ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Orman Bölge Müdürlüğü Haberleri

Orman Bölge Müdürlüğü haber, Orman Bölge Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orman Bölge Müdürlüğü - 23.11.2020
Son dakika haber... Muğla'da çıkan orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor
Rüzgarın da etkisiyle yayılan alevlere Muğla Orman Bölge Müdürlüğü bünyesindeki yangın söndürme helikopteri, Menteşe ve Yatağan ilçelerinden çok sayıda arazöz ve yangın söndürme işçisi, Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale ediyor.
Orman Bölge Müdürlüğü - 23.11.2020
FÜ Keban MYO personeli fidan dikti
Keban Meslek Yüksek Okulu kampüs alanında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen "Milli Ağaçlandırma" etkinliği kapsamında Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Haşim Pıhtılı ile akademik ve idari personelin katılımıyla Orman Bölge Müdürlüğünden temin edilen 20 sedir ve 100 badem fidanı toprakla buluşturuldu.
Orman Bölge Müdürlüğü - 20.11.2020
Son dakika haberleri... DHA YURT BÜLTENİ - 1
Yangın, dün akşam saatlerinde Düğünyurdu Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda çıktı. Ormanlık alandan alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar, durumu yetkililere bildirdi. Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı söndürme ekipleri, yangın bölgesine sevk edildi.
Orman Bölge Müdürlüğü - 19.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Yangın, akşam saatlerinde Düğünyurdu Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda çıktı. Ormanlık alandan alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar, durumu yetkililere bildirdi. Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı söndürme ekipleri, yangın bölgesine sevk edildi.
Orman Bölge Müdürlüğü - 19.11.2020
İskenderun'da orman yangını
Yangın, akşam saatlerinde Düğünyurdu Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda çıktı. Ormanlık alandan alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar, durumu yetkililere bildirdi. Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı söndürme ekipleri, yangın bölgesine sevk edildi.
Orman Bölge Müdürlüğü - 18.11.2020
Yavru boz ayılar Ovakorusu'nun maskotu oldu
Bursa 2. Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak açılan Ovakorusu Celal Acar Yaban Hayvanları Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde ülkenin dört bir tarafından çeşitli sebeplerde getirilen 66 yetişkin boz ayı yer alıyor.
Orman Bölge Müdürlüğü - 17.11.2020
İNTES Hatıra Ormanı büyümeye devam ediyor
Ankara Orman Bölge Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde İNTES Hatıra Ormanı'nda ağaçlandırma çalışmaları yürütüldüğünü ifade eden Koloğlu, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sendikalarına tahsis edilen alanda bu faaliyetlerin 2016 yılından bu yana gerçekleştirildiğini belirtti.
Orman Bölge Müdürlüğü - 16.11.2020
Feke'de orman köylerine güneş enerji sistemiyle katkı
Adana'da, Orman ve Köy İlişkileri Daire Başkanlığı (ORKÖY) kredileri kapsamında Feke ilçesi Paşalı Mahallesi'nde bulunan 8 evin çatısına güneş enerji sistemi kurulduğu bildirildiOrman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Orman Genel Müdürlüğü tarafından diğer orman köylülerine de örnek...
Orman Bölge Müdürlüğü - 13.11.2020
Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi
Elazığ'da Tarım ve Orman Bakanlığınca uygulanan "Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi" kapsamında kırsalda yaşayanlara yönelik destekler devam ediyor. Orman Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünce 2013 yılından beri uygulanan proje ile Elazığ, Bingöl ve Muş illerinde kırsal kesimde yaşayanların hayat şartlarını iyileştirilmesi ve gelir düzeylerinin arttırılması için çalışmalar sürdürülüyor.
Orman Bölge Müdürlüğü - 13.11.2020
Sakarya'da "Anadolu Ajansı 100. Yıl Hatıra Ormanı" oluşturuldu
Orman Bölge Müdürlüğü yetkilisi nezaretinde ekilen 100 çam fidesinin bulunduğu alanda hatıra ormanı oluşturuldu.
Orman Bölge Müdürlüğü - 13.11.2020
İç Anadolu'nun "zirvesi" Erciyes Dağı'na 7 yılda 5 milyon fidan dikildi
Orman Bölge Müdürlüğünün Erciyes için fidan dikme anlamında yoğun gayret içerisinde olduğunu anlatan Cıngı, şunları kaydetti: "Yaklaşık 7-8 yıl içerisinde Erciyes'e 5 milyondan fazla fidan dikildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orman Bölge Müdürlüğü Haberleri | Orman Bölge Müdürlüğü Haber - Haberler - Orman Bölge Müdürlüğü haberleri, son dakika orman bölge müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Son dakika... Bakan Pakdemirli Mersin'de incelemelerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 05:58:06. #1.15#
title