Şölen Haberleri

Şölen haber, Şölen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şölen - 25.09.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'te konuştu: (2)
Burada 7'den 70'e tüm katılımcıların, özellikle kendilerine hitap eden eşsiz bir teknoloji ziyafeti olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Türk Yıldızları, SOLOTÜRK, Aksungur, Atak helikopterleri, paraşüt timleri, Hürkuş, Gökbey, Bayraktar TB2 gibi göz bebeklerimiz İstanbul semalarında görsel bir şölen sunuyor.
Şölen - 25.09.2021
DİLEKLERİNİN KABUL OLMASI İÇİN 202 METRE YOKUŞTAN AYA YORGİ'YE TIRMANDILAR
Büyükada'ya dün erken saatlerden itibaren gelenler, Aya Yorgi Kilisesi'ni ziyaret etti. Yerli ve yabancı çok sayıda kişi Aya Yorgi Kilisesi'nin bulunduğu 202 metre yükseklikteki tepeye çıktı. Azap Yokuşu adı verilen yol üzerinde yürüyenler makaradaki iplerin ucunu ağaçlara bağlayarak, yollarına devam etti. Pek çok dinden insanın bir araya geldiği günde dilek dileyenlerin ipleri görsel bir şölen oluşturdu.
Şölen - 24.09.2021
Türkiye'nin En Büyük Arkeoloji Projesi Şanlıurfa'da Başlıyor
Profesyonelce hazırlanmış görsel ve işitsel şölen halinde gerçekleşen Taş Tepeler lansmanı çerçevesinde, Karahantepe arkeolojik kazılarında ortaya çıkarılan ve taşınabilir halde olan 37 eser de Şanlıurfa Arkeoloji Müzesinde ilk kez ziyarete açıldı.
Şölen - 22.09.2021
Gözü Yükseklerde Olanların Festivali TEKNOFEST Başladı
Demir: "İstikbal de sizsiniz, İstiklal de sizsiniz" Açılış konuşmasında teknolojiye gönül veren gençlere seslenen Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, "TEKNOFEST ne yaptı diye sorulduğunda, büyük bir potansiyeli harekete geçirip, derin dalgayı oluşturdu diyoruz. Biz Savunma Sanayii Başkanlığında, 'İstiklal ve İstikbalimiz' için dedik. Şu anda İstikbalde sizsiniz, İstiklal de sizsiniz. Sizlerin gözlerinde geleceği görüyoruz. Bugün birçok ortamda savunma sanayiinde yerlilik oranlarını konuşuyoruz. Diğer sanayii alanlarında yerlilik oranlarını konuşacağız. Sizinle bir de Türkiye'nin öncü olduğu teknolojilerdeki yüzdeleri konuşuyor olacağız. Türkiye hangi alanlarda birinci, sizlerle onu konuşacağız ve bunun da ışığını burada görüyoruz. Hep beraber el ele, Türkiye'nin yarınlarını sizler inşa edeceksiniz. Bizlerin görevi ise sizlerin yolunu açmak. Yarınlara çok daha güçlü yürüyeceğiz. İddiamız büyük olacak, ama bunu bilgiye, azme, ahlaka ve milli değerlerimize dayandıracağız." dedi. Gözünüz İstanbul Semalarında Olsun! TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinin ilk gününde İstanbul semaları muhteşem uçuş gösterilerine sahne oldu. Atak Helikopterinin Üzüm Salkımı gösteri uçuşu ile başlayan şölen, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan SOLO TÜRK'ün gösterisi ile hız kesmeden devam etti.
Şölen - 21.09.2021
Excalibur FIFA 21 Turnuvası'na kayıtlar başladı
Şampiyonluk için her maçta 90 dakika ter dökecek sporcular, çalışmalarını, koordinasyonlarını ve yeteneklerini görsel şölen eşliğinde final sahnesinde de sergileyecek.
Şölen - 19.09.2021
Çorum Belediyesi'nden sünnet şöleni
Çorum Belediyesi'nce her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Sünnet Şöleni'nde bu yıl 323 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.
title