Gölhisar Haberleri

Gölhisar haber, Gölhisar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gölhisar - 14.10.2021
Son dakika haber... Burdur'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı
Son dakika haber... Burdur'un Gölhisar ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 zanlı tutuklandı.
Gölhisar - 04.07.2021
Kültür ve Turizm Eski Bakanı Kurtulmuş, Çavdır Yeni Hükûmet Konağı Binasının Açılış Törenine Katıldı
Bir dizi açılışlar gerçeklestirmek, toplantılara katılmak üzere Burdur'a ziyaret gerçekleştiren, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş, Gölhisar programının ardından Çavdır İlçesine geçerek, yapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan Çavdır yeni Hükümet Konağı Binasının açılışını yaptı.
Gölhisar - 04.07.2021
Kültür ve Turizm Eski Bakanı Kurtulmuş, Gölhisar İlçesinde Düzenlenen Açılışlara Katıldı
Geçmiş Hükümetlerde Başbakan Yardımcısı ve Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev yapan, AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş programı kapsamında bir dizi açılış törenleri ve toplantılara katılmak üzere Burdur'a ziyaret gerçekleştirdi.
Gölhisar - 02.07.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 3 Temmuz 2021
(Mardin/09.30-14.00) 2- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, toplu açılış törenine katılacak, Gölhisar Belediyesini ziyaret edecek, partisinin Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katılacak.
Gölhisar - 29.06.2021
Vali Arslantaş'tan Gölhisar Ziyareti
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Gölhisar İlçesine ziyaret gerçekleştirdi.
Gölhisar - 12.06.2021
Vali Arslantaş, Tayini Çıkan C.Başsavcısı Gürdoğan ile Hakim ve Savcılar İçin Düzenlenen Veda Yemeğine Katıldı.
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Hakimler ve Savcılar Kurulunun 2021 yılı atama kararnamesi ile, tayini çıkan Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Dr. Özkan GÜRDOĞAN ile hakim ve savcılar için düzenlenen veda yemeğine katıldı. Gerçekleşen veda yemeğinde, Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sayın Hacı Süleyman ARSLAN ve Vali ARSLANTAŞ konuşma yaptılar. Açılış konuşmalarının ardından Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Dr. Özkan GÜRDOĞAN veda konuşması gerçekleştirdi. Program plaket takdimi ile sona erdi. Vali Arslantaş programda yaptığı konuşmada, tayini çıkan C. Başsavcısı Gürdoğan ile Hakim ve Cumhuriyet Savcılarına İlimizde görev yaptıkları süre içerisindeki hizmetleri dolayısıyla teşekkür ederek, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi. HSK'nın 2021 yılı atama kararnamesi ile, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Özkan Gürdoğan İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, C. Savcısı Osman COŞKUNPINAR İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, C. Savcısı Emrah Alptekin YÜKSEL İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, Hakim Gülcan ALP Tokat Hakimliğine, Hakim Arife ÜLKER COŞKUNPINAR İstanbul Hakimliğine, Hakim Nimet GÜNDOĞDU YÜKSEL İstanbul Hakimliğine, Hakim Ece Güneş KARA UÇAR Gaziosmanpaşa Hakimliğine, Hakim Ezgi AKIN DEVECİ Gaziantep Hakimliğine, Hakim Muhammet KOCAMAN Manavgat Hakimliğine, Gölhisar Cumhuriyet Savcısı Serpil YAMAN, Çerkezköy Cumhuriyet Savcılığına atanmıştı.
Gölhisar - 09.06.2021
Burdur Gölhisar Yusufca Göleti'nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüDSİ Burdur iline yaptığı yatırımlarla illerimizin mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlarımıza içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gölhisar Haberleri | Gölhisar Haber - Haberler - Gölhisar haberleri, son dakika gölhisar haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... Burdur'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 03:58:47. #1.15#

title