Karakoçan Haberleri

Karakoçan haber, Karakoçan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karakoçan - 28.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 11. hafta maçları tamamlandı.
Karakoçan - 27.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Kırmızı Grup 29 Kasım Pazar: 13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Pazarspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Bayburt Özel İdare-Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 13.00 Serik Belediyespor-Kırklarelispor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Kırşehir Belediye-Bodrumspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Mamak FK-Karacabey Belediyespor (Çubuk İlçe) 13.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik) 13.00 Sivas Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 12.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bucaspor 1928 (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 12.00 Ofspor-Payasspor (Of İlçe) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Kızılcabölükspor-1877 Alemdağspor (Kızılcabölük Semt) 13.00 Çankaya FK-Manisaspor (Ankara OSTİM) 13.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Belediye Derincespor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Antalya Kemerspor-Diyarbekirspor (Kemer İlçe) 2. Grup Bugün: 13.00 Mardin Fosfatspor-Fethiyespor (Mardin 21 Kasım) 13.00 Tokatspor-Tekirdağspor (Tokat Gaziosmanpaşa) Yarın: 13.00 Kahta 02-Ceyhanspor (Kahta İlçe) 13.00 İskenderun FK-Yomraspor (Payas İlçe) 13.00 Belediye Kütahyaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Dumlupınar) 13.00 Halide Edip Adıvarspor-Karaman Belediyespor (Maltepe Hasan Polat) 13.00 Ağrı 1970-Yozgatspor 1959 (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 13.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Darıca Gençlerbirliği (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası) 3. Grup Yarın: 13.00 Gölcükspor-Esenler Erokspor (Gölcük Şehir) 13.00 Elazığ Karakoçan FK-Isparta 32 (Elazığ Doğukent) 13.
Karakoçan - 25.11.2020
25 ova "büyük ova koruma alanı" olarak belirlendi
Karar gereği, büyük ova koruma alanı olarak belirlenen ovalar şunlar: "Batman'da Gercüş Ovası, Bayburt'ta Aydıntepe, Beşpınar, Demirözü ve Yazıbaşı ovaları, Bursa'da Güllüce, İznik, Orhaneli, Orhangazi ve Melik ovaları, Elazığ'da Karakoçan ve Kovancılar ovaları, Kahramanmaraş'ta Altınyayla ve Yeşilova ovaları, Kars'ta Akyaka Demirkent, Merkez Dikme ve Susuz ovaları, Malatya'da Eymir Kızık, Kale ve Yenice ovaları, Muş'ta Bulanık, Liz ve Malazgirt ovaları, Niğde'de Eminlik ve Hacıbeyli ovaları.
Karakoçan - 19.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig'de 10. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup: Takımlar O G B M A Y AV P 1.DİYARBEKİRSPOR 10 8 1 1 12 3 9 25 2.BUCASPOR 1928 10 7 1 2 21 8 13 22 3.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 9 5 2 2 10 7 3 17 4.FATSA BELEDİYESPOR 10 5 2 3 10 8 2 17 5.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 10 5 1 4 15 13 2 16 6.ARTVİN HOPASPOR 10 5 1 4 17 18 -1 16 7.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 9 4 2 3 13 8 5 14 8.BELEDİYE DERİNCE SPOR 10 3 5 2 10 8 2 14 9.OFSPOR 8 3 3 2 13 12 1 12 10.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 8 4 0 4 8 8 0 12 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 10 3 2 5 8 11 -3 11 12.PAYASSPOR 10 2 3 5 12 14 -2 9 13.KIZILCABÖLÜKSPOR 10 2 3 5 11 15 -4 9 14.1877 ALEMDAĞSPOR 10 2 3 5 10 18 -8 9 15.ANTALYA KEMERSPOR 10 1 4 5 9 15 -6 7 16.MANİSASPOR 10 0 3 7 5 18 -13 3 2. Grup: Takımlar O G B M A Y AV P 1.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 10 6 1 3 22 7 15 19 2.FETHİYESPOR 9 5 2 2 14 7 7 17 3.İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 10 5 2 3 12 9 3 17 4.CEYHANSPOR 9 4 3 2 16 17 -1 15 5.ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI 9 4 2 3 10 10 0 14 6.MARDİN FOSFATSPOR 10 3 4 3 13 9 4 13 7.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 9 3 4 2 10 9 1 13 8.YOMRASPOR 9 3 4 2 10 9 1 13 9.AĞRI 1970 SPOR 9 4 1 4 6 8 -2 13 10.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 10 3 4 3 9 12 -3 13 11.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 9 3 3 3 12 10 2 12 12.KAHTA 02 SPOR 10 3 3 4 10 11 -1 12 13.TEKİRDAĞSPOR 10 2 4 4 8 12 -4 10 14.KARAMAN BELEDİYESPOR 9 2 3 4 12 12 0 9 15.TOKATSPOR 9 2 3 4 6 16 -10 9 16.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 9 1 5 3 7 10 -3 8 17.YOZGATSPOR 1959 FK 10 1 4 5 6 15 -9 7 3. Grup: Takımlar O G B M A Y AV P 1.SOMASPOR 9 7 2 0 16 4 12 23 2.İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 10 6 4 0 16 2 14 22 3.ÇATALCASPOR 9 6 2 1 16 8 8 20 4.KARŞIYAKA 9 5 3 1 14 7 7 18 5.ŞİLE YILDIZSPOR 10 4 4 2 14 12 2 16 6.ÇARŞAMBASPOR 9 4 3 2 14 7 7 15 7.ISPARTA 32 SPOR 8 4 2 2 13 8 5 14 8.ESENLER EROKSPOR 8 4 1 3 10 7 3 13 9.BATMAN PETROLSPOR 9 4 1 4 9 10 -1 13 10.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 10 3 3 4 9 11 -2 12 11.
Karakoçan - 19.11.2020
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig'in 11. haftası tek maçla, 3. Lig'in 10. haftası ise 1, 2 ve 3. grupta oynanan müsabakalarla tamamlandı.
Karakoçan - 17.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Ligde 10. haftanın programı şöyle: 1. Grup 19 Kasım Perşembe: 12.00 Payasspor-Artvin Hopaspor (Payas İlçe) 13.00 Belediye Derincespor-Fatsa Belediyespor (Belediye Derince Doğal Çim) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Çankaya FK (Silivri) 13.00 Manisaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Bucaspor-Kızılcabölükpor (Yeni Buca) 13.00 1877 Alemdağspor-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ) 13.00 Ofspor-Antalya Kemerspor (Stadı henüz belli değil) 13.00 Diyarbekirspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Diyarbakır) 2. Grup 19 Kasım Perşembe: 13.00 Tekirdağspor-Halide Edip Adıvarspor (Namık Kemal) 13.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-İskenderun FK (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Yomraspor-Mardin Fosfatspor (Yomra İlçe) 13.00 Fethiyespor-Kahta 02 (Fethiye İlçe) 13.00 Nazilli Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Nazilli İlçe) 13.00 Darıca Gençlerbirliği-Ağrı 1970 (Darıca İlçe) 13.00 Yozgatspor 1959-Tokatspor (Yozgat Bozok) 3. Grup 19 Kasım Perşembe: 13.00 Şile Yıldızspor-Çatalcaspor (Şile) 13.00 Altındağspor-Cizrespor (Çubuk İlçe) 13.00 Erbaaspor-Elazığ Karakoçan FK (Erbaa İlçe) 13.
Karakoçan - 15.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
8 4 1 3 8 7 1 13 8.ÇARŞAMBASPOR 8 3 3 2 11 6 5 12 9.ISPARTA 32 SPOR 7 3 2 2 11 7 4 11 10.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 9 2 3 4 8 11 -3 9 11.
Karakoçan - 15.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbolda Misli.com 3. Lig'in 9. haftası oynanan 21 maçla tamamlandı.
Karakoçan - 13.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Misli.com 3. Lig 1. Grup 15 Kasım Pazar: 13.00 Kızılcabölükspor-Manisaspor (Kızılcabölük Semt) 13.00 Çankaya FK-Belediye Derincespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Fatsa Belediyespor-Diyarbekirspor (Fatsa İlçe) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Ofspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Kemerspor 2003-Payasspor (Kemer İlçe) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Bucaspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Artvin Hopaspor-1877 Alemdağspor (Hopa) 2. Grup 15 Kasım Pazar: 13.00 Belediye Kütahyaspor-Tekirdağspor (Dumlupınar) 13.00 Ceyhanspor-Fethiyespor (Ceyhan İlçe) 13.00 Ağrı 1970-Nazilli Belediyespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 13.00 İskenderun FK-Karaman Belediyespor (Payas İlçe) 13.00 Kahta 02-Yomraspor (Kahta İlçe) 13.00 Tokatspor-Darıca Gençlerbirliği (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Mardin Fosfatspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Mardin 21 Kasım) 13.00 Hadile Edip Adıvarspor-Yozgatspor 1959 (Maltepe Hasan Polat) 3. Grup 15 Kasım Pazar: 13.00 Cizrespor-Şile Yıldızspor (Siirt Atatürk) 13.00 Elazığ Karakoçan FK-Osmaniyespor (Elazığ Doğukent) 13.
Karakoçan - 12.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbolda Misli.com 3. Lig'in 8. haftası oynanan 21 maçla tamamlandı.
Karakoçan - 9.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Misli.com 3. Lig'de haftanın programı şöyle: 1. Grup 12 Kasım Perşembe: 12.00 Bucaspor 1928-Artvin Hopaspor (Yeni Buca) 13.00 Kemerspor 2003-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Kemer İlçe) 13.00 Ofspor-Fatsa Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı) 13.00 Diyarbekirspor-Çankaya FK (Diyarbakır) 13.00 Payasspor-1877 Alemdağspor (Payas İlçe) 13.00 Belediye Derincespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Kızılcabölükspor (Silivri) 13.00 Manisaspor-Nevşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs) 2. Grup 11 Kasım Çarşamba: 13.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe) 13.00 Darıca Gençlerbirliği-Halide Edip Adıvarspor (Darıca İlçe) 12 Kasım Perşembe: 13.00 Yozgatspor 1959-Belediye Kütahyaspor (Yozgat Bozok) 13.00 Tekirdağspor-İskenderun FK (Namık Kemal) 13.00 Karaman Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Kemal Kaynaş) 13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kahta 02 (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Yomraspor-Ceyhanspor (Yomra İlçe) 13.00 Çengelköy-Ağrı 1970 (Sultanbeyli Gölet) 3. Grup 12 Kasım Perşembe: 13.00 Şile Yıldızspor-Yalovaspor (Şile) 13.00 Altındağspor-Elazığ Karakoçan FK (Çubuk İlçe) 13.
Karakoçan - 5.11.2020
Bingöl'ün deprem açısından riskli bölgeleri araştırılıyor
Bingöl'de de bu boyutta tarih boyunca depremlerin yaşandığını ifade eden Akbayram, "Önümüzdeki dönemlerde de olacağını biliyoruz. Bingöl bir ova üzerine kurulu ve bu tür ova zeminlerinin deprem dalgalarının genliklerini artırdığını, dolayısıyla yıkımın miktarını, şiddetini artırdıklarını biliyoruz. Buna örnek ise 2003 yılında Bingöl'de meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki deprem, bu depremde 180'e yakın insanımız vefat etmişti." "Bingöl'ün deprem açısından tehlikesi yüksek" Arazide yapılan çalışmalarda sürekli yeni fay hatları tespit ettiklerini belirten Akbayram, şöyle devam etti: "Bingöl'ü tehdit eden çok sayıda fay bilindiği gibi, biz sahada jeolojik ve tektonik haritalarda Türkiye'nin aktif fay haritalarında bulunmayan çok sayıda aktif fay tespit ediyoruz. Gün geçmiyor ki arazide fay hattı bulmayalım. O yüzden Bingöl'ün deprem açısından tehlikesi yüksek. Bunun bir örneği çok yakın zamanda meydana gelen Karlıova depremiydi. Çok daha yakın bir örneği de İzmir depremiyle aynı gün gerçekleşen 4 büyüklüğündeki deprem. Bu deprem Karakoçan fayı üzerinde oldu.
Karakoçan - 1.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig'in 7. haftası yapılan 2 karşılaşmayla tamamlandı.
Karakoçan - 1.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbol Misli.com 3. Lig'e 1, 2 ve 3. Grup'ta yapılan 7. hafta müsabakalarıyla devam edildi.
Karakoçan - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: 1. Grup Yarın: 14.00 Payasspor-Bucaspor (Payas İlçe) 29 Ekim Perşembe: 13.00 Belediye Derincespor-Nevşehir Belediyespor (Belediye Derincespor) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Silivri) 13.00 Manisaspor-1877 Alemdağspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Fatsa Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Kemerspor 2003-Çankaya FK (Kemer) 13.00 Ofspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Of İlçe) 19.00 Diyarbekirspor-Kızılcabölükspor (Diyarbakır) 2. Grup 29 Ekim Perşembe: 14.00 Tekirdağspor-Kahta 02 Spor (Namık Kemal) 14.00 Karaman Belediyespor-Ceyhanspor (Kemal Kaynaş) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Ağrı 1970 Spor-Tokatspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Çengelköy-Halide Edip Adıvar (Sultanbeyli Gölet) 14.00 Nazilli Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Nazilli İlçe) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-İskenderun FK (Darıca İlçe) 14.00 Yozgatspor 1959-Mardin Fosfatspor (Yozgat Bozok) 3. Grup: Yarın: 14.00 Altındağspor-Esenler Erokspor (Çubuk) 14.00 Osmaniyespor-Isparta 32 Spor (7 Ocak) 29 Ekim Perşembe: 14.00 Çarşambaspor-Arhavispor (Çarşamba İlçe) 14.00 Somaspor-Çatalcaspor (Soma Atatürk) 14.00 Karşıyaka-Cizrespor (İzmir Atatürk) 14.00 Batman Petrolspor-Yalovaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Şile Yıldızspor-Gölcükspor (Şile) 19.00 İçel İdmanyurdu-Elazığ Karakoçan FK (Mersin) 4.
Karakoçan - 23.10.2020
Karşıyaka'da Hakan Kuş gol krallığında zirvede
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 13 puanlı lider Karşıyaka'nın forveti Hakan Kuş, grupta Somasporlu Nurettin Çağlar'la birlikte gol krallığı yarışında zirvede yer alıyor. Yeşil-kırmızılı takımın attığı 8 golün 4'ünde imzası bulunan Hakan, kariyerindeki en iyi sezon başlangıcını yaptı.Esenler Erokspor, Gölcükspor (D), Elazığ Karakoçan FK ve son olarak Yalovaspor (D) filelerini havalandıran 26 yaşındaki santrfor, attığı gollerle takımını sırtladı.
Karakoçan - 21.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesi oynanan 11 maçla sürdü.
Karakoçan - 19.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 17.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 20.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.
Karakoçan - 17.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 5. hafta, 23 maçla başladı.
Karakoçan - 15.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eşleşmeleri ve maç programı şöyle: 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 19.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.
Karakoçan - 14.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Organizasyonda bugün yapılan 12 karşılaşmanın ardından Siirt İl Özel İdaresi, Şile Yıldızspor, Arnavutköy Belediyespor, Yalovaspor, 1877 Alemdağspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Yomraspor, Elazığ Karakoçan, Kozanspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Payasspor ve Alanya Kestelspor 2.
Karakoçan - 12.10.2020
Karşıyaka zirvede kalacak
SEZONA son 8 yılın en iyi başlangıcını yaptığı Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'nü de 2-1 yenip, 4 maçta namağlup 10 puanla lider İçel İdman Yurdu'nun genel averajla gerisinde zirve ortağı olan Karşıyaka'da teknik direktör Soner Tolungüç, "Zirveye çıkmak...
Karakoçan - 12.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.
Karakoçan - 11.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Ligde gruplarda 4. haftanın ardından oluşan puan durumları şöyle: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.DİYARBEKİRSPOR 4 3 0 1 6 2 4 9 2.BUCASPOR 1928 4 3 0 1 6 3 3 9 3.FATSA BELEDİYESPOR 4 3 0 1 6 3 3 9 4.ÇANKAYA FK 4 3 0 1 7 5 2 9 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 4 2 2 0 5 3 2 8 6.BELEDİYE DERİNCESPOR 4 2 1 1 5 3 2 7 7.OFSPOR 4 2 1 1 6 5 1 7 8.KIZILCABÖLÜKSPOR 4 2 0 2 6 5 1 6 9.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 4 2 0 2 6 7 -1 6 10.ARTVİN HOPASPOR 4 2 0 2 4 5 -1 6 11.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 1 1 2 5 4 1 4 12.PAYASSPOR 4 1 1 2 3 5 -2 4 13.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 4 1 0 3 4 7 -3 3 14.1877 ALEMDAĞSPOR 4 0 2 2 2 7 -5 2 15.MANİSASPOR 4 0 1 3 2 5 -3 1 16.KEMERSPOR 2003 4 0 1 3 3 7 -4 1 - 2. Grup O G B M A Y AV P 1.TEKİRDAĞSPOR 4 2 2 0 6 3 3 8 2.YOMRASPOR 4 2 2 0 6 3 3 8 3.İSKENDERUN FK 3 2 1 0 4 1 3 7 4.ÇENGELKÖY 4 2 1 1 4 3 1 7 5.CEYHAN SPOR 4 2 1 1 5 8 -3 7 6.MARDİN FOSFATSPOR 3 2 0 1 7 1 6 6 7.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 2 0 2 9 4 5 6 8.FETHİYESPOR 4 2 0 2 7 5 2 6 9.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 1 2 1 4 4 0 5 10.TOKATSPOR 4 1 2 1 3 8 -5 5 11.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 1 1 1 5 4 1 4 12.KAHTA 02 4 1 1 2 5 4 1 4 13.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 3 1 1 1 3 4 -1 4 14.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 1 0 2 2 4 -2 3 15.KARAMAN BELEDİYESPOR 3 0 1 2 2 5 -3 1 16.YOZGATSPOR 1959 4 0 1 3 2 8 -6 1 17.AĞRI 1970 2 0 0 2 1 6 -5 0 3. Grup O G B M A Y AV P 1.İÇEL İDMANYURDU 4 3 1 0 8 1 7 10 2.KARŞIYAKA 4 3 1 0 7 4 3 10 3.SOMASPOR 4 3 1 0 5 2 3 10 4.BATMAN PETROLSPOR 4 3 0 1 7 4 3 9 5.ÇARŞAMBASPOR 4 2 2 0 5 1 4 8 6.ÇATALCASPOR 2 2 0 0 7 2 5 6 7.ŞİLE YILDIZSPOR 4 1 3 0 4 3 1 6 8.ELAZIĞ KARAKOÇAN 4 1 2 1 5 5 0 5 9.
Karakoçan - 11.10.2020
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 4. hafta yapılan 25 müsabakayla tamamlandı.
Karakoçan - 11.10.2020
Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü: 2-1
STAT: AtatürkHAKEMLER: Erhan Kara (xx), Muhammet Munir Dadı (xx), Feyzullah Çimen (xx)KARŞIYAKA: Erdoğan (xxx) - İlyas (xx) (Dk. 90+3 Anıl), Cenk (xxx), Metin (xxx), Burak (xx), Fatih (xx), Arif (xx) (Dk. 63 Harun xx), Mustafa Değirmenci (xxx) (Dk.
Karakoçan - 10.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.
Karakoçan - 10.10.2020
Karşıyaka zirve peşinde
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta ilk 3 maçta namağlup 7 puan toplayıp son 8 yılın en iyi sezon başlangıcını yapan Karşıyaka, yarın Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'nü zirve yarışında ağırlayacak.
Karakoçan - 9.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe) 15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri) 11 Ekim Pazar: 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe) 15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır) 2. Grup Yarın: 15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok) 11 Ekim Pazar: 14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe) 14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal) 14.30 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor (Gaziosmanpaşa) 14.30 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Karaman Belediyespor-Yomraspor (Kemal Kaynaş) 15.30 Çengelköy-İskenderun FK (Sultanbeyli Gölet) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02 (Darıca İlçe) 3. Grup Yarın: 14.30 Çarşambaspor-Cizrespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Altındağspor-Erbaaspor (Çubuk İlçe) 11 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Arhavispor-Çatalcaspor (Arhavi İlçe) 15.30 Somaspor-Yalovaspor (Soma Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan (İzmir Atatürk) 15.
Karakoçan - 8.10.2020
Karşıyaka'nın fikstürü yoğun
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta zirve yarışı veren Karşıyaka, haftaya 17 Ekim'den itibaren hafta içi ve hafta sonu üst üste maçlar oynayacağı zorlu bir periyoda girecek. Yeşil-kırmızılı ekip, ligde bu pazar günü Elazığ Karakoçan FK'yı ağırladıktan sonra devre arasına kadar kalan 6 iç saha maçını hafta içi oynayacak.
Karakoçan - 6.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk iki eleme turunun maç programı açıklandı
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle: 1. Eleme Turu 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.
İmsak05:46
Öğle12:16
İkindi14:48
Akşam17:10
Yatsı18:31
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karakoçan Haber, Karakoçan Son Dakika Haberleri - Haberler - Karakoçan haber sayfamızda Karakoçan haberleri okuyabilir, Karakoçan son dakika haberleri ve güncel Karakoçan gelişmelerini görebilirsiniz. Futbol: Misli.com 3. Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 14:42:18. #1.15#
title