Şanlıurfaspor Haberleri

Şanlıurfaspor haber, Şanlıurfaspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şanlıurfaspor - 17.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de 8. hafta karşılaşmaları yapıldı.
Şanlıurfaspor - 14.10.2021
Karşıyaka'da Taşyürek imzalıyor
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta takımdaki kötü gidişin ardından teknik direktör Cüneyt Biçer'le yollarını ayırıp ardından dün oynadığı Gümüşhanespor deplasmanından golsüz beraberlikle dönen Karşıyaka'da teknik direktör arayışında Ahmet Taşyürek'in adı ön plana çıktı. Sezon başında transfer yasağını 5 yıl aradan sonra kaldırıp 12 takviye yapan Kaf-Kaf, 7 maçta 7 puanla zirvenin 9 puan gerisinde kalırken, yönetim bir an önce yeni teknik direktörü belirlemek için harekete geçti.  Yeşil-kırmızılılar son olarak geçen yıl TFF 1 'inci Lig'de Boluspor'u çalıştıran 49 yaşındaki Ahmet Taşyürek'i liste başına alıp görüşmelerde büyük oranda anlaştı. Tecrübeli teknik adam, imza atıp Kaf-Kaf'ın yeni teknik patronu olarak pazar günü Ceyhanspor maçına çıkacak. Ahmet Taşyürek, kariyerinde daha önce Kırıkhanspor, Hatayspor, Ümraniyespor, Pendikspor ve Şanlıurfaspor'u da çalıştırdı.
Şanlıurfaspor - 10.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de 7. hafta karşılaşmaları yapıldı.
Şanlıurfaspor - 10.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'de 7. hafta maçları oynandı.
Şanlıurfaspor - 08.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu programı belli oldu
Maçların programı şöyle: 26 Ekim Salı: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp) 15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Yeni 19 Mayıs) 20.45 Adanaspor-Adıyaman (Yeni Adana) 27 Ekim Çarşamba: 13.00 Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor (Orta Hisar Yavuzselim) 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970 (Aktepe) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi) 13.30 Serik Belediyespor-Pazarspor (Serik İsmail Ogan) 14.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır) 14.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı) 14.00 Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk) 14.00 Bodrumspor-Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe) 14.00 Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir) 14.00 Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk) 14.00 Eskişehirspor-Iğdır (Eskişehir Yeni) 14.00 İstanbulspor-Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.00 Kırklarelispor-Osmaniyespor (Kırklareli Atatürk) 14.00 Manisa-Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Menemenspor-Karşıyaka (Stadı henüz belli değil) 14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Çankaya (Bandırma 17 Eylül) 14.00 Sarıyer-Edirnespor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor (Karacabey M.
Şanlıurfaspor - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.
Şanlıurfaspor - 06.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de 6. hafta karşılaşmaları yapıldı.
Şanlıurfaspor - 06.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'de 6. hafta maçları oynandı.
Şanlıurfaspor - 05.10.2021
TFF 2. Lig'de 6. hafta maçları yarın yapılacak
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre iki grupta oynanacak müsabakaların programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Uşakspor-Anagold 24Erzincanspor (Uşak 1 Eylül) 15.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir AHİ) 15.30 Pendikspor-Tarsus İdman Yurdu (Pendik) 15.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor 1928 (Nazilli İlçe) 19.00 TECO Karacabey Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 19.00 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Şanlıurfa GAP) 19.
Şanlıurfaspor - 02.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de 5. hafta maçları oynandı.
Şanlıurfaspor - 02.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 1. Lig'de 5. hafta maçları yapıldı.
Şanlıurfaspor - 01.10.2021
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu kura çekimi yapıldı
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nın 3. eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Şanlıurfaspor - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.
Şanlıurfaspor - 26.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de 4. hafta mücadelesi tamamlanırken Beyaz Grup'ta Pendikspor, Kırmızı Grup'ta ise Hekimoğlu Trabzon liderliğe yükseldi.
Şanlıurfaspor - 19.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de tamamlanan üçüncü hafta maçlarının ardından Beyaz Grup'ta Şanlıurfaspor haftayı lider kapatırken, Kırmızı Grup'ta Sivas Belediyespor ilk sıradaki yerini korudu.
Şanlıurfaspor - 19.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup'ta 3. hafta bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Şanlıurfaspor - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.
Şanlıurfaspor - 16.09.2021
Eskişehirspor Kırklareli deplasmanına hazırlanıyor
Geçen Pazar günü sahasında ağırladığı Şanlıurfaspor maçından golsüz beraberlikle ayrılan siyah-kırmızılı ekip, 1 günlük aranın ardından dün yapılan antrenmanla hazırlıklara başladı.
Şanlıurfaspor - 13.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
TFF 2. Lig'de tamamlanan ikinci hafta maçlarının ardından Beyaz Grup'ta Kırşehir Belediyespor liderliğini sürdürürken, Kırmızı Grup'ta ise Sivas Belediyespor ilk sıraya çıktı.
Şanlıurfaspor - 12.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'in 2. haftası, Beyaz Grup'taki 1 maç dışında sona erdi.
Şanlıurfaspor - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.
Şanlıurfaspor - 09.09.2021
Karşıyaka vitrini yeniledi
Direkt şampiyon olarak üst üste 4'üncü sezonunu geçirdiği 3'üncü Lig'den kurtulmayı hedefleyen Kaf-Kaf, kariyerlerinde daha önce çoğu şampiyonluk ve Play-Off tecrübesi yaşamış isimleri seçti. Transferde Zonguldak Kömürspor'dan forvet İhsan Furkan Deniz, Çorum FK'dan sağ bek Ertuğrul Sancaktutan, Şanlıurfaspor'dan orta saha Samican Keskin ve merkez orta saha Sefer Kanıtemiz, Kırşehir Bld'den golcü Abdülkadir Akyıldız, Manisa FK'dan kaleci Yusuf Balcıoğlu, Eskişehirspor'dan sol kanat Alperen Kocabaş, Turgutluspor'dan kaleci Yunus Yağız'ı alan Karşıyaka, Fenerbahçe'den forvet Barış Sungur, Çorumspor'dan stoper Batuhan Demirel ve son gün hamlesi olarak da Menemenspor'dan gurbetçi santrfor Okan Yılmaz'ı kiraladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şanlıurfaspor Haberleri | Şanlıurfaspor Haber - Haberler - Şanlıurfaspor haberleri, son dakika şanlıurfaspor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 15:51:25. #1.16#

title