MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Mardin Büyükşehir Belediyesi haber, Mardin Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mardin Büyükşehir Belediyesi - Bugün
Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek
Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Ömerli ilçesindeki içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu şebekelerini yenileyecek.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.9.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri fırınları denetledi
Mardin Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında fırınları denetledi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.9.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinin YKS kursları için başvurular başladı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlık kursları başvuruları başladı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 16.9.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesi kırsal yollarda çalışma başlattı
Mardin Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerin grup yollarında çalışma başlattı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 15.9.2020
Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminalinde denetim
Mardin Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, Şehirlerarası Otobüs Terminalinde koronavirüse (Kovid-19) yönelik tedbirler kapsamında HES kodu denetimi gerçekleştirdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 13.9.2020
Vali Demirtaş yapımı devam eden projeleri inceledi
Vali Demirtaş, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ile aşırı yağışlar sonucunda istinat duvarının çökmesi ile kuzey cephesi gün yüzüne çıkan Hüsamiye Medresesi, Dumlupınar İmam Hatip Ortaokulu, eski İl Sağlık Müdürlüğü ek binasında incelemelerde bulunarak yapılarla ilgili bilgi aldı. Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Mardin Müzesini ziyaret eden Vali Demirtaş, incelemelerin ardından Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Cumhuriyet Meydanı ve Artuklu Üniversitesi kampüsünde asfalt serimi devam eden profesyonel bisiklet parkuru çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 12.9.2020
Vali Demirtaş, çalışmaları yerinde inceledi
Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, yapılması planlanan projeleri ve devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Vali Demirtaş, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ile aşırı yağışlar sonucunda istinat duvarının çökmesi ile kuzey cephesi gün yüzüne çıkan Hüsamiye Medresesi, Dumlupınar İmam Hatip Ortaokulu, Eski İl Sağlık Müdürlüğü ek binasında incelemelerde bulunarak yapılarla ilgili bilgi aldı. Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Mardin Müzesini ziyaret eden Demirtaş, incelemelerin ardından Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Cumhuriyet Meydanı ve Artuklu Üniversitesi kampüsünde asfalt serimi devam eden profesyonel bisiklet parkuru çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 8.9.2020
Kızıltepe'de asfaltlama çalışması
Mardin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kızıltepe ilçesinde asfalt serimi yapıyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 4.9.2020
Nusaybin'e refüj düzenleme çalışması
Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ile Nusaybin Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen ortak projede üretilen palmiye ağaçları, Nevruz Bulvarındaki orta refüje dikildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 4.9.2020
Son Dakika | Mardin'de Kentsel Dönüşüm Projesi
Son dakika haberi: Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından projesi yürütülecek Artuklu ilçesi Ensar ve Saraçoğlu Mahallelerinin Kentsel Dönüşüm Projesi onaya sunulacak.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 2.9.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden engellilere destek
Mardin Büyükşehir Belediyesi, ilçe ve kırsal mahallelerde ihtiyaç sahibi engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 29.8.2020
Midyat Belediyesinden, sokak hayvanlarına yönelik çalışma
Sokak hayvanlarını özenli bir şekilde toplayarak Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde kurulan barınağa götürdüklerini bildiren Onur, gerekli bakım ve tedavileri yapıldıktan sonra yeniden yaşam alanlarına bıraktıklarını belirtti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 22.8.2020
Mardin Valisi Demirtaş Nusaybin'de incelemelerde bulundu
AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ve Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ile birlikte ilçede yapılacak Tekstil Kent Projesi arazisinde incelemelerde bulunan Demirtaş, daha sonra Nusaybin Belediyesi ile DİKA işbirliğiyle yapılan Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksinde incelemede bulundu.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 20.8.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesi, ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın sağlığını tehdit eden sivrisinek, karasinek gibi uçan ve yürüyen haşerelerin bulundukları alanlarda ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 19.8.2020
Son dakika haber... Mardin'de itfaiye personeline eğitim
Son dakika gündem haberine göre Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı ekiplere yangınlara müdahale eğitimi verildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 15.8.2020
MARSU'dan içme suyuna zam yapıldığı iddialarına ilişkin açıklama
Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Genel İdaresi (MARSU), içme suyu tarifelerinde herhangi bir fiyat güncellemesinin olmadığını belirtti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 11.8.2020
Cumhuriyet Meydanı Projesi devam ediyor
Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının onayladığı ve Dicle Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Cumhuriyet Meydanı Projesi"nde çalışmalar devam ediyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 7.8.2020
Mardin'de koronavirüs denetimi
Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim yaptı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 6.8.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesi, dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor
Mardin'de yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgının yayılmasını engellemek amacıyla dezenfekte çalışmalarına devam ediliyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 30.7.2020
Mardin'de zabıtadan Kovid-19 ve ve Kurban Bayramı denetimi
Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Denetim Şube Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesinde yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı denetim yaptı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 29.7.2020
Mardin itfaiyesi 24 saat görevde
Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler, çalışmalarına 24 saat çalışmalarına devam ediyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 29.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------- -Zanlıların adliyeye girişi -Genel detay Haber-Kamera: Abdurrahman DULKADİR / KIRŞEHİR ======================= Mardin Büyükşehir Belediyesi'nde usulsüzlük operasyonu: 10 gözaltı Mardin Büyükşehir Belediyesi'nde yaklaşık 2 aydır süren denetimler kapsamında düzenlenen operasyonda, aralarında üst düzey yöneticilerin de olduğu 10 kişi gözaltına alındı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 29.7.2020
28 Temmuz 2020 Haberleri
28 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 28.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- (Güvenlik kamerası) -Araca çarpma anından görüntüler HABER- KAMERA: ISPARTA, =============================== Mardin Büyükşehir Belediyesi'nde usulsüzlük operasyonu: 10 gözaltı Mardin Büyükşehir Belediyesi'nde yaklaşık 2 aydır süren denetimler kapsamında düzenlenen operasyonda, aralarında üst düzey yöneticilerin de olduğu 10 kişi gözaltına alındı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.7.2020
Mardin Büyükşehir Belediyesinden çocuklara yönelik açık alanda tiyatro gösterimi
Mardin Büyükşehir Belediyesi, iyilik, yardımlaşma, paylaşma ve arkadaşlık gibi evrensel değerleri konu alan "Altın Kız" adlı çocuk tiyatrosunu çocuklarla buluşturdu.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 24.7.2020
Mardin'de "Toprak Koruma Kurulu Toplantısı"
Toplantıya Vali Yardımcısı Coşkun Öztürk, Tarım ve Orman İl Müdürü Menduh Dinler, Defterdar Salih Gökal, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mesut Ağrakçe, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Yenigün, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Vedat Durak, TEMA Vakfı İl Temsilcisi Kemal Aktürk ve Artuklu Ziraat Odası Başkanı Malik Özkan katıldı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 24.7.2020
Son dakika haberleri | Mardin Büyükşehir Belediyesinde araç takip sistemi toplantısı yapıldı
Son dakika haberine göre Mardin Valisi Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında Mardin Büyükşehir Belediyesinde hizmet araçlarının daha verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasına yönelik araç takip sistemi toplantısı yapıldı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 20.7.2020
Ömerli'de çöp alanı ıslah edildi
Mardin Büyükşehir Belediyesi daha önce çöp dökülen Mardin-Ömerli kara yolu üzerindeki çöp sahasını düzenledi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 14.7.2020
Kendisinden haber alınamayan şahıs evinde ölü bulundu
Olay, Tepebaşı Mahallesi 608. sokakta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, bir apartmanın 2. katında oturan Fırat Ulaş isimli şahsın uzun süre dışarıya çıkmaması üzerine ev sahibi merak ederek kapıyı çaldı. Kapıyı defalarca çalmasına rağmen Ulaş, kapıyı açmayınca ev sahibi durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen Mardin Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri kapıyı açtı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 9.7.2020
Nusaybin'de tır yandı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Nusaybin İtfaiye Amirliği ekiplerinin müdahalesiyle tırda çıkan yangın söndürüldü.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 8.7.2020
Son dakika haberleri... Mardin'de korkunç iddia: 10 köpek zehirlendi, 7'si öldü 3'ü tedavi altına alındı
Mardin'in Artuklu ilçesinde 10 köpeğin kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zehirlendiği iddia edildi. Hayvansever tarafından bulunan köpeklerden 7'si ölürken 3'ü Mardin Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesinde tedavi altına alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Mardin Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Mardin Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika mardin büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 16:19:02. #1.15#
title