Şalpazarı Haberleri

Şalpazarı haber, Şalpazarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şalpazarı 28.5.2020
Trabzon'da 1261 cami ve cami dışı alanda cuma namazı kılınabilecek
Bu kapsamda, Akçaabat'ta 236, Araklı'da 45, Arsin'de 64, Beşikdüzü'nde 47, Çarşıbaşı'da 53, Çaykara'da 58, Dernekpazarı'nda 22, Düzköy'de 39, Hayrat'ta 12, Köprübaşı'da 23, Maçka'da 92, Of'ta 178, Ortahisar'da 122, Sürmene'de 63, Şalpazarı'nda 35, Tonya'da 28, Vakfıkebir'de 37, Yomra ilçesinde ise 62 olmak üzere toplam 1216 caminin bahçesi ibadete açılacak.
Şalpazarı 10.5.2020
Kaymakam Ünsal'dan şehit yakınları ve 102 yaşındaki anneye ziyaret
Trabzon'un Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Anneler Günü dolayısıyla şehit yakınlarını ve 102 yaşındaki bir anneyi ziyaret etti.
Şalpazarı 9.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Pide ve ekmeklerin hazırlanması  Fırında pişirilmesi  Genel ve detay Röportajlar  Haber-Kamera: Tolga YANIK-Adem YILDIZ /KONYA, ================================== ORGANİK ÜRÜNLERİN YETİŞTİRİLDİĞİ İLÇEDE KORONAVİRÜSE RASTLANILMADI TRABZON'un Şalpazarı ilçesinde, koronavirüsle mücadele kapsamında yapılan 'evde kal' çağrıları ve tedbirlere uyulmasıyla koronavirüs testi pozitif vakaya rastlanılmadı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Trabzonspor'da Göztepe maçı hazırlıkları
Trabzonspor'da Göztepe maçı hazırlıkları
Trabzonspor'da Göztepe maçı hazırlıkları
Trabzonspor'da Göztepe maçı hazırlıkları
Trabzonspor'da Göztepe maçı hazırlıkları
Sümela Manastırı'ndaki restorasyon çalışmaları devam ediyor
Sümela Manastırı'ndaki restorasyon çalışmaları devam ediyor
Sümela Manastırı'ndaki restorasyon çalışmaları devam ediyor
Sümela Manastırı'ndaki restorasyon çalışmaları devam ediyor
Sümela Manastırı'ndaki restorasyon çalışmaları devam ediyor
Türkiye'nin ilk yerli sondaj gemisi 'Fatih' Trabzon'a geldi
Türkiye'nin ilk yerli sondaj gemisi 'Fatih' Trabzon'a geldi
Şalpazarı 1.4.2020
Trabzon'da vatandaşlara psikososyal destek hizmeti
Kurt, bu nedenle sosyal hizmet merkezleri aracılığı ile telefondan psikososyal destek hizmeti sunmaya başladıklarını aktararak, şunları kaydetti: "Buna göre Çaykara Dernekpazarı, Hayrat ilçelerimiz, Of Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 7777012 nolu telefonunu, Araklı, Köprübaşı, Sürmene ilçelerimiz, Sürmene Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 7463311 nolu telefonunu, Maçka, Yomra, Arsin, Ortahisar ilçelerimiz, Ortahisar Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 3251070 nolu telefonunu, Düzköy ve Akçaabat ilçelerimiz, Akçaabat Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 2485444 nolu telefonunu Tonya, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Şalpazarı, Vakfıkebir ilçelerimiz, Vakfıkebir Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 8413381 nolu telefonunu arayabilirler.
Şalpazarı 26.3.2020
Trabzon'da pazarda koronavirüs tedbirleri uygulanıyor
TRABZON'da koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayatın kısıtlanması yönünde alınan kararların ardından, semt pazarlarında alışveriş yapanların sayısı azaldı. Pazarlarda ise esnaf ve vatandaşlar, maske ve eldiven takarken, ürünlerde seçmece yasağı uygulanıyor.  Trabzon'un Şalpazarı, Of, Vakfıkebir ilçelerinde koronavirüs tedbirleri kapsamında bu hafta semt pazarı kurulmadı.
Şalpazarı 26.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Cumhuriyet Meydanından detay görüntüler Boş banklardan detay görüntüler Saat kulesinin çevresi  ve Attalos hekelinin dezenfekte çalışmasından  detay görüntüler Belediye ekiperi dezenfekte çalışmalarından detay görüntü Düden şelalesinden detay görüntü HABER: İbrahim LALELİ- KAMERA: Emrah GÜL/ANTALYA, ======================= Trabzon'da pazarda koronavirüs tedbirleri uygulanıyor TRABZON'da koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayatın kısıtlanması yönünde alınan kararların ardından, semt pazarlarında alışveriş yapanların sayısı azaldı. Pazarlarda ise esnaf ve vatandaşlar, maske ve eldiven takarken, ürünlerde seçmece yasağı uygulanıyor.  Trabzon'un Şalpazarı, Of, Vakfıkebir ilçelerinde koronavirüs tedbirleri kapsamında bu hafta semt pazarı kurulmadı.
Şalpazarı 16.3.2020
Trabzon'da kar yağışı etkili oldu
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, kar yağışının etkili olduğu Tonya, Düzköy, Şalpazarı ve Çaykara ilçelerinin bazı mahallelerinde kar kalınlığının 40 santimetreye kadar ulaştığı belirtildi.
Şalpazarı 22.2.2020
Trabzon'da kayıp olarak aranan kişi ölü bulundu
Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde kaybolan kişi, ölü bulundu.
Şalpazarı 12.2.2020
22 ilde eğitime kar engeli
Trabzon'un Düzköy, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinde tüm okullarda, Akçaabat, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Hayrat ve Vakfıkebir ilçelerinde ise taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için yarın tatil edildi.
Şalpazarı 12.2.2020
Trabzon'da eğitime kar engeli
Trabzon'un Düzköy, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinde tüm okullarda, Akçaabat, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Hayrat ve Vakfıkebir ilçelerinde ise taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için eğitime 1 gün ara verildi.
Şalpazarı 12.2.2020
Trabzon'da asayiş olayları
Şalpazarı ilçesinde bir şüpheliye ait ev ve eklentilerinde yapılan aramada 2 av tüfeği, 3 tabanca, 2 kuru sıkı tabancadan dönüştürülmüş tabanca, 1 tabanca namlusu, 9 tabanca şarjörü, 210 adet 9 milimetre çapında fişek, 131 adet 7.
Şalpazarı 11.2.2020
Kar Karadeniz'de yaşamı olumsuz etkiliyor
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden alınan bilgiye göre, hafta sonu yağan karın ardından Akçaabat'ta 2, Araklı'da 2, Düzköy'de 2, Çarşıbaşı'nda 4, Hayrat 3, Çaykara 5, Vakfıkebir 9, Beşikdüzü 3 ve Şalpazarı'nda 5 olmak üzere toplam 35 mahalleye ulaşım sağlanamıyor.
Şalpazarı 10.2.2020
İlçeye inen domuz sürüsü görüntülendi
KIŞ mevsiminin ilk kar yağışının yaşandığı Erzurum'un Olur ilçesi kırsalında 50'ye yakın yaban domuzu görüntülendi.  Erzurum'a 161 kilometre mesafede ve 1327 metre rakımda bulunan Olur ilçesi ve bağlı mahallelere kış mevsiminin ilk kar yağışı cuma ve cumartesi günleri oldu. Karadeniz iklimi özellikleri taşıyan ilçede beyaz örtü ile kaplanan kar yağışı sonrası vatandaşlar, kırsal alanda 50'ye yakın yaban domuzunu görüntüledi. İlçe merkezinden aracıyla Şalpazarı Mahallesi'ne giden Selami Koçak, dağlık araziden inen domuz sürüsünü görünce cep telefonuna kaydetti.
Şalpazarı 9.2.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi yolu karla kaplı mahallelerdeki hastalara ulaşıyor
İl genelinde 2 gündür devam eden kar yağışı nedeniyle ekiplerin, mahsur kalanlar ile 15 hastaya ulaşarak hastanelere ulaşmalarını sağladığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Şalpazarı ilçesinin Geyikli Mahallesi'nde kar nedeniyle hastaneye ulaştırılamayan yatalak hasta İfaket Evren'in imdadına da Büyükşehir Belediyesi ekipleri yetişti.
Şalpazarı 7.2.2020
Trabzon'da jandarma ekiplerinden okul çevrelerinde denetim
Öte yandan, Şalpazarı ilçesinde silah ve mühimmat kaçakçılığı yaptığı tespit edilen bir kişinin evine operasyon düzenlendi.
Şalpazarı: Karadeniz'de kar yağışıŞalpazarı 24.1.2020
Şalpazarı 13.1.2020
Doğu Karadeniz'de 169 köy ve mahalle yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı
Trabzon'da da etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle 16 mahalle yolu ulaşıma kapandı. Şalpazarı ilçesindeki Gökçeköy, Kuzuluk, Sinlice, Sütpınar, Simenli, Düzköy ilçesindeki Çayırbağı ve Yerlice, Tonya ilçesindeki Kalınçam, Çayıriçi, Sayraç, Yakçukur, İskenderli, Araklı ilçesindeki Yeşilyurt, Sürmene ilçesindeki Oylum ve Çaykara ilçesindeki Karaçam ve Köknar mahallerine ulaşım sağlandığı yol kar nedeniyle kapandı.
Şalpazarı: Doğu Karadeniz'de kışŞalpazarı 13.1.2020
İmsak02:48
Öğle12:24
İkindi16:23
Akşam19:55
Yatsı21:42
Şu an buradasınız: Şalpazarı Haber, Şalpazarı Son Dakika Haberleri - Haberler - Şalpazarı haber sayfamızda Şalpazarı haberleri okuyabilir, Şalpazarı son dakika haberleri ve güncel Şalpazarı gelişmelerini görebilirsiniz. Trabzon'da 18 ilçede yaklaşık 2,5 ay sonra ilk Cuma namazı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 08:51:12. #1.15#
title