Sigara Haberleri

Sigara haber, Sigara son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sigara - Bugün
Son dakika haberi! Nizip'te kaçak sigara operasyonu
Gelen son dakika haberlerine göre Gaziantep'in Nizip ilçesinde 1011 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiNizip İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, ilçe merkezinde gümrük kaçağı sigara satışı yapan 3 adresi tespit etti.
Sigara - Bugün
Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için Kovid-19 aşısı yaptırılması çağrısı
Çok sigara içenlerde hücrelerin harap olmasıyla broşlarda hızla enfeksiyonun meydana geldiğini söyleyen Sırmatel, "Onun için yıllardan beri grip aşısını risk grubu olan 65 yaş üstündeki insanlara, kronik akciğer hastalığı, astımı, diyabeti ve karaciğer yetmezliği olanlara, organ nakli yaptıran hastalara kesinlikle yaparız.
Sigara - Dün
Pınar Gültekin'in katil zanlısının annesi, babası, boşandığı eşi ve ortağı da hakim karşısına çıkıyor (4)
'CEMAL ÇOK TEDİRGİNDİ, YEMEK YEMİYORDU, TERLİYORDU' Avcı'nın boşandığı eşi Eda Karagün, suçlamaları reddederek şunları söyledi: "Cemal'in yaptığı suçla benim hiçbir alakam yok. Aldatılan taraf benim. 4,5 yaşında kız büyütüyorum. Koruma talebinde bulunuyorum. Avukatımdan, Cemal'in rahmetli kızla ilişkisini öğrendim. Olaydan önce ilişkileri olduğunu bilmiyordum. Cemal, son zamanlarda bağ evinde çok zaman geçiriyordu. Bar işletiyorduk. Temizlik yapmaya, içki almaya gittiğini söylüyordu. Cinayet daha ortaya çıkmadan, Cemal çok tedirgindi. Yemek yemiyordu, iştahtan kesildi. Eve geldiği zaman terliyordu. Kafamdaki yapbozları birleştirdim. Bağ evine gittiğimizde temizlik yapıldığını, halıların yerlere serildiğini, kapıların silindiğini fark ettim." 'KOKOREÇ YAKTIĞINI SÖYLEDİ' Sanık baba Selim Avcı ise Eda Karagün'ün, bağ evine tek başına gitmek istediğini anlatarak "Onu yalnız bırakmak istemedik. Hep beraber bağ evine gittik. Orada 20 dakika durduk. Eşim ve ortağım sigara içti.
Sigara - Dün
Şırnak'ta uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonlarında bir kişi tutuklandı
Yapılan aramalarda, 811,32 gram metamfetamin, 16,14 gram eroin, 1,05 gram bonzai, 3 sentetik ecza maddesi, 3 uyuşturucu kullanma aparatı, gümrük kaçağı 6 bin 60 paket sigara ile 12 cep telefonu ele geçirildi.
Sigara - 26.09.2021
Haftanın tarihine bakış
1964- Bilim adamları, sigaranın kanser nedeni olabileceği yönündeki bulguları açıkladı.
Sigara - 25.09.2021
Kovid-19'un son varyantları gebelerde daha ağır seyrediyor
"Sütte oluşan antikorlar da bebeği koruyor" Yüksek tansiyon, şeker, sigara kullanmanın da hastalığın seyrini ağırlaştırdığını anlatan Mendilcioğlu, "Gebelikte kilo alımına çok dikkat edilmesi gerekiyor.
title