Bağcılar Belediyesi Haberleri

Bağcılar Belediyesi haber, Bağcılar Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bağcılar Belediyesi - 13.09.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN KENTSEL DÖNÜŞÜM STRATEJİ BELGESİ ONAYLANDI
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN KENTSEL DÖNÜŞÜM STRATEJİ BELGESİ ONAYLANDIKentsel dönüşümde büyük hamleBağcılar Belediyesi'nin, kentsel dönüşüm uygulamalarındaki sorunların çözümü, dönüşüm sürecinin iyileştirilmesi ve bütüncül şekilde yönetilmesi amacıyla hazırladığı 'Kentsel Dönüşüm Strateji...
Bağcılar Belediyesi - 10.09.2021
BELEDİYEMİZDE COVİD 19 AŞINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ
Oluşturulma Tarihi : 10. 09. 2021 Haberler Başkan Çağırıcı: "Zabıta, Vatandaşa Belediye Başkanı... Bağcılar Belediyesi'nin Destek Verdiği Eva Team 3.
Bağcılar Belediyesi - 08.09.2021
BAŞKAN ÇAĞIRICI: "ZABITA, VATANDAŞA BELEDİYE BAŞKANI GİBİ YAKLAŞMALI"
Oluşturulma Tarihi : 08. 09. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bağcılar Belediyesi'nin Destek Verdiği Eva Team 3.
Bağcılar Belediyesi - 08.09.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN DESTEK VERDİĞİ EVA TEAM 3. OLDU
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN DESTEK VERDİĞİ EVA TEAM 3. OLDUTÜBİTAK'ın Teknofest kapsamında düzenlediği 'Uluslararası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları'nda Bağcılar Belediyesi'nin ana sponsor olduğu ve Altınbaş Üniversitesi öğrencileri tarafından üretilen 'EVA Team' isimli Elektrikli...
Bağcılar Belediyesi - 02.09.2021
BİLGİ EVLERİ YAZ DÖNEMİ KURS KAYITLARI BAŞLADI
BİLGİ EVLERİ YAZ DÖNEMİ KURS KAYITLARI BAŞLADIOluşturulma Tarihi : 02. 09. 2021 Haberler Bağcılarlı Gençlerden Felaket Bölgesine Yardım Eli Bağcılar'daki Okulların Su Depoları Temizlendi Bağcılar Ailesi Şanlı Zaferin 99. Yılını Coşkuyla Kutladı 30 Ağustos Zaferi için asker, polis, engelli ve...
Bağcılar Belediyesi - 01.09.2021
BAĞCILARLI GENÇLERDEN FELAKET BÖLGESİNE YARDIM ELİ
Oluşturulma Tarihi : 01. 09. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bağcılar'daki Okulların Su Depoları Temizlendi Bağcılar Ailesi Şanlı Zaferin 99. Yılını Coşkuyla Kutladı 30 Ağustos Zaferi için asker, polis, engelli ve... Bağcılar'da Bağ Bozumu Zamanı İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı Minik Mira, Engelliler Sarayı'nda Mucizeyi Başardı Engelliler Online Olarak Bitki Yetiştiriyor Devletin zirvesinden Bağcılar Belediyesi'ne teşekkür Bağcılar Belediyesi desteğiyle elektrikli, otonom ve.
Bağcılar Belediyesi - 29.08.2021
30 Ağustos Zaferi için asker, polis, engelli ve akademisyenler birlikte daldılar
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yılı, Bağcılar Belediyesi tarafından Balıkesir'de düzenlenen anlamlı bir etkinlikle kutlandı.
Bağcılar Belediyesi - 28.08.2021
Bağcılar'da bağ bozumu
Bağcılar Belediyesi tarafından ilçenin tarihinin yeni nesillere aktarılması ve insanlar arasında paylaşma duygusunun geliştirilmesini sağlamak amacıyla Sancaktepe Mahallesi'ndeki Nostalji Bahçelerinde ki Üzüm Bağı'nda 'Bağ Bozumu' etkinliği yapıldı.
Bağcılar Belediyesi - 25.08.2021
MİNİK MİRA, ENGELLİLER SARAYI'NDA MUCİZEYİ BAŞARDI
MİNİK MİRA, ENGELLİLER SARAYI'NDA MUCİZEYİ BAŞARDIİletişim bozukluğu olan ve hiç konuşmayan otizm hastası 5 yaşındaki Mira, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aldığı eğitimle iyileşti.
Bağcılar Belediyesi - 25.08.2021
Otistik küçük Mira, aldığı eğitime konuşmaya başladı
Otizm hastası 5 yaşındaki Mira, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aldığı eğitimle konuşmaya başladı.
Bağcılar Belediyesi - 25.08.2021
Minik Mira, Engelliler Sarayı'nda mucizeyi başardı
İletişim bozukluğu olan ve hiç konuşmayan otizm hastası 5 yaşındaki Mira, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aldığı eğitimle iyileşti.
Bağcılar Belediyesi - 20.08.2021
BAŞKAN ÇAĞIRICI, "GENÇLİK FISILTILARI"NDA GENÇLERE SESLENDİ
Oluşturulma Tarihi : 20. 08. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bağcılar Belediyesi desteğiyle elektrikli, otonom ve.
Bağcılar Belediyesi - 20.08.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ, 2020 TOKYO PARALİMPİK OYUNLARI'NDA
BAĞCILAR BELEDİYESİ, 2020 TOKYO PARALİMPİK OYUNLARI'NDAGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları için uğurladığı kafilede Bağcılar Belediyesi Bedensel Engelliler takımından Hamide Doğangün ve Zübeyde Süpürgeci de yer alıyor.
Bağcılar Belediyesi - 20.08.2021
BAĞCILAR'DA YAZ KUR'AN KURSU SONA ERDİ
Oluşturulma Tarihi : 20. 08. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bağcılar Belediyesi desteğiyle elektrikli, otonom ve.
Bağcılar Belediyesi - 19.08.2021
BAĞCILAR'DA 20 BİN KİŞİYE AŞURE İKRAM EDİLDİ
BAĞCILAR'DA 20 BİN KİŞİYE AŞURE İKRAM EDİLDİAşure Günü sebebiyle Bağcılar Belediyesi tarafından Bağcılar Meydanı'nda aşure kazanı kaynatıldı.
Bağcılar Belediyesi - 18.08.2021
ENDERUNLU KEREM, YENİ PROJESİYLE TEKNOFEST'TE
ENDERUNLU KEREM, YENİ PROJESİYLE TEKNOFEST'TEGaziantep'te geçen yıl düzenlenen TEKNOFEST'te "Paniğini Maskele" projesiyle "En İyi Sunum" ödülünü kazanan Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencisi Kerem Gelir, bu yıl da "Sesimi duyan var" projesiyle TEKNOFEST'e katılmaya...
Bağcılar Belediyesi - 16.08.2021
KARADENİZ İÇİN BİRLİK OLMA VAKTİ
KARADENİZ İÇİN BİRLİK OLMA VAKTİ Oluşturulma Tarihi : 16. 08. 2021 Haberler Pandemi üniversite tercihlerini de etkiledi İçişleri Bakanı Soylu ile Lokman Çağırıcı afet bölgesi... Hepimizin Sağlığı için Aşılarımızı Yaptıralım Bağcılar Belediyesi, afet bölgesine yardım eli uzattı Bağcılar'da çocuklar okul bahçesinde yüzme öğreniyor Çocuklara 'Beyaz Gezi'yle Bağcılar Turu Staj için gittiği Engeliler Sarayı'nda küçük işletme kurdu Demircan ve Ece Sitelerinde Proje Tanıtım Çalışmaları.
Bağcılar Belediyesi - 13.08.2021
HEPİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN AŞILARIMIZI YAPTIRALIM
HEPİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN AŞILARIMIZI YAPTIRALIMOluşturulma Tarihi : 13. 08. 2021 Haberler Bağcılar Belediyesi, afet bölgesine yardım eli uzattı Bağcılar'da çocuklar okul bahçesinde yüzme öğreniyor Çocuklara 'Beyaz Gezi'yle Bağcılar Turu Staj için gittiği Engeliler Sarayı'nda küçük işletme...
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bağcılar Belediyesi Haber, Bağcılar Belediyesi Son Dakika Haberleri - Haberler - Bağcılar Belediyesi haber sayfamızda Bağcılar Belediyesi haberleri okuyabilir, Bağcılar Belediyesi son dakika haberleri ve güncel Bağcılar Belediyesi gelişmelerini görebilirsiniz. KAMU ÇALIŞANLARININ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 08:05:13. #1.16#

title