Ergene Haberleri

Ergene haber, Ergene son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ergene - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.
Ergene - 08.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu programı belli oldu
Maçların programı şöyle: 26 Ekim Salı: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp) 15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Yeni 19 Mayıs) 20.45 Adanaspor-Adıyaman (Yeni Adana) 27 Ekim Çarşamba: 13.00 Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor (Orta Hisar Yavuzselim) 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970 (Aktepe) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi) 13.30 Serik Belediyespor-Pazarspor (Serik İsmail Ogan) 14.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır) 14.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı) 14.00 Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk) 14.00 Bodrumspor-Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe) 14.00 Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir) 14.00 Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk) 14.00 Eskişehirspor-Iğdır (Eskişehir Yeni) 14.00 İstanbulspor-Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.
Ergene - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.
Ergene - 05.10.2021
TFF 2. Lig'de 6. hafta maçları yarın yapılacak
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre iki grupta oynanacak müsabakaların programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Uşakspor-Anagold 24Erzincanspor (Uşak 1 Eylül) 15.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir AHİ) 15.30 Pendikspor-Tarsus İdman Yurdu (Pendik) 15.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor 1928 (Nazilli İlçe) 19.00 TECO Karacabey Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 19.00 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Akhisarspor-Isparta 32 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup 14.30 Adıyaman Futbol-Niğde Anadolu (Adıyaman Atatürk) 14.30 Kahramanmaraşspor-Çorum (7 Ocak) 14.30 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 Etimesgut Belediyespor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Serik Belediyespor-Bodrumspor (Serik İsmail Oğan) 15.30 Turgutluspor-Silahtaroğlu Vanspor (Turgutlu 7 Eylül) 15.30 Ergene Velimeşespor-Ankaraspor (Mustafa Kemal Atatürk) 19.
Ergene - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır) 19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk) 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim) 16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk) 16.
Ergene - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül) 26 Eylül Pazar: 13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk) 15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 16.
Ergene - 19.09.2021
Ergene Velimeşespor: 3-0
STAT: İlçeHAKEMLER: Veli Karakaya (xx), Tolga Atasoy (xx), Melih Kurtuluş (xx)BODRUMSPOR: Ali (xxx) - Süleyman Özdamar (xx), Onur (xx), Samet (xxx), Oğuzhan (x) (Dk.46 Harun x), Celal (xx) (Dk.77 Omar x), Yekta (xxx) (Dk.61 Süleyman Güneş x), Üzeyir (xx), Bahadır (xxx), Burhan (xx) (Dk.
Ergene - 18.09.2021
Bodrumspor'un konuğu Ergene Velimeşespor
TFF 2'nci Lig KırmızI Grup'ta Afjet Afyonspor ve Diyarbekirspor'u yenerek sezona iyi bir başlangıç yapan Bodrumspor yarın sahasında Ergene Velimeşespor'la karşı karşıya gelecek.
Ergene - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.
Ergene - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup: Yarın: 16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik) 16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 12 Eylül Pazar: 15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk) 16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül) 16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 19.
Ergene - 04.09.2021
TFF 2. Lig'de 2021-2022 sezonu yarın başlayacak
İlk haftanın programı Ligde yarın oynanacak ilk hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe) 16.00 Zonguldak Kömürspor-Akhisarspor (Karaelmas K.Köksal) 16.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Tarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 16.30 Kırklarelispor-Nazilli Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler-Uşakspor (Diyarbakır) 20.00 TECO Karacabey Belediyespor-Eskişehirspor (M. Fehmi Gerçeker) 20.00 Şanlıurfaspor-Ankara Demirspor (Şanlıurfa GAP) 20.00 Bucaspor 1928-Isparta 32 (Yeni Buca) Haftayı maç yapmadan geçecek takımlar: Anagold 24Erzincanspor, Pendikspor Kırmızı Grup 15.30 Sivas Belediyespor-Turgutluspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.30 Bayburt Özel İdare-Sakaryaspor (Bayburt Genç Osman) 15.30 Silahtaroğlu Vanspor-Adıyaman 1954 (Van Atatürk) 15.30 Hekimoğlu Trabzon-Etimesgut Belediyespor (Yomra İlçe) 16.00 Kahramanmaraşspor-Serik Belediyespor (7 Ocak) 16.30 Bodrumspor-Afjet Afyonspor (Bodrum İlçe) 16.30 Somaspor-Niğde Anadolu (Soma Atatürk) 16.30 Sarıyer-Ergene Velimeşespor (Yusuf Ziya Öniş) 20.
Ergene - 17.08.2021
Futbol: TFF 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde tamamı 5 Eylül Pazar günü oynanacak ilk hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe) 16.00 GMG Kastamonuspor-Pendikspor (Kastamonu Gazi) 16.00 Zonguldak Kömürspor-Akhisarspor (Stadı sonra açıklanacak) 16.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Tarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 16.30 Kırklarelispor-Nazilli Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 20.00 TECO Karacabey Belediyespor-Eskişehirspor (M. Fehmi Gerçeker) 20.00 Şanlıurfaspor-Ankara Demirspor (Şanlıurfa GAP) 20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Uşakspor (Diyarbakır) 20.00 Bucaspor 1928-Isparta 32 Spor (Stadı sonra açıklanacak) Kırmızı Grup 15.30 Kahramanmaraşspor-Serik Belediyespor (Stadı sonra açıklanacak) 15.30 Sivas Belediyespor-Turgutluspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.30 Bayburt Özel İdare-Sakaryaspor (Bayburt Genç Osman) 15.30 Silahtaroğlu Vanspor-Adıyaman 1954 (Van Atatürk) 15.30 Hekimoğlu Trabzon-Etimesgut Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim) 16.30 Sarıyer-Ergene Velimeşespor (Sarıyer Yusuf Ziya Öniş) 16.
Ergene - 17.08.2021
Tekirdağ'da asayiş
Ergene ilçesinde polis ekiplerince 2 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.
Ergene - 12.08.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediyesi, hastaları tedavileri için çevre ilçe ve illerdeki hastanelere ücretsiz ulaştırıyor.
Ergene - 12.07.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediyesi bozulan tarla yollarını düzeltiyor Ergene Belediyesi, bozuk tarla yollarında bakım ve düzeltme çalışmaları başlattı.
Ergene - 26.06.2021
Sele kapılarak ölen iki çocuğun cenazesi toprağa verildi
Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde dün sel sularına kapılarak vefat eden iki çocuk, son yolculuğuna uğurlandı.
Ergene - 16.06.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediyesi, ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu hasta nakil hizmetine devam ediyor.
Ergene - 08.06.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki çöp toplama kovalarını yeniliyor.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ergene Haber, Ergene Son Dakika Haberleri - Haberler - Ergene haber sayfamızda Ergene haberleri okuyabilir, Ergene son dakika haberleri ve güncel Ergene gelişmelerini görebilirsiniz. Paşayiğit Caddesi'nin asfaltlanması işine başlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 18:22:33. #1.16#

title