
Siverek 28.5.2020
Şanlıurfa'da hayvanlar için sahte kulak küpesi üreten şüphelilere operasyon
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, küçük ve büyükbaş hayvanlar için sahte kulak küpesi ürettiği iddia edilen 14'ü veteriner 17 kişi gözaltına alındı.
Siverek 27.5.2020
Şanlıurfa'da 13 bina karantinaya alındı
Bu kapsamda yapılan testlerde Haliliye'de 6, Eyyübiye'de 3, Karaköprü'de 2, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde ise 1'er binada vatandaşın sonucu pozitif çıktı.
Siverek 27.5.2020
Şanlıurfa'da 13 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Haliliye ilçesinde 6, Eyyübiye ilçesinde 3, Karaköprü ilçesinde 2, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde birer bina karantinaya alındı.
Siverek 27.5.2020
Şanlıurfa'da camilerin dezenfekte işlemlerine başlandı
Siverek Belediyesi ekipleri, ilçedeki camilerde temizlik ve dezenfekte çalışmasına başladı.
İmsak03:14
Öğle12:28
İkindi16:19
Akşam19:49
Yatsı21:25
Şu an buradasınız: Siverek Haber, Siverek Son Dakika Haberleri - Haberler - Siverek haber sayfamızda Siverek haberleri okuyabilir, Siverek son dakika haberleri ve güncel Siverek gelişmelerini görebilirsiniz. Şanlıurfa'da bir sokak ile 8 bina karantinaya alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 03:44:48. #1.15#
title