Araklı Haberleri

Araklı haber, Araklı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Araklı - 01.10.2021
Başkan Çebi'den Önemli Açıklamalar
Araklı Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Recep Çebi başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Araklı - 30.09.2021
Başkan Çebi'den Trabzon Valisi Ustaoğlu'na Taziye Ziyareti
Kaymakam Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, Meclis Başkan Vekili Ekrem Reis ve Meclis Üyesi Mustafa Akgün ile birlikte geçtiğimiz günlerde babası vefat eden Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu'na...
Araklı - 17.09.2021
2022 Sonuna Kadar Merkez Tamamen Doğalgaza Kavuşacak
Araklı'da doğalgaz çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Araklı - 10.09.2021
Trabzon'da mantardan zehirlenen 7 kişi hastaneye kaldırıldı
Alınan bilgiye göre, Araklı ilçesi ile Gümüşhane arasında yer alan Alçakdere Yaylası'nda topladıkları mantarları yiyen 7 kişi, bir süre sonra rahatsızlandı.
Araklı - 04.09.2021
TBMM ÇEVRE KOMİSYONU BAŞKANI, AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ MUHAMMET BALTA: "ARAKLI'MIZ VE TÜM İLÇELERİMİZE MAKSİMUM HİZMETİ GETİRMEK İÇİN...
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "Ülkemizi daha iyi hedeflere Cumhurbaşkanımızın liderliğinde taşımak için gayret ediyoruz. Bu anlamda Trabzon'umuzda; Araklı'mız ve tüm ilçelerimizle birlikte, tüm başkanlarımızla çok iyi bir çalışma içerisinde, milletimize maksimum hizmeti getirmek için çalışıyoruz" dedi.
Araklı - 31.08.2021
Kara yollarında durum
Trabzon-Rize yolunun 25. kilometresindeki Araklı Tüneli'nde yapılan aydınlatma sistemleri bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla bölünmüş yolun her iki istikametinde bulunan tüpler 08.
Araklı - 26.08.2021
Başkan Çebi Araklılı Hemşehrisi Yurtdışı Akraba Toplulukları Başkan Yardımcı ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Ankara ziyaretlerine devam ediyor.
Araklı - 26.08.2021
Başkan Çebi Araklı'lı Hemşehrisi Ankara Emniyet Müdürü ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Ankara ziyaretlerine devam ediyor.
Araklı - 20.08.2021
CUMA SONRASI AŞURE İKRAMI YAPILDI
Araklı'da Cuma namazı sonrası Aşure Günü dolayısıyla aşure ikramı yapıldı.
Araklı - 18.08.2021
Yola devrilen çöp kamyonu nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu'nda kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluştu
Kaza saat 15.30 sıralarında Of ilçesi Kıyıboyu Mevkii'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Trabzon'dan Rize istikametine gitmekte olan sürücüsü henüz belirlenemeyen Araklı Belediyesi'ne ait 61 FN 881 plakalı çöp kamyonu bilinmeyen bir nedenle kaza yaptı.
Araklı - 31.07.2021
Trabzon'da bazı ormanlara giriş ve belirli alanlar dışında ateş yakılması yasaklandı
Alınan kararlara göre, Araklı ilçesi sınırlarındaki Turp mevkisindeki Atatürk Ormanı, Sürmene ilçesi Zarha Dağı mevkisindeki Zarha Dağı Ormanı, Çamburnu mevkisindeki Çamburnu Ormanı ile Maçka ilçesi Altındere Vadisi'ndeki ormanlara giriş çıkış yasaklandı.
Araklı - 29.07.2021
Başkan Çebi'den Trabzon İl Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Trabzon İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Araklı - 29.07.2021
Trabzon Milletvekili Cora Araklı'da
İlk önce Karşıyaka ve Erenler Mahallesi'nde muhtarlarla buluşan Cora, ardından önce Araklı ilçe Stadını daha sonra da AK Parti Araklı ilçe Başkanlığını ziyaret etti.
Araklı - 24.07.2021
Başkan Çebi İçişleri Bakanı Soylu ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Artvin ve Rize bölgelerinde meydana gelen afetlerden dolayı Trabzon'a iniş yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hava limanında karşılayarak sohbet etti.
Araklı - 24.07.2021
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Rize'de…
Rize'de hayatı en kısa sürede normale döndüreceklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, : "Vatandaşlarımız, Yağlıtaş ve Güneysu'da inşa ettiğimiz sosyal konutlardan da alabilecekler. Rize'mizde hayatı en kısa sürede normale döndürecek adımları atacağız. Selden etkilenen Rizeli ve Artvinli kardeşlerimiz müsterih olsun. Devletimiz tüm imkanlarıyla aracıyla, personeli ile kendilerinin yanındadır. Nasıl daha önce Trabzon Araklı'da, Giresun'da yaşanan sel felaketlerinin de yine Elazığ ve İzmir'de yaşadığımız depremlerde vatandaşlarımızı sahipsiz bırakmadıysak inşallah Rize ve Artvin'deki kardeşlerimizin de yaralarını en kısa sürede saracağız.
Araklı - 23.07.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, selden etkilenen Güneysu'da vatandaşlara hitap etti: (1)
Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Vatandaşlarımız, Yağlıtaş ve Güneysu'da inşa ettiğimiz sosyal konutlardan da alabilecekler. Rize'mizde hayatı en kısa sürede normale döndürecek adımları atacağız. Selden etkilenen Rizeli ve Artvinli kardeşlerimiz müsterih olsun. Devletimiz tüm imkanlarıyla aracıyla, personeli ile kendilerinin yanındadır. Nasıl daha önce Trabzon Araklı'da, Giresun'da yaşanan sel felaketlerinin de yine Elazığ ve İzmir'de yaşadığımız depremlerde vatandaşlarımızı sahipsiz bırakmadıysak inşallah Rize ve Artvin'deki kardeşlerimizin de yaralarını en kısa sürede saracağız.
Araklı - 19.07.2021
Trabzon ve Giresun'da 14 gölet inşa edilecek
Açıklamada, DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız'ın şu ifadelerine de yer verildi: "Trabzon ve Giresun illerimizde özellikle yüksek kesimlerde yaşanan su sıkıntısına karşı, içme suyu amaçlı göletler yapmaya karar verdik. Bu kapsamda 7'si Trabzon'da, 7'si ise Giresun'da olmak üzere 14 gölet yapacağız. Bu göletler sayesinde içme suyu sorununu önemli ölçüde azaltacağız. Göletlerin planlama ve proje işleri için sözleşmeyi imzaladık. Hayırlı olsun." Trabzon'da Hayrat Balaban Göleti, Köprübaşı Beşköy Göleti, Sürmene Oylum Göleti, Araklı Horyanyılantaş Göleti, Yomra Demirciler Göleti, Arsin Santa Göleti, Beşikdüzü Akkese Göleti, Giresun'da ise Dereli Yavuzkemal Göleti, Espiye Ericek Göleti, Görele Soğukpınar Göleti, Doğankent Söğütağzı Göleti, Yağlıdere Akpınar Göleti, Şebinkarahisar Ocaktaşı Göleti ve Tirebolu Ataköy Göleti inşa edilecek.
title