MUSTAFA ŞAHİN HABERLERİ

Mustafa Şahin haber, Mustafa Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Şahin

Doğum Yeri Türkiye

Mustafa Şahin Kimdir ?

Mustafa Şahin, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Tokat Reşadiye Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Şahin - 12.09.2021
Yağcıbedir halılarından moda merkezine yolculuk
Balıkesir'in Sındırgı ilçesi, son günlerde başlattığı projelerle kültürle modern dünyanın buluştuğu moda merkezi olma yolunda ilerliyor. Sanayi bakanlığı destekli kök boya ve inovasyon projesi ile adını duyuran ve doğal işlere yönelmek isteyenlerin gözdesi olan Sındırgı ilçesi, kültürü ve doğallığıyla modacıların da dikkatini çekiyor. 15 yıl önce modacı Faruk Saraç ile tanışma fırsatı bulup dünyanın çeşitli ülkelerini gezen, birçok kültürel defileye imza atan çoban stilist Mustafa Şahin de, sosyal medya hesaplarından tanıdığı Sındırgı ilçesinde farklı bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Mustafa Şahin - 10.09.2021
Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Vali Ümit'in Başkanlığında Yapıldı
Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu'nda Bolu Valisi Ahmet Ümit'in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Haluk Saygılı, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğrt. Üy. Muhammed Emin Demirkol, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halil Belen, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cengiz Çavuş, Tarım ve Orman Bakanlığı 9. Bölge Müdürlüğü Bolu Şube Müdürü Serpil Uysal, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Şahin ve İtfaiye Müdürü Mehmet Duman katıldı.
Mustafa Şahin - 10.09.2021
KTB'de yılın ahisine kaftanı giydirildi
KTB'de düzenlenen törene, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, KTB Başkanı Recep Bağlamış, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alan, Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat ve davetliler katıldı.
Mustafa Şahin - 27.08.2021
Çarşı Merkezinin Kapatılması 27.08.2021 Tarih ve 2021/07 Sayılı Karar
T. CBİTLİS VALİLİĞİİL TRAFİK KOMİSYON BAŞKANLIĞIKARAR TARİHİ : 27. 08. 2021KARAR SAYISI : 2021/07K A R A R KOMİSYON TEŞEKKÜLÜ: İl Trafik Komisyonunun gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere; Vali Yardımcısı V. Tatvan Kaymakamı Tekin ERDEMİR Başkanlığında, İl Emniyet Müdür Yardımcısı 2.
Mustafa Şahin - 26.08.2021
Kayseri'de ilk kez üretilen karabuğday hasat edildi
İl Müdürü Mustafa Şahin, burada yaptığı konuşmada, 2020'de tüm dünyada yaşanan salgının insanlar için tarımın aslında ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu hatırlattığını söyledi.
Mustafa Şahin - 05.08.2021
Osmanlı'nın ilk sarayı mercek altında
Osmanlı'nın ilk sarayı mercek altında BURSA - Cihan devleti Osmanlı'nın ilk idare merkezi ve ilk sarayı olan Bey Sarayı ve çevresindeki tarihi dokuyu ortaya çıkarmak maksadıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Osmanlı Devletinin Yönetim Merkezi Bursa Bey Sarayı Sempozyumu' başladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursalıların yıllardır en büyük hayallerinden biri olan ve bugün kadar kente kazandırılması için çeşitli girişimlerde bulunulan Osmanlı'nın ilk idare merkezi ve ilk sarayı olan Bey Sarayı'nın ayağı kaldırılması çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bey Sarayı'nın ayağa kaldırılması için geçen yıl Prof. Dr. Yusuf Oğuzoğlu başkanlığında Bilim Kurulu oluşturulmuştu. Büyükşehir Belediyesi aralarında Prof Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Özer Ergenç, Prof. Dr. Feridun Emecen, Prof. Dr. Heat Lowry, Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu, Prof. Dr. Mustafa Şahin, Doç.
Mustafa Şahin - 04.08.2021
Vali Ümit, Bolu Merkez Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Sayın Valimiz Ahmet Ümit'in Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla yaptığı toplantıya İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Şahin ve ilgili daire müdürleri katıldı.
Mustafa Şahin - 02.08.2021
Trabzon'da "Dünya Fındık Haftası" kutlanacak
Trabzon Botanik Park'ta 12 Ağustos Perşembe günü oluşturulan ve 21 çeşit fındık türünün yer aldığı bahçe ve Fındık Evi'nde çeşitli organizasyonların yapılacağı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi "13 Ağustos Cuma günü ilk olarak, TTB Meclis Başkanı ve UFK Başkanı Sebahattin Arslantürk, Keşap Fındık Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Şahin ve Ünyeli yetiştirici-yenilikçi Orhun Güven'in konuşmacı olarak katılacakları 'Fındıkta Ezberi Bozanlar' söyleşisi TTB Çok Amaçlı Salonda yapılacak.
Mustafa Şahin - 29.07.2021
Badminton braşında 2 sporcu, Ay-Yıldızlı Takımda yarışacak
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinde ay-yıldızlı formayı giymeye hak kazanan sporcular Mehmet Koyuncu ve Mustafa Şahin Durnaoğlu'nu elde ettikleri başarıdan dolayı ödüllendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Şahin Haberleri | Mustafa Şahin Kimdir - Haberler - Mustafa Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. 112'ye gelen çağrıların 5'te 1'i asılsız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:51:23. #1.16#

title