Fındıklı Haberleri

Fındıklı haber, Fındıklı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fındıklı - 24.11.2020
Konyaspor kupa mesaisine başladı
Antrenmana tedavisi tamamlanan takım kaptanı Ömer Ali Şahiner de katılırken, Volkan Fındıklı ise fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.
Fındıklı - 17.11.2020
Mahkeme heyetinin keşif yaptığı sırada arbede çıktı
Rize'nin Fındıklı ilçesinde bir balık çiftliği nedeniyle köy halkı ile şirket yetkileri arasında yaşanan sorunu çözmek için keşif yapan mahkeme heyeti iki taraf arasında yaşanan gerginliğe ve arbedeye şahit oldu.
Fındıklı - 13.11.2020
Son Dakika | DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
Maltepe İdealtepe Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde seyir halinde ilerleyen Fındıklı Maltepe hattında çalışan Sergen Baştan yönetimindeki minibüste saat 17.
Fındıklı - 8.11.2020
Son dakika haberleri... N Kolay 42. İstanbul Maratonu'nu kadınlarda Kenyalı Kipyogei kazandı
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden ikinci kez geçen atletler, Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı, Beşiktaş İskelesi'ne kadar gelen parkuru Dolmabahçe, Fındıklı, Salı Pazarı, Karaköy, Galata Köprüsü güzergahını Unkapanı istikametine dönüş, Cibali, Fener, Balat'a kadar takip etti.
Fındıklı - 8.11.2020
Osmanlı Saray Kadayıfı tatlı tatlı dünyaya açılıyor
Şu anda menülerinde fıstıklı Osmanlı saray kadayıfı, fındıklı Osmanlı saray kadayıfı, sultaniye, burma ve künefe olmak üzere 5 çeşit ürün bulunduğunu anlatan Turan, "Geleneklerimize bağlı kalarak sürekli genişliyor ve yeniliyoruz.
Fındıklı - 8.11.2020
Rize'deki şiddetli yağış
Heyelan nedeniyle Çayeli'nde 10, Ardeşen'de 7, Pazar'da 7, merkezde 6, Güneysu'da 3, Çamlıhemşin'de 3, Fındıklı ve Hemşin'de ise birer köy yolunun ulaşıma kapandığı ifade edilen açıklamada, söz konusu yolların 30'unun ulaşıma açıldığı aktarıldı.
Fındıklı - 8.11.2020
(ek görüntülerle) 42'NCİ İSTANBUL MARATONU START ALDI
Dünyada iki kıtayı kapsayan tek parkur unvanını taşıyan İstanbul Maratonu, bu yıl 42'nci kez gerçekleştiriliyor. Dünya Atletizm Birliği (World Athletics) tarafından "altın kategori"de yer alan organizasyon paten ve sonrasında tekerlekli sandalye yarışları başladı. Saat 09.00'da ise elit atletlerin yer aldığı 42 Km'lik "Maraton" start aldı. İstanbul Vali Yardımcısı Niyazi Ertem, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Atletizm Federasyon Başkanı Fatih Çintimar, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur ve Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer'in vediği start ile başlayan maratonda bu sene 15 kilometrelik çipli koşu ile 8 kilometrelik halk koşusu koronavirüs salgını önlemleri kapsamında düzenlenmiyor. 15 kilometrelik çipli koşu ile 8 kilometrelik halk koşusunun yerine ise "Tek başına bizimle koş!" sloganıyla 5, 10 ve 15 kilometrelik sanal koşular gerçekleştiriliyor. 42 Km'lik maratonda start, kademeli olarak verildi. Koronavirüs salgını önlemlerinen alındığı organizasyonda sporcular, sosyal mesafe önlemlerine dikkat edilerek sıraya girdi. 1.5 metre mesafe kuralına uyan sporcular, dörderli sirayar halinde beşer saniye arayla yarışa başladı. 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ İLK KEZ 2 KERE GEÇİLECEKKoronavirüs salgını sebebiyle değişikliğe uğrayan maraton parkurunda bu sene 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ilk kez 2 kere koşulacak. Yenikapı'dan start alan sporcular, maratonun tarihinde ilk kez Avrupa'dan Asya'ya geçecek. Yenikapı'da start alan sporcular; Kumkapı, Çatladıkapı, Sirkeci, Galata Köprüsü, Karaköy, Salı Pazarı, Dolmabahçe ve Beşiktaş'ı geçerek Barbaros Bulvarı üzerinden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ulaşacak. Avrupa'dan Asya'ya geçecek olan atletler, Altunizade köprüsünden "U dönüşü" yaparak yeniden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden ikinci kez geçecek. Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı Beşiktaş İskelesi'ne kadar gelen parkuru Dolmabahçe, Fındıklı, Salı Pazarı, Karaköy, Galata Köprüsü güzergahını Unkapanı istikametine dönüş, Cibali, Fener, Balat'a kadar takip edecek olan sporcular, Balat'tan ters istikamette sahil yolunu takip ederek Fener, Unkapanı, Sirkeci, Kumkapı'yı geçerek Yenikapı'da finişi görecekler.
Fındıklı - 7.11.2020
42. İstanbul Maratonu yarın koşulacak: Trafiğe kapatılacak yollar belirlendi
Altunizade köprüsünden "U dönüşü" yaptıktan sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden ikinci kez geçecek atletler, Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı Beşiktaş İskelesi'ne kadar gelen parkuru Dolmabahçe, Fındıklı, Salı Pazarı, Karaköy, Galata Köprüsü güzergahını Unkapanı istikametine dönüş, Cibali, Fener, Balat'a kadar takip edecek ve buradan dönecek.
Fındıklı - 6.11.2020
42. İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak
Trafiğe kapatılacak yollar ise şöyle: "Parkur üzeri ve parkura çıkan tüm yollar çift yönlü, Gülhane Parkı sahil alt girişleri, Cankurtaran sahil istikameti, Çatladıkapı sahil istikameti, Kumkapı sahil istikameti, Namık Kemal Caddesi ile sahil Kennedy Caddesi bağlantısı, Galata Köprüsü, Karaköy Fındıklı Beşiktaş sahil yolu, Barbaros Bulvarı E-5 sapağı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Altunizade Köprüsü, Altunizade Köprüsü üzerinden yapılan 'U' dönüşü neticesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı, sahil güzergahı Beşiktaş-Dolmabahçe-Fındıklı-Karaköy-Galata Köprüsü, Eminönü-Eyüp istikametinde Unkapanı-Fener-Balat, 'U' dönüşüyle Balat-Fener-Unkapanı-Sirkeci-Çatladıkapı, Yenikapı.
Fındıklı - 30.10.2020
Gelibolu feribot terminal inşaatı sürüyor
Üst tabaka çalışmalarında da Gelibolu'nun Fındıklı köyünden temin edilen 150 bin ton malzeme ile 40 bin metrekarelik alanda dolguya başlandı.
Fındıklı - 26.10.2020
Çalışırken yaralanan Gürcistanlı, yardımseverler sayesinde sağlığına kavuştu
Gürcistan uyruklu Giorgi Cxakala (58), 4 yıl önce eşi Maia, kızı Madonna ve 12 yaşındaki otizmli torunu Aleksi ile Rize'nin Fındıklı ilçesine yerleşti.
Fındıklı - 25.10.2020
Rize'de balıkçıların yüzü palamutla güldü
Farklı illerden gelen yaklaşık 200 gemi ve irili ufaklı balıkçı teknesi, sabahın erken saatlerinde İyidere ile Fındıklı ilçeleri açıklarında denize ağlarını serdi.
Fındıklı - 23.10.2020
Gedik Filarmoni Orkestrası, "Cumhuriyet Bayramı Özel Konseri" verecek
Flütte Cem Önertürk, obuada Ufuk Soygürbüz, klarinette Kıvanç Fındıklı, fagotta Ozan Evruk ve kornoda Hüseyin Uçar'ın yer aldığı Anadolu Nefesli Beşlisi konserde solist olarak sahne alacak.
Fındıklı - 23.10.2020
Süper Lig'de yarın oynanacak maçların muhtemel 11'leri
Djilobodji, Kana Biyik, Mehmet Erdem, Oğuz, Maxim, Tosca, Kenan, Kubilay, Güray, MuhammetSAKAT: Andre FelipeCEZALI: Morais, Mirallas, Marius Sumudica (Teknik direktör)İTTİFAK HOLDİNG KONYASPORSehic - Skubic, Adil, Abdülkerim, Guilherme, Ömer Ali, Jevtovic, Miya, Milosevic, Shengelia,...
Fındıklı - 22.10.2020
Süper Lig'in 6'ncı haftasında sakat ve cezalı oyuncular
KASIMPAŞASAKAT: GohouCEZALI: YokGÖZTEPESAKAT: Napoleoni, Alpaslan, YalçınCEZALI: Yok--------------------------------------------------GAZİANTEP FKSAKAT: Andre FelipeCEZALI: Morais, MirallasİTTİFAK HOLDİNG KONYASPORSAKAT: Anicic, Hadziahmetovic, Volkan Fındıklı, Uğur...
Fındıklı - 21.10.2020
DİSK'ten "Türkiye'de Emeklilerin Durumu ve EYT Gerçeği" raporu
DİSK Araştırma Merkezi DİSK-AR'ın hazırladığı "Türkiye'de Emeklilerin Durumu ve EYT Gerçeği" başlıklı rapor, Fındıklı'daki İstanbul SGK İl Müdürlüğü önünde basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuruldu.
Fındıklı - 20.10.2020
Antalya DOB'da "Anadolu Nefesli Beşlisi" konseri
Konserde, Bilkent Üniversitesi Flüt Sanat Dalı Öğretim Görevlisi Doçent Cem Önertürk, Antalya DOB obua sanatçısı Ufuk Soygürbüz, Samsun DOB klarnet sanatçısı Kıvanç Fındıklı, Bilkent Senfoni Orkestrası fagot sanatçısı Ozan Evruk ve Samsun DOB korno sanatçısı Hüseyin Uçar sahne aldı.
Fındıklı - 20.10.2020
Güce ilçesinde sel afetinin yaraları sarılıyor
Boduroğlu, sel afetinin yaralarının sarıldığına işaret ederek "Afetin tahrip ettiği Fındıklı, Giyimli ve Tevekli mahallelerimizde yolları yeniliyoruz.
İmsak05:39
Öğle12:10
İkindi14:38
Akşam17:00
Yatsı18:25
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fındıklı Haber, Fındıklı Son Dakika Haberleri - Haberler - Fındıklı haber sayfamızda Fındıklı haberleri okuyabilir, Fındıklı son dakika haberleri ve güncel Fındıklı gelişmelerini görebilirsiniz. Konyaspor kupa mesaisine başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:00:43. #1.14#
title