Yüzme Haberleri

Yüzme haber, Yüzme son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüzme - 1.12.2020
Bypass ameliyatı hakkında merak edilenler
Yüzme, vücuttaki tüm kasları çalıştırıp aynı zamanda nefes egzersizi de yapılabilen bir spor olduğu için sıklıkla uygulanabilir.
Yüzme - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine "Yeni Kısıtlama ve Tedbirler" konulu genelge gönderdi Açıklaması
İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine gönderdiği "Yeni Kısıtlama ve Tedbirler" konulu genelge kapsamında, yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulacağını belirtti.
Yüzme - 1.12.2020
Son dakika: İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN, KORONAVİRÜS TEDBİRLERİNE İLİŞKİN 2 YENİ GENELGE
Ayrıca, illerde valilik tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitiş saatlerinin 2 Aralık Çarşamba gününden itibaren 10.00- ­16.00 arası olacak şekilde belirlenemesi ve personel servis saatlerinin bu mesai saatlerine göre yeniden düzenlenecek. Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulacak.
Yüzme - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan, koronavirüs tedbirlerine ilişkin 2 yeni genelge
Ayrıca, illerde valilik tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitiş saatlerinin 2 Aralık Çarşamba gününden itibaren 10.00- ­16.00 arası olacak şekilde belirlenemesi ve personel servis saatlerinin bu mesai saatlerine göre yeniden düzenlenecek. Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulacak.
Yüzme - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığından 81 il valiliğine "Yeni Kısıtlama ve Tedbirler"
Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda yeni bir karar alınıncaya kadar 01.12.2020 Salı günü saat 21.00'den itibaren geçerli olacak düzenlemeler ise şu şekilde: "Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığının 30.11.2020 tarih ve 46676 sayılı yazısı doğrultusunda illerde Valilerimiz tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitiş saatlerinin 02.12.2020 Çarşamba gününden itibaren 10: 00-16: 00 arası olacak şekilde belirlenmesi ve personel servis saatlerinin bu mesai saatlerine göre yeniden düzenlenmesi, Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulması, ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon/ganyan yatırma işleminin yapılabilmesi, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızın 18.
Yüzme - 1.12.2020
Son dakika! Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Erdoğan, şunları kaydetti: "Hem halkımızın sağlığını en üst düzeyde korumayı hem de üretimi, ticareti, istihdamı, eğitimi, sosyal hayatı sürdürmeyi birlikte sağlayacak yöntemler bulmaya çalışıyoruz. Bu anlayışla toplantımızda ilave tedbirleri istişare ettik. Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonunda hafta içi her gün saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Bu kısıtlama, hafta sonları cuma akşamı 21.00'den pazartesi sabah saat 05.00'e kadar kesintisiz devam edecektir. Yani cumartesi pazar artık evlerimizdeyiz. Üretim, tedarik, lojistik, sağlık, tarım, orman gibi genelgede yer alacak sektörler bu kapsamın dışındadır. Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatler çerçevesinde hafta sonu kısıtlamasının dışındadır. Restoranlar paket servis haricinde hizmet veremeyecektir. Daha önceki genelgelerde belirtilen istisnalar hariç 65 yaş üstü ve 20 yaş altı, toplu taşıma araçlarını kullanamayacak. Umumi Hıfzıssıhha Kurulları, illerdeki toplu taşıma hizmetlerinde salgının yayılmasına yol açan aksaklıkların tespiti ve giderilmesi amacıyla gereken tedbirleri alacaktır." Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın kapsamındaki alınacak diğer tedbirleri de şöyle sıraladı: "Ana sınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetlerine ara verilecektir. Milletimizden salgının evlerde bulaşma oranının arttığını göz önünde bulundurarak, tehdit geçene kadar misafir kabulüne ara vermelerini özellikle rica ediyorum. Evlerde gün, mevlit, taziye, yılbaşı kutlaması gibi insanların bir araya geleceği etkinlikler yapılamayacaktır. Cenaze namazları, yakınları dahil en fazla 30 kişi ile kılınacak, nikahlar da yine bu sayıyı geçemeyecektir. Hamam, sauna, masaj salonu, yüzme havuzu, lunapark gibi yerler faaliyetlerine ara verecektir.
Yüzme - 30.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüse karşı alınan yeni tedbirleri açıkladı
'CENAZE NAMAZLARI EN FAZLA 30 KİŞİ İLE KILINACAK' Günün belli saatlerinde sokağa çıkmalarına müsaade edilen 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kullanmalarına müsaade edilmeyeceğini bildiren Erdoğan, "Daha önceki genelgelerde belirtilen istisnalar hariç, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı, toplu taşıma araçlarını kullanamayacaktır. Umumi Hıfzıssıhha Kurulları, illerdeki toplu taşıma hizmetlerinde, salgının yayılmasına yol açan aksaklıkların tespiti ve giderilmesi amacıyla gerekli tedbirleri alacaktır. Ana sınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetine ara verilecektir. Evlerde gün, mevlit, taziye, yılbaşı kutlaması gibi toplulukların bir araya geleceği etkinlikler yapılamayacaktır. Cenaze namazları yakınları dahil en fazla 30 kişi ile kılınacak, nikahlar da yine bu sayıyı geçemeyecektir. Hamam, sauna, masaj salonu, yüzme havuzu, lunapark gibi yerler faaliyetlerine ara verecektir" şeklinde konuştu.
Yüzme - 30.11.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Kovid-19 tedbirleri Sağlık krizini topyekun bir ekonomik ve sosyal krize dönüştürmemek için adımları dikkatli attıklarını söyleyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Hem halkımızın sağlığını en üst düzeyde korumayı hem de üretimi, ticareti, istihdamı, eğitimi, sosyal hayatı sürdürmeyi birlikte sağlayacak yöntemler bulmaya çalışıyoruz. Bu anlayışla toplantımızda ilave tedbirleri istişare ettik. Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonunda hafta içi her gün saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. Bu kısıtlama hafta sonları cuma akşamı 21.00'den pazartesi sabah saat 05.00'e kadar kesintisiz devam edecektir. Yani cumartesi pazar artık evlerimizdeyiz. Üretim, tedarik, lojistik, sağlık, tarım, orman gibi genelgede yer alacak sektörler bu kapsamın dışındadır. Market, bakkal, kasap, manav gibi işletmeler ile eve paket hizmeti veren yerler, belirlenecek saatler çerçevesinde hafta sonu kısıtlamasının dışındadır. Restoranlar paket servis haricinde hizmet veremeyecektir. Daha önceki genelgelerde belirtilen istisnalar hariç 65 yaş üstü ve 20 yaş altı toplu taşıma araçlarını kullanamayacak. Umumi Hıfzıssıhha Kurulları, illerdeki toplu taşıma hizmetlerinde salgının yayılmasına yol açan aksaklıkların tespiti ve giderilmesi amacıyla gereken tedbirleri alacaktır." Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın kapsamındaki alınacak diğer tedbirleri de şöyle sıraladı: "Anasınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetlerine ara verilecektir. Milletimizden salgının evlerde bulaşma oranının arttığını göz önünde bulundurarak, tehdit geçene kadar misafir kabulüne ara vermelerini özellikle rica ediyorum. Evlerde gün, mevlit, taziye, yılbaşı kutlaması gibi insanların bir araya geleceği etkinlikler yapılamayacaktır. Cenaze namazları yakınları dahil en fazla 30 kişi ile kılınacak, nikahlar da yine bu sayıyı geçemeyecektir. Hamam, sauna, masaj salonu, yüzme havuzu, lunapark gibi yerler faaliyetlerine ara verecektir.
Yüzme - 30.11.2020
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hamam, sauna, masaj salonu, yüzme havuzu, lunapark gibi yerler faaliyetlerine ara verecektir.
Son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hamam, sauna, masaj salonu, yüzme havuzu, lunapark gibi yerler faaliyetlerine ara verecektir.
Yüzme - 30.11.2020
Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00 arası, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.
Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00 arası, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.
Yüzme - 29.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Demre'de kasım ayı sonunda deniz keyfi  ANTALYA'nın Demre ilçesinde kasım ayı sonunda denize giren bir grup, Akdeniz'in ve güneşin tadını çıkardı.  Demre'de bir sitede yazlık evleri olan ve koronavirüs salgını nedeniyle kışı burada geçirmeye karar veren 5 kişi, kasım ayı sonunda denize girmenin ayrıcalığını yaşadı. Kumdağı mevkisindeki Özay Kent Myra Evleri'nde kalan emekliler Atılay Erkin, Şefik Çakır, Tevhit Varan, Serdar Erkin ve Erhan Öztan, 22- 23 dereceyi bulan hava sıcaklığı, 22- 23 derece deniz suyu sıcaklığını ve pırıl pırıl güneşli havayı görünce kendilerini Akdeniz'in mavi sularına bıraktı. Kayalıklardan denize atlayan grup, bolca yüzdü. Denizin ve güneşin tadını çıkaran grup, kasım ayı sonunda denize girmenin mutluluğunu yaşadı.  Emekli gemi kaptanı Şefik Çakır, "Bizim Karadeniz'de bu mevsimde böyle sıcak olmaz hiçbir zaman. Temmuz ayında olan sıcaklık şu anda burada mevcuttur. Cennet burası, vallahi bir cennettir. Çok güzel bir yüzme yaptık.
Yüzme - 29.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Bedensel Engelliler Milli Takımı, Meksika'da 2-7 Aralık'ta düzenlenen Dünya Yüzme ve Halter Şampiyonaları'nı 4 altın, 1 gümüş ve 4 bronz olmak üzere 9 madalyayla tamamladı.
Yüzme - 28.11.2020
Omuz ağrısı en çok ev kadınlarında ve sporcularda görülüyor
Tahran, bu sendromun elini yukarıda kullanan mesleklerde, ev kadınlarında, yüzme ve voleybol gibi spor yapan sporcularda daha sık görüldüğünü de sözlerine ekledi.
Yüzme - 27.11.2020
Oral B 2020 Türkiye Triatlon Şampiyonası'nda 3. etap yarışları tamamlandı
Bisiklet, koşu ve yüzme yarışlarında kategorilerine göre alınan bireysel sonuçlarda, Elit Erkeklerde Gültigin Er, Elit Kadınlarda Esranur Gökçek, Genç A Erkeklerde Batuhan Sağın, Genç A Kadınlarda Birsu Ulukat, Genç B Kadınlarda Elif Sayın, Genç B Erkeklerde Emir Aracı, Yıldız Erkeklerde Mert Çolak, Yıldız Kadınlarda Özlenen İpek Günad, M3 A Erkeklerde Andrey Yerofeyev, M3 A Kadınlarda Havin Duman, M3 B Erkeklerde Ahmet Sağıroğlu, M3 B Kadınlarda Mirya Karayel, M2 Erkeklerde Doruk Topaloğlu, M2 Kadınlarda Ceylin Aslan, M1 Erkeklerde Doruk Topaloğlu, M1 Erkeklerde Kuzey Set, M1 Kadınlarda Nisa Cebeci ve Paratriatlon Erkeklerde Uğurcan Özer ilk sırada yer aldı.
Yüzme - 27.11.2020
Son dakika haber: Almanya'da Kovid-19 vakası sayısı 1 milyonu geçti
Buna göre, 20 Aralık'a kadar tiyatro, sinema, opera ve konser salonları kapalı olacak, spor salonları, yüzme havuzları, eğlence alanları, masaj ve kozmetik salonları hizmet vermeyecek.
Yüzme - 27.11.2020
"Kulak kiri işitme kaybına neden oluyor"
Kulak kiri kendiliğinden dışarı atılabildiği gibi farklı sebeplerden dolayı kulak kiri kendiliğinden dışarı atılamayacağını ifade eden Op. Dr. Çağrı Jorayev, bu durumda hafif işitme kaybı ve banyo ya da yüzme sonrası kulakta ağrı oluşabilir.
Yüzme - 26.11.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Kayak merkezlerinin 1 Şubat'a kadar açılmayacağı, buradaki otellerin ise sadece Kovid-19 hastalarının tedavisi veya karantina alanı olarak kullanılmasına izin verileceğini kaydeden Gakharia, bu süreç içinde spor salonlarıyla yüzme havuzlarının da kapalı kalacağını, her türlü konferans, eğlence faaliyeti, spor ve kültürel aktivitelerin de durdurulacağını bildirdi.
Yüzme - 26.11.2020
Gürcistan hükümeti iki aylık Kovid-19 yasaklarını açıkladı
Kayak merkezlerinin 1 Şubat'a kadar açılmayacağı, buradaki otellerin ise sadece Kovid-19 hastalarının tedavisi veya karantina alanı olarak kullanılmasına izin verileceğini kaydeden Gakharia, bu süreç içinde spor salonlarıyla yüzme havuzlarının da kapalı kalacağını bildirdi.
Yüzme - 26.11.2020
Gürcistan'da korona virüs önlemleri arttırıldı
Alınan kararlara göre restoranlar, kafeler, pazarlar, alışveriş merkezleri yüzme havuzları, spor salonları kapatılacak, sosyal ve kültürel etkinlikler yapılmayacak.
Yüzme - 26.11.2020
Bakan Kasapoğlu: Hiçbir sorun ve kötü neticenin bizi yolumuzdan döndürmemesi lazım
"HİÇBİR SORUN VE KÖTÜ NETİCE BİZİ YOLUMUZDAN DÖNDÜRMEMESİ LAZIM" "Altyapıdaki insan kaynağımızı nasıl daha farklı noktalara getiririz, bu noktada işbirlikleri, yeteneklerin keşfine yönelik çalışmaları nasıl farklı noktaya getiririz bunları konuşmamız lazım" diyen Bakan Kasapoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:   "Süper Lig, 1'inci Lig, alt ligler, bunların farkları, alttakilerle açığı nasıl kapatma noktasına getiririz bunlara kafa yormamız lazım. Alt liglerden çıkacak oyuncu sayısını nasıl artırırız bunları konuşmamız lazım. Son yıllarda bakanlık olarak, Spor Toto kaynaklarıyla gerçekleştirdiğimiz binlerce altyapı tesisi var. Devletin çok ama çok güçlü bir desteği var. Bu desteği sponsorlarla nasıl çoğaltırız bunlara odaklanmalıyız. Yerel yönetimlerle olan işbirliği de önemli. Kanunda da böyle bir destekleme yetkilisi var. Altyapıları ve amatörleri de destekleme konusunda daha farklı noktalara ulaşmak zorundayız. Amatörler bu işin en önemli aktörleri. Onları destekleme adına hep birlikte el ele vermemiz lazım. Pek çok tesisi kazandırdığımız gibi önümüzdeki süreçte de amatör sahaları çok farklı alana getirmek konusunda çalışmaları başlatmış bulunmaktayız, bu müjdeyi de paylaşmak istiyorum. Futbol ekosistemini el ele vererek, omuz omuza vererek güçlendirmeliyiz. Yayın gelirleri, sponsor gelirleri var. Bunların arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak lazım. Kaçak yayınlarla mücadele olsun, yasa dışı bahisle mücadelelerle olsun, bunlar konusunda da el ele vermemiz lazım. Sponsorluk kaliteyle eş güdümlü bir konu. Kalite arttığı müddetçe marka değeri arttıkça, sponsorluk gelirleri de artacaktır. Kulüplerimiz açısından yurt dışı gelirlerinin önemli olması gerekiyor. En popüler kulüplerimizin bile yurt dışı gelirlerin yeterli olmadığını düşünüyorum. O yüzden kulüplerimiz yurt dışı gelirlerini arttırmaları gerekiyor. Bununla birlikte yurt içi gelirlerde inanılmaz bir artış olduğunu da vurgulamak lazım. Bu miktar 4 milyar liranın üzerinde. Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz çayıştayın sonucu olarak gelinen nokta, mevzuat konusundaki eksiklikler. Bu konuları konuşuyoruz. Önümüzdeki günlerde sporumuzun her alanda tüm paydaşlarıyla gelişimi adına çok güzel bir temsille olacağına inanıyorum. Ülkemizin özellikle Süper Lig'in yetiştirdiği oyuncular ve bunların yurt dışına sporcu ihracı olması bizleri çok sevindiriyor. Bu kulüplerin sayısını arttırmak için birliği beraberliği daha güçlü yapmak hepimizin görevi. Birtakım yol kazaları olabilir ama hiçbir sorun ve kötü netice bizi yolumuzdan döndürmemesi lazım. Milli takımımızdan ümitvar olduğumuzu da ifade etmek istiyorum. Yarınların daha aydınlık olduğunu da ifade etmek istiyorum. Futbol forumundayız ama bahsetmek istiyorum; yüzmede Emre arkadaşımız önemli bir başarıyı ortaya koydu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yüzme Haberleri | Yüzme Haber - Haberler - Yüzme haberleri, son dakika yüzme haber ve gelişmeleri burada. Altındağ'da yapımı devam eden yüzme havuzlarında sona gelindi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 09:54:33. #1.14#
title