EDİRNE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Edirne Emniyet Müdürlüğü Haberleri

Edirne Emniyet Müdürlüğü haber, Edirne Emniyet Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edirne Emniyet Müdürlüğü - 15.09.2021
Son dakika haberi! Edirne merkezli FETÖ'nün "mahrem yapılanması" soruşturmasında 11 gözaltı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, örgütün mahrem yapılanmasında yer aldıkları iddiasıyla gözaltı kararı verilen müfettiş, uzman, avukatlar ve memurların da aralarında bulunduğu şüphelilerin yakalanması için operasyon düzenledi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 12.09.2021
Edirne'de asayiş
Uyuşturucu operasyonu Edirne'de düzenlenen operasyonda 2 kişi gözaltına alındı Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde durumundan şüphelendikleri D.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 06.08.2021
Edirne'de ATM'ye yerleştirdiği düzenekle para çeken zanlı tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince dün gözaltına alınan E.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 25.06.2021
Son dakika haberleri... 10 ilde FETÖ'nün 'mahrem yapılanması' soruşturması: 21 gözaltı kararı
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY'nin 'mahrem yapılanması'na yönelik sürdürdüğü soruşturma kapsamında, 9 ilde aralarında doktor, komiser, akademisyen, yasama uzmanı, avukat, müfettiş ve memurların da bulunduğu 21 şüpheli hakkında yakalama kararı verdi. Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şüphelileri yakalamak için kent merkezli Ankara, İstanbul, Elazığ, Malatya, İzmir, Adıyaman, Konya, Bartın ve Kırıkkale'de operasyon başlattı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 22.06.2021
Edirne merkezli 9 ilde FETÖ operasyonu: 16 gözaltı
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY'nin 'mahrem yapılanması'na yönelik sürdürdüğü soruşturma kapsamında; aralarında doktor, akademisyen, öğretmen ile avukatların da bulunduğu 16 şüpheli hakkında yakalama kararı verdi. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Edirne merkezli Ankara, İzmir, İstanbul Eskişehir, Adıyaman, Şırnak, Kayseri ve Gaziantep'te operasyon düzenledi. Operasyonlarda yakalanan 16 şüpheli, soruşturmalarının yürütüleceği Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 16.06.2021
FETÖ'nün 'mahrem yapılanması' soruşturmasında 5 tutuklama
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY'nin 'mahrem yapılanması'na yönelik soruşturması kapmasında, aralarında meslekten ihraç edilen akademisyen, askeri personel, müfettiş, avukat ile halen görevde olan emniyet mensubu ve memurların da olduğu 22 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi. Kararın ardından İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 13 ilde yaptığı operasyonlarda, 22 şüpheli gözaltına alındı. Edirne Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan şüpheliler, adliyeye sevk edildi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 16.06.2021
Edirne'de FETÖ şüphelisi 5 kişi tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince Edirne merkezli 13 ilde gerçekleştirilen FETÖ operasyonunda aralarında meslekten ihraç edilen müfettiş, komiser, akademisyen, askeri personel, avukat ve görevde olan memurların da bulunduğu 22 şüpheli gözaltına alındı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 02.06.2021
Son dakika haber: Edirne merkezli FETÖ'nün "mahrem yapılanması" soruşturmasında 22 gözaltı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, meslekten ihraç edilen müfettiş, komiser, akademisyen ve askeri personel ile avukatların yanı sıra görevde olan memurların da aralarında bulunduğu 23 şüphelinin yakalanması için operasyon düzenledi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 02.06.2021
Edirne'de evinde uyuşturucu bulunan şüpheli tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri, K.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 25.05.2021
Edirne'de saklandıkları evde yakalanan 8 FETÖ şüphelisi tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri tarafından gözaltına alınan F.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 24.05.2021
Edirne'de 8 FETÖ şüphelisi saklandıkları evde yakalandı
Alınan bilgiye göre, Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri yaptıkları çalışma sonrası İstanbul'dan Edirne'ye gelen bir minibüsü takibe aldı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 18.05.2021
Kapıkule'de 116 litre kaçak içki ele geçirildi
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gümrük sahasında şüphelilerin tırlarında arama gerçekleştirdi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 06.05.2021
Kapıkule'de bir tırda kaçak içki ve çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gümrük sahasında şüpheliler M.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 18.04.2021
Edirne merkezli FETÖ operasyonunda yakalanan 18 şüpheliden 7'si tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 18 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 17.04.2021
Edirne'de cezaevinden izinli çıkan 2 hükümlü, dolandırıcılık suçundan tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kendilerini cumhuriyet savcısı ve polis olarak tanıtan kişilerin, vatandaşların güvenini kazanıp cep telefonuna uzaktan erişim programı yükleterek dolandırıcılık yaptığı ihbarı üzerine harekete geçti.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 14.04.2021
Son Dakika | Edirne merkezli FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 16 zanlıdan 2'si tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından gözaltına alınan 16 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 09.04.2021
Edirne merkezli FETÖ'nün "mahrem" yapılanmasına yönelik operasyonda 16 zanlı yakalandı
Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri şüphelilere yönelik İstanbul, Konya, Gaziantep, Denizli, Çorum, Bitlis, Ankara ve Adana'da operasyon düzenledi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 08.04.2021
FETÖ'nün "mahrem" yapılanması soruşturmasında 16 yakalama kararı verildi
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince şüphelilere yönelik İstanbul, Konya, Gaziantep, Denizli, Çorum, Bitlis, Ankara ve Adana'da başlatılan operasyon sürüyor.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 07.04.2021
Son dakika haber: Edirne merkezli FETÖ operasyonu: 18 gözaltı
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY'nin mahrem yapılanması soruşturmasında, aralarında meslekten ihraç edilen askeri personel, akademisyen, doktor, avukatların da bulunduğu 18 kişi hakkında yakalama kararı verildi. Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İstanbul, Ankara, Antalya, Balıkesir ve Eskişehir'de düzenlediği operasyonlarda 18 şüpheli yakalandı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 29.03.2021
Terör örgütü üyeliğinden aranan şüpheli İstanbul Havalimanında yakalandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü PKK üyeliğinden aranan şüpheliyi İstanbul'da düzenledikleri operasyonla yakaladı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 24.03.2021
Edirne'de 59 şişe kaçak içki ve 60 paket kaçak sigara ele geçirildi
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gerçekleştirdikleri denetimlerde şüphelendikleri bir aracı durdurdu.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 24.03.2021
Son dakika haberleri! Edirne'deki operasyonda 440 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi
Edirne Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli A.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 22.03.2021
Edirne merkezli FETÖ'nün "mahrem yargı" yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 14 gözaltı kararı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince şüphelilere yönelik Amasya, Ankara, İzmir, İstanbul, Zonguldak, Samsun'da başlatılan operasyonlar kapsamında 12 şüpheli gözaltına alındı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 20.03.2021
Edirne'de kuyumcudan altın çalan zanlılar tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları inceleme sonucu MOBESE kameralarından 4 zanlının kullandığı aracı tespit etti.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 18.03.2021
Edirne'de polisin düzenlediği kaçak sigara operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheliler H.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 15.03.2021
Edirne'de gözaltına alınan FETÖ şüphelisi kadın tutuklandı
Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri, soruşturmalar çerçevesinde, örgütün gizli haberleşme programı ByLock kullanıcısı olduğu ve talimatla Bank Asya'ya para yatırdığı belirlenen N.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 14.03.2021
Turizm danışma ofisinin duvarındaki sprey boya kalıntıları görevlilerce silindi
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ekiplerinin durumu bildirmesi üzerine Edirne Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri bölgeye gelerek, çalışma başlattı.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 12.03.2021
Kapıkule'de tır şoförünün montuna gizlenmiş 2 kilo 300 gram kokain ele geçirildi
Alınan bilgiye göre, Edirne Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticaretini önlemeye yönelik yaptığı çalışma kapsamında, Kapıkule Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yapan bir tırı durdurdu.
Edirne Emniyet Müdürlüğü - 11.03.2021
Edirne'de bir araçta 56 şişe kaçak içki ele geçirildi
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, rutin denetimlerinde şüphe üzerine bir aracı durdurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Edirne Emniyet Müdürlüğü Haberleri | Edirne Emniyet Müdürlüğü Haber - Haberler - Edirne Emniyet Müdürlüğü haberleri, son dakika edirne emniyet müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber: Zeytinburnu'nda eski karısını öldüren Afgan Edirne'de yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 03:00:34. #1.14#

title