Eyyübiye Haberleri

Eyyübiye haber, Eyyübiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eyyübiye 29.5.2020
Şanlıurfa'da yeni karantina kararları
Şanlıurfa İl Hıfzıssıhha Kurulu il ve ilçe merkezleri ile kırsal mahallelerdeki 7 karantina uygulamasını kaldırırken, 5 yeni binanın ise karantinaya alınmasına karar verdi. Eyyübiye ilçesinde 2 binada, Siverek ilçesinde 2 binada ve Viranşehir ilçesinde 2 binada olmak üzere 6 bina ile Birecik ilçesi Karababa kırsal mahallesindeki 14 günlük karantina uygulamasını kaldıran kurul, korona virüs tespit edilen Viranşehir ilçesindeki 2 bina ile Şanlıurfa merkezdeki Karaköprü ilçesindeki 2 bina ve Haliliye ilçesindeki bir binada 14 günlük karantina uygulaması başlattı.
Eyyübiye 28.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 4 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Haliliye, Eyyübiye, Birecik ve Viranşehir ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 28.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 4 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında alınan yeni tedbirler kapsamında Birecik ilçesinde kırsal Divriği Mahallesi ile Viranşehir ilçesinde 2, Haliliye ve Eyyübiye ilçesinde birer bina karantinaya alındı.
Eyyübiye 27.5.2020
Şanlıurfa'da 13 bina karantinaya alındı
Bu kapsamda yapılan testlerde Haliliye'de 6, Eyyübiye'de 3, Karaköprü'de 2, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde ise 1'er binada vatandaşın sonucu pozitif çıktı.
Eyyübiye 27.5.2020
Şanlıurfa'da 13 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Haliliye ilçesinde 6, Eyyübiye ilçesinde 3, Karaköprü ilçesinde 2, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde birer bina karantinaya alındı.
Eyyübiye 26.5.2020
Şanlıurfa'da 8 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İl Hıfzıssıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Karaköprü ilçesinde 3, Eyyübiye ilçesinde 1, Haliliye ilçesinde 2, Siverek ve Viranşehir ilçesinde ise birer binada 14 günlük karantina uygulanmasına karar verildi.
Eyyübiye 26.5.2020
Şanlıurfa'da 8 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alınması kararlaştırıldı. Bu kapsamda yapılan testlerde, Haliliye ilçesi Bamyasuyu ve Şair Nabi mahalleri, Eyyübiye ilçesi Süleymanşah Mahallesi, Karaköprü ilçesi Ali Baba, Seyrantepe ve Atakent mahalleleri, Viranşehir ilçesi Şarkıpınar Mahallesi ile Siverek ilçesi Şirinkuyu Mahallesi'nde oturan bazı vatandaşların sonucu pozitif çıktı.
Eyyübiye 24.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 8 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Eyyübiye ilçesine bağlı kırsal Kurucuk Mahallesinin tamamı ile yine aynı ilçede 2 bina, Birecik ilçesinde 2 bina ve Harran, Suruç ile Siverek ilçelerinde birer bina olmak üzere toplamda 1 mahalle ve 8 bina karantinaya alındı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şanlıurfa'da hafif ticari araç refüje çarptı: 3 yaralı
Şanlıurfa'da hafif ticari araç refüje çarptı: 3 yaralı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılınıyor
Cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılınıyor
Eyyübiye 24.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ile 8 bina koronavirüs nedeniyle karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Eyyübiye, Viranşehir, Birecik, Harran, Suruç ve Siverek ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 24.5.2020
Şanlıurfa'da 10 bina koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Karaköprü, Eyyübiye, Haliliye, Siverek ve Viranşehir ilçelerinde oturan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 24.5.2020
Şanlıurfa'da 10 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Hıfzısıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda Karaköprü ilçesinde 1 bina, Eyyübiye ilçesinde 2 bina, Haliliye ilçesinde 4 bina, Siverek'te 2 ve Viranşehir'de ise 1 binada 14 günlük karantina uygulanmasına karar verildi.
Eyyübiye 23.5.2020
Şanlıurfa'da biçerdöver şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı
Sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen biçerdöver, merkez Eyyübiye ilçesi Akçakale-Akaba TOKİ Çevre Yolu'nda freninin boşalması sonucu şarampole devrildi.
Eyyübiye 22.5.2020
Şanlıurfa'da 2 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Eyyübiye ve Viranşehir ilçelerinde ikamet eden bazı vatandaşların Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 22.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 1 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa'nın Viranşehir ve Eyyübiye ilçelerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 1 mahalle ve 1 bina karantinaya alındı.
Eyyübiye 21.5.2020
Belediye Başkanı Şanlıurfa'dan Niğde ve Aksaray'a işçiler için ramazan kolisi götürdü
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, zor şartlar altında çalışmak için Şanlıurfa'dan Niğde ve Aksaray'a giden mevsimlik işçilere ramazan kolisi götürdü.
Eyyübiye 20.5.2020
Şanlıurfa'da köprüsü yıkılan mahalleli yardım bekliyor
Eyyübiye ilçesinin Köprülük Mahallesi Muhtarı Faruk Saraç, gazetecilere yaptığı açıklamada, 300 civarında kişinin mahallede ikamet ettiğini söyledi.
Eyyübiye 20.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle, 1 sokak ve 2 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa'nın Siverek ve Eyyübiye ilçelerinde, yeni tip koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında 1 mahalle, 1 sokak ve 2 bina karantinaya alındı.
Eyyübiye 20.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle, bir sokak ve 3 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamada, Siverek ilçesine bağlı İnanlı Mahallesi, Eyyübiye ilçesine bağlı Hayatti Harrani ve Akabe, Siverek ilçesine bağlı Karataşlı Sokak'ta ve Viranşehir ilçesine bağlı Azadi Mahallesi'nde yaşayan bazı kişilerin Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.
Eyyübiye 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Eyyübiye 18.5.2020
Şanlıurfa'da 1 pide fırını ile 7 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Haliliye, Eyyübiye ve Siverek ilçelerinde ikamet eden bazı vatandaşların Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 17.5.2020
Şanlıurfa'da 1 pide fırını ile 7 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Haliliye, Eyyübiye ve Siverek ilçelerinde ikamet eden bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 16.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle, firma çalışanları ve 9 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Birecik ilçesine bağlı kırsal Karababa Mahallesi, Viranşehir ilçesi Kışla Mahallesi, Siverek ilçesine bağlı Ayvanat, Yenişehir, Dicle, Esmer Çayır, Eyyübiye ilçesine bağlı Hayati Harrani, Tepe Mahallesi ile Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallerinde oturan birer kişinin Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 16.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ile 9 bina ve 1 firma karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Siverek, Viranşehir, Eyyübiye, Haliliye ve Birecik ilçelerinde ikamet eden bazı vatandaşların Kovid-19 test sonucu pozitif çıktı.
Eyyübiye 16.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ve 12 bina karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Akçakale Ohali Mahallesi, Viranşehir ilçesi Kışla Mahallesi ile Eyyübiye ilçesi Direkli, Mutlukaya, Topdağı, Eyüpnebi, Akabe mahalleleri ve Siverek ilçesi Haliliye, Ayvanat, Yenişehir, Esmerçayır ile Şirinkuyu mahallerinde oturan birer kişinin Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
Eyyübiye 16.5.2020
Şanlıurfa'da bir mahalle ve 10 bina karantinaya alındı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İl Hıfzıssıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni tedbirler alındı. Bu kapsamda, Akçakale ilçesine bağlı Ohali Mahallesi, Eyyübiye ilçesine bağlı Direkli, Mutlukaya, Topdağı, Eyüp Nebi, Akabe Mahallesi, Viranşehir ilçesine bağlı Kışla Mahallesi ile Siverek ilçesine bağlı Yenişehir ve Ayvanat Mahallelerinde ikamet eden bazı kişilerin Covid-19 test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle ilgili bir mahalle ile 10 binada 14 gün karantina tedbiri uygulanmasına karar verildi.
Eyyübiye 14.5.2020
Kendisi gibi engellilerin hayatına sporla dokundu
Kulüp aracılığıyla çok sayıda engelliye ulaşan 49 yaşındaki Serdar Yıldırım, şu an Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor'un başkanlığını ve antrenörlüğünü yaparken, aynı zamanda Ampute Futbol 1. Lig ekiplerinden Eyyübiye Belediyespor'un da başkanlığını üstleniyor.
Eyyübiye 14.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ile 4 bina karantinaya alındı
Bu kapsamda, Eyyübiye ilçesinin Bakırtaş Mahallesi ile Siverek ilçesinin Yenişehir ve Şirinkuyu mahallelerinde ikamet eden bazı kişilerin Covid-19 test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle Bakırtaş Mahallesi ile Siverek'teki 4 binada 14 gün karantina tedbiri uygulanmasına karar verildi.
Eyyübiye 13.5.2020
Şanlıurfa'da 1 mahalle ile 4 bina karantinaya alındı
Bu kapsamda, Eyyübiye ilçesinin Bakırtaş Mahallesi ile Siverek ilçesinin Yenişehir ve Şirinkuyu mahallelerinde ikamet eden bazı kişilerin Kovid-19 test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle Bakırtaş Mahallesi ile Siverek'teki 4 binada 14 gün karantina tedbiri uygulanmasına karar verildi.
Eyyübiye 13.5.2020
Engellerini madalyaya dönüştüren sporcu, antrenörlükte de başarıya ulaştı
Kendisinin önderliğinde kurulan Ampute Futbol 1. Lig ekiplerinden Eyyübiye Belediyespor'un kaptanlığını yapan Toprak, halterde katıldığı 6 Türkiye Şampiyonası'nda 6 madalya kazandı.
Eyyübiye 11.5.2020
Şanlıurfa'da terör operasyonu: 1 gözaltı
Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesi kırsalında terör örgütü PKK üyesi bir kişi, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
Eyyübiye 11.5.2020
Şanlıurfa'da bir terörist yakalandı
İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele ve İstihbarat şubeleri ekiplerince, silahlı terör örgütü PKK/KCK-YPG'nin faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik çalışmalar kapsamında merkez Eyyübiye ilçesindeki bir adrese operasyon düzenlendi.
Eyyübiye 11.5.2020
Şanlıurfa'da 5 bin 230 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, merkez Eyyübiye ilçesinde M.
İmsak03:19
Öğle12:27
İkindi16:18
Akşam19:44
Yatsı21:19
Şu an buradasınız: Eyyübiye Haber, Eyyübiye Son Dakika Haberleri - Haberler - Eyyübiye haber sayfamızda Eyyübiye haberleri okuyabilir, Eyyübiye son dakika haberleri ve güncel Eyyübiye gelişmelerini görebilirsiniz. Şanlıurfa'da yeni karantina kararları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 21:10:46. #1.14#
title