Karakoçan Haberleri

Karakoçan haber, Karakoçan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karakoçan - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: 1. Grup Yarın: 14.00 Payasspor-Bucaspor (Payas İlçe) 29 Ekim Perşembe: 13.00 Belediye Derincespor-Nevşehir Belediyespor (Belediye Derincespor) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Silivri) 13.00 Manisaspor-1877 Alemdağspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Fatsa Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Kemerspor 2003-Çankaya FK (Kemer) 13.00 Ofspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Of İlçe) 19.00 Diyarbekirspor-Kızılcabölükspor (Diyarbakır) 2. Grup 29 Ekim Perşembe: 14.00 Tekirdağspor-Kahta 02 Spor (Namık Kemal) 14.00 Karaman Belediyespor-Ceyhanspor (Kemal Kaynaş) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Ağrı 1970 Spor-Tokatspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Çengelköy-Halide Edip Adıvar (Sultanbeyli Gölet) 14.00 Nazilli Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Nazilli İlçe) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-İskenderun FK (Darıca İlçe) 14.00 Yozgatspor 1959-Mardin Fosfatspor (Yozgat Bozok) 3. Grup: Yarın: 14.00 Altındağspor-Esenler Erokspor (Çubuk) 14.00 Osmaniyespor-Isparta 32 Spor (7 Ocak) 29 Ekim Perşembe: 14.00 Çarşambaspor-Arhavispor (Çarşamba İlçe) 14.00 Somaspor-Çatalcaspor (Soma Atatürk) 14.00 Karşıyaka-Cizrespor (İzmir Atatürk) 14.00 Batman Petrolspor-Yalovaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Şile Yıldızspor-Gölcükspor (Şile) 19.00 İçel İdmanyurdu-Elazığ Karakoçan FK (Mersin) 4.
Karakoçan - 23.10.2020
Karşıyaka'da Hakan Kuş gol krallığında zirvede
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 13 puanlı lider Karşıyaka'nın forveti Hakan Kuş, grupta Somasporlu Nurettin Çağlar'la birlikte gol krallığı yarışında zirvede yer alıyor. Yeşil-kırmızılı takımın attığı 8 golün 4'ünde imzası bulunan Hakan, kariyerindeki en iyi sezon başlangıcını yaptı.Esenler Erokspor, Gölcükspor (D), Elazığ Karakoçan FK ve son olarak Yalovaspor (D) filelerini havalandıran 26 yaşındaki santrfor, attığı gollerle takımını sırtladı.
Karakoçan - 21.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesi oynanan 11 maçla sürdü.
Karakoçan - 19.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 17.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 20.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.
Karakoçan - 17.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 5. hafta, 23 maçla başladı.
Karakoçan - 15.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eşleşmeleri ve maç programı şöyle: 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 19.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.
Karakoçan - 14.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Organizasyonda bugün yapılan 12 karşılaşmanın ardından Siirt İl Özel İdaresi, Şile Yıldızspor, Arnavutköy Belediyespor, Yalovaspor, 1877 Alemdağspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Yomraspor, Elazığ Karakoçan, Kozanspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Payasspor ve Alanya Kestelspor 2.
Karakoçan - 12.10.2020
Karşıyaka zirvede kalacak
SEZONA son 8 yılın en iyi başlangıcını yaptığı Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'nü de 2-1 yenip, 4 maçta namağlup 10 puanla lider İçel İdman Yurdu'nun genel averajla gerisinde zirve ortağı olan Karşıyaka'da teknik direktör Soner Tolungüç, "Zirveye çıkmak...
Karakoçan - 12.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.
Karakoçan - 11.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Ligde gruplarda 4. haftanın ardından oluşan puan durumları şöyle: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.DİYARBEKİRSPOR 4 3 0 1 6 2 4 9 2.BUCASPOR 1928 4 3 0 1 6 3 3 9 3.FATSA BELEDİYESPOR 4 3 0 1 6 3 3 9 4.ÇANKAYA FK 4 3 0 1 7 5 2 9 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 4 2 2 0 5 3 2 8 6.BELEDİYE DERİNCESPOR 4 2 1 1 5 3 2 7 7.OFSPOR 4 2 1 1 6 5 1 7 8.KIZILCABÖLÜKSPOR 4 2 0 2 6 5 1 6 9.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 4 2 0 2 6 7 -1 6 10.ARTVİN HOPASPOR 4 2 0 2 4 5 -1 6 11.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 1 1 2 5 4 1 4 12.PAYASSPOR 4 1 1 2 3 5 -2 4 13.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 4 1 0 3 4 7 -3 3 14.1877 ALEMDAĞSPOR 4 0 2 2 2 7 -5 2 15.MANİSASPOR 4 0 1 3 2 5 -3 1 16.KEMERSPOR 2003 4 0 1 3 3 7 -4 1 - 2. Grup O G B M A Y AV P 1.TEKİRDAĞSPOR 4 2 2 0 6 3 3 8 2.YOMRASPOR 4 2 2 0 6 3 3 8 3.İSKENDERUN FK 3 2 1 0 4 1 3 7 4.ÇENGELKÖY 4 2 1 1 4 3 1 7 5.CEYHAN SPOR 4 2 1 1 5 8 -3 7 6.MARDİN FOSFATSPOR 3 2 0 1 7 1 6 6 7.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 2 0 2 9 4 5 6 8.FETHİYESPOR 4 2 0 2 7 5 2 6 9.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 1 2 1 4 4 0 5 10.TOKATSPOR 4 1 2 1 3 8 -5 5 11.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 1 1 1 5 4 1 4 12.KAHTA 02 4 1 1 2 5 4 1 4 13.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 3 1 1 1 3 4 -1 4 14.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 1 0 2 2 4 -2 3 15.KARAMAN BELEDİYESPOR 3 0 1 2 2 5 -3 1 16.YOZGATSPOR 1959 4 0 1 3 2 8 -6 1 17.AĞRI 1970 2 0 0 2 1 6 -5 0 3. Grup O G B M A Y AV P 1.İÇEL İDMANYURDU 4 3 1 0 8 1 7 10 2.KARŞIYAKA 4 3 1 0 7 4 3 10 3.SOMASPOR 4 3 1 0 5 2 3 10 4.BATMAN PETROLSPOR 4 3 0 1 7 4 3 9 5.ÇARŞAMBASPOR 4 2 2 0 5 1 4 8 6.ÇATALCASPOR 2 2 0 0 7 2 5 6 7.ŞİLE YILDIZSPOR 4 1 3 0 4 3 1 6 8.ELAZIĞ KARAKOÇAN 4 1 2 1 5 5 0 5 9.
Karakoçan - 11.10.2020
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 4. hafta yapılan 25 müsabakayla tamamlandı.
Karakoçan - 11.10.2020
Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü: 2-1
STAT: AtatürkHAKEMLER: Erhan Kara (xx), Muhammet Munir Dadı (xx), Feyzullah Çimen (xx)KARŞIYAKA: Erdoğan (xxx) - İlyas (xx) (Dk. 90+3 Anıl), Cenk (xxx), Metin (xxx), Burak (xx), Fatih (xx), Arif (xx) (Dk. 63 Harun xx), Mustafa Değirmenci (xxx) (Dk.
Karakoçan - 10.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.
Karakoçan - 10.10.2020
Karşıyaka zirve peşinde
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta ilk 3 maçta namağlup 7 puan toplayıp son 8 yılın en iyi sezon başlangıcını yapan Karşıyaka, yarın Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'nü zirve yarışında ağırlayacak.
Karakoçan - 9.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe) 15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri) 11 Ekim Pazar: 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe) 15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır) 2. Grup Yarın: 15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok) 11 Ekim Pazar: 14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe) 14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal) 14.30 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor (Gaziosmanpaşa) 14.30 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Karaman Belediyespor-Yomraspor (Kemal Kaynaş) 15.30 Çengelköy-İskenderun FK (Sultanbeyli Gölet) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02 (Darıca İlçe) 3. Grup Yarın: 14.30 Çarşambaspor-Cizrespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Altındağspor-Erbaaspor (Çubuk İlçe) 11 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Arhavispor-Çatalcaspor (Arhavi İlçe) 15.30 Somaspor-Yalovaspor (Soma Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan (İzmir Atatürk) 15.
Karakoçan - 8.10.2020
Karşıyaka'nın fikstürü yoğun
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta zirve yarışı veren Karşıyaka, haftaya 17 Ekim'den itibaren hafta içi ve hafta sonu üst üste maçlar oynayacağı zorlu bir periyoda girecek. Yeşil-kırmızılı ekip, ligde bu pazar günü Elazığ Karakoçan FK'yı ağırladıktan sonra devre arasına kadar kalan 6 iç saha maçını hafta içi oynayacak.
Karakoçan - 6.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk iki eleme turunun maç programı açıklandı
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle: 1. Eleme Turu 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.
Karakoçan - 6.10.2020
Somaspor beraberliğe üzüldü
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta sezona üst üste 2 galibiyetle başladıktan sonra deplasmanda Elazığ Karakoçan FK'yla 1-1 berabere kalan Somaspor, 1 puana mutlu olmadı.
Karakoçan - 4.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Gruplarda puan durumu şöyle oluştu: 1. Grup: O G B M A Y AV P 1.FATSA BELEDİYESPOR 3 3 0 0 5 0 5 9 2.BUCASPOR 1928 3 3 0 0 6 2 4 9 3.DİYARBEKİRSPOR 3 2 0 1 5 2 3 6 4.ARTVİN HOPASPOR 3 2 0 1 4 4 0 6 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 1 2 0 4 3 1 5 6.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 1 1 1 5 3 2 4 7.OFSPOR 3 1 1 1 4 4 0 4 8.BELEDİYE DERİNCESPOR 3 1 1 1 3 3 0 4 9.KIZILCABÖLÜKSPOR 3 1 0 2 4 5 -1 3 10.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 3 1 0 2 5 7 -2 3 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 3 1 0 2 3 5 -2 3 12.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 1 0 1 2 4 -2 3 13.1877 ALEMDAĞSPOR 3 0 2 1 2 5 -3 2 14.PAYASSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1 15.KEMERSPOR 2003 3 0 1 2 3 5 -2 1 16.MANİSASPOR 3 0 1 2 1 3 -2 1 2. Grup: O G B M A Y AV P 1.ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI 3 2 1 0 4 2 2 7 2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 2 0 1 9 3 6 6 3.FETHİYESPOR 3 2 0 1 6 3 3 6 4.TEKİRDAĞSPOR 3 1 2 0 4 2 2 5 5.YOMRASPOR 3 1 2 0 4 3 1 5 6.İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 1 1 0 3 1 2 4 7.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 1 1 1 4 4 0 4 8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 3 1 1 1 3 4 -1 4 9.CEYHANSPOR 3 1 1 1 3 8 -5 4 10.MARDİN FOSFATSPOR 2 1 0 1 6 1 5 3 11.KAHTA 02 SPOR 3 1 0 2 5 4 1 3 12.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 1 0 1 2 3 -1 3 13.TOKATSPOR 3 0 2 1 2 8 -6 2 14.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 0 1 1 2 3 -1 1 15.KARAMAN BELEDİYESPOR 2 0 1 1 2 3 -1 1 16.YOZGATSPOR 1959 FK 3 0 1 2 2 6 -4 1 17.AĞRI 1970 SPOR 1 0 0 1 0 3 -3 0 3. Grup: O G B M A Y AV P 1.BATMAN PETROL SPOR 3 3 0 0 6 2 4 9 2.İÇEL İDMANYURDU SPOR 3 2 1 0 6 0 6 7 3.KARŞIYAKA 3 2 1 0 5 3 2 7 4.SOMASPOR 3 2 1 0 3 1 2 7 5.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL 3 1 2 0 4 3 1 5 6.
Karakoçan - 4.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Misli.com 3. Lig'de gruplarda bu hafta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Artvin Hopaspor-Ofspor: 0-2 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 0-1 Nevşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: 2-1 Kızılcabölükspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 4-2 Manisaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-1 1877 Alemdağspor-Diyarbekirspor: 0-3 Bucaspor 1928-Belediye Derincespor: 1-0 2. Grup: Yomraspor-Tekirdağspor: 1-1 Kahta 02 Spor-Nazilli Belediyespor: 1-2 Mardin Fosfatspor-Çengelköy: 0-1 Ceyhanspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1 Büyükçekmece Tepecikspor-Karaman Belediyespor: 2-1 Belediye Kütahyaspor-Tokatspor: 1-1 Fethiyespor-Yozgatspor 1959: 3-0 3. Grup: Osmaniyespor-Altındağspor: 1-0 Erbaaspor-Şile Yıldızspor: 0-0 Esenler Erokspor-Batman Petrolspor: 0-1 Elazığ Karakoçan FK-Somaspor: 1-1 Cizrespor-Arhavispor: 0-2 Yalovaspor-Çarşambaspor: 0-0 Gölcükspor-Karşıyaka: 1-2 Isparta 32 Spor-İçel İdmanyurdu: 0-0 4.
Karakoçan - 3.10.2020
Manisaspor yasak savdı
Yönetim son olarak kulüpten 54 bin Euro alacaklı Bulgar futbolcu Nikolay Dimitrov'u ikna ederek 39 alacaklıdan muvafakatname alıp transferin önünü açtı. Üç yıldır süren transfer yasağını kaldıran Manisaspor; kadrosuna kattığı Cizrespor'dan Ahmet Önal ve Gökhan Dinçer, Tire Belediyespor'dan Abdülsamet Can Kaptı, Kemerspor 2003'ten Bahtiyar Dolma ve Serhat Maden, 52 Orduspor'dan Berk Akıncı, Elazığ Karakoçan FK'dan Burak Keskin, Silivrispor'dan Çağrı Gülcü, Zonguldak Kömürspor'dan Halil İbrahim Yazğılı, İskenderun FK'dan Kaan Aşnaz, Mamak FK'dan Lider Koç, Şile Yıldızspor'dan Mehmet İncebacak, Anagold 24Erzincanspor'dan Murat Torun ve Artvin Hopaspor'dan Uğur Parlak'ın lisanslarını çıkardı.
Karakoçan - 26.9.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'in 2. haftası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ertelenen üç maç dışında tamamlandı.
Karakoçan - 26.9.2020
Misli.com 3. Lig'de Çarşambaspor, Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü ile 1-1 berabere kaldı
Misli.com 3. Lig 3. Grup'ta Çarşambaspor, sahasında Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü ile 1-1 berabere kaldı.
Karakoçan - 24.9.2020
Son dakika haberi... Elazığ'da yenidoğan bebeğinin ölümüne neden olan anneye müebbet hapis cezası
Gelen son dakika haberine göre Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde, yenidoğan bebeğinin ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan kadın müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Karakoçan - 23.9.2020
Elazığ'da Osmanlı dönemine ait 2 mezar taşı ele geçirildi
Elazığ'da düzenlenen tarihi eser operasyonunda, Osmanlı dönemine ait 2 işlemeli mezar taşı ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, istihbarat çalışması sonucu Karakoçan ilçesinde oturan M.
Karakoçan - 20.9.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 2020-2021 sezonunun ilk haftası ertelenen müsabakaların dışında tamamlandı.
Karakoçan - 19.9.2020
Misli.com 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı Misli.com 3. Lig'de yarın oynanacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup 15.00 Artvin Hopaspor-Edirnespor (Hopa İlçe) 15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Payasspor (Yeni Malatya) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Nevşehir Gazi) 16.00 Kızılcabölükspor-Çankaya FK (Kızılcabölük) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Belediye Derincespor (Silivri) 16.00 Manisaspor-Diyarbekirspor (Manisa 19 Mayıs) 16.00 1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003 (Alemdağ) 19.00 Bucaspor 1928-Ofspor (Yeni Buca) 2. Grup 15.00 Yomraspor-Darıca Gençlerbirliği (Yomra İlçe) 15.00 Kahta 02 Spor-Ağrı 1970 Spor (Kahta İlçe) 15.00 Mardin Fosfatspor-Tokatspor (Mardin 21 Kasım) 15.30 İskenderun FK-Halide Edip Adıvarspor (Payas İlçe) 15.30 Ceyhanspor-Çengelköy (İsmet Atlı) 15.30 Karaman Belediyespor-Tekirdağspor (Kemal Kaynaş) 16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Yozgatspor 1959 (Tepecik Şenol Güneş) 19.00 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 3. Grup 15.00 Osmaniyespor-İçel İdmanyurdu (7 Ocak) 15.00 Erbaaspor-Batman Petrolspor (Erbaa İlçe) 15.00 Elazığ Karakoçan FK-Arhavispor (Elazığ Doğukent) 15.
İmsak05:15
Öğle12:12
İkindi15:09
Akşam17:36
Yatsı18:54
ELAZIĞ
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
ELAZIĞ
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
ELAZIĞ
Yönetmen Aile Hükümeti
Tür Komedi
ELAZIĞ
Yönetmen Dengesiz
Tür Gerilim
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karakoçan Haber, Karakoçan Son Dakika Haberleri - Haberler - Karakoçan haber sayfamızda Karakoçan haberleri okuyabilir, Karakoçan son dakika haberleri ve güncel Karakoçan gelişmelerini görebilirsiniz. Futbol: Misli.com 3. Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 22:08:03. #1.14#
title