Konser Haberleri

Konser haber, Konser son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Konser - 23.10.2020
Samsun Devlet Opera ve Balesi "Hu¨zu¨nlu¨ Bir Sonbahar Aks¸amı" konseri verecek
Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mu¨cadelede go¨rev alırken hayatını kaybeden sagˆlık c¸alıs¸anlarına ithafen "Hu¨zu¨nlu¨ Bir Sonbahar Aks¸amı" adlı konser verecek.
Konser - 23.10.2020
Son dakika: Samsun Devlet Opera ve Balesi "Carmen Operasından Bölümler" konseri verecek
Gelen son dakika haberine göre Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), klasik opera eserlerinden "Carmen Operasından Bölümler" konseriyle sanatseverlerin karşısına çıkacak.
Konser - 22.10.2020
Antalya Devlet Opera ve Balesinden "Beethoven Akşamı" konseri
Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), "Beethoven Akşamı" konserini 24 Ekim'de sanatseverlerin beğenisine sunacak.
Konser - 21.10.2020
Opera Sahnesi oda müziği konserine ev sahipliği yapacak
Ankara Devlet Opera ve Balesinin deneyimli orkestra sanatçılarından oluşan ve ilk kez dinleyicilerin karşısına çıkacak quartet (dörtlü grup), 24 Ekim akşamı Opera Sahnesi'nde sanatseverlerle buluşacak.
Konser - 21.10.2020
TRT 2'den "Bir Yeşilçam Hikayesi" konseri
Yeşilçam'a damga vuran filmlerin unutulmaz şarkıları, TRT sanatçılarının yorumuyla "Bir Yeşilçam Hikayesi" konserinde yankılanacak.
Konser - 21.10.2020
Japonya'dan Filistin'e yardım eli
Japonya'nın Birleşmiş Milletler (BM) Dünya Gıda Programı (WFP) aracılığıyla Filistin'e maddi yardımda bulunmayı taahhüt ettiği bildirildi. Japonya Filistin temsilcisi Masayuki Magoshi ve WFP Filistin Temsilcisi Stephen Kearney'in dün Batı Şeria'daki Ramallah kentinde imzaladığı anlaşma uyarınca, Tokyo'nun Filistin'e yapılacak gıda yardımında kullanılmak üzere WFP'ye 2.8 milyon dolarlık katkıda bulunacağı açıklandı. Filistin'de yaklaşık 350 bin kişiye gıda yardımı sağlayan WFP'nin söz konusu tutarın üçte ikilik kısmını gıda kuponları dağıtmak üzere kullanacağı belirtilirken, fonun kalan kısmı ile ise Japonya'da üretilen konserve yiyeceklerin satın alınacağı kaydedildi.
Konser - 20.10.2020
Antalya DOB'da "Anadolu Nefesli Beşlisi" konseri
Antalya Devlet Opera ve Balesi, "Anadolu Nefesli Beşlisi" konserini sanatseverlerle buluşturdu.
Konser - 20.10.2020
Samsun Devlet Opera ve Balesi "Güz Türküleri" konseri verdi
Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), "Güz Türküleri" konseriyle yeniden sanatseverlerin karşısına çıktı.
Konser - 20.10.2020
Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, Cumhuriyetin 97. yılına özel konser verecek
Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu (SDKTMK), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Bayramı Konseri" verecekSDKTMK'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konseri, sosyal mesafe kuralı gözetilerek 1,5 metre arayla düzenlenen koltuk dizilimiyle Atatürk Kültür Merkezi Aydın...
Konser - 20.10.2020
İDSO Cumhuriyet Bayramı Haftası Konserleri kapsamında iki kez sahne alacak
İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), DenizBank Cumhuriyet Bayramı Haftası Konserleri kapsamında 23 ve 30 Ekim'de sahne alacak.
Konser - 20.10.2020
İDOB'tan "Barok Konser" müzikseverlerle buluşacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen "11. Uluslararası İstanbul Opera Festivali" programındaki "Barok Konseri", yeniden müzikseverlerle buluşacak.
Konser - 19.10.2020
17. Uluslararası Mistik Müzik Festivali'ni 802 binden fazla kişi izledi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla bu yıl online olarak düzünlenen festivalin Türkiye'de bir ilk olduğunu söyleyen Yarar, şunları belirtti: "17. Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali'nde dünyanın farklı coğrafyalarının mistik ve etnik müzikleri ile Türkiye içinden farklı tasavvufi geleneklerin zikir ve ayinlerinin yanı sıra, atölye çalışmalarıyla zenginleştirilen geniş bir program hazırlanmıştı. Ancak salgın dolayısıyla Mistik Müzik Festivali bu yıl 22-30 Eylül tarihlerinde dijital ortamdaki platformlarda gerçekleştirilmiştir." "Online yayınlarımız 9 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü" Festivale, Türkiye, İran, Pakistan, Hindistan, Bolivya, İspanya, Afganistan, ABD, Fransa, Mali, Gine, Özbekistan, Kırgızistan, Yunanistan, Ürdün, Tunus, Mısır, Fas ve Lübnan'dan katılan sanatçıların, daha önceki performanslarına yeni performanslar ve eserler eklendiğini kaydeden Yarar, şu bilgilere yer verdi: "Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonu ve Konya Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen çevrimiçi festival, www.mistikmuzik.com.tr sayfasından bütün dünyada izlendi. Youtuber Emre Yücelen'in sunumu, sanatçılar, iş insanları ve ziyaretçilerin röportajları ile renklendirdiğimiz online yayınlarımız 9 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 20 Eylül'de başlattığımız ve 30 Eylül'e kadar devam eden tanıtım çalışmalarımız ile 22-30 Eylül tarihlerinde yayımlanan konser videolarımıza dünya genelinde Google GDN'de 69,7 milyon, Facebook+İnstagram'da 29,2 milyon, Youtube'da 5,4 milyon, Twitter'da 2,6 milyon olmak üzere toplam 107 milyon görüntülenme elde ettik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Konser Haberleri | Konser Haber - Haberler - Konser haberleri, son dakika konser haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber! Malatya'ya yeni bir cazibe merkezi kazanacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 15:13:11. #1.15#
title