Sms Haberleri

Sms haber, Sms son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sms - 22.10.2020
Avusturyalı şirketten Türkiye'de 1 milyar liralık yatırım planı
Dönüşüm kapsamındaki diğer yatırımlarına da değinen Utku Ayyarkın, sektörde kargo teslim biçimlerinin de teknolojiye ayak uydurduğunu belirterek, "Kimlik kartı okuma ve SMS kodu ile temassız teslimat yapıyoruz.
Sms - 20.10.2020
Kaspersky uzmanları çok platformlu Android casus yazılımı tespit etti
Modüller cihaz verilerini, kişi listelerini, e-posta adreslerini, arama günlüklerini ve SMS mesajlarını toplayabiliyor.
Sms - 18.10.2020
FETÖ'nün şifreleme yöntemleri itirafçıların ifadelerine yansıdı
2014 yılından itibaren kendisiyle ilgilenen kişilerle görüşmemeye başladığını savunan M.M, daha sonra okulda kendisine mobbing uygulandığını, okulu bitirdikten sonra Kayseri Hava Bakım Fabrika Müdürlüğünde göreve başladığını, kendisini burada da ankesör ve büfelerden aradıklarını, SMS yoluyla da irtibat kurmaya çalıştıklarını öne sürdü.
Sms - 15.10.2020
Kars Emniyet Müdürlüğü suç örgütünü çökertti
İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Vatandaşlarımızın, kendilerini arayarak banka görevlileri olarak tanıtan şahıslarla kredi kartı bilgilerini ve telefonlarına gelen SMS'de yazılı bankalara ait havale EFT veya alışveriş yapılmasına olanak sağlayan şifreleri kesinlikle paylaşmaması gerekmektedir.
Sms - 14.10.2020
Vatandaşlara "dolandırıcılık amacıyla yapılan aramaları şikayet edin" çağrısı
Telefonun bir iletişim aracı olduğunu hatırlatan Bakal, "Çok önemli bir işin ortasında gelen aramayı açıyoruz ve sesimizi dinleyen, konuşmayan biri çıkıyor. İşimize olan konsantrasyonumuzu kaybediyoruz. Gün içinde telefonumuza onlarca mesaj ve arama gelmeye başladı. Akrabalarımızdan çok dolandırıcılardan SMS alıyoruz.
Sms - 14.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden online adres sorgulama hizmeti
Vatandaşların hayata geçirilen çalışma ile Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden online olarak adres kartlarını alabileceğini aktaran Aydoğar, şunları kaydetti: "Hemşehrilerimizin yapacakları başvuruda mevcut adres bilgilerini yazmaları veya faturalar, kira sözleşmesi, tapu, yapı kayıt belgeleri ile güncel ada-parsel bilgilerini başvuru ekranına yüklemeleri yeterli olacaktır. Başvuru sonrasında vatandaşlarımızın telefonuna adres kartı bilgisi SMS olarak gönderilecektir.
Sms - 13.10.2020
Göztepe, localarda rezerve edilmemiş biletleri çekilişle eski kombine bilet sahiplerine verecek
Yeni yapılan Gürsel Aksel Stadı'nda sadece 3 maçın seyircili oynandığının belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Bunun burukluğunu yaşıyor ve bu sürecin tüm taraftarlarımız için bir an önce sağlıklı bir şekilde geride kalmasını temenni ediyoruz. Bu süreçte Gürsel Aksel Stadyumu tribünlerinde yer alabilecek bir taraftarımızın bile binlerin sesi olacağına inanıyoruz. Tüm sağlık tedbirlerinin eksiksiz uygulanması şartı ile Gürsel Aksel Stadyumu loca bölümünde rezerve edilmemiş koltukların yapılacak çekiliş ile taraftarlarımıza hediye edilmesi kararı alınmıştır. Bu karar doğrultusunda 2019-20 sezonunda Gürsel Aksel Stadyumu'nda kombinesi olan taraftarlarımız TC Kimlik numarasını 0850 302 9143'e SMS olarak göndererek çekilişe katılma hakkı kazanacak.
Sms - 13.10.2020
QNBEYOND Fikir Kampı'ndan Mono App mobil uygulaması
Mono App'i telefonlarına indiren kullanıcılar, mesaj almak istedikleri markalardan SMS yerine mobil bildirim alabilecek ve aldıkları her bir bildirim için mono puan kazanacaklar.
Sms - 12.10.2020
müşterilerine "Asistanım Yanımda" ile görüntülü destek verecek
SMS ile bağlantı gönderiliyor "Asistanım Yanımda" sayesinde Vodafone uzmanları, müşterilere önce SMS göndererek kullanıcıyı uzaktan yönlendirip destek verebileceği şekilde görsel etkileşime davet ediyor.
Sms - 10.10.2020
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nden SMS'le dolandırıcılık uyarısı
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, cep telefonlarına atılan kısa mesajlar yoluyla gerçekleşen dolandırıcılık olaylarına karşı uyarı açıklaması yaptı.
Sms - 10.10.2020
Son dakika haber... İzmir polisi telefonlara gelen mesajlar konusunda vatandaşları uyardı
İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, son zamanlarda yapılan ihbar ve soruşturmalar üzerine çalışma başlattı. Ekipler, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından vatandaşlara destek adı altında birçok konu içeren mesajlar atıldığını ve bu mesajların içerisinde zararlı yazılım olduğunu tespit etti. Vatandaşların telefonlarına 'Milli dayanışma projesi, pandemi destek, Sağlık Bakanlığı tarafından sosyal destek, kart aidatları iadesi' gibi içeriklerin yer aldığı mesajları gönderen şüphelilerin, metinlerin içerisindeki linklere zararlı yazılım yerleştirildiğini belirledi. Zararlı yazılımı telefona indirilmesini ve kurulmasını sağlayan şüphelilerin, bu zararlı yazılım ile akıllı telefonların birçok yetkisinin ele geçirilmesi ile kişinin bilgisi olmadan yine aynı sms metninin telefon rehberinde kayıtlı tüm kişilere gönderildiği, bu şekilde tanıdıkları kişilerden gelen mesajlara itimat edilerek linke tıklandığı ve yüklemenin gerçekleştirildiği, yüklenen zararlı yazılımın aynı zamanda kullanılan telefonu dış müdahalelere karşı savunmasız bırakarak, kayıtlı şifreler, video ve fotoğraflar, sosyal medya hesapları ve mobil bankacılık uygulamaları da dahil birçok kişisel veriyi erişime açık hale getirdiği belirlendi.
Sms - 8.10.2020
Belediyeye "Kocam koronaya yakalandı, sorumsuz kaynanam bahçede çalışmaya çağırıyor" şikayeti
Mamaklıların çağrı, mail, WhatsApp, SMS ve mobil uygulama yoluyla ilettikleri taleplerini alan Merkeze yılın ilk aylarında yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) olmadığı dönemde günlük 400-500 başvuru gelirken bu rakam salgının başlamasıyla yaklaşık iki katına çıkarak günlük bine yaklaştı.
Sms - 7.10.2020
OPPO Reno4 Lite, mobil fotoğrafçılığa yapay zekayı kattı
18W hızlı şarj teknolojisiyle birlikte gelen Reno4 Lite, Süper Güç Tasarruf Modu ile fark oluşturuyor. Güç tüketimini yavaşlatan bu modda, OPPO Lab'den elde edilen verilere göre, yüzde 5 pil ile 1,5 saat WhatsApp'ta sohbet edilebiliyor, 77 dakika arama yapılabiliyor, 52 dakika Google Haritalar uygulaması kullanılabiliyor veya 49 dakika boyunca SMS gönderilebiliyor.
Sms - 6.10.2020
Son Dakika | Derneklerde dijital dönüşüm devam ediyor
Dernekler Bilgi Sistemi (DERBİS) içerisinde e-alındı belgesi adıyla derneklerin hizmetine sunulan uygulamayla, gelir tahsilinde kullanılan alındı belgelerinin basılması, kontrolü ve dağıtımında yaşanan güçlüğün ortadan kaldırılması, kağıt israfının önlenmesi, hesap verebilir, şeffaf ve etkin bir dernek yönetiminin sağlanmasının amaçlandığının vurgulandığı açıklamada, şöyle denildi: "Uygulamayla yönetim kurulu tarafından e-alındı belgesi düzenleme yetkisi verilen kişiler, derneğe üye aidatını ödemek veya bağışta bulunmak isteyen kişilerin ad-soyad, TCKN, cep telefonu, varsa e-posta adres bilgilerini DERBİS'e girerek e-alındı belgesini düzenleyebilecek. Düzenlenen e-alındı belgesi SMS ve e-posta yoluyla bağışçıya gönderilecek.
Sms - 6.10.2020
Aytemiz, Yapı Kredi Worldcard ile yeni bir kampanya başlattı
Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 125 lira ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine, SMS katılımı ile 30 lira, World Mobil uygulaması katılımı ile 40 lira Aytemiz Puan kazanacak.
Sms - 5.10.2020
Filyasyon ekibi hekimlerince hastalara ve temaslılara iş göremezlik raporu yazılabilecek
Dernek tarafından, karantina listesindeki kişilerin SGK'ya otomatik olarak bildirilerek raporlu sayılabilecekleri veya filyasyon ekibine bu yetki verilerek bulaşın önlenebileceğinin önerildiği aktarılan açıklamada, şöyle denildi: "Bakanlık tarafından bu talebimizin salgının yedinci ayında da olsa yerine geldiğini görmekteyiz. Filyasyon ekiplerinin kullandığı Filyasyon Takip Sistemi'ne (FİTAS) eklenen rapor sekmesi ile sorun bir şekilde çözülmüş oldu. Kovid-19 nedeniyle karantinaya alınan vatandaşlarımızın iş yerlerine vermek için ihtiyacı olan raporlar, 2 Ekim 2020 tarihinden itibaren filyasyon ekiplerince verilebilecek ve vatandaşların karantinalarını bozmalarına gerek kalmayacak. İzolasyondaki vaka ve temaslıların istirahat raporlarının oluşturulması FİTAS-SGK entegrasyonuyla sağlanmıştır. Bu sayede danışman doktorlar e-raporları FİTAS üzerinden oluşturabilecektir. Oluşturulan istirahat raporları SGK tarafından sonuçlandığında kişilere bilgilendirme SMS'i gönderilecektir.
Sms - 2.10.2020
İBB, ulaşımda HES kodu çalışmalarına başladı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İçişleri Bakanlığı'nın "Şehir İçi Toplu Ulaşımda HES Kodu Kullanımı"na yönelik genelge yayınlamasının ardından toplu ulaşımda HES Kodu uygulaması için çalışmalara başladı.
Sms - 2.10.2020
İBB'den toplu ulaşımda HES kodu açıklaması
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İçişleri Bakanlığı'nın "Şehir İçi Toplu Ulaşımda HES Kodu Kullanımı"na yönelik genelge yayınlamasının ardından toplu ulaşımda HES Kodu uygulaması için çalışmalara başlanıldığını açıkladı.
Sms - 2.10.2020
İBB'DEN TOPLU ULAŞIMDA HES KODU AÇIKLAMASI
"Sağlık Bakanlığı'nca İBB'ye iletilecek olan tanısı konmuş Kovid-19 taşıyıcılarının veya bu kişilerle temasta olanların kişiselleştirilmiş İstanbulkart'ları askıya alınacak" Erol DEĞİRMENCİ / İSTANBUL, - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İçişleri Bakanlığı'nın "Şehir İçi Toplu Ulaşımda HES...
Sms - 2.10.2020
İBB'den toplu ulaşımda HES kodu hazırlığı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İçişleri Bakanlığının "Şehir içi toplu ulaşımda HES kodu sorgulama" genelgesi doğrultusunda çalışmalara başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sms Haberleri | Sms Haber - Haberler - Sms haberleri, son dakika sms haber ve gelişmeleri burada. Avusturyalı şirketten Türkiye'de 1 milyar liralık yatırım planı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:55:29. #1.15#
title