Sapanca Haberleri

Sapanca haber, Sapanca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sapanca - 14.10.2021
Bisiklet turizmi ve pedal dostu işletme eğitimleri Karasu ve Sapanca'da
Karadeniz Sınır Ötesi İş Birliği programına sunulan ve Avrupa Birliği'nden destek almaya hak kazanan 'Karadeniz'de Pedal Çevirelim' projesi kapsamında eğitimler devam ediyor.
Sapanca - 08.10.2021
Şiirseverler "20. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları"nda buluşacak
Sakarya Büyükşehir Belediyesince, 20-21 Ekim'de düzenlenecek "20. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları"nda şiirseverler bir araya gelecek.
Sapanca - 08.10.2021
Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz'un acı günü
2020 Tokyo Olimpiyatları'nda erkekler bireysel okçulukta altın madalya kazanan Mete Gazoz'un 76 yaşındaki anneannesi Zarife Tahmaz, Sakarya'nın Sapanca ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybetti.
Sapanca - 06.10.2021
Sakarya'dan kısa kısa
Sapanca Kaymakamı Canpolat'tan Başkan Özen'e ziyaret Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen'i makamında ziyaret etti.
Sapanca - 27.09.2021
Sakarya'dan kısa kısa
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sapanca ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Sapanca - 22.09.2021
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 31 akademik personel alacak
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Sağlık Bilimleri, Spor Bilimleri, Teknoloji, Turizm, Uygulamalı Bilimler ve Ziraat Fakülteleri ile Akyazı Sağlık Hizmetleri, Arifiye, Geyve, Hendek, Kaynarca Seyfettin Selim, Pamukova, Sakarya ve Sapanca Meslek Yüksekokulları'nda görev yapacak akademik personel alımı için ilana çıkıldığı belirtildi.
Sapanca - 10.09.2021
TÜBİTAK 4004 Yazdıkça Yazıyorum 2 Projesinin Açılışı Yapıldı
Sapanca İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi koordinatörlüğünde hayata geçirilen TÜBİTAK 4004 Doğa ve Bilim Okulları Kapsamındaki Yazdıkça Yazıyorum 2 Projesi Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Konferans salonunda tanıtım ve açılış programı gerçekleştirildi.
Sapanca - 10.09.2021
Peyzaj ve süs bitkileri, bu fuardan dünyaya açılıyor
Peyzaj ile süs bitkileri sektörünün kalbi Sakarya PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarında atıyor. Binlerce peyzaj ve süs bitkisinin oluşturduğu renk şöleni, Sapanca Gölü'nün eşsiz manzarası ile birleşerek ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.
title