Oliver Haberleri

Oliver haber, Oliver son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oliver 31.5.2020
İngiltere'de tüm spor müsabakaları yarından itibaren yeniden başlıyor
Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında askıya alınan spor müsabakaları İngiltere'de yeniden başlıyor. İngiltere Kültür Bakanı Oliver Dowden, profesyonel spor müsabakalarının yarından itibaren yeniden başlayacağını duyurdu.
Oliver 30.5.2020
İngiltere'de Kovid-19 ölümleri 38 bin 376'ya yükseldi
Kültür Bakanı Oliver Dowden'ın günlük basın toplantısında verdiği bilgiye göre, ülkede son 24 saatte Kovid-19 nedeniyle hastanelerde, huzurevlerinde ve kendi evlerinde ölenlerin sayısı 215'lik artışla 38 bin 376 oldu.
Oliver 27.5.2020
Allianz Grubu 2020'ye Kovid-19'a rağmen güçlü başladı
"Bu zorluğu hep birlikte aşacağımıza inanıyorum" Açıklamada görüşlerine yer verilen Allianz Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Oliver Baete, "2020'nin ilk çeyreği, bu benzeri görülmemiş koşullarda Allianz'ın dayanıklılığını gösterdi.
Oliver 20.5.2020
İngiltere'de Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 35 bin 704'e yükseldi
Kültür Bakanı Oliver Dowden'ın günlük basın toplantısında verdiği bilgiye göre, ülkede son 24 saatte Kovid-19 nedeniyle hastanelerde, huzurevlerinde ve kendi evlerinde ölenlerin sayısı 363 artarak 35 bin 704 oldu.
Oliver 17.5.2020
Haftanın tarihine bakış
1947- ABD Başkanı Harry Truman, Türkiye'ye yapılacak yardımı imzaladı. Yardımı, ABD Dışişleri Bakanı Marshall'ın kontrol edeceği açıklandı. Aynı gün General Oliver başkanlığındaki ABD heyeti, askeri yardımı görüşmek üzere Türkiye'ye geldi.
Oliver 14.5.2020
İngiliz hükümetinden futbolun dönüşüne yeşil ışık
İngiltere Dijital, Kültür, Medya ve Spor Bakanı Oliver Dowden, hükümetin futbol müsabakalarının haziran ayında tekrar başlaması için yeşil ışık yaktığını söyledi.
Oliver 12.5.2020
Türkiye'nin tıbbi yardımları Kuzey Makedonya'ya ulaştı
Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Vekili Bayraktar da Kuzey Makedonya hükümet temsilcisi olarak Başbakan Oliver Spasovski'nin selamlarını iletti.
Oliver 5.5.2020
AB'den ayrılan İngiltere, serbest ticaret için ABD ile müzakerelere başladı
İngiltere, Avrupa Birliği'nden (AB) ayrıldıktan sonra serbest ticaret anlaşmasını güvence altına almak için ABD ile resmi görüşmelere başladı. Görüşme, İngiltere Uluslararası Ticaret Bakanı Liz Truss ve ABD Ticaret Bakanı Robert Lighthizer arasında yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Truss ve Lighthizer'in serbest ticaret anlaşması hakkındaki görüşmelerin güvenli bir şekilde seyahatin mümkün olana kadar uzaktan yürütülecek video konferanslar ile gerçekleştirileceği ifade edildi. Müzakerelerin 6 haftada bir tekrarlanacağı ve görüşmelerde her iki taraftan 100 müzakereci yer alacağı kaydedildi. Altı haftada bir resmi düzeyde gerçekleşecek görüşmeler, İngiltere Uluslararası Ticaret Departmanı'ndan Oliver Griffiths ve ABD'nin Avrupa ve Orta Doğu Ticaret Temsilcisi Yardımcısı Daniel Mullaney tarafından yönetilecek.
Oliver 30.4.2020
Bakan Çavuşoğlu'nun uluslararası temasları Kovid-19 sürecinde de devam ediyor
Buna göre, salgın sürecinde uluslararası temaslarını sürdüren Çavuşoğlu, 44 mevkidaşının yanı sıra NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, AB Genişlemeden Sorumlu Komiseri Oliver Varhelyi, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu (UNRWA) Genel Komiseri Philippe Lazzarini ile telefonda görüştü.
Oliver 20.4.2020
Sağlık çalışanlarının ekipman sıkıntısı çektiği İngiltere'de, Türkiye'nin yardımı bekleniyor
Sağlık çalışanlarına yeterli sayıda koruyucu ekipman sağlayamaması nedeniyle sıkıntı yaşayan ve tek kullanımlık önlüklerin tekrar kullanılmasını önermesi nedeniyle büyük tepki çeken İngiltere hükümetine Türkiye'den yapılacak ikinci yardımın bugün gerçekleşmesi bekleniyor. Daha önce İngiltere'ye 250 bin adet önlük, eldiven ve maske gibi koruyucu ekipman gönderen Türkiye'nin 84 tonluk yardımının 400 bin adet koruyucu ekipman içerdiği belirtildi. İngiltere Kültür Bakanı Oliver Dowden, Türkiye'den İngiltere'ye yardım taşıyan uçağın öğleden sonra kalkmasını beklediklerini ifade etti.
Oliver 20.4.2020
İngiltere: Türkiye'den temin edilen 84 tonluk sevkiyat bugün gelebilir
BBC'ye konuşan İngiltere Kültür Bakanı Oliver Dowden, sevkiyatın dün geleceğine dair hükümet açıklaması yanlış çıktıktan sonra, bu konuda kesin konuşmak istemediğini ama malzemeyi taşıyan uçağın bugün öğleden sonra yola çıkmasını beklediklerini söyledi.
Oliver 16.4.2020
Kuzey Makedonya'da başbakan, yardımcısı ve bazı bakanlar kendilerini tecrit edecek
Hükümetten yapılan açıklamada, dün Kumanova'daki kriz merkezini ziyaret eden başbakan Oliver Spasovski, Başbakan Yardımcısı Buyar Osmani, Sağlık Bakanı Venko Filipçe, Eğitim Bakanı Arber Ademi ve Sağlık Bakanlığı Devlet Sekreteri Vladimir Miloşev'in kendilerini tecrit edecekleri bildirildi.
Oliver 16.4.2020
Kuzey Makedonya'da OHAL 30 gün uzatıldı
Diğer yandan Başbakan Oliver Spasovski, Başbakan Yardımcısı Buyar Osmani ve Sağlık Bakanı Venko Filipçe ise dün korona virüs testi pozitif çıkan Kumanova Belediye Başkanı Maksim Dimitrievski ile yakın geçmişte temasta bulundukları için kendilerini ev izolasyonuna almaları nedeniyle bugün gerçekleşen Güvenlik Konseyi oturumuna katılmadı.
Oliver 10.4.2020
Dünyada Yılın Otomobilleri Ödülleri'nde Porsche Taycan'a çifte ödül
Porsche Araştırma ve Geliştirme departmanı Yönetim Kurulu Üyesi Michael Steiner ödüllerle ilgili şu değerlendirmede bulundu: "Bu iki ödül, Taycan modelini geliştirirken koyduğumuz hedeflerimizi taçlandırıyor. Herhangi bir performans otomobiliyle boy ölçüşebilecek, sürücü odaklı, tamamen elektrikli bir spor otomobil yaratmak istedik. Aynı zamanda günlük kullanım özelliğine sahip, çağdaş, dijitalleşmiş konfora sahip bir tasarım üzerinde durduk. WCOTY jürisinin bu çabalarımızı ödüllendirmesinden ötürü büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz." 40'tan fazla uluslararası ödül Porsche AG Yönetim Kurulu Başkanı Oliver Blume ise, "Ödüller, müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimleri destekliyor ve gelecekteki çalışmalarımız için büyük bir motivasyon kaynağı oluyor" dedi.
Oliver 8.4.2020
Çavuşoğlu AB'nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Varhelyi ile telefonda görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Genişlemeden Sorumlu Komiseri Oliver Varhelyi ile telefon görüşmesi yaptı.
Oliver 8.4.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, AB Genişleme Komseri Varhelyi ile görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Genişleme Komseri Oliver Varhelyi ile görüştü.
Oliver 7.4.2020
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB'nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Oliver Varhelyi ile görüştü.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB'nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Oliver Varhelyi ile görüştü.
Oliver 7.4.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 11 ülkeden mevkidaşıyla telekonferansla görüştü Açıklaması
Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Çavuşoğlu ayrıca Avrupa Birliği (AB) Genişlemeden Sorumlu Komiseri Oliver Varhelyi ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde de salgınla mücadele konusunu ele aldı.
Şu an buradasınız: Oliver Haberleri | Oliver Haber - Haberler - Oliver haberleri, son dakika oliver haber ve gelişmeleri burada. İngiltere'de tüm spor müsabakaları yarından itibaren yeniden başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 05:16:16. #1.14#
title