Sigara Haberleri

Sigara haber, Sigara son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sigara - Bugün
Aile hekimliklerinde kronik hastalıklarla etkin mücadele dönemi
Kan basıncı yüksek hastalar ile 50 yaş üstü, kilolu, obez, sigara içen, şeker hastalığı bulunan, ailesinde kronik böbrek yetmezliği hikayesi olan kişilerin kan basıncı, boy, kilo ve bel çevresi ölçümü düzenli yapılacak.
Sigara - Dün
Salda Gölü'nde nargile içen ve çamur banyosu yapan 5 kişiye idari yaptırım
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 10 Ağustos 2020'de Salda Gölü kenarındaki beyaz kumsalda sigara içilmesini, Burdur Valiliği de göl çevresinde çukur açmayı ve çamur banyosu yapmayı yasaklamıştı.
Sigara - 21.07.2021
Türk Nöroloji Derneği "Dünya Beyin Günü"nde MS hastalığına dikkat çekti
"Ülkemizde uygulanan her iki aşı da MS'li bireyler için önerilebilir" MS'li bireylerin, Kovid-19'a yakalanma riski ve hastalık şiddeti açısından diğer bireylere göre bir farklılık göstermediğini aktaran Efendi, şunları kaydetti: "Herhangi bir tedavi almayan MS'li kişilerin Kovid-19 aşısı yaptırmaları herkes gibi uygundur. Tedavi altındaki bazı MS'li kişilerde aşının etkinliğinin kısmen de olsa daha düşük olma olasılığı olabilir. Ancak bu tedaviler aşının yapılmasında bir engel oluşturmamaktadır. Şu anda ülkemizde uygulanan her iki aşı da MS'li bireyler için önerilebilir. Bu aşıların MS atağını tetiklemesi beklenmemektedir. MS'li kişilerin MS dışında tedavi altında oldukları başka bir hastalıkları varsa aşı açısından o hastalıklarıyla ilgili hekimlerine danışmaları uygun olacaktır." Prof. Dr. Efendi, MS'li bireyler açısından beslenme, spor ve yürüyüş, sigara içilmemesi, D vitamini alımının önemli olduğunu aktararak, "MS hastaları için söylenecek en önemli şey, bunun çaresiz bir hastalık, tedavisi olmayan bir hastalık olmadığıdır.
Sigara - 19.07.2021
Son dakika! Kırşehir'de tabiat parkında çıkan yangın söndürüldü
İtfaiye ekiplerinin erken müdahalesinin örtü yangınının büyümesini önlediğini vurgulayan Tezer, "Sıcaklıkların arttığı şu günlerde vatandaşlarımız daha duyarlı olmalı. Çölleşme ve kuraklıkla mücadele edilen zamanda 50 yıllık emeğin bir anda yok olmasına müsaade etmeyelim. Tehlikeli yerlerde ateş yakmayalım, sigara izmaritini söndürmeden atmayalım.
Sigara - 17.07.2021
Saraybosna'daki Vijecnica Kütüphanesine Türk bayrağının yansıtılması tartışmalara yol açtı
Eminovic, JP Saraybosna'nın her teklifi kabul etmediğini vurgulayarak "Eğer sigara veya alkol reklamı gibi uygunsuz bir şey söz konusu olsaydı kabul etmezdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sigara Haberleri | Sigara Haber - Haberler - Sigara haberleri, son dakika sigara haber ve gelişmeleri burada. ÖTV kalkacak mı? Araba fiyatları düşer mi? ÖTV indirimi olacak mı? Araba fiyatları düşecek mi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.7.2021 21:06:03. #1.15#

title