MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Mardin Büyükşehir Belediyesi haber, Mardin Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mardin Büyükşehir Belediyesi - 14.09.2021
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye YardımıMardin Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulunuyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 09.09.2021
Mardin Büyükşehir Belediyesi Dargeçit ve Ömerli ilçelerine katı atık aktarma istasyonu kuruyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi, Dargeçit ve Ömerli ilçelerinde toplanan katı atıkların çevreye zarar vermemesi için katı atık aktarma istasyonu kuruyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 06.09.2021
Mardin Büyükşehir Belediyesi Beslenme Okulu Başladı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Beslenme Okulu BaşladıMardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığının, kadınlara sağlıklı ve doğru beslenmenin kazandırılması amacıyla başlatmış olduğu Beslenme Okulu Projesi'nin 10. Etap dersleri başladı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 03.09.2021
Mardin Büyükşehir Belediyesi Okulları Dezenfekte Ediyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi Okulları Dezenfekte EdiyorMardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, 2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesi kent genelindeki 1200 okulda dezenfekte çalışması yapıyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 02.09.2021
Midyat Belediye Başkanı Şahin, asfalt çalışmalarını inceledi
Şahin, Bahçelievler Mahallesinde asfalt incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile ilçe merkezinde yapılan beton asfalt çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 02.09.2021
Mardin'de engelliler için müzik şöleni düzenlendi
Mardin Büyükşehir Belediyesi, engelli bireylerin toplumla bütünleşmelerine destek için müzik şöleni düzenledi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 01.09.2021
Engelli Bireyler İçin Müzik Şöleni Düzenlendi
Engelli Bireyler İçin Müzik Şöleni DüzenlendiMardin Büyükşehir Belediyesi, engelli bireylerin toplumla bütünleşmelerine destek olmak adına Müzik Şöleni düzenledi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 01.09.2021
Midyat Merkezde Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor
Midyat Merkezde Asfaltlama Çalışmaları Devam EdiyorMardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Midyat merkezde beton asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 01.09.2021
Mardin'de Plastik Dönüşüm Fabrikasında Çıkan Yangın Kontrol Altına Alındı
Mardin'de Plastik Dönüşüm Fabrikasında Çıkan Yangın Kontrol Altına AlındıMardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından, plastik dönüşüm fabrikasında çıkan yangın kontrol altına alınırken soğutma çalışmaları devam ediyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 31.08.2021
MBB Gençlik Merkezi Ek Hizmet Binası Yakın Zamanda Açılıyor
MBB Gençlik Merkezi Ek Hizmet Binası Yakın Zamanda AçılıyorMardinli gençlerin ilgili odağı Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'ne yapılan ek hizmet binasının çalışmaları son aşamasına geldi. Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi, artan üye sayısının katılmak istediği sayısızca etkinliklerin kısıtlı bir ortamda yapılması gençlerin yeterli derecede etkinliklerden faydalanamaması, robotik kodlama atölye çalışmaları için uygun koşul ve zeminin oluşturulabilmesi, teknofest ve yazılım merkezi eğitimlerinin, zoom üzerinden yapılan online eğitimlerin, EBA derslerinin sağlıklı ve yararlı bir şekilde eğitimlerin icra edilebilmesi için daha geniş dersliklerin, kütüphanelerin, bilgisayar atölyelerine ihtiyaç duyulması üzerine; Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş'ın talimatları doğrultusunda, her geçen gün artan talebi karşılamak adına başlatmış olduğu genişletme çalışmalarında sona doğru geldi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 26.08.2021
Mardin'de 65 yaş üstü vatandaşlara diyetisyen hizmeti
Mardin Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde 65 yaş üstü vatandaşlara diyetisyen hizmeti sunuyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.08.2021
Mardin Büyükşehir Belediyesi, Ahlat Otağında Çadır ve Stant Açtı
Mardin Büyükşehir Belediyesi, Ahlat Otağında Çadır ve Stant AçtıMardin Büyükşehir Belediyesi, Bitlis'in Ahlat ilçesinde 1071 Sultan Alparslan Ahlat Otağı'nın kurulduğu alanda çadır ve stant açarak kentin tarihi ve kültürel değerlerini tanıtıyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 18.08.2021
Mardin'den Kastamonu'na 17 Tır Yardım Gönderildi.
Mardin'den Kastamonu'na 17 Tır Yardım Gönderildi. Kastamonu'nda meydana gelen sel felaketinin ardından bölgedeki ihtiyaca yönelik un ve gıda dolu tırlar Mardin'den yola çıktı. Kastamonu'da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgedeki ihtiyaca yönelik il genelinde yardım kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında Valilik, Mardin Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeleri ile hayırsever iş insanlarının katkıları ile toplanan 17 tır olmak üzere 407 ton un ve gıda OSB'de düzenlenen törenle Kastamonu'ya uğurlandı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 18.08.2021
Birinci Etap Yol Çalışmalarında Yüzde 80 Tamamlandı.
Birinci Etap Yol Çalışmalarında Yüzde 80 Tamamlandı. Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin kent genelinde başlatmış olduğu yol çalışmalarının birinci etabında yüzde 80 tamamlandı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 18.08.2021
Mardin'de birinci etap yol çalışmalarında yüzde 80 tamamlandı
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin kent genelinde başlatmış olduğu yol çalışmalarının birinci etabında yüzde 80 tamamlandı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 11.08.2021
Gençlerin İlgi Odağı MBB Gençlik Merkezi'nde Genişletme Çalışmaları Başladı.
Gençlerin İlgi Odağı MBB Gençlik Merkezi'nde Genişletme Çalışmaları Başladı. Mardin Büyükşehir Belediyesi, gün geçtikçe gençlerin, Gençlik Merkezine olan ilgi ve talebinin artması üzerine genişletme çalışmalarına başladı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 10.08.2021
Kızıltepe Cumhuriyet Meydanında yenileme çalışmaları başladı
Mardin Büyükşehir Belediyesi, Kızıltepe ilçesinin en önemli ticaret ve buluşma noktası olan Cumhuriyet Meydanında yenileme çalışmalarına başladı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 10.08.2021
Mardin Valisi Demirtaş, mahalle muhtarlarının taleplerini dinledi
Mardin Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda Vali Demirtaş ile bir araya gelen muhtarlar, mahallelerinin sorunlarını dile getirdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 10.08.2021
50 İtfaiyeciye eğitim Verildi.
50 İtfaiyeciye eğitim Verildi. Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Artuklu Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde 50 itfaiyeciye eğitim verildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 10.08.2021
Nusaybin Kapalı Semt Pazarı Projesinin Çalışmaları Başladı.
Nusaybin Kapalı Semt Pazarı Projesinin Çalışmaları Başladı. Mardin Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçe ve kırsal mahallelerde hayata dokunan projelerle vatandaşın yaşam koşullarını daha modern hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 10.08.2021
Çocuk Oyun Odaları Kadın Kursiyerlere Büyük Kolaylık Sağladı.
Çocuk Oyun Odaları Kadın Kursiyerlere Büyük Kolaylık Sağladı. Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Daire Başkanlığı, kadın kursiyerlerin gönül rahatlığı ile eğitimlerine devam etmeleri için 3-6 yaş aralığında çocuklara, Çocuk Oyun Odalarında eğitimler verilmeye devam ediyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 09.08.2021
Mardin'de kursa katılan kadınların çocuklarına oyun odalarında eğitim veriliyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Daire Başkanlığı, kadın kursiyerlerin gönül rahatlığı ile eğitimlerine devam etmeleri için 3-6 yaş arası çocuklarına çocuk oyun odalarında eğitim veriyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 05.08.2021
Mardin Büyükşehir Belediyesi Yangın Bölgesinde Çalışmalarını Sürdürüyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi Yangın Bölgesinde Çalışmalarını SürdürüyorMardin Büyükşehir Belediyesi, Antalya bölgesindeki yangın söndürme çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 04.08.2021
Toplu Ulaşım Araç Şoförlerine 2 Günlük Eğitim Semineri Düzenledi.
Toplu Ulaşım Araç Şoförlerine 2 Günlük Eğitim Semineri Düzenledi. Mardin Büyükşehir Belediyesi, kent sınırları içerisinde hizmet veren toplu taşıma araç şoförlerine yönelik 2 gün süren eğitim semineri düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Mardin Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Mardin Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika mardin büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Oynarken bulup bileğine taktığı kelepçeyi çocuğun elinden itfaiye çıkardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 12:14:02. #1.13#

title