Kpss Haberleri

Kpss haber, Kpss son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kpss - 25.10.2020
KPSS ön lisans oturumu sona erdi
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) düzenlenen Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans oturumu tamamlandı.
Kpss - 25.10.2020
KPSS ön lisans oturumu başladı
Karabük'te, KPSS Ön Lisans oturumu başladı.
Kpss - 25.10.2020
Sakarya, Kocaeli, Zonguldak ve Karabük'te KPSS heyecanı
Sakarya, Kocaeli, Zonguldak ve Karabük'te Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans oturumu başladı.
Kpss - 25.10.2020
Yozgat'ta KPSS ön lisans oturumu başladı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) düzenlenen Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans oturumu, başladı.
Kpss - 25.10.2020
KPSS ön lisans oturumuna geç kalan aday sınava alınmadı
Adana'da, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) düzenlenen Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans oturumuna 4 dakika geç kalan bir aday sınava alınmadı.
Kpss - 24.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 25 Ekim 2020
???(Ankara/Atina/Lefkoşa) GÜNCEL 1- Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans Oturumu gerçekleştirilecek.
Kpss - 24.10.2020
KPSS ön lisans oturumu yarın yapılacak
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans oturumu, yarın Türkiye'de 81 ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) başkenti Lefkoşa'da yapılacak.
Kpss - 23.10.2020
Kırıkkale'de pazar günü Merkez Nüfus Müdürlüğü açık olacak
Kırıkkale Valiliği, KPSS ön lisans sınavının yapılacağı 25 Ekim Pazar günü Merkez Nüfus Müdürlüğünün belirli saatlerde açık olacağını bildirdi.
Kpss - 23.10.2020
KPSS adayları için pazar günü nüfus müdürlükleri açık olacak
Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (2020-KPSS Önlisans) katılacaklar için sınav merkezi olan il ve ilçe nüfus müdürlüklerinin sınav günü açık bulundurulacağını bildirdi.
Kpss - 23.10.2020
Büyükşehir'den KPSS için ek seferler
Büyükşehir Belediyesi pazar günü yapılacak KPSS'ye girecek adayların ulaşımda sorun yaşamaması için ek seferler düzenleyecek.
Kpss - 23.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
'YALVARA YAKARA AĞLAYACAĞIM AMA MELEK'İ GETİRECEĞİM' Aslan, savcılık sorgusunda Diyarbakır'da yaşayan ablası Melek'in adres bilgilerini Orhan Vatansever'den aldığını ifade etti. Orhan Vatansever'e, ablası Melek'i Diyarbakır'dan getireceğini ve onunla evlenmesini istediğini anlatan Aslan, "Orhan bana, ben sana yardım ederim. Sakarya'dayım, 21 Ekim'de Diyarbakır'da olacağım. Sen de Diyarbakır'da ol' dedi. Ben de kabul ettim. Arabası olan arkadaşımı, 'Diyarbakır'a gidip biraz gezip ablamı alıp gelelim' diyerek ikna ettim. İki yıl önce fiyatını ve kimin olduğunu hatırlamadığım bir müşteriden satın aldığım ve dükkanın kasasında güvenlik amaçlı bulundurduğum ruhsatsız silahı Diyarbakır'ın kötü bir yer olduğunu düşünüp, ayrıca Orhan'ın beni bir oyuna getirebileceğini düşündüğüm için yanıma aldım. Orhan'a mesaj atarak, 'Abi ben yarın Diyarbakır'a geliyorum. Melek'i bulabilecek misin?' diye yazdım. Orhan da, 'Arkadaşlarım takipte. Melek şu anda yaşlı bir adamla birlikte. Kol kola, sarhoş bir şekilde bir binaya girdi. Akşam kaldığı aparta tekrar gelmek zorunda. Sabah apartın önünde bekleriz. Geldiği zaman da konuşuruz' diye yazdı. Orhan'a, 'Melek'i getirmesine getireceğim. Yalvara yakara ağlayacağım ama Melek'i getireceğim ama sen de gelip ablamla evleneceksin' diye yazdım. Orhan bana, 'Sen olsan böyle biriyle evlenir misin? Doğru yolda değil' deyince ona ablamın böyle bir insan olmadığını ama ablamın eskiye döneceğini, ablamla evlenmesini söyledim. Bana, 'Söz veremiyorum. Sen Melek'i getir, sonrasında düşünürüz. Orhan, Melek'in kaldığı apartın adresini atıp, 'Buradayım. Çay ocağındayım' deyince verdiği adres gittim, ancak o yoktu. Bana mesaj atıp, 'Polis beni aldı. Uzaklaştırma kararım olduğu için karakoldayım. 1 saate işim biter. Orada bekleyin. Ben gelene kadar Melek gelir' diye yazdı" dedi.  MELEK, ORHAN'I İKİ KEZ ŞİDDET VE TEHDİT NEDENİYLE ŞİKAYET ETMİŞ Adıyaman'ın Kahta ilçesinde yaşayan 11 kardeşin en küçüğü Melek Aslan'ın, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü'nde mezun olduktan sonra ailesine haber vermeden hem KPSS'ye çalışmak hem de sevgilisi Orhan Vatansever'e yakın olmak için Sakarya'ya gittiği belirtildi.
Kpss - 22.10.2020
KPSS lisans adaylarının cevap kağıtları erişime açıldı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM), 2020-KPSS Lisans (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi ve ÖABT) sınavları cevap kağıtları ve aday cevaplarını yayınladı.
Kpss - 22.10.2020
KPSS lisans sonuçları açıklandı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen 2020-KPSS lisans sonuçları "https://sonuc.osym.gov.tr " internet adresinden açıklandı.
Kpss - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Öğretmenlere 3600 ek gösterge sözü verildiğini hatırlatan Kaya, "Bu sözü yerine getirseydik, 56 bin öğretmen emekli olacaktı. Bu, 56 bin öğretmenin atamasını yapmak demek. 9 bin KPSS mağduru öğretmenin ataması yapılmadı.
Kpss - 16.10.2020
Son dakika! İçişleri Bakanlığı sınavla 30 dernekler denetçi yardımcısı alacak
Adaylar, sınavın yapılacağı dönemde son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış "Kamu Personel Seçme Sınavı KPSSP23" puan türünden en az 70 ve üzerinde KPSS puanı almış olacak ve başvuranlardan en yüksek puanlı 120 kişi arasında bulunacak.
Kpss - 15.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Sınavın sözlü ve uygulamalı olarak iki aşamada düzenlendiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Puan değerlendirmesi, sözlü ve uygulamalı sınavların yüzde 50'si baz alınarak hesaplandı. Sınavda başarılı olmak için en az 60 puan alınması şartı aranırken, adayların atamaya esas başarı puanı sınav puanı ile KPSS puanının aritmetik ortalaması alınarak belirlendi.
Kpss - 15.10.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli kadrolarına yerleştirme sonuçları açıklandı
ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 2-7 Ekim'de tercihleri alınan KPSS-2020/12 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlandı.
Kpss - 14.10.2020
2020-KPSS Ön Lisans giriş belgeleri erişime açıldı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 2020-KPSS Ön Lisans giriş belgeleri, adayların erişimine açıldı.
Kpss - 13.10.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi engellileri EKPSS'ye hazırlıyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi engellileri Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (EKPSS) hazırlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kpss Haberleri | Kpss Haber - Haberler - Kpss haberleri, son dakika kpss haber ve gelişmeleri burada. KPSS'ye geç kalan kişiyi motosikletli polisler sınava yetiştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 21:09:10. #1.14#
title