Su Baskını Haberleri

Su Baskını haber, Su Baskını son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Su Baskını - Dün
Meteoroloji'den Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağış uyarısı
METEOROLOJİ, Van, Bitlis ve Muş için sağanak uyarısı yaptı. Uyarıda, ani sel, su baskını, yıldırım, fırtına ve yerel dolu gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.
Su Baskını - Dün
Meteolorojiden 3 il için kuvvetli yağış uyarısı
Kuvvetli yağıştan dolayı söz konusu illerde meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, kuvvetli rüzgar ve yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - Dün
Doğu Karadeniz'in kıyı kesiminde çok kuvvetli gök gürültülü sağanak bekleniyor
Yağışın, yarın gece saatlerinde etkisini kaybetmesinin beklendiğine işaret edilen açıklamada, sel, su baskını, heyelan, yıldırım, dolu yağışı, yerel kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.
Su Baskını - 16.10.2021
DİKKAT: Meteorolojiden Giresun ve İlçeleri İçin SARI Uyarı!
Vatandaşlarımız ve ilgililer; Sel, su baskını, heyelan, yıldırım, dolu yağışı, yerel kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmalıdır.
Su Baskını - 16.10.2021
Orta ve Doğu Karadeniz için kuvvetli yağış uyarısı
Sel, su baskını, heyelan, yıldırım, dolu yağışı, yerel kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 16.10.2021
Batı Karadeniz'in kıyı kesimleri için kuvvetli sağanak uyarısı
Sel, su baskını, yıldırım, yerel kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 16.10.2021
Sinop ve Samsun çevreleri için sağanak uyarısı
Sel, su baskını, yıldırım, yerel kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 16.10.2021
İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla için kuvvetli yağış uyarısı
Sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yerel kuvvetli rüzgar ve fırtına, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 15.10.2021
Meteorolojiden Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada, bu gece saatlerinden itibaren Trakya'da (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği kaydedildi. Ani sel ve su baskını, yıldırım düşmesi, ulaşımda aksamalar, kuvvetli rüzgar, yerel dolu oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı da dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği bildirildi.
Su Baskını - 15.10.2021
Trakya ve Çanakkale çevreleri için kuvvetli sağanak uyarısı
Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, hortum, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 15.10.2021
METEOROLOJİK UYARI (2021/37)
METEOROLOJİK UYARI (MUĞLA ÇEVRELERİNDEKİ KUVVETLİ GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLARA VE RÜZGARA DİKKAT! )Başlama Zamanı : 15. 10. 2021 15: 00 TSİ Bitiş Zamanı : 16. 10. 2021 08: 00 TSİYapılan son değerlendirmelere göre; halen Muğla çevrelerinde devam eden yağışların, bugün akşam saatlerine doğru etkisini artırarak Cumartesi sabah saatlerine kadar kuvvetli (21-50 kg/m2), yer yer çok kuvvetli (51-75 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olması beklendiğinden, ani sel, su baskını, yıldırım, hortum oluşma riski, yerel dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına (50-70km/sa) gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Su Baskını - 15.10.2021
Muğla için çok kuvvetli yağış uyarısı
Sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 14.10.2021
Edirne ve Tekirdağ için kuvvetli sağanak uyarısı
Bu gece başlayıp yarın akşam saatlerine kadar sürmesi beklenen gök gürültülü sağanak nedeniyle, ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 14.10.2021
İzmir'de Kuvvetli Gök Gürültülü Sağanak Yağışlara Dikkat! ( 15.10.2021 11: 00 - 16.10.2021 03: 00 )
Tarih: 14 Ekim 2021 Saat: 13. 30 Uyarı No: 433-1_İZM METEOROLOJİK UYARI İzmir'de Kuvvetli Gök Gürültülü Sağanak Yağışlara Dikkat! Yapılan son değerlendirmelere göre; bu gece saatlerinden sonra İzmir'in kıyı kesimlerinde başlayacak olan gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Cuma) öğle saatlerinde etkisini artırarak İzmir il genelinde kuvvetli (21-50 kg/m2), güney ve batı ilçelerinde ( Çeşme, Urla, Seferihisar, Menderes, Selçuk, Güzelbahçe, Narlıdere, Karabağlar, Gaziemir, Balçova ve Konak) çok kuvvetli ve şiddetli (51-110 kg/m2) olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Su Baskını - 14.10.2021
Marmara'nın batısında bugün kuvvetli yağış bekleniyor
Ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 13.10.2021
Meteorolojiden Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada, yarın bölgenin batı kesimlerinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleri) yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin edildiği bildirildi. Yarın bölgenin batısında görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, akşam saatlerinden itibaren Edirne ve Tekirdağ'ın batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olmasının beklendiği kaydedildi. Yağışların Trakya kesiminde ( Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ ) cuma ve cumartesi günlerinde kuvvetli olarak devam edeceği tahmin ediliyor. Kuvvetli yağışların pazar günü, akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor. Ani sel ve su baskını, yıldırım düşmesi, ulaşımda aksamalar, yerel dolu oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı da dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.
Su Baskını - 11.10.2021
METEOROLOJİK UYARI (2021/34)
METEOROLOJİK UYARI (MUĞLA ÇEVRELERİNDEKİ KUVVETLİ GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLARA VE RÜZGARA DİKKAT! )Başlama Zamanı : 12. 10. 2021 11: 00 TSİ Bitiş Zamanı : 12. 10. 2021 23: 59 TSİYapılan son değerlendirmelere göre; Muğla çevrelerinde görülecek yağışların, yarın öğle saatlerinden itibaren il genelinde kuvvetli (21-50 kg/m2), yer yer çok kuvvetli (51-65 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olması beklendiğinden, ani sel, su baskını, yıldırım, hortum oluşma riski, yerel dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına (50-70km/sa) gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Su Baskını - 11.10.2021
KIYI EGE'DE KUVVETLİ GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLARA DİKKAT
Yapılan son değerlendirmelere göre; yarın (Salı) Ege bölge genelinde güney ve güneybatı (lodos) yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına (50-70 km/sa) ile birlikte kıyı kesimlerindeki gök gürültülü sağanak yağışların, Çanakkale'nin güneyinde kuvvetli (30/60 kg/m2) olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, hortum oluşma riski ve yerel dolu yağışı gibi olumsuzlukları karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Su Baskını - 11.10.2021
Meteoroloji'den Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü'nce Trakya için gece saatlerinden itibaren kuvvetli ve gök gürültülü yağış beklendiğinin uyarısı yapıldı.  İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada, bu gece saatlerinden sonra kuzeybatı kesimlerinde görülecek sağanak ve gök gürültülü yağışların Edirne ve Kırklareli ile Tekirdağ'ın iç kesimlerinde (Süleymanpaşa, Saray, Kapaklı, Ergene, Muratlı, Hayrabolu ve Malkara) kuvvetli (21-50 kg/m2) olmasının beklendiği belirtildi. Ani sel ve su baskını, yıldırım düşmesi, ulaşımda aksamalar, yerel dolu oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı da dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.
Su Baskını - 04.10.2021
Samsun, Sinop ve Kastamonu için sağanak uyarısı
Yağış nedeniyle sel, su baskını, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 04.10.2021
Doğu Karadeniz için "çok kuvvetli yağış" uyarısı
Sel, su baskını, heyelan, ulaşımda aksamalar ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 04.10.2021
Rize'de çay bahçesinde heyelan meydana geldi
Rize Valiliği, meydana gelebilecek sel, heyelan, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyardı.
Su Baskını - 02.10.2021
Yurdun kuzeydoğu kesimlerinde yarın kuvvetli yağış bekleniyor
Yağışların yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden, meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Su Baskını - 30.09.2021
Kars ve Ardahan'da kuvvetli yağış bekleniyor
Su baskını, sel, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Su Baskını Haberleri | Su Baskını Haber - Haberler - Su Baskını haberleri, son dakika su baskını haber ve gelişmeleri burada. Meteoroloji'den Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu için etkili kar yağışı uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 10:20:13. #1.15#

title