Kayak Merkezi Haberleri

Kayak Merkezi haber, Kayak Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayak Merkezi 7.7.2020
KAYÜ Rektörü Prof. Dr. Karamustafa'dan turizmde bölgeselliğe vurgu
Turizmde işbirliğinin önemine değinen Karamustafa, şunları kaydetti: "Bu bağlamda ben turizmde bölgesel işbirliği, entegrasyon bağlamında Kapadokya bölgesinin ve bunun özelinde de Nevşehir ve Kayseri illerinin işbirliğinin entegre bir şekilde hareket edilerek ulaşılacak sinerjiden bahsederek değerlendirme yapmanın faydalı olacağını düşünmekteyim. Kapadokya'ya gelen turist ortalama iki gece kalmaktadır. Son dönemlerde butik ve bireysel turizm faaliyetleri ile bu süre bir miktar artış göstermiş olabilir. Dolayısıyla geceleme süresinin ve turistin kişi başına harcamasının artırılmasına yönelik ne tip çalışmalar yapılabilir, işte bu bağlamda bugün Erciyes Dağı ve etrafını düşünerek hareket etmemiz faydalı olacaktır. Erciyes Dağı bir kayak merkezi, hemen etrafına açıldığınız zaman Sultan Sazlığı'ndan başlayarak Soğanlı Vadisi'ne gidin, oradan Nevşehir ili hudutlarına geçin, Ürgüp, Mustafapaşa'dan, Kaymaklı, Derinkuyu öbür taraftan Ihlara'ya kadar geniş bir bölgeden bahsediyoruz.
Kayak Merkezi 7.7.2020
TKF Başkan Vekili Nuroğlu'ndan Erzurum GSİM Müdürü Taşkesenligil'e ziyaret
Dernek Başkanı Gürsoy ve ekibine başarı dileklerinde bulunan Taşkesenligil, şu ifadeleri kullandı: "Büyükşehir Belediyesinin işletmeciliğini yaptığı Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezi Türkiye'nin en önde gelen kayak merkezlerinden biri.
Kayak Merkezi: Atletlerin protokol mesaisiKayak Merkezi 7.7.2020
Kayak Merkezi 5.7.2020
Vali Gürel ve milletvekili Ünal, Keltepe bölgesinde incelemelerde bulundu
Vali Fuat Gürel ve AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Keltepe Dağı zirve noktası ve Keltepe Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu.
Kayak Merkezi 3.7.2020
Vali İdris Akbıyık: "Hakkari Türkiye'nin cazibe merkezi olacak"
Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Hakkari Kayak Merkezi'nin 2 yıl içerisinde yaz ve kış sporlarının cazibe merkezi olacağını bildirdi.
Kayak Merkezi 1.7.2020
Vali Memiş, Nusret'ten Erzurum'a restoran açmasını istedi
Memiş, dünyanın birçok ülkesinde et lokantaları işleten Gökçe'den Erzurum'a bir şube açmasını isteyerek şunları kaydetti: "Palandöken Kayak Merkezi'ne yılda 1 milyonun üzerinde turist geliyor.
Kayak Merkezi 1.7.2020
Karabük il genel meclisi toplandı
Yıldırım, geçen yıldan bu yana devam eden Keltepe Kayak Merkezi yolu asfaltı ve otokorkuluk çalışmaları ile 2020 yılı KÖYDES programında yapılacak olan yol, içme suyu, kanalizasyon hattı ve tarımsal hizmetler çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, şöyle konuştu: "Şu anda asfalt yapılacak yollarımızın alt yapı malzeme serilmesi çalışmaları devam ediyor.
Kayak Merkezi 27.6.2020
Yeşil Yol'un Ordu etabı yapılıyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 25 kilometrelik yolun 5 kilometresinin tamamlandığını ve çalışmaların yeniden başladığını açıkladı. Alp, "Ordu'nun yaylalarını birleştiriyoruz. Yolun daha önce 5 kilometrelik kısmı tamamlanmıştı. Bu hafta içerisinde yeniden başlattığımız çalışmayla, kalan 20 kilometrelik bölümü de beton yola kavuşturacağız. Bu yolla birlikte, denize en yakın kayak tesisi olan Çambaşı Kayak Merkezi'ne ulaşım için yeni bir alternatif güzergah oluşmuş olacak.
Kayak Merkezi 27.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 25 kilometrelik yolun 5 kilometresinin tamamlandığını ve çalışmaların yeniden başladığını açıkladı. Alp, "Ordu'nun yaylalarını birleştiriyoruz. Yolun daha önce 5 kilometrelik kısmı tamamlanmıştı. Bu hafta içerisinde yeniden başlattığımız çalışmayla, kalan 20 kilometrelik bölümü de beton yola kavuşturacağız. Bu yolla birlikte, denize en yakın kayak tesisi olan Çambaşı Kayak Merkezi'ne ulaşım için yeni bir alternatif güzergah oluşmuş olacak.
Kayak Merkezi 27.6.2020
Yeşil Yol'un Ordu etabı yapılıyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 25 kilometrelik yolun 5 kilometresinin daha önce tamamlandığını ve çalışmaların yeniden başladığını açıkladı. Alp, "Ordu'nun yaylalarını birleştiriyoruz. Yolun daha önce 5 kilometrelik kısmı tamamlanmıştı. Bu hafta içerisinde yeniden başlattığımız çalışmayla, kalan 20 kilometrelik bölümü de beton yola kavuşturacağız. Bu yolla birlikte, denize en yakın kayak tesisi olan Çambaşı Kayak Merkezi'ne ulaşım için yeni bir alternatif güzergah oluşmuş olacak.
Kayak Merkezi 24.6.2020
Keltepe Kayak Merkezi yoluna otokorkuluk yapılıyor
Karabük İl Özel İdaresi tarafından Kayak Merkezi yoluna otokorkuluk yapılıyor.
Kayak Merkezi 21.6.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Çankırı'da doğaya şahin bıraktı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çankırı Yıldıztepe Kayak Merkezi'nde doğaya şahin bıraktı.
Kayak Merkezi: Vali Kaldırım'dan veda mesajıKayak Merkezi 18.6.2020
Kayak Merkezi 16.6.2020
Palandöken'de 1,5 milyon fidan toprakla buluşacak
Dünyanın önemli kış turizm merkezleri arasında gösterilen Erzurum'un Palandöken Kayak Merkezi'ne, ağaçlandırma projesi kapsamında 1,5 milyon fidan dikilecek.
Kayak Merkezi 15.6.2020
Son dakika haberi! Vali Mustafa Tutulmaz'dan Afyonkarahisarlılara veda mesajı
Bu¨tu¨n bu c¸alıs¸maların neticesinde Afyonkarahisar'ın uluslararası agˆlara katılması ic¸in giris¸imlerde bulunduklarını vurgulayan Tutulmaz, şöyle devam etti: "Bas¸vurularımız neticesinde UNESCO'nun gastronomi alanında Yaratıcı S¸ehirler Agˆına ve Avrupa Tarihi Termal Kentler Birligˆi'ne dahil olduk. Termal turizmin uluslararası boyut kazanıp sagˆlık turizmine do¨nu¨s¸mesi ic¸in Sagˆlık Endu¨stri Bo¨lgesi olus¸turulması alt yapı c¸alıs¸malarını yaptık. Afyonkarahisar'ı kıs¸ turizminde de so¨z sahibi olması ic¸in 'Klimatan Kayak Merkezi' fizibilite c¸alıs¸maları tamamlandı.
Kayak Merkezi 15.6.2020
Kozaklı kaplıcaları konuklarına yeniden şifa dağıtmaya hazırlanıyor
Romatizmal ve cilt hastalıkları, anemi, idrar yolu rahatsızlıkları, kas ve iskelet sistemi ağrıları başta olmak üzere birçok rahatsızlık için tedavi etkisi bulunan Kozaklı kaplıcalarının her bütçeye uygun olduğunu ifade eden Ünal, şöyle konuştu: "İlçemizde otellerin yanı sıra apart tesisler de bulunuyor. Buralarda konuklar ev ortamını buluyor, dilerse kendi yemeğini bizzat hazırlama imkanı elde ediyor. Her yönden sürdürülen tedbirler kapsamında tesislerde dezenfektan çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor. Apartlardan yıldızlı otellere kadar farklı konaklama tesisleri olduğu için herkes kendi bütçesine uygun yeri tercih edebilir. İlçemize gelenler aynı zamanda yakın mesafede olması nedeniyle Kapadokya bölgesindeki kültürel ve tarihi alanları, Kayseri'de Erciyes Kayak Merkezi'ni gezip tekrar otele dönerek kaplıca suyundan faydalanabilir.
Kayak Merkezi 13.6.2020
(Görüntülü) Erciyes'e kar yağdı
KAYSERİ'de etkili olan soğuk ve sağanak yağış, yüksek kesimlerde kar yağışına dönüştü. 3 bin 917 metre yükseklikte Erciyes'in zirvesi, beyaz örtüyle kaplandı.Kent merkezinde etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Cadde ve sokaklarda küçük su birikintileri oluşurken, şehir içi ulaşım yavaşladı. Soğuk ve yağışlı hava, kentin yüksek kesimlerinde kar yağışına dönüştü. Erciyes Kayak Merkezi'nin zirvesine kar yağdı.
Kayak Merkezi: KAYSERİ Erciyes'e kar yağdıKayak Merkezi 13.6.2020
Kayak Merkezi: Erciyes'e kar yağdıKayak Merkezi 13.6.2020
Kayak Merkezi 13.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
ÇALIŞMALAR YENİDEN BAŞLADI Projenin en önemli etaplarından olan Ordu'nun Mesudiye ile Kabadüz ilçelerinde yaylaları birbirine bağlayacak olan Topçam-Çambaşı arasındaki 20 kilometrelik bölümde çalışmalar yeniden başladı. Daha önce 5 kilometre beton yolun yapıldığı güzergahta 20 kilometrelik yeni beton yolun tamamlanmasıyla Giresun'un bir kısım yaylalarına da ulaşım kolaylığı sağlanacak. Karadeniz Akdeniz Yolu Projesi kapsamında, Dereyolu olarakta bilinen Melet vadisi güzergahı üzerinden 2 bin rakımlı Çambaşı yaylası Kayak Merkezi'ne de Topçam üzerinden alternatif yol ile ulaşılması planlanıyor.
Kayak Merkezi 13.6.2020
Son dakika haberi | Ilgaz Dağı'ndaki kayak merkezinin hizmet kalitesi yeni yatırımlarla artırılacak
Gelen son dakika haberine göre Hizmete bu yıl giren Ilgaz Dağı'ndaki Ilgaz 2-Yurduntepe Kayak Merkezi'nin hizmet kalitesinin, yeni yatırımlarla artırılması planlanıyor.
Şu an buradasınız: Kayak Merkezi Haberleri | Kayak Merkezi Haber - Haberler - Kayak Merkezi haberleri, son dakika kayak merkezi haber ve gelişmeleri burada. Erciyes bisiklet takımlarının gözdesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 14:14:42. #1.14#
title